Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,088 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,945 μηνύματα σε 74,641 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πιάσιμο στο λαιμό

αφροξιλανθη

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη αφροξιλανθη
H αφροξιλανθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H αφροξιλανθη έγραψε στις 12:15, 04-10-12:

απο προχτες το βραδυ εχω ενα εντονο πονο στο λαιμο λιγο πανω απο τον αριστερο ωμο.οταν κανω καποιες κινησεις κ οταν γυρναω το κεφαλι μου κ επισης ποναω κ πανω στον ωμο στην ιδια πλευρα.μαλλον ειναι πιασιμο..πηγα για γυμναστηκη κ χτεσ κ προχτεσ κ την αρπαξα οπως ημουνα ιδρωμενη..εχετε καμια ιδεα τι να κανω???εχω βαλει θερμαντικη αλοιφη αλλα τιποτα..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 5,606 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 13:59, 04-10-12:

Μαλλον ειναι πιασιμο η ψυξη. Κανε του απαλο μασαζ, με καποιο λαδακι, εστω και baby oil, την εποχη που ημουν μικρη, καναν εντριβες με λαδακι απο το καντηλι. Ειχε αποτελεσμα, σε διαβεβαιω. Πιες και καμμια ασπιρινη, βοηθαει στον πονο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

αφροξιλανθη

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη αφροξιλανθη
H αφροξιλανθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H αφροξιλανθη έγραψε στις 15:00, 04-10-12:

του εχω κανει μασαζακι με θεμαντικη αλοιφη κ χτες κ σημερα αλλα ακομα πιασμενη ειμαι..ασπιρινη δεν μπορω να πιω με ντεπον την βγαζω αλλα δεν μου κανουν τιποτα στο πονο..ελπιζω το απογευμα να ειμαι καλυτερα...ποσες μερες να κρατισει πια!!!

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 15:09, 04-10-12:

2 μερες max κραταει δοκιμασε panadol extrta και θα εισαι μια χαρα πιστευω!

Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 5,606 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 21:36, 04-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από αφροξιλανθη
του εχω κανει μασαζακι με θεμαντικη αλοιφη κ χτες κ σημερα αλλα ακομα πιασμενη ειμαι..ασπιρινη δεν μπορω να πιω με ντεπον την βγαζω αλλα δεν μου κανουν τιποτα στο πονο..ελπιζω το απογευμα να ειμαι καλυτερα...ποσες μερες να κρατισει πια!!!
Δεν κραταει πολυ μωρε, απλα οσο κραταει ειναι οδυνηρο. Μια δυο μερες το πολυ. Παντως μια φορα που το ειχα παθει μικρη, μου εβαλε η μανα μου λαδι απο το καντηλι που σου ειπα απο βραδυς και το πρωι μου ειχε περασει.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους