Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,093 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,064 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλήση για δικαστήριο

moufas

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη moufas
Ο moufas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O moufas έγραψε στις 00:25, 27-03-08:

περιμένω χαρτί για δικαστήριο για κακούργημα.Το πρόβλημα είναι ο οικογενειακός χώρος.Θα λέει το χαρτί το λόγο για τον οποίο έχω δικαστήριο;;Θα γίνει σε τριμελές λογικά ε;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη moufas : 27-03-08 στις 00:31.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 13:03, 27-03-08:

Πάντα μα πάντα είναι κρυφός ο λόγος, λέει απλά το κάλεσμα αλλα άν αυτό που λές είναι κακούργημα έπρεπε ήδη να είσαι νομίζω μέσα; ή υπο παρακολούθηση; λογικά πάντα, μήπως αυτό που έκανες δεν είναι κακούργημα; αλλιώς πώς περιμένεις τριμελές; λέω εγώ τώρα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moufas

Νεοφερμένος

Ο moufas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O moufas έγραψε στις 13:12, 27-03-08:

με 25γρ χασις την πάτησα.κ δικηγόρο συμβουλέυτηκα φυσικά κ αυτός μου είπε για 3μελές.Το κάλεσμα τί λέει δηλαδή;καλούμε τον χ να παρουσιαστεί στο δικασ΄τηριο στις 33/33/33 ; δε λέει αιτια;

Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη cibyllian
H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 13:33, 27-03-08:

Θα λέει νομίζω ενώπιον ποίου δικαστηρίου θα παρουσιαστείς!

Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη maik85
Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O maik85 έγραψε στις 14:16, 27-03-08:

Φίλε moufa, λίγο άσχετο με το θέμα αυτό που θα πω, αλλά το πρόβλημα όταν πιάνουν κάποιον σαν εσένα κ εμένα για τέτοιους λόγους, είναι που δεν λέγεσαι Πετιλόν, Σεργουλόπουλος ή Μαζωνάκης.

Πρώτον, η δικαιοσύνη ανάλογα με το όνομα που δικάζει, -ειδικά σε τέτοιες περιπτώσεις- γίνεται τυφλή και δεύτερον, εσύ σκέφτεσαι για το τί θα πει ο οικογενειακός σου κύκλος -και είναι λογικό- ενώ κάποιος γνωστός κάνει και τζάμπα διαφήμιση..

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 18:17, 27-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από maik85
Φίλε moufa, λίγο άσχετο με το θέμα αυτό που θα πω, αλλά το πρόβλημα όταν πιάνουν κάποιον σαν εσένα κ εμένα για τέτοιους λόγους, είναι που δεν λέγεσαι Πετιλόν, Σεργουλόπουλος ή Μαζωνάκης.

Πρώτον, η δικαιοσύνη ανάλογα με το όνομα που δικάζει, -ειδικά σε τέτοιες περιπτώσεις- γίνεται τυφλή και δεύτερον, εσύ σκέφτεσαι για το τί θα πει ο οικογενειακός σου κύκλος -και είναι λογικό- ενώ κάποιος γνωστός κάνει και τζάμπα διαφήμιση..

Ελα να σου πώ συμφωνω σε αυτό που λές αλλα ο Σεργουλόπουλος ήταν στο κρατητήριο και έγινε χωντρός ντόρος ενω οι άλλοι την έβγαλάν λάδι, τουλάχιστον αυτόν τον ηθοποιό τον λυπήθηκα, 3 μέρες τον κράζανε όσο για κανέναν άλλο

Μούφα νομίζω βάση νόμου απο κάποια γραμμάρια και πάνω τρώς με 25 δεν ξέρω αν είναι διακίνηση βάση νόμου
Πάντως δεν έχουν δικαίωμα να πούν σε κανέναν τον λόγο που έχεις δικαστήριο παρα μόνο άν είσαι ανήλικος

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 18:24, 27-03-08:

Δεν μπορείς να τους ειδοποιήσεις πως άλλαξες διεύθυνση και να δώσεις αυτή ενός φίλου σου?
Να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.. ή δε γίνονται αυτά?

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε στις 18:25, 27-03-08:

Μπορεί να πεί ότι είναι κλήση που πήρε, έχω φίλο που πιάστηκε για πορνεία και η μάνα του παρέλαβε τα χαρτιά νομίζοντας ότι είναι κληση με το μηχανάκι

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 20:50, 27-03-08:

Εμενα παντος μου ηρθε το κλητιριο θεσπισμα να εμφανιστω την ταδε του μηνος και ταδε ωρα στο δικαστιριο, και μαζι ειχε και ενα χαρτι απο το μονομελες που ελεγε την κατηγορια και τους μαρτυρες

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania έγραψε στις 20:54, 27-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Εμενα παντος μου ηρθε το κλητιριο θεσπισμα να εμφανιστω την ταδε του μηνος και ταδε ωρα στο δικαστιριο, και μαζι ειχε και ενα χαρτι απο το μονομελες που ελεγε την κατηγορια και τους μαρτυρες
Ειναι αυτό που είπα πιό πρίν, είσουν ανήλικος, στους ενήλικες λέει απλά για την υπόθεση αρ Νο τάδε στην τάδε ημερομηνία τάδε ώρα αλλα λέει νομίζω το είδος του δικαστηρίου

Παράθεση

moufas

Νεοφερμένος

O moufas έγραψε στις 02:01, 28-03-08:

οταν λετε λεει το είδος του δικαστηρίου;;;
οκ για 25γρ παει για εμπορια,αλλα ευτυχώς ήμουν κομμάτια και δικαιολογούνται κάπως για προσωπική χρήση,μιας κ πήγαινα 3ήμερο με την κοπέλα μου και ευτυχώς οι μπάτσοι ήταν πολύ επιεικείς.Βασικά ούτε εισαγγελέας με είδε που κανονικά πρέπει να σε δει για να αφεθείς ελεύθερος..
το κλητήριο ακολουθείται απο χαρτί που λέει την κατηγορία;;;
όσο για τη διεύθυνση,επειδή το γεγονός έγινε σε αλλη πόλη,300χμ μακριά δεν είχα τη δυνατότητα λόγω δουλειάς να κάνω κάποια αλλαγή μιας κ πρέπει να πας ο ίδιος κ όχι να παρεις τηλ..

Παράθεση

moufas

Νεοφερμένος

O moufas έγραψε στις 02:01, 28-03-08:

κ χιλια ευχαριστώ για την ανταπόκριση

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους