Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,075 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,659 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ερώτηση για την syncMaster 757dfx

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 12:09, 06-09-05:

Θα ήθελα να ρωτήσω, για πόσα hz έχει σχεδιαστει να κάνει ανανέωσει η οθονή syncmaster 757dfx σε αναλησύσεις 1024x768 & 1152χ868 (με ενδιαφέρει και το κάθετο και το οριζόντιο) στο internet δεν βρήκα αυτές τι πληροφορίες παρα μόνο τα δύο άκρα ...
Όποιος ξέρει κάτι , θα ήταν πολύ μεγάλη βοήθεια..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Dare-Devil
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε στις 00:23, 24-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Θα ήθελα να ρωτήσω, για πόσα hz έχει σχεδιαστει να κάνει ανανέωσει η οθονή syncmaster 757dfx σε αναλησύσεις 1024x768 & 1152χ868 (με ενδιαφέρει και το κάθετο και το οριζόντιο) στο internet δεν βρήκα αυτές τι πληροφορίες παρα μόνο τα δύο άκρα ...
Όποιος ξέρει κάτι , θα ήταν πολύ μεγάλη βοήθεια..
Φίλε μου αν και είμαι κατοχος αυτής της οθόνης δεν γνωρίζω τίποτα για το θέμα αυτο.Το μόνο που έχω να σου πω είναι πως την έχω 3 χρονια δεν έχει παρουσιάσει κανένα πρόβλημα και επιπλέον με ικανοποιέι πλήρως.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 01:51, 24-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil
Φίλε μου αν και είμαι κατοχος αυτής της οθόνης δεν γνωρίζω τίποτα για το θέμα αυτο.Το μόνο που έχω να σου πω είναι πως την έχω 3 χρονια δεν έχει παρουσιάσει κανένα πρόβλημα και επιπλέον με ικανοποιέι πλήρως.
Εμένα μιας και με ενοχλούσε στα ματία την αλλάξα με μια TFT

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ερώτηση για ΛΟ.ΧΡΗ - Από bkar1997
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σχολές-Τμήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-07-13 στις 23:57.
    • Γενικό Μια ερωτηση - Από NikoulakiS
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θετικών Σπουδών.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-06-09 στις 11:05.
    • Φυσική ερωτηση για το 4δ - Από geogytheio
      Το θέμα έχει λάβει 35 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θετικών Σπουδών.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-06-09 στις 19:47.
    • Γενικό Ερώτηση - Από Devina
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Α' Λυκείου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-04-08 στις 20:01.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους