Συλλογή virus

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Για σας ανοίγω αυτό το θέμα για να ρωτήσω εάν κανένας από εσάς κάνει συλλογή από virus διάφορων τύπων…τώρα θα μου πείτε πως παίζω με την φλόγα και μπορεί να καώ επικίνδυνα πράγματα αλλά εαν έχεις έναν παλιό υπολογιστεί για πειράματα καθόλου κακή ιδέα μέχρι στιγμής απαριθμώ 150 virus και 3 δικιάς μου κατασκευής κράμα κατηγοριών mobile hack και Trojan Blaster..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ο μόνος έλληνας που ξέρω να το κάνει αυτό, είναι εδώ: https://www.virus.gr/portal/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Α ναι ο φίλτατος φίλος virus και εγώ μόνο 3-4 ξέρω κυρίως φίλους μου και προσπαθούμε να διαγωνιστούμε στο ποίος θα φτιάξη τον καλύτερο…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Α ναι ο φίλτατος φίλος virus και εγώ μόνο 3-4 ξέρω κυρίως φίλους μου και προσπαθούμε να διαγωνιστούμε στο ποίος θα φτιάξη τον καλύτερο…

Μην τους αμολήσετε μόνο ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Μα καλά!
Είστε σοβαροι?
Αυτά είναι ασχημα πράγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Μα καλά!
Είστε σοβαροι?
Αυτά είναι ασχημα πράγματα!
Για εσάς τους απλούς χρήστες είναι άσχημα πράγματα για εμάς είναι πρόκληση νικώντας το σύστημα αισθανόμαστε ικανοποίηση και ανεβαίνουμε συνεχώς ως προς της γνώσης μας στο pc δύσκολα πράγματα πολλή ψάξιμο πολλές δόκιμες πολλή διάβασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Για εσάς τους απλούς χρήστες είναι άσχημα πράγματα για εμάς είναι πρόκληση νικώντας το σύστημα αισθανόμαστε ικανοποίηση και ανεβαίνουμε συνεχώς ως προς της γνώσης μας στο pc δύσκολα πράγματα πολλή ψάξιμο πολλές δόκιμες πολλή διάβασμα

αυτό είναι εν μέρει αλήθεια, κι εγώ είχα χαρεί όταν κατάφερα να βγάλω μόνη μου έναν ιό από τον υπολογιστή μου. Αλλά δεν θα ήταν μεγαλύτερη ικανοποίηση να βρίσκεις αντιβιοτικά;;;;;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
αυτό είναι εν μέρει αλήθεια, κι εγώ είχα χαρεί όταν κατάφερα να βγάλω μόνη μου έναν ιό από τον υπολογιστή μου. Αλλά δεν θα ήταν μεγαλύτερη ικανοποίηση να βρίσκεις αντιβιοτικά;;;;;;)
Πολλή μεγαλύτερη ικανοποίηση άρχισα να ασχολούμαι μια μέρα μετά από μια μεγάλη επίθεση προς εμένα…γνωρίζοντας τον εχθρό σου καλά βρίσκεις τρόπους να τον αντιμετωπίσεις εξάλλου θα ήτανε μεγάλη βλακεία να έχω ιούς και όχι αντιβιοτικά τις περισσότερες φορές έχω βρει η έχω δημιουργήσει anti-virus (σωστές δουλείες η καθόλου δουλείες TC)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Πολλή μεγαλύτερη ικανοποίηση άρχισα να ασχολούμαι μια μέρα μετά από μια μεγάλη επίθεση προς εμένα…γνωρίζοντας τον εχθρό σου καλά βρίσκεις τρόπους να τον αντιμετωπίσεις εξάλλου θα ήτανε μεγάλη βλακεία να έχω ιούς και όχι αντιβιοτικά τις περισσότερες φορές έχω βρει η έχω δημιουργήσει anti-virus (σωστές δουλείες η καθόλου δουλείες TC)
Να σ' έχουμε υπόψιν :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Να σ' έχουμε υπόψιν :P:P:P
Ευχαρίστως εάν ο virus είναι κάτω του 2004 γιατί παλιούς κατεβάζω και εξερευνώ οι καινούργιοι είναι φωτιά και λαβα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Για σας ανοίγω αυτό το θέμα για να ρωτήσω εάν κανένας από εσάς κάνει συλλογή από virus διάφορων τύπων…τώρα θα μου πείτε πως παίζω με την φλόγα και μπορεί να καώ επικίνδυνα πράγματα αλλά εαν έχεις έναν παλιό υπολογιστεί για πειράματα καθόλου κακή ιδέα μέχρι στιγμής απαριθμώ 150 virus και 3 δικιάς μου κατασκευής κράμα κατηγοριών mobile hack και Trojan Blaster..

Άν τους ερευνάς σε περιβάλλον linux οι περισσότεροι δεν ενεργοποιούνται.

Οι δικοί σου τί ακριβώς είναι και ποιας κατηγορίας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Άν τους ερευνάς σε περιβάλλον linux οι περισσότεροι δεν ενεργοποιούνται.

Οι δικοί σου τί ακριβώς είναι και ποιας κατηγορίας;
Όχι Man όχι linux σε windows τους ερευνώ..οι δική μου είναι ένας Blaster τροποποιημένος 1 mobilehack τύπου Bluetooth hack και είμαι τώρα στο στάδιο να ενσωματώσω worm σε Trojan
Αν ήμουν προγραμματιστής θα ήτανε πολύ εύκολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Η συλλογή ιών δεν νομίζω ότι δείχνει ότι μπορείς να γονατίσεις τον σύστημα. Δείχνει απλά ότι έχεις συλλέξει έργο άλλων ανθρώπων που έχουν αυτή την ικανότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Και ο άνθρωπος είναι ένας ιός, γραμμένος σε κώδικα δνα:

<head>
<neck>
....

Ο_ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Η συλλογή ιών δεν νομίζω ότι δείχνει ότι μπορείς να γονατίσεις τον σύστημα. Δείχνει απλά ότι έχεις συλλέξει έργο άλλων ανθρώπων που έχουν αυτή την ικανότητα
Α μπράβο φίλε εδώ είναι η μαγκιά να μπορείς να ελέγξεις προγράμματα που κατασκευαστήκανε να ελέγχονται από άλλους..Και σε δεύτερη περίπτωση να μάθεις από αυτούς και να κατασκευάσεις δικό σου..
Η συλλογή είναι απλά μια λέξη… το τι κανείς αυτά που συλλέγεις η ουσία και ο σκοπός της συλλογής..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Είχα κατεβάσει μια φορά μια αρκετά μεγάλη συλλογή από ιούς αλλά δε μου κέντρισαν το ενδιαφέρον.Κυρίως έψαξα για keyloggers,trojans και τέτοια πράγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Δεν είναι και το καλύτερο hompy βρήκα λίστες με πολλά γιγα αλλά που να κατεβάζεις μόνο κάποιους επιλεκτικά διάλεξα..και αυτούς για να παίζουμε με τους σινμσν μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top