Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,045 μέλη και 2,411,773 μηνύματα σε 75,394 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 469 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αυτά τα Χριστούγεννα θα...

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 12,135 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 12:37, 04-12-12:

...είναι τόσο διαφορετικά από όλα τα προηγούμενα...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,450 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 12:47, 04-12-12:

...θα ξεκουραστώ, δε θα αφήσω το κρεβάτι για λιγότερο από 8 ώρες ύπνου.
...θα δω μόνο τους εκλεκτούς φίλους, τέρμα το τράβηγμα σε άσχετα στέκια με άτομα που τελικά με κουράζουν
...θα σκανάρω παλιές φωτογραφίες και θα ψαχουλέψω στα αρχεία του παππού
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,470 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 12:59, 04-12-12:

αυτά τα χριστούγεννα θα κανω ότι και πέρσι και προπερσι:
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,207 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε: στις 12:59, 04-12-12:

... δεν θα το ζήσω γιατί θα έρθει το τέλος του κόσμου. Κάτι ήξεραν οι μάγια.
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 12,135 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 13:04, 04-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Muxu Su
... δεν θα το ζήσω γιατί θα έρθει το τέλος του κόσμου. Κάτι ήξεραν οι μάγια.
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,207 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε: στις 13:10, 04-12-12:

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 15:03, 04-12-12:

Παράθεση

Poseidon

Δραστήριο Μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Αθλητής . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

O Poseidon έγραψε: στις 15:08, 04-12-12:

Aυτά τα χριστούγεννα,θα διαβάσω γιατί δε μπορώ να κάνω αλλιώς.Ατιμα λάθη του παρελθόντος.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε: στις 15:43, 04-12-12:

..δε θα υπαρξουν.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,820 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 15:49, 04-12-12:

Κι όμως, η συντέλεια πάει για το 2013.
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,870 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 15:55, 04-12-12:

... ΔΕΝ θα φάω πολλά γλυκά!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

AnniCyprus

Νεοφερμένος

H AnniCyprus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H AnniCyprus έγραψε: στις 17:07, 04-12-12:

...θα πίνω την ζεστή σοκολάτα δίπλα απο το τζάκι και θα βλέπω τηλεόραση...
...θα ξεκουραστώ , γιατί κουράστηκα κάθε νύχτα να διαβάζω για διαγωνίσματα για την επόμενη μέρα ...
...θα έχω πολύ ελεύθερο χρόνο για να βγαίνω με τις φίλες μου έξω...
...θα..θα..θα..
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,128 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 17:12, 04-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Κι όμως, η συντέλεια πάει για το 2013.
αφου δε γεννηθηκαμε ολοι μαζι, γιατι να πεθανουμε ολοι μαζι; αδικιαααααααααααα
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,908 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 17:11, 05-12-12:

Ποια Χριστούγεννα; Μπήκε κιόλας ο Δεκέμβρης;
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,870 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 17:14, 05-12-12:

θα ταϊσω όλα τα αδέσποτα της Κηφισιάς..
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kit-kat

Διακεκριμένο μέλος

H kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,501 μηνύματα.

H kit-kat έγραψε: στις 19:17, 05-12-12:

σκεφτομαι να φτιαξω μια πρωτότυπη βασιλόπιτα και για πρωτη φορα θα επειχηρησω να φτιαξω εκτος απο τα παραδοσιακά μελομακάρονα με μελι, μελομακαρονα με σοκολατα
Παράθεση

Nattii

Δραστήριο Μέλος

H Nattii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.

H Nattii Για ένα γενναίο πνεύμα δεν μπορεί ποτέ ν έγραψε: στις 19:22, 05-12-12:

Θα φτιάξω κουλουράκια και μελομακάρονα, στολίδια και καρτούλες,
Θα διαβάσω ( το λέω στην προσπάθειά μου να το πιστέψω),
όπως είπε και η Gilda θα ταΐσω τα γατάκια της γειτονιάς
και τέλος θα προσπαθήσω να πάω εθελόντρια σε ορφανοτροφείο

Αυτό που ελπίζω είναι πως επιτέλους θα χιονίσει!Αλλά πουυυ....
Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε: στις 22:15, 05-12-12:

Θα φτιάξω πολλές μακαρονάδες, θα τις φάω
Θα δω ολόκληρες σαιζόν
Θα κάνω φαρσες
θα παώ το ταξιδάκι μου
θα φάω τα γλυκά της μάνας μου
θα πιω πολλή σαγκριά
θα διαβάσω (.....γαμώτο)
θα βρω τη δουλειά των ονείρων μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Υ.Γ. Για την ακρίβεια μιας και θα έχω τόσο φορτωμένο πρόγραμμα() έχω ξεκινήσει ήδη ώστε την Πρωτοχρονιά να'μαι έτοιμη......
Παράθεση

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 900 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε: στις 22:28, 05-12-12:

Θα παω ταξιδι.
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,603 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 00:54, 06-12-12:

Θα χαλαρώσω, θα διαβάσω ( λίγο ), θα πάω ταξιδάκε, και θα περάσω χρόνο με την οικογένειά μου!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια