Αρχάριος στην Java

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Ξέρετε κανένα καλό βιβλίο(ή ebook) για την Java;

ΥΓ : Ελληνικό γιατί με τα Αγγλικά δεν τα πάω καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Κάποτε που έπρεπε να διαβάσω java γαι τη σχολή είχα πάρει το

"Οδηγός της Java2" του Herbert Schildt, εκδόσεις Μ.Γκιούρδας.

Με είχε βοηθήσει πολύ και μου είχε φανεί αρκετά κατανοητό.

Αν θες έχω κάποιες σημειώσεις που μας είχαν μοιράσει τότε για το μάθημα... μπορώ να σου τις στείλω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Ευχαριστώ μπορείς να μου τις στείλεις ; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
κάνε ένα κόπο και στείλε μου με PM το mail σου, και σου 'ρχονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Thinking in Java, Bruce Eckel, το καλύτερο από όλα...

https://www.mindview.net/Books/TIJ/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Το έχω αυτό αλλά τα αγγλικά μου είναι χειρότερα και από καιρό στην Ρωσσία. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από billthevampire:
Το έχω αυτό αλλά τα αγγλικά μου είναι χειρότερα και από καιρό στην Ρωσσία. :(

Ωχ, ναι, το έγραψες και στο 1ο ποστ. My bad.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Θέλεις κάτι εξειδικευμένο και χοντρό ή κάτι αρκετά καλό για να αρχίσεις (χωρίς να είναι και τελείως για ηλίθιους, απλά δεν σε κάνει και pro)?
Αν θες το δευτερο έχω κάτι υπόψιν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Το δεύτερο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τότε δοκίμασε το "Java 2 για τον παγκόσμιο ιστό με εικόνες" των εκδόσεων Κλειδάριθμος της/του Dori Smith.

Το με εικόνες μην σε τρομάζει, πιο πολύ για εφε το βάζουν, δεν είναι πια και τόσο for dummies! Το συγκεκριμένο βιβλίο δεν το έχω δει απο κοντά αλλά άλλα 2 αυτής της σειράς που έχω δει είναι φοβερά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Από αυτή τη σειρά είχα διαβάσει ένα για HTML, είναι πολύ καλά και κατανοητά στον απλό θνητό (like me). :) μάλλον αύριο θα πάω να το πάρω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anakin

Νεοφερμένος

Ο Anakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
και του Λιακεα ειναι καλο
"εισαωγη στη τζαβα 2" νομιζω λεγεται. δυστυχως δεν το χω ευκαιρο τωρα. αν το ξετρυπωσω απο πουθενα θα σου πω ακριβη τιτλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top