Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,024 μέλη και 2,416,024 μηνύματα σε 75,328 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 561 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

ΑΣΕΠ

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 18:21, 02-09-05:

Και τώρα που έμαθα ότι διορίστηκα καθηγητής σας κερνάω όλους!!!
Που 'σαι Michelle, σβήστο αυτό το sticky για τα ιδιαίτερα!!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 18:22, 02-09-05:

Ωωωωωω συγχαρητήρια!!!!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 625 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 19:36, 02-09-05:

Συγχαρητήριαααααααααααααααααααα!!!!!!
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 19:41, 02-09-05:

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 19:49, 02-09-05:

Συγχαρητήρια και από εμένααααααααααααααα 8)
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 20:05, 02-09-05:

Θενκ γιου βέρι ματς εβριμπαντι!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,727 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 01:22, 03-09-05:

Βρε τι διπλώματα, τι καθηγητές.... όλοι έχουν να πουν και από κάτι ευχάριστο!!!!

Congrats Mr O!!!
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 01:45, 03-09-05:

Μπράβο ρε Ο!!! τώρα το είδα και χάρηκα πραγματικά!!! αντε και καλή επιστροφή σο σχολείο!!!
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 09:30, 05-09-05:

Συγχαρητήρια everybody! Πολύ χαίρομαι! Όλο καλά νέα διαβάζω σήμερα!!!! Μπράβο παιδιά!!!!!
Παράθεση

ka-li

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H ka-li έγραψε: στις 10:53, 05-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax
Συγχαρητήρια και από εμένα. Τα καλύτερα εύχομαι!!!
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 17:04, 06-09-05:

Μπράβο , τί ειδικότητα έχεις???
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

O O'Zorgnax έγραψε: στις 21:14, 06-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Μπράβο , τί ειδικότητα έχεις???
Πληροφορικάριος. Άντε να δούμε δε ποια άγονη γραμμή θα καταλήξω... Ελπίζω να έχω DSL τουλάχιστον
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 23:20, 06-09-05:

Πληροφορικάριος. Άντε να δούμε δε ποια άγονη γραμμή θα καταλήξω... Ελπίζω να έχω DSL τουλάχιστον
Μόνο μην γίνεις σαν αυτούς που είχα εγώ στο λύκειο και μας έλεγαν "καθήστε στον υπολογιστή και κάντε ό,τι θέλετε". Να μάθουν τα παιδιά γιατί είναι κρίμα εν έτεει 2005 να μην ξέρουν μερικά ούτε πως ανοίγει το πισι.
Πάντως για DSL...πολύ χλωμό το βλέπω...
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

O O'Zorgnax έγραψε: στις 23:43, 06-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Μόνο μην γίνεις σαν αυτούς που είχα εγώ στο λύκειο και μας έλεγαν "καθήστε στον υπολογιστή και κάντε ό,τι θέλετε". Να μάθουν τα παιδιά γιατί είναι κρίμα εν έτεει 2005 να μην ξέρουν μερικά ούτε πως ανοίγει το πισι.
Πάντως για DSL...πολύ χλωμό το βλέπω...
DSL θέλω για το σπίτι μου, όχι για το σχολείο!
Όσο για το μάθημα, μην ανησυχείς. Τώρα είναι νωρίς ακόμα και έχω όρεξη για δουλειά και για να μεταδώσω τις άπειρες γνώσεις μου . Για μετά δεν ξέρω...
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 23:52, 06-09-05:

Αααα είπα κι εγώ!!!

Πάντως καλό αυτό, χρειάζονται καθηγητές με όρεξη στα σχολεία

ΥΓ: Έχουμε ξεφύγει τελείως, τόσο πολύ που δεν ξέρω τι να κάνω με ετούτο το θέμα!
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

O O'Zorgnax έγραψε: στις 23:55, 06-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
ΥΓ: Έχουμε ξεφύγει τελείως, τόσο πολύ που δεν ξέρω τι να κάνω με ετούτο το θέμα!
Χαχαχαχαχαχα, μόλις τώρα είδα από που ξεκίνησε και που κατέληξε το θέμα. Όντως έχουμε ξεφύγει!!
Κάνε ένα split ΑΣΕΠ και πέτα όλα τα άσχετα εκεί μέσα...
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 14:51, 26-09-05:

Παιδια επειδή αρκετοί θα γνωρίζετε γι'αυτό το θέμα
μπορείτε να μου πείτε πού θα μαθαίνω για τις προκυρήξεις του ΑΣΕΠ??
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 16:05, 26-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Παιδια επειδή αρκετοί θα γνωρίζετε γι'αυτό το θέμα
μπορείτε να μου πείτε πού θα μαθαίνω για τις προκυρήξεις του ΑΣΕΠ??
Η χρυσή ευκαιρία έχει ένθετο στο κέντρο της, στην ενότητα "Εργασία" πληροφορίες για όλες τις θέσεις στο δημόσιο. Ρίξε μια ματια εκεί γιατί στο Internet δεν ξέρω τίποτα. Πάντως ότι βγαίνει απο τον ΑΣΕΠ δημοσιέυται στις εφημερίδες, σε ποιές τώρα θα σε γελάσω!
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 16:27, 26-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Η χρυσή ευκαιρία έχει ένθετο στο κέντρο της, στην ενότητα "Εργασία" πληροφορίες για όλες τις θέσεις στο δημόσιο. Ρίξε μια ματια εκεί γιατί στο Internet δεν ξέρω τίποτα. Πάντως ότι βγαίνει απο τον ΑΣΕΠ δημοσιέυται στις εφημερίδες, σε ποιές τώρα θα σε γελάσω!
ευχαριστώ πολύ παππού μου
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 07:01, 27-09-05:

Πήγαινε www.et.gr (Εθνικο Τυπογραφείο) και εκεί θα βρεις τόσες προκηρύξεις που θα βαρεθείς να τις διαβάζεις
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Εξετάσεις εκπαιδευτικών ΑΣΕΠ - Από Jenny
      Το θέμα έχει λάβει 75 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία ΙΕΚ & Κολλέγια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-09-13 στις 16:52.
    • Διαγωνισμός του ΑΣΕΠ για 200 θέσεις στο ΕΚΑΒ - Από Johnnaousa
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ειδήσεις & Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-04-12 στις 12:13.
    • ΑΣΕΠ και λοιπά - Από Giovanna
      Το θέμα έχει λάβει 42 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία iCareer: Εργασία & Καριέρα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-09-10 στις 21:48.
    • ΓΑΛΛΙΚΑ Εξετάσεις ΑΣΕΠ - Από A propos
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γαλλικά.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-04-09 στις 18:48.
    • ΑΣΕΠ 98: Είμαστε ακόμα εδώ - Από purteo
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία iCareer: Εργασία & Καριέρα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-05-08 στις 12:56.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα