Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,844 μηνύματα σε 74,635 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κατασκευαστικά έργα στα Τέμπη

mari

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mari
H mari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H mari έγραψε στις 11:27, 21-03-08:

Καλημέρα σε όλους!

Είναι η πρώτη φορά που συμμετέχω στο steki ήθελα πρωτον να σας πώ πως έχετε μια πολύ ομορφη παρέα και χαίρομαι ιδιαίτερα που λαμβάνω και εγώ μέρος.

Δεύτερον ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς τι γίνεται με τις προσλήψεις για το έργο στα Τέμπη και που θα πρέπει να απευθυνθώ για να στείλω βιογραφικό.

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!

Φιλιά σε όλους!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 11:37, 21-03-08:

Δεν έχω ιδέα για τα κατασκευαστικά έργα στα Τέμπη, αλλά ήθελα να σε καλωσορίσω στο e-steki!
Σπάνια βλέπεις νέο μέλος να ανοίγει το πρώτο του θέμα στη σωστή κατηγορία, με σωστό τίτλο, με σωστή γραφή (δηλαδή χωρίς κεφαλαία ή greeklish και χωρίς να είναι απλά μια πρόταση). Μπράβο!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 11:45, 21-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Δεν έχω ιδέα για τα κατασκευαστικά έργα στα Τέμπη, αλλά ήθελα να σε καλωσορίσω στο e-steki!
Σπάνια βλέπεις νέο μέλος να ανοίγει το πρώτο του θέμα στη σωστή κατηγορία, με σωστό τίτλο, με σωστή γραφή (δηλαδή χωρίς κεφαλαία ή greeklish και χωρίς να είναι απλά μια πρόταση). Μπράβο!
Και εγώ έχω ανοιξει μία φορά ένα θέμα σε σωστή κατηγορία, αλλα δεν μου είπες ποτέ μπράβο!

Καλώς ήρθες και απο εμένα.
Όσο αφόρά το θέμα μας τώρα, ξέρεις πιά είναι η ανάδοχος εταιρεία που θα το κατασκευάσει? Αν έχει γίνει διαγωνισμός και τον έχει πάρει κάποια κατασκευαστική εταιρεία, μπορείς να απευθηνθείς είτε εκεί είτε σε συνεργαζόμενες με αυτήν κατασκευαστικές εταιρείες που έχουν πάρει κομματια του έργου (εργολάβοι)

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 17:58, 21-03-08:

Δεν ήξερα κάτι, αλλά με ένα ψάξιμο βρήκα αυτή την πρόσκληση ενδιαφέροντος από την εταιρία Αυτοκινητόδρομος Αιγαίου Α.Ε..
Σύμφωνα με αυτό το άρθρο θα είναι η ανάδοχος για την κατασκευή του νέου αυτοκινητοδρόμου.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αγαπημένα έργα τέχνης - Από Γίδι
      Το θέμα έχει λάβει 468 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εικαστικές τέχνες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-02-17 στις 03:42.
    • Τα «μεγάλα» έργα της Θεσσαλονίκης - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-06-13 στις 03:36.
    • Έργα αρχαίας ελληνικής γραμματείας - Από Γιάννης Παπ.
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φιλοσοφία και Ιστορία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-05-13 στις 20:03.
    • Θεατρικά έργα - Από vagialena
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-04-13 στις 23:20.
    • Ο βίος και τα έργα του Αισχύλου - Από Νεογέννητος
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φιλοσοφία και Ιστορία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-01-13 στις 03:14.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους