Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,095 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,084 μηνύματα σε 74,653 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Bluetooth handsfree: ποιο προτείνειτε;

Spartacus (Γιώργος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Spartacus
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Multimedia designer . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O Spartacus έγραψε στις 19:45, 01-04-08:

Είμαι σε φάση αγοράς bluetooth και είπα να κάνω μια μικρή έρευνα αγοράς πρώτα, και να πάρω μερικές απόψεις. (αν υπάρχει ήδη τόπικ με αυτό το θέμα i apologize)

Ποιο bluetooth έχετε εσείς για να μιλάτε; Ποιο προτείνεται αλλά και από ποιο θα ήταν καλύτερα να μείνω μακριά; Thanx προκαταβολικά για τις απαντήσεις.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 14:03, 02-04-08:

Λίγο πολύ όλα τα ίδια. Ειδικά αν δεν μιλάμε για stereo. Στην θέση σου θα διάλεγα αυτό που με βολεύει και μου αρέσει. Ίσως να απέφευγα και μάρκες του τύπου turbox

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 14:09, 02-04-08:

Προσφατα αγορασα το 902 της Νοκια..
Ειμαι ευχαριστημενη για οσο χρονικο διαστημα το εχω...
Αλλα με αυτα ειμαι και "χονδροασχετη"....οποτε ειναι φρονιμο να μη λαβεις σοβαρα υποψιν τη γνωμη μου!

Παράθεση

Spartacus (Γιώργος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Spartacus
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Multimedia designer . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O Spartacus έγραψε στις 17:13, 02-04-08:

Εχω ακούσει για τα Jabra πως είναι πολύ καλά. Πάντως exposed σε γενικές γραμμές όντως έχει δίκιο, όλα πάνω κάτω πρέπει να είναι καλά και αξιόπιστα. Απλά είπα μπας και είχατε την σούπερ εμπειρία με κάποιο συγκεκριμένα για να κατευθυνθώ προς τα εκεί...

Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Bill
Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε στις 17:18, 02-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Spartacus
Εχω ακούσει για τα Jabra πως είναι πολύ καλά. Πάντως exposed σε γενικές γραμμές όντως έχει δίκιο, όλα πάνω κάτω πρέπει να είναι καλά και αξιόπιστα. Απλά είπα μπας και είχατε την σούπερ εμπειρία με κάποιο συγκεκριμένα για να κατευθυνθώ προς τα εκεί...
Αυτό που χρησιμοποιώ είναι Jabra.Τώρα αν είναι καλά ή όχι εμένα δεν μου έχει παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα.

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 18:07, 02-04-08:

Πάντως εμένα δεν με έχουν βολέψει καθόλου του τύπουΠατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  HiResPhoto_ClipI.jpg
Εμφανίσεις:  139
Μέγεθος:  102,2 KB

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 22:15, 02-04-08:

Πάρε κάποιο επώνυμο περίπου με 25-40 ευρώ! Όλα ίδια είναι σε αυτά τα χρήματα.

υγ: προτείνω samsung.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους