Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,051 μέλη και 2,412,080 μηνύματα σε 75,409 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 596 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ναζιάρες Γυναίκες

{summerdream}

Νεοφερμένος

Ο {summerdream} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O {summerdream} έγραψε: στις 18:40, 26-03-08:

σας αρεσουν οι ναζιαρες γυναικες ? να σας μιλανε με νάζι , να σας κανουν φλαπ-φλαπ τα ματακια τους , και να σας ριχνουν με αυτο ναζιαρικο βλεμματακι ... ατιμουτσικες ..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,324 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 18:57, 26-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από {summerdream}
σας αρεσουν οι ναζιαρες γυναικες ? να σας μιλανε με νάζι , να σας κανουν φλαπ-φλαπ τα ματακια τους , και να σας ριχνουν με αυτο ναζιαρικο βλεμματακι ... ατιμουτσικες ..
Και μετά να τραγουδάνε, "χειλάκια πετροκέρασο και μάγουλο βερίκοκο, ρίκο ρίκο ρίκοκο λόκο κοκοκο, έχω σταφυλόκοκκο!"

Φίλε, σκοπός είναι η γυναίκα να είναι Γυναίκα. Ούτε κοριτσάκι ανώριμο, ούτε σαχλοκούδουνο από τον ηλιθιώδη "ναζισμό" που έχει τόση γλύκα επάνω της αρκετή για να μην πάρεις τούρτα στα γενέθλιά της αλλά να της φυτέψεις 20-30 κεριά στ' αυτιά και να φυσάς σαν μαΐστρος, ούτε η Ελένη Γλυκαντζή Αρμελέρ από τη σοβαρότητα, τα δέκα πτυχία, το πιάνο και το μπαλέτο που έκανε στα 4 της και τα σχέδια που έχει για να κατακτήσει το Ιμπίριαλ Κόλετζε στα 25 της!

Βέβαια για μένα αυτοί είναι οι ορισμοί των άκρων και μια "πρέζα" γλύκας ή σοβαρότητας ποτέ δε χαλάει που και που. However, some like it "hot" (δήθεν μη-χέ χοτ και τα συναφή)

Καλό είναι να έχει λίγο απ' όλα (ή τα περισσότερα δυνατά) και μάλιστα στις κατάλληλες στιγμές. Κάτι ανάλογο προφανώς θα αποζητούν και οι δεσποινίδες από τους άντρες. Στις περισσότερες αρέσει το χιούμορ, αλλά αν τις ρωτήσεις αν θέλουν να κάνουν σχέση με σαχλόν, υποθέτω θα σου δώσουν αρνητική απάντηση.
31 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Circadian (Ηλίας)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 242 μηνύματα.

O Circadian έγραψε: στις 22:37, 25-05-08:

Με μέτρο. Δεν τις αντέχω τις γατούλες.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 18:22, 27-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Circadian
Με μέτρο. Δεν τις αντέχω τις γατούλες.
Αλλεργικος και εσυ ε?!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

HuntRed (Γιάννης)

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σύμβουλος επιχειρήσεων . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O HuntRed έγραψε: στις 13:05, 29-05-08:

Οι ναζιάρες πάρα πολύ. Οι ηλίθιες ναζιάρες καθόλου!!! Φυσικά σε μερικές γυναίκες πάει το νάζι και σε άλλες όχι . Πάντα όμως χρειάζεται λίγο νάζι από τις γυναίκες.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hotter

Νεοφερμένος

Ο hotter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

O hotter έγραψε: στις 17:51, 13-06-08:

Πάρα πολύ. Οι ναζιάρες, όχι οι ηλίθιες!
Ειδικά αυτό : "να σας κανουν φλαπ-φλαπ τα ματακια τους"
Παράθεση

susceptible

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 139 μηνύματα.

O susceptible έγραψε: στις 12:48, 24-07-08:

i love this girls
Παράθεση

xanthelli

Νεοφερμένος

H xanthelli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H xanthelli έγραψε: στις 16:13, 19-11-09:

Γλύκαντζη - Αρβελέρ λέγεται η γυναίκα
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,324 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 16:33, 19-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από xanthelli
Γλύκαντζη - Αρβελέρ λέγεται η γυναίκα
Χάνεις το νόημα και απογοητεύομαι! Οκ έκανα λάθος! Υπέθεσε έστω, χάριν επιχειρήματος, ότι είναι "ορθογραφικό" όπως στις ταινίες. Αντί πχ να πουν Παπανδρέου σε μια ταινία θα πουν Καρανδρέου για να μη θίξουν το actual πρόσωπο του πρωθυπουργού.

ΥΓ: Θενξ για τη διόρθωση by the way.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,472 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 16:35, 19-11-09:

εγω παντως ειμαι ναζιαρα και σε ολους τους πρωην αρεσε αυτο.

οι δυο κολλητοι μου λενε πως μπορω να κανω οποιον αντρα θελω, οτι θελω μονο και μονο οταν μιλαω...

μη με κραξετε!!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 8,991 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 10:32, 21-11-09:

και τα ναζια και η αυστηροτητα με μέτρο...εγω θελω τη γυναικα και ναζιαρα-γλυκια(οχι προσποιητα βεβαια)- και μαμα.(καταλαβαινετε.."εισαι κακο παιδι κλπ...

ζηταω πολλα?
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,521 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 10:54, 21-11-09:

οχι καλε οταν ξυπνησεις θα σου εχουμε ετοιμο το πρωινο

θελει αρετην και τολμη για να με δει καποιος στο ναζι μου..
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loner59

Νεοφερμένος

Ο Loner59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O Loner59 έγραψε: στις 11:42, 21-11-09:

Το νάζι στη γυναίκα σημαίνει "Το τσέκαρα το βιογραφικό σου, σ' έχω στα υπ' όψιν..."

........................................................................................................Κομφούκιος
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 14:18, 21-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από Loner59
Το νάζι στη γυναίκα σημαίνει "Το τσέκαρα το βιογραφικό σου, σ' έχω στα υπ' όψιν..."

........................................................................................................Κομφούκιος
Κι αν στο κάνει μέσα στη σχέση, σημαίνει ότι θα σου δώσει σύνταξη;;; Μμμμμ...naaah!
Παράθεση

gatouni8400 (Χαρά Καλέ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 131 μηνύματα.

H gatouni8400 Δεν είναι εδώ για κανέναν εκτός από..... έγραψε: στις 14:36, 21-11-09:

Είμαι κι εγώ μια ναζιάρα..
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 8,991 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 14:45, 21-11-09:

αν ειναι εκ του φυσικου σας,δεκτον...
αλλωστε οι γυναικες μοιαζουν στις γατες ,δε λενε?
Παράθεση

gatouni8400 (Χαρά Καλέ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 131 μηνύματα.

H gatouni8400 Δεν είναι εδώ για κανέναν εκτός από..... έγραψε: στις 03:07, 22-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
αν ειναι εκ του φυσικου σας,δεκτον...
αλλωστε οι γυναικες μοιαζουν στις γατες ,δε λενε?
Ετσι είναι ναι,είμαι κι εγώ μια γατούλα λοιπόν..χα χα
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,348 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 04:19, 22-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από gatouni
Ετσι είναι ναι,είμαι κι εγώ μια γατούλα λοιπόν..χα χα
Μην καταληξετε ομως σαν τα γατια του δρομου.. Το πολυ ναζι κανει κακο!! (φιλικη συμβουλη)

Δεν εχω δει και γνωρισει σοβαρη γυναικα να νοιωθει σιγουρη για τον εαυτο της και να το ριχνει στα ναζια..

πς Επισης, μακρια απο ναζιαρες γυναικες γιατι αν ειναι ναζιαρες μαζι σου θα ειναι και με τους αλλους..
Παράθεση

Loner59

Νεοφερμένος

Ο Loner59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O Loner59 έγραψε: στις 09:27, 22-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Κι αν στο κάνει μέσα στη σχέση, σημαίνει ότι θα σου δώσει σύνταξη;;; Μμμμμ...naaah!
Αν στο κάνει μεσα στη σχέση, εκεί δηλαδή που θεωρητικά δεν έχει λόγο να το κάνει γιατί απλά πιστεύει οτι σ' έχει υπό έλεγχο ήδη, προφανώς θέλει κάτι extra, για το οποίο γνωρίζει εκ των προτέρων οτι θα αντιδράσεις αρνητικά. Σου δίνει λοιπόν κάποιο... bonus, που θα σε κάνει να νοιώσεις πιο άρχοντας απ' ότι ήδη νοιώθεις, και σαν άρχοντας φυσικά θα της αρνηθείς εκείνο το τόσο ασήμαντο; (που δε θα σου το πει εκείνη τη στιγμή φυσικά). Ε ποτέ!!!
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε: στις 09:38, 22-11-09:

Δεν εχω δει και γνωρισει σοβαρη γυναικα να νοιωθει σιγουρη για τον εαυτο της και να το ριχνει στα ναζια..
αν εννοεις τις "ανεξαρτητες δυναμικες επιτυχημενες" ΣΚΥΛΕΣ ευχαριστω δεν θελω..
οπως ειπα οι γυναικες ειναι εκ φυσεως πιο ναζιαρες απο τους ανδρες..απλα πρεπει να διατηρειται το μετρο,αναμεσα στη σοβαροτητα και τη θηλυκοτητα...Εγω ζητω τη σοβαρη θηλυκοτητα!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τι θέλουν οι γυναίκες; - Από Sagittarius
      Το θέμα έχει λάβει 804 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-04-17 στις 23:14.
    • [Γυναίκες] Σταχτοπούτα - Από Neverland_fairy
      Το θέμα έχει λάβει 52 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-03-12 στις 22:44.
    • [Γυναίκες] Θυλακίτιδα - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 60 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ιστορίες καθημερινής τρέλας!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-09-10 στις 11:35.
    • Γυναίκες και γεωμετρία - Από DiavolakoS
      Το θέμα έχει λάβει 25 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θετικές Επιστήμες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-06-08 στις 22:29.
    • Γυναίκες και φιλοδοξία - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 44 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία iCareer: Εργασία & Καριέρα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-02-07 στις 19:21.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα