Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,107 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,308 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αυτά τα Χριστούγεννα θα...

AlexMaster

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη AlexMaster
Ο AlexMaster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O AlexMaster έγραψε στις 11:52, 23-12-11:

Μιας και οι μέρες για τα Χριστούγεννα πλέον είναι "2"(!) πείτε μας πως θα περάσετε τις γιορτές σας φέτος.. Αν θα πάτε πουθενά για Χριστούγεννα και Πρωτοχρονιά και τι θα κάνετε γενικά

Σημείωση:
Ο αρχικός τίτλος του θέματος "Πού θα πάτε φέτος τα Χριστούγεννα;" μετονομάστηκε μετά από συνένωση με το θέμα "Αυτά τα Χριστούγεννα..." σε "Αυτά τα Χριστούγεννα θα..."

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 29-11-12 στις 17:35. Αιτία: προσθήκη σημείωσης λόγω αλλαγής τίτλου
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bemanos (Μοριακός Αρχιτέκτονας)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Bemanos
Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Χημικός . Έχει γράψει 1,819 μηνύματα.

O Bemanos έγραψε στις 12:00, 23-12-11:

Στον πανεμορφο κολωνό

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skylofili
H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H skylofili έγραψε στις 12:05, 23-12-11:

Απ΄το δωμάτιό μου στη κουζίνα, απ΄την κουζίνα στο σαλόνι, απ΄το σαλόνι πάλι στη κουζίνα..
Α! Αντε να βγάλω και τον σκύλο βόλτα..

Δεν έχει και τελικό big brother πλέον, για να αλλάξουμε το χρόνο..

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_Silence_

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη _Silence_
H _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H _Silence_ έγραψε στις 12:24, 23-12-11:

Φροντιστήριο.

Παράθεση

shark.0wNz (Jimakos R)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη shark.0wNz
Ο Jimakos R αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 173 μηνύματα.

O shark.0wNz mechanic έγραψε στις 12:46, 23-12-11:

στη βολάρα ρε! που καλύτερα;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 13:05, 23-12-11:

Κω. Εδώ που είμαι δηλαδή.
Σπίτι με ζεστή σοκολάτα και κουβερτούλα. Τι άλλο καλύτερο;

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

AlexMaster

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη AlexMaster
Ο AlexMaster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O AlexMaster έγραψε στις 13:23, 23-12-11:

Τι φροντιστήριο ρε κοπελιά Χριστουγεννιάτικα? Χαχαχα κρίμα :/

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 13:30, 23-12-11:

Ναουσα και 3-5 Πηγαδια

Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 14:32, 23-12-11:

Σπιτι μου σπιτακι μου

Αλλα για να λεμε και την αληθεια αμα δεν ειχα φροντιστηριο σιγα μην καθομουν εδω

Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 16:42, 23-12-11:

Στην μανούλα, στην Ξάνθη.

Παράθεση

nafs

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nafs
H nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.

H nafs έγραψε στις 16:48, 23-12-11:

Σπίτι και τη μέρα των Χριστουγέννων μια βολτίτσα στο χωριό και πάλι πίσω.

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 16:50, 23-12-11:

Σε φίλους για φαί (με μπαμπα και αδερφό), ο δικός μου στους γονείς του για μαμ και μετά δεν έχουμε ιδέα. Προφανώς κάπου εντός Αττικής για χαλαρό ποτό ή κάτι αντίστοιχο.

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 20:13, 23-12-11:

Mετά από 2 χρόνια θα είμαι όλα τα Χριστούγεννα Βόλο!
Και δεν θέλω τίποτε άλλο!!!!

Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 20:26, 23-12-11:

Λόγω καιρού, σπίτι.
Ίσως πεταχτώ όμως για μια μέρα να βρω κάποιους φίλους που έχω στην Αίγινα.

Παράθεση

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sofaki Loony
H Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H Sofaki Loony έγραψε στις 21:14, 23-12-11:

σπίτι...

Παράθεση

nafs

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nafs
H nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.

H nafs έγραψε στις 21:20, 23-12-11:

Και γιατί στενοχωριέσαι? Μια χαρά θα ξεκουραστείς και μπορουν να έρθουν οι φίλοι σου και να περάσετε τέλεια με κανένα πιτζάμα πάρτι ή κάτι άλλο ευφάνταστο που θα σκεφτείτε

Παράθεση

...Αλεξάνδρα...

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ...Αλεξάνδρα...
H ...Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών . Έχει γράψει 157 μηνύματα.

H ...Αλεξάνδρα... έγραψε στις 21:18, 25-11-12:

Πλέον έχει μείνει ένας μήνας για τα Χριστούγεννα ακόμη... Λοιπόν τι σκέφτεστε να κάνετε αυτά τα Χριστούγεννα;; Γενικά εδώ θα συζητήσουμε για τα Χριστούγεννα 2012!!!!!!!!

Σημείωση:
Τα μηνύματα 17 έως 25 προέρχονται απο το συγχωνευμέμο θέμα "Αυτά τα Χριστούγεννα..."

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 29-11-12 στις 17:32. Αιτία: προσθήκη σημείωσης λόγω συγχώνευσης θεμάτων
Παράθεση

Bικυ

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Bικυ
H Bικυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H Bικυ έγραψε στις 21:35, 25-11-12:

μμμ αυτα τα χριστουγεννα προκειται να βρω 200 ευρω στο δρομο και να τα παρω να παω στα public και να αγορασω ολα τα βιβλια που θελω. Μετα διπλα απο το δεντρο με μια κουβερτα και μια ζεστη σοκολατα στα χερια να τα διαβασω ολα με αγγαλια τον γατο μου .

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 09:35, 26-11-12:

Δεν ξέρω τι,αλλά θέλω να γίνει κάτι διαφορετικό φέτος τα Χριστούγεννα...

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 13:25, 26-11-12:

Εγώ θέλω να φτιάξω μπισκοτάκια κι από πάνω να βάλω εκείνες τις πάστες σε χρώματα.
Θέλω να δημιουργήσω και να πάω σε άλλο επίπεδο.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη prinCess. : 26-11-12 στις 13:46.
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 18:46, 26-11-12:

λοιπον μεχρι στιγμης μονο τα συνιθισμενα

θα στολισω δεντρο και γενικα το σπιτι με κερακια,αυτοκολλητα για τα παραθυρα και ολα τα σχετικα

θα ευχομαι καθε μερα να χιονισει

θα φτιαξω μελομακαρονα και κουραμπιαδες

το πρωι θα διαβαζω κανα βιβλιο

ενω θα πινω ζεστη σοκολατα

θα δω για 1000η φορα το Πολικο Εξπρες, τον Τσαρλι και το εργοστασιο σοκολατας και το Μονος στο Σπιτι

και ναι δεν ξερω τι αλλο, ελπιζω τα φετινα χριστουγεννα να ειναι οσο καλυτερα γινεται

19 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι
H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,297 μηνύματα.

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 22:07, 26-11-12:

θα πέσει πολύ διάβασμα

Παράθεση

kit-kat

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kit-kat
H kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.

H kit-kat έγραψε στις 18:23, 28-11-12:

εγω θα καθομαι διπλα στο στολισμένο δεντρακι με τα λαμπακια και τους αγιους βασιληδες και θα διαβαζω ένα βιβλίο μαζι με μια κουπα καυτη σοκολατα και ενα πιατακι με μελομακαρονα που τα λατρευω!!!!!!!!!!!!!!
επισης αυτα τα χριστουγεννα εχω σκοπο να κανω ένα δωρο στον εαυτο μου ( μαλλον κανα ρουχο ή μποτες ) και να βγαινω πιο συχνα!!!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

...Αλεξάνδρα...

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ...Αλεξάνδρα...
H ...Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών . Έχει γράψει 157 μηνύματα.

H ...Αλεξάνδρα... έγραψε στις 21:36, 28-11-12:

ας πω και εγώ λοιπόν!! φέτος θα φτιάξω κάτι (κουλουράκια , μελομακάρονα ή τσουρέκι δεν ξέρω τι θα είναι) με την ξαδέρφη μου, θα παίζω μες το χιόνι σαν να είμαι 5χρονο, θα καταβροχθίσω τα μελομακάρονα ♥ και κάθε βράδυ θα παρατηρώ τα φωτάκια του δέντρου μου.... και άλλα πολλά... ελπίζω αυτά τα Χριστούγεννα να είναι τα καλύτερα!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loth

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loth
H Loth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 215 μηνύματα.

H Loth έγραψε στις 22:03, 28-11-12:

Τα περιμένω πως και πως αυτά τα Χριστούγεννα! γιατί μαζί με αυτά θα έρθει και το αγόρι μου από Δανία! θέλω μαλλί της γριάς, βόλτες, φωτάκια, τραγούδια, αγκαλιές ! Να στολίσουμε το σπίτι , να χαλαρώσουμε .. και γενικά να είναι όμορφα και χαρούμενα όπως πρέπει να είναι για όλους.

ΥΓ θα μυρίσει πάλι το σπίτι! χαμός!!

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 17:48, 01-12-12:

...κάνω για άλλη μια χρονιά υπομονή μέχρι να περάσουν .

Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,782 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 18:00, 01-12-12:

Αυτά τα Χριστούγεννα θα...
..πάρω diamond στο LoL

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 18:04, 01-12-12:

Θα περιμενω τον αη βασιλη μηπως αυτη τη φορα φιλοτιμηθει κι ερθει... Αν και δεν το κοβω

Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη SoZi
H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε στις 20:28, 01-12-12:

Θα διαβάσω γιατί δεν έχω κι άλλη επιλογή. Χα.
Θα προσέξω να μην φάω πάλι όλο το αρνί μόνη μου.

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,251 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 20:38, 01-12-12:

Το μόνο σίγουρο είναι ότι δε θα διαβάσω..
Θα πάρω κανένα αστυνομικό,θα κοιμηθώ,θα ξενυχτίσω και θα πάω ότι βόλτα δεν έχω πάει 3 μήνες τώρα

Παράθεση

kwstasIdealism

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη kwstasIdealism
Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,455 μηνύματα.

O kwstasIdealism Αν δεν καώ Αν δεν καείς Αν δεν καούμε έγραψε στις 20:51, 01-12-12:

θα διαβαζω για πανελληνιες

Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamsRevenge
H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,241 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε στις 20:56, 01-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ψαραδέλλη
...κάνω για άλλη μια χρονιά υπομονή μέχρι να περάσουν .
Πολλοί θα κάνουμε πολλή υπομονή αυτά τα Χριστούγεννα...

Θα προσπεράσουμε τις διαφημίσεις, τις προσφορές, τα περιττά των γιορτών καθώς για κάποιους τα Χριστούγεννα θα περιοριστούν στα ουσιώδη...

Θα μαζευτούμε σε σπίτια αντί να βγούμε έξω και κάποιοι ίσως θυμηθούμε και πρακτικές που άλλοτε κοιτάζαμε αφ' υψηλού, όπως το να φέρει ο καθένας από κάτι για το τραπέζι ώστε να μην επιβαρυνθεί με όλο το κόστος ο οικοδεσπότης.

Θα βάλουμε το μυαλό μας να δουλέψει για δώρα πιο έξυπνα και οικονομικά μιας και η εικόνα των ανθρώπων που βγαίνουν για τα περίφημα "γιορτινά ψώνια" όπως λένε και τα ρεπορτάζ των καναλιών μάλλον δεν θα έχει τόσες πολλές τσάντες καταστημάτων.

Ίσως ξαναβρεθούμε στο σπίτι... Χριστούγεννα δεν είναι απαραίτητα εκδρομή για σκι, ή ξενύχτια μέχρι απώλειας των αισθήσεων από το ποτό σε κλαμπ, οπότε το μόνο που έχουμε να κάνουμε είναι να μην αφήσουμε τη μιζέρια, την κατήφεια και τα προβλήματα να μας ρίξουν τη διάθεση.

Σίγουρα θα έχουμε κάτι για το οποίο θα μπορούμε να είμαστε χαρούμενοι, όσο αυτονόητο και αν μας έμοιαζε στο παρελθόν , σίγουρα θα βρούμε κάτι που θα μας διασκεδάσει, θα μας κάνει να γελάσουμε, να περάσουμε καλά, ουσιαστικά καλά.

Καλές Γιορτές

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 21:32, 01-12-12:

αυτά τα Χριστούγεννα.
-Θα έχω την ευκαιρία να πρήξω τον νονό μου με τα περι αίματος.
-Θα βγω με τις φίλες μου,για πρώτη φορά [σιγά μην αντέξω πάνω απο μισή ώρα με τη παρέα μου όταν θα παίζουν τα σκυλάδικα και θα με πιέζουν να πιω.]
-Θα τελειώσω τον Ντέξτερ.
-Θα δω όλες τις σεζόν μονοκοπανιά^
-Δε θα βγω απ'το κρεβάτι μου,θα κάθομαι κουκλωμένη με τα παπλώματα.
-Δε θα ζητήσω δώρο.Δε ξέρω τι να ζητήσω.Ούτε θέλω να ζητήσω κάτι.
-Δε θα πάω στη γιαγιά τη Νικολέτα.
-Θα πάω να πάρω φορμούλες γιατί ξέμεινα.
-Θα φροντίσω να γίνω καλύτερος άνθρωπος.

Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη νικος ρεθυμνο
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,891 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε στις 21:34, 01-12-12:

...βγαινουν τα παιδακια που λενε τα καλαντα,και ειτε θα λαμβανουν την απαντηση ''δεν εχω!''(λεφτα) ή θα κανουν κοιλιτσα απο τα μελομακαρονα που θα αντικαταστησουν τα ψιλα που τους εδιναν.
...θα θεωρoυνται sightseeing οι προσφορες στα μαγαζια...
....αντι να κανουν οι ανθρωποι Χριστουγεννα με γαλοπουλα,θα γιορταζουν με φετες γαλοπουλας Υφαντης ή οποιασδηποτε αλλης μαρκας(δεν ξερω αν το πετυχα το συγκεκριμενο αστειο-θελω γνωμες)
...αντι να περιμενουν τα παιδακια τον Αη-Βασιλη,θα παρηγορουνται με ενα πλαστικο παιχνιδι που θα λεει ''Merry Christmas!''
...αμα σκεφτω και κατι αλλο θα το γραψω...-ατυχησατε!

Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Polymnia
H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 766 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε στις 22:53, 01-12-12:

...I'm gonna sleep .

Παράθεση

leuki kataigida

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη leuki kataigida
H leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 341 μηνύματα.

H leuki kataigida έγραψε στις 23:07, 01-12-12:

...είναι τα πιο όμορφα Χριστούγεννα που θα έχω περάσει ποτέ.i'm sure!

Παράθεση

dimitris001 (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimitris001
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,167 μηνύματα.

O dimitris001 έγραψε στις 23:18, 01-12-12:

Θα φάω μελομακάρονα....σε σημείο σκασμού!!!!!

13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pequeño
H Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,761 μηνύματα.

H Pequeño έγραψε στις 11:03, 02-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
-Θα βγω με τις φίλες μου,για πρώτη φορά [σιγά μην αντέξω πάνω απο μισή ώρα με τη παρέα μου όταν θα παίζουν τα σκυλάδικα και θα με πιέζουν να πιω.]
Σκυλάδικα.
Φίλες που σε πιέζουν να πιεις.
13 ΧΡΟΝΏΝ.
Μάλιστα.

Αυτά τα Χριστούγεννα (αλλά και στην αλλαγή του χρόνου) σπίτι.
Οικογενειακό κλίμα, γονείς, συγγενής, κρασάκι, μουσικούλα, χορός, ίσως και λίγο χαρτάκι

Όσο για διακοπές, εεε φέτος λέω να πάω ένα 5ήμερο, αλλά κατά Νοέμβριο μεριά.
Φτηνά, οικονομικά, αλλά με πολύ καλή παρέα

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 12:07, 02-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από ZoeXal
Σκυλάδικα.
Φίλες που σε πιέζουν να πιεις.
13 ΧΡΟΝΏΝ.
Μάλιστα.
Κοίτα.
στη παρέα μου πίνουμε,ελαφριά.
πέρσι που είχα βγει με τη μάνα μου,η μάνα μου μου έλεγε να πιω,μάλιστα μου παρείγγειλε και ursus,το οποίο μόλις είδα ανατρίχιασα και μου ήρθε αυτό το αίσθημα που είχα χτες και με κατέχει και σήμερα,του εμετού.
δε λέω.
μπύρα-κρασί,άντε βαριά space.
αλλά 13-15 χρόνων (που είναι οι μεγαλύτερες φίλες μου),να πίνουμε πιο βαριά;!
άσε που εγώ δεν πρέπει να πίνω.

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 20:21, 03-12-12:

... είναι τέλεια!

Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,202 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 12:37, 04-12-12:

...είναι τόσο διαφορετικά από όλα τα προηγούμενα...

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 12:47, 04-12-12:

...θα ξεκουραστώ, δε θα αφήσω το κρεβάτι για λιγότερο από 8 ώρες ύπνου.
...θα δω μόνο τους εκλεκτούς φίλους, τέρμα το τράβηγμα σε άσχετα στέκια με άτομα που τελικά με κουράζουν
...θα σκανάρω παλιές φωτογραφίες και θα ψαχουλέψω στα αρχεία του παππού

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 12:59, 04-12-12:

αυτά τα χριστούγεννα θα κανω ότι και πέρσι και προπερσι:

Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Muxu Su
H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,222 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε στις 12:59, 04-12-12:

... δεν θα το ζήσω γιατί θα έρθει το τέλος του κόσμου. Κάτι ήξεραν οι μάγια.

Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,202 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 13:04, 04-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Muxu Su
... δεν θα το ζήσω γιατί θα έρθει το τέλος του κόσμου. Κάτι ήξεραν οι μάγια.

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Muxu Su
H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,222 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε στις 13:10, 04-12-12:

Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 15:03, 04-12-12:

Παράθεση

Poseidon

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Poseidon
Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Αθλητής . Έχει γράψει 341 μηνύματα.

O Poseidon έγραψε στις 15:08, 04-12-12:

Aυτά τα χριστούγεννα,θα διαβάσω γιατί δε μπορώ να κάνω αλλιώς.Ατιμα λάθη του παρελθόντος.

Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Το avatar του χρήστη rootbreaker
H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 455 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε στις 15:43, 04-12-12:

..δε θα υπαρξουν.

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 15:49, 04-12-12:

Κι όμως, η συντέλεια πάει για το 2013.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους