Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,093 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,064 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μουσικά όργανα και γείτονες

GhastaL

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη GhastaL
Ο GhastaL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 156 μηνύματα.

O GhastaL έγραψε στις 20:16, 13-10-12:

Έχει αναρτηθεί μια ανάλογη συζήτηση, που όμως αναφέρεται αποκλειστικά σε ντραμς.
Πώς αντιμετωπίζουν οι γείτονές σας το μουσικό όργανο που παίζετε εσείς ή κάποιος γείτονάς σας; Πώς ρυθμίζεται το θέμα ανάλογα με τις ώρες κοινής ησυχίας; Ας μοιραστούμε τις εμπειρίες μας...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 15:09, 14-10-12:

Εγώ δεν έχω καν γείτονες και γρατζουνάω ελεύθερη ο,τι ώρα θέλω πάντως
Για τους άλλους,ιδέα δεν έχω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Alma Libre : 14-10-12 στις 15:50.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 15:49, 14-10-12:

Ποτέ δεν είχα πρόβλημα με τους γείτονες!!
Απλά εντάξει και εγώ δεν έπαιζα πάνω στις ώρες κοινής ησυχίας οπότε και κανείς δεν μπορούσε να μου πει κάτι!

Παράθεση

Αγγελική!!! (Αγγελική)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Αγγελική!!!
H Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.

H Αγγελική!!! έγραψε στις 20:37, 15-10-12:

Εγώ παίζω πιάνο, αλλά προσέχω δεν παίζω σε ώρες κοινής ησυχίας και έτσι δεν αντιμετώπισα ποτέ πρόβλημα!

Παράθεση

granita (Φανή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη granita
H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H granita where do we go, nobody knows.. έγραψε στις 10:44, 17-10-12:

εντάξει αν κι εσύ είσαι λίγο λογικός και δεν πας να παίξεις ας πούμε στις 2 το βράδυ δεν νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα...εγώ για το πιάνο δεν έχω ακούσει ποτέ κάποιο παράπονο...τώρα για κιθάρες με ενισχυτές ή ντραμς αλλάζει λίγο το πράγμα...

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 12:25, 17-10-12:

Ο αρραβωνιαστικός μου παίζει ντραμς, ότι ώρα να ναι. Α ναι, τα ντραμς τα χουμε στη μέση του σαλονιού, καθότι εδώ που τα λέμε είναι και πανέμορφα. (Ω ναι, ήταν δική μου ιδέα να τα βάλουμε στο σαλόνι).
Ο διπλανός μας παίζει ηλεκτρική κιθάρα. Κακή ηλεκτρική κιθάρα.
Η από κάτω παίζει πιάνο κάθε μέρα γύρω στις 8.
Οπότε κανείς δεν μπορεί να πει τίποτα στον άλλον.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loony
H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε στις 14:19, 17-10-12:

ακούν τζάμπα ένα ανερχόμενο ταλέντο, δεν τους παίρνει να παραπονεθούν
η από πάνω η άχρηστη παίζει μετά τις 9-10 και παίζει και χάλια οπότε κάθε φορά που παίζει πάω και παίζω και εγώ για να μην την ακούω και συγχύζομαι.

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 21:14, 17-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Sofia Loony
η από πάνω η άχρηστη παίζει μετά τις 9-10 και παίζει και χάλια οπότε κάθε φορά που παίζει πάω και παίζω και εγώ για να μην την ακούω και συγχύζομαι.
Και εμένα στα ενοικιαζόμενα πέρσι η απο κάτω μου έπαιζε ηλεκτρική και ο εγγονός αυτουνού που είχε τα δωμάτια,στο ισόγειο,είχε ντραμς και έπαιζε ότι ώρα του ερχόταν
ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΤΣΟΙΙΙΙΙΙ

Παράθεση

just smile!

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη just smile!
H just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H just smile! full of tears έγραψε στις 16:00, 21-10-12:

αα να καταθεσω την αποψη μου για τους λατρεμενους μου γειτονες!!!!!!!Ο γιος του αποπανω (καπου 20 χρονω)ππαιζει ΧΑΛΙΑ κλαρινο σε ωρες οτι να ναι(αυτοδιδακτος) .Αρχισε τελη μαιου 2009 (πρωτη φορα εξετασεις,μες το αγχος).Καποια αλλη σε καποια φαση επαιζε υπεροχο πιανο και παντα αρχιζε τουλαχιστον μια ωρα μετα την ληξη των ωρων κοινης ησυχιας και τελειωνε τουυλαχιστον μια ωρα πριν την αρχη των ωρων κοινης ησυχιας.Φανταστικος ανθρωπος!Όχι οτι την γνωρισα αλλα θαναι σιγουρα ευγενεστατη.Θεωρω την τηρηση των ωρων κοινης ησυχιας(αν οχι τηην προσπαθεια για την παραγωγη του ελαχιστου θορυβου ολες τις ωρες) ζωτικης σημασιας.Κυριως στις μεγαλες πολεις οπου ειναι σαν να ζεις αιωνια σε ενα κτιριο με ενοικιαζομενα δωματια αγαπητη ρενια,ειναι σημαντικη η υπαρξη αυτου του σεβασμου

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 16:15, 21-10-12:

Νανσακι,ήμουν διακοπές..
Δεν έπαιζε όλες τις ώρες ο απο κάτω,μόνο το πρωί.
Αλλά αυτός στο ισόγειο έπαιζε κάθε τρεις και λίγο-.-

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 16:57, 21-10-12:

Οποιος τολμαει ας ερθει να μου πει το παραμικρο!

Παράθεση

Insomnie

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Insomnie
Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.

O Insomnie έγραψε στις 17:15, 21-10-12:

Και στους μπάτσους αυτά λες?

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 23:16, 21-10-12:

Αν τους βασταει, ας ερθουν!

Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MissKit
H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε στις 21:17, 26-10-12:

Είχα πρόπερσι ένα γείτονα που προσπαθούσε να γρατσουνίσει ηλεκτρική κιθάρα... -.-' Δεν το είχε καθόλου δυστυχώς. Κάθε φορά που ξεκινούσε, εγώ έβαζα μουσική τέρμα και καθένας έκανε τη δουλειά του. Δεν με ενοχλούσε ιδιαίτερα πάντως το παιδί, εντάξει.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Μουσικά Σχολεία - Από nektaria
      Το θέμα έχει λάβει 50 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Η Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-01-14 στις 01:16.
    • Μουσικά video στο e-steki! - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 44 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-08-12 στις 15:36.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους