Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,050 μέλη και 2,411,968 μηνύματα σε 75,407 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 569 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Βοήθεια!!! Κάηκε το PC μου!!!

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,323 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 16:42, 06-09-05:

Αντιγράφω την περιγραφή του προβλήματος όπως το εγραψα σε άλλο φόρουμ!

Το ανάβω, ακούω ήχους απ το πισί οτι λειτουργεί ανάβει το κόκκινο λεντάκι του tower για 10 δευτερόλεπτα συνεχόμενα και μετά σβήνει χωρίς να ξανανάψει.

Σημαντική λεπτομέρεια: Όλοι ξέρετε οτι όταν ανάβουμε το πισί μας βγάζει μια μαύρη οθόνη που δίνει πάνω πάνω πληροφορίες για την κάρτα γραφικών μόνο. Ε ούτε αυτή μου βγάζει καν.

Σημαντική λεπτομέρεια 2: Όλα τα πισί όταν τα ανάβεις κάνουν ενα beep! Ούτε αυτό μου το κάνει

Αναφορά: Όταν μου είχε καεί το άλλο τροφοδοτικό, δεν άνοιγε καν το πισί.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Arty2

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Arty2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 108 μηνύματα.

O Arty2 έγραψε: στις 16:50, 06-09-05:

Αν δεν κάνει καθόλου ήχο έχεις πρόβλημα με την μητρική ή το τροφοδοτικό. Είχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα και είχα καψει μια μητρική, την άλλαξα και μετα έκαψα και την καινούργια lol.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 16:54, 06-09-05:

δοκίμασε να κάνεις ένα reset το bios....
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 625 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 16:55, 06-09-05:

Συμφωνώ με Αrty...Αν δεν ακούς το μπιπ μάλλον ψάχνεις για μητρική ή τροφοδοτικό δυστυχώς....
Παράθεση

Arty2

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Arty2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 108 μηνύματα.

O Arty2 έγραψε: στις 16:58, 06-09-05:

Το ένα κοφτό beep είναι το σήμα εκκίνησης, χωρίς αυτό δεν ξεκινάει τπτ. Αν κάνει άλλα beeps τότε προσπαθεί μέσω του ΒΙΟS να σου "πεί" κάτι.
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 17:02, 06-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από Arty2
Το ένα κοφτό beep είναι το σήμα εκκίνησης, χωρίς αυτό δεν ξεκινάει τπτ. Αν κάνει άλλα beeps τότε προσπαθεί μέσω του ΒΙΟS να σου "πεί" κάτι.
Λάθος! Το μπιπ έχει να κάνει με την κάρτα γραφικών!!!
Πολλά μπιπ σημαίνουν ότι κάτι δεν πάει καλά με αυτήν!
Καθόλου μπιπ σημαίνει ότι το bios δεν έχει καν κάνει έλεγχο για την κάρτα γραφικών!

Μην ξεχνάς ότι κάνει μπιπ και μετά αρχίζει να μετράει RAM και να ψάχνει για δίσκους κλπ...
Παράθεση

Arty2

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Arty2 έγραψε: στις 17:07, 06-09-05:

Ουδείς "άσφαλτος"
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

O giostau έγραψε: στις 17:09, 06-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από Arty2
Ουδείς "άσφαλτος"

[off topic] Αυτό πλάκα πλάκα είναι σωστό....
Τσάμπα την κοροϊδεύαμε την Άντζελα...[/off topic]
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,323 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 17:11, 06-09-05:

Το πάω σε κατάστημα για έλεγχο. Να βγάλω τον σκληρό; Έχω πράγματα που δε θέλω να δούν και δεν έχω και αντίγραφα ασφαλείας!
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

O giostau έγραψε: στις 17:12, 06-09-05:

Κάνε πρώτα αυτό που σου είπα!
Μπορεί να γλυτώσεις και κόπο και χρήμα!

Αν τελικά το πας, ναι βγάλε το δίσκο...
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 17:21, 06-09-05:

Πως το κάνω αυτό που λές; Υπάρχει περίπτωση να τα κάψω όλα; Σου μιλάω στο τσάτ!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια