Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,037 μέλη και 2,416,790 μηνύματα σε 75,378 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 336 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φούντωμα στο πρόσωπο

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 22:45, 02-04-08:

Από εχθές το βράδυ έχω μία περίεργη αίσθηση φουντώματος στο πρόσωπο... Το νιώθω σαν να έχει πάρει φωτιά αλλά το περίεργο είναι ότι δεν έχει καν κοκκινίσει! Ούτε έχει βγάλει σπυράκια, ούτε τίποτα! Μπορεί να είναι επειδή ψεκάστηκε κατα λάθος λακ πριν 2-3 μέρες και βιαζόμουν οπότε δεν έπλυνα αμέσως το πρόσωπό μου; Πώς να το κάνω να φύγει; Είναι χειρότερη αίσθηση και από πυρετό...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

LaLuna

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H LaLuna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H LaLuna έγραψε: στις 12:14, 03-04-08:

μηπως εχεις ανεβασμενη πιεση?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 15:51, 03-04-08:

Δε νομίζω... Βασικά τώρα δεν είναι τόσο χάλια όσο εχθές- μου έδωσε η μαμά μία ενυδατική και έβαλα και αισθάνομαι καλύτερα. Αλλά δεν έχει φύγει εντελώς...
Παράθεση

LaLuna

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H LaLuna έγραψε: στις 15:55, 03-04-08:

τωρα οτι στη λακ οφειλεται....δεν μου παει..αφου επλυνες μετα το προσωπο σου, εστω κ καθυστερημενα.
κοιταξε το παθολογικα...ψηλος αιματοκριτης ισως?
ξερω κ γω..οτι πιστευω λεω,κρινω εξ ιδιων
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H kalypso έγραψε: στις 15:56, 03-04-08:

οκ θα το κοιτάξω! Ευχαριστώ πολύ που απάντησες!
Παράθεση

LaLuna

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H LaLuna έγραψε: στις 16:10, 03-04-08:

να σαι καλα!!!!
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,128 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 16:35, 03-04-08:

Εμένα μου φαίνεται υπερβολικό να είναι απ τη λακ.. αλλά ναι αν έχεις ευαίσθητο δέρμα δεν αποκλείται. Και επειδή δεν είμαστε γιατροί.. αν συνεχιστεί και σήμερα το ίδιο έντονα.. πήγαινε αύριο σε έναν δερματολόγο βρε
και μην του βάζεις κρέμες γιατί μπορεί να φέρεις τα αντίθετα αποτελέσματα
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 3,558 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε: στις 23:41, 12-04-08:

έχω μία περίεργη αίσθηση φουντώματος στο πρόσωπο... Το νιώθω σαν να έχει πάρει φωτιά
Η φλόγα του έρωτα έχει κυριεύσει το πρόσωπο σου. Ατιμούτσικο.

Περίμενε να το δροσίσει η συνήθεια...

...και πάψε να κάνεις όλο ερωτικές σκέψεις. Άντε μου πια.

Άκου αντιερωτική μουσική. Φάε μια Crunch. Κάνε κάτι που να μη στον θυμίζει.
Παράθεση

anna_33

Νεοφερμένος

H anna_33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H anna_33 έγραψε: στις 16:04, 13-04-08:

Για κοίταξε λίγο και τις ημέρες του κύκλου σου.
Μερικές φορές παίζει ρόλο κι αυτό...
Παράθεση

Chimera

Δραστήριο Μέλος

H Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 256 μηνύματα.

H Chimera In the deathcar έγραψε: στις 23:16, 13-04-08:

Εμένα πάντως μου συμβαίνει όταν είμαι αγχωμένη και κουρασμένη από πνευματική προσπάθεια. Τότε λέω ότι το παθαίνω από την πολλή σκέψη .
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H kalypso έγραψε: στις 23:30, 13-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από anna_33
Για κοίταξε λίγο και τις ημέρες του κύκλου σου.
Μερικές φορές παίζει ρόλο κι αυτό...
Ίσως να έφταιγε και αυτό- αλλά ίσως να ήταν τελικά και από αλλεργία σε κάτι... δεν ξέρω, δεν κατάλαβα... πάντως πέρασε τώρα

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • "Φούντωμα" / κοκκίνισμα προσώπου / αυτιών - Από Scandal
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-11-17 στις 01:13.
    • Tρίτο πρόσωπο - Από kunela
      Το θέμα έχει λάβει 15 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μπερδέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-12-10 στις 21:23.
    • Απέκτησε νέο πρόσωπο - Από Cogito ergo sum
      Το θέμα έχει λάβει 26 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-05-09 στις 22:27.
    • Πρόσωπο και διαφορετικότητα - Από Νωεύς
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φιλοσοφία και Ιστορία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-10-08 στις 22:24.
    • Αλλάξτε το πρόσωπο σας! - Από fandago
      Το θέμα έχει λάβει 49 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τα δικά σας παιχνίδια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-04-08 στις 12:53.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα