Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,845 μέλη και 2,411,281 μηνύματα σε 75,070 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 225 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ιαπωνία

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 18:33, 11-11-12:

Λέμε να πάμε Ιαπωνία μέσα στο '13 και θα ήθελα όποιος έχει πάει να μας πει μερικά πράγματα. Ο boyfriend πήγε το '10 και μου έχει ήδη πει μερικά, αλλά έκατσε μόνο μια εβδομάδα, δεν ξέρει ούτε Αγγλικά και πήγε παρέα με άλλους οπότε ήταν σχετικά περιορισμένα αυτά που μπορεί και θυμάται να μου πει.
Θα πάμε Τόκιο και σε κάποια άλλη πόλη για λίγες μέρες (σχετικά κοντινή, όχι Okinawa και τέτοια). Ψάχνω επίσης onsen που να δέχεται τουρίστες με (έστω καλυμμένα με γάζα) τατουάζ και να είναι προσβάσιμο με συγκοινωνία και λογικό περπάτημα (όχι τελείως απομακρυσμένο).
Λέμε για Ανοιξη ή Φθινόπωρο, ανάλογα με τις άδειες και τις οικονομίες μας.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους