Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,724 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Sport αυτοκίνητα

EirhnhAnselmo

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη EirhnhAnselmo
H EirhnhAnselmo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H EirhnhAnselmo έγραψε στις 00:03, 04-07-11:

Χμμ καλά όλα αυτά,κανένα δεν θα με πείραζε να είχα αλλά θα προτιμούσα ένα Evo IX Sonic...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 589 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 13:07, 25-11-11:

Αγάπη μου αυτό το δώρο θέλω...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 14:29, 25-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από enrose
Αγάπη μου αυτό το δώρο θέλω...

Και καπως ετσι αρχισε ο καβγας....Ον τωρα...Καπου ειχε πετυχει το ματι μου ενα ηλεκτρικο σπορ αμαξι....

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Apep

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Apep
Ο Apep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 106 μηνύματα.

O Apep έγραψε στις 12:42, 25-03-14:

Το νέο υπέρλαμπρο άστρο στον κόσμο της αυτοκίνησης έρχεται από την χώρα του...ανατέλλοντος ηλίου και θα σταθεί χωρίς ίχνος κόμπλεξ απέναντι στην laferrari

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

transcendence (Διομήδης Τρανέας)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη transcendence
Ο Διομήδης Τρανέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O transcendence έγραψε στις 23:57, 14-09-16:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
αυτό το δώρο θέλω...
Σα να ...κατουρήθηκε το audi ή ιδέα μου είναι;

Vulcan! μόνο ο Σποκ λείπει από το πηδάλιο και μπήκαμε σε τροχιά υπερδίνης
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη transcendence : 15-09-16 στις 00:02.
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,782 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 01:23, 15-09-16:

έτσι όπως είναι αυτό έτσι και πέσει σε λακούβα έφυγε για απόσυρση κι αυτό κι ο οδηγός μαζί
Παράθεση

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Διομήδης Τρανέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O transcendence έγραψε στις 01:39, 15-09-16:

Αρχική Δημοσίευση από vassilis498
έτσι όπως είναι αυτό έτσι και πέσει σε λακούβα έφυγε για απόσυρση κι αυτό κι ο οδηγός μαζί
Πίστεψε με φίλε Βασίλη, τέτοια οχήματα δεν κόβουν βόλτες στη λεωφόρο (νέας) Ιωνίας
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη transcendence : 15-09-16 στις 01:44.
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 23:51, 18-09-16:

Εγω εχω ενα σπορ αμαξι αλλα σκεφτομαι πια να το αλλαξω.. αν και το εχω αγαπησει πολυ.. Ομως πλεον μεγαλωσα.. Αλλες αναγκες στα 20, αλλες στα 30... Θα αγοραζα ενα ευρυχωρο καταρχας, με λιγοτερα κυβικα, οχι χαμηλο οπως το τωρινο, αλλα με πολυ καλη επιταχυνση- εκει δεν κανω σκοντο. Δεν μπορω το αμαξι με το οποιο φοβασαι να προσπερασεις και σε πεταει κ στις στροφες. Δεν οδηγω με ταχυτητα αλλα οταν τη χρειαστω θελω να αισθανομαι ασφαλης. Εχετε να προτεινετε κατι; Ιταλικα απορριπτονται... Θα προτιμουσα ενα γερμανιας ή ιαπωνιας.. Γαλλικα με αμφισβητηση και δοκιμη..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 18-09-16 στις 23:57.
Παράθεση

xristaras9

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη xristaras9
Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,536 μηνύματα.

O xristaras9 έγραψε στις 00:05, 19-09-16:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Εγω εχω ενα σπορ αμαξι αλλα σκεφτομαι πια να το αλλαξω.. αν και το εχω αγαπησει πολυ.. Ομως πλεον μεγαλωσα.. Αλλες αναγκες στα 20, αλλες στα 30... Θα αγοραζα ενα ευρυχωρο καταρχας, με λιγοτερα κυβικα, οχι χαμηλο οπως το τωρινο, αλλα με πολυ καλη επιταχυνση- εκει δεν κανω σκοντο. Δεν μπορω το αμαξι με το οποιο φοβασαι να προσπερασεις και σε πεταει κ στις στροφες. Δεν οδηγω με ταχυτητα αλλα οταν τη χρειαστω θελω να αισθανομαι ασφαλης. Εχετε να προτεινετε κατι; Ιταλικα απορριπτονται... Θα προτιμουσα ενα γερμανιας ή ιαπωνιας.. Γαλλικα με αμφισβητηση και δοκιμη..
Εαν και δεν είμαι υπερ των volkswagen θα σου πρότεινα το volkswagen gte που plugin hybrid.Τι σημαίνει τώρα αυτό οτι βάζεις σπίτι το αυτοκίνητο στην πρίζα και σε 4ώρες είσαι κομπλέ.Οταν ξεκινάς το αυτοκίνητο έχει ηλεκτροκινητήρα στο κάτω μέρος των πίσω καθισμάτων έχει 2 μπαταρίες λιθίου προκειμένου να υπάρχει χαμηλό κέντρο βάρους.Πατώντας το γκάζι μπαίνει και ο βενζινοκινητήρας σε ισχύ.Ο μεν ηλεκτροκινητήρας αποδίδει 105 άλογα και μέγιστη ταχύτητα 130 χιλιόμετρα την ώρα (50 χιλιόμετρα απόδοση που αυτό σημαίνει οτι πας στην δουλειά σου και γυρνάς χωρίς να πάρει μπροστά καθόλου ο κινητήρας εσωτερικής καύσης) ο δε βενζινοκινητήρας αποδίδει 150 άλογα και 220 χιλόμετρα την ώρα.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη xristaras9 : 19-09-16 στις 00:25.
Παράθεση

Αποκλεισμένος χρήστης

O transcendence έγραψε στις 00:17, 19-09-16:

Εχετε να προτεινετε κατι;
Έχουμε
Ευρύχωρο, δεν είναι "σαύρα" αλλά κρατάει τέλεια στο δρόμο, πολύ πάνω από τις δυνατότητες του μέσου-απαιτητικού οδηγού, στιβαρό, με 'εντονη προσωπικότητα, υψηλή μεταπωλητική αξία κα βασικά αξιόπιστο. Α και με εξαιρετικές ρεπριζ

Αν το επίλεγες με σκούρο μπορντώ στη ρίγα-οροφή θα ταίριαζε και... στον χαρακτήρα σου
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη transcendence : 19-09-16 στις 00:28.
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,373 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 10:04, 19-09-16:

Lexus CT200h

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 19-09-16 στις 10:14.
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 00:05, 22-09-16:

Χρησταρα αν σου πω πως καταλαβα τι εγραψες θα πω ψεμματα..
Θα εχω τον νου μου ομως στην μαρκα οταν ερθει η ωρα να κοιταξω.
Τρανς τα μινι κουπερ τα απεχθανομαι. Δε μαρεσει αυτο το στυλ αμαξιων. Για να καταλαβεις μου αρεσει η μερσεντες η slk , audi a3 που το σκεφτομουν πριν βρω το αμαξι που εχω τωρα και τα τζιποειδη επισης. Ομως που να τα παρκαρεις τα τζιποειδη κ να τα κυκλοφορησεις στην πολη..
Για τα suzuki τι λετε; Το golf επισης μου αρεσει αλλα ειναι κι αυτο στην κατηγορια του δικου μου. Το πολο καθολου δε μαρεσει. Δεν εχω ιδεα κθολας τι νεο εχει βγει εδω κ χρονια. Μια φιλη μου πηρε το οπελ κορσα και μου αρεσε κι αυτο με πετρελαιο. Πλεον πετρελαιοκινητα κοιταμε ε;
Αφου καταλαβατε στο περιπου, καμμια αλλη ιδεα;
Thanks
Παράθεση

xristaras9

Διακεκριμένο μέλος

O xristaras9 έγραψε στις 00:43, 22-09-16:

Χρησταρα αν σου πω πως καταλαβα τι εγραψες θα πω ψεμματα..
Θα εχω τον νου μου ομως στην μαρκα οταν ερθει η ωρα να κοιταξω.
Τρανς τα μινι κουπερ τα απεχθανομαι. Δε μαρεσει αυτο το στυλ αμαξιων. Για να καταλαβεις μου αρεσει η μερσεντες η slk , audi a3 που το σκεφτομουν πριν βρω το αμαξι που εχω τωρα και τα τζιποειδη επισης. Ομως που να τα παρκαρεις τα τζιποειδη κ να τα κυκλοφορησεις στην πολη..
Για τα suzuki τι λετε; Το golf επισης μου αρεσει αλλα ειναι κι αυτο στην κατηγορια του δικου μου. Το πολο καθολου δε μαρεσει. Δεν εχω ιδεα κθολας τι νεο εχει βγει εδω κ χρονια. Μια φιλη μου πηρε το οπελ κορσα και μου αρεσε κι αυτο με πετρελαιο. Πλεον πετρελαιοκινητα κοιταμε ε;
Αφου καταλαβατε στο περιπου, καμμια αλλη ιδεα;
Thanks
Δεν θα κοιτάξεις ποτέ αυτοκίνητο με αέριο γιατί το πολύ σε μια δεκαετία έχεις πετάξει το μοτέρ.Τι ακριβώς δεν κατάλαβες απο αυτά που σου είπα.Οι κινητήρες plugin hybrid είναι η επανάσταση σε 4 τροχούς καθιστώντας ενα αυτοκίνητο ασφαλές,γρήγορο και οικονομικό.Αυριο θα αναλύσω το συγκεκριμένο μοντέλο με απλά λόγια και φωτογραφίες για να καταλαβεις τι ακριβώς εννοώ και νομίζω οτι θα σου αρέσει.Ενδεικτικά να σου πω οτι έχει και και parking assist οπότε και ο υπολογιστής παίρνει τον πλήρη έλεγχο του αυτοκινήτου και παρκάρει το όχημα μόνο του απλά εσύ χρειάζεται να πατάς το γκάζι
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη xristaras9 : 22-09-16 στις 00:48.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xristaras9

Διακεκριμένο μέλος

O xristaras9 έγραψε στις 11:02, 22-09-16:

Volkswagen GTE

Kινητήρας-plug in hybrid
Τι είναι αυτό???Είναι συνδιασμός κινητήρα εσωτερικής καύσεως (Βενζινοκινητήρα/ντιζελοκινητήρα) με ηλεκτροκινητήρα.Στο εμπρός μέρος του αυτοκινήτου υπάρχει η υποδοχή (ακριβώς κάτω απο το σήμα του αυτοκινήτου) και σε 4 ώρες έχουν φορτίσει οι δυο μπαταρίες λιθίου που βρίσκονται τοποθετημένες κάτω απο τα πίσω καθίσματα για να έχουν χαμηλό κέντρο βάρους.

Οταν ξεκινάς το αυτοκίνητο λειτουργεί ο ηλεκτροκινητήρας ο οποίος έχει απόδοση 50 χιλιόμετρα όταν όμως χρειαστεί να προσπεράσεις κάποιο άλλο αυτοκίνητο μπαίνει σε λειτουργία και ο κινητήρας εσωτερικής καύσης.Ο μεν ηλεκτροκινητήρας αποδίδει 105 άλογα με μέγιστη ταχύτητα 130 χλμ/ώρα ο δε ντιζελοκινητήρας/βενζινοκινητήρας αποδίδει 150 άλογα και 222 χλμ/ώρα.Συνυπολογίζονται σε 204 άλογα όταν είναι και οι δυο κινητήρες σε λειτουργία με 35,7 κιλά στρέψης

Bλέπεις οτι το αριστερό όργανο δεν είναι στροφόμετρο έτσι?Υπάρχει ενα μικρότερο στροφόμετρο μέσα.Το συγκεκριμένο σου δείχνει τι πηγή ενέργειας χρησιμοποιείς.Οταν είναι αριστερά στο πράσινο ο κινητήρας εσωτερικής καύσης φορτίζει τον ηλεκτροκινητήρα και όταν είναι δεξιά στο άσπρο (εκεί που λέει boost) χρησιμοποιεί και τους δυο κινητήρες.
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Capture1.JPG
Εμφανίσεις:  236
Μέγεθος:  38,4 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Capture.JPG
Εμφανίσεις:  233
Μέγεθος:  37,5 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Capture2.JPG
Εμφανίσεις:  267
Μέγεθος:  89,3 KB  

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη xristaras9 : 22-09-16 στις 12:54.
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

O vassilis498 έγραψε στις 11:31, 22-09-16:

mini cooper βλέπω πιο πάνω λολ πάντα απορούσα ποιος τα αγοράζει αυτά τα αμάξια, πλέον μου λύνεται η απορία. κακάσχημα

προσωπικά θα ήθελα σαν απώτερο όνειρο κάποια στιγμή να εχω ένα καλό sedan 4πορτο.
πχ

ή το s4 για κάτι πιο sport. γενικά δεν είμαι της άποψης πως πρέπει το αμάξι να ναι κάνα 2πορτο κουπέ για να γκαζώνει
Παράθεση

cortomaltese

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη cortomaltese
Ο cortomaltese αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 151 μηνύματα.

O cortomaltese έγραψε στις 12:14, 22-09-16:

mindcircus Εαν παρεις με ηλεκτροκινητηρα η hybrid τα λεφτα σου θα πιασουν τοπο! Εαν θα θες 3500 ευρω το χρονο για μετακινηση με βενζινη θα πεσει στα 1/3. Εγω αν επαιρνα τωρα θα επαιρνα range rover disco sport

Παράθεση

xristaras9

Διακεκριμένο μέλος

O xristaras9 έγραψε στις 12:43, 22-09-16:

Ρε μάγκες τι επιλογές είναι αυτές που της δίνεται σκοπό δεν έχει να είναι μόνο γρήγορο,sport αλλά και οικονομικό δηλαδή και το ωφέλιμο της τσέπης.Το range rover εκτός του οτι κάνει 55.000 ευρώ στην Αφρικανική Δημοκρατία του Ελλαδιστάν σημαίνει επίσης υψηλά τέλη κυκλοφορίας,τεκμήριο και φόρο πολυτελείας συν του ότι το 2λιτρο μοτέρ δεν λειτουργεί με κάστανα.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη xristaras9 : 22-09-16 στις 12:51.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cortomaltese

Δραστήριο Μέλος

O cortomaltese έγραψε στις 13:00, 22-09-16:

Αρχική Δημοσίευση από xristaras12345
Ρε μάγκες τι επιλογές είναι αυτές που της δίνεται σκοπό δεν έχει να είναι μόνο γρήγορο,sport αλλά και οικονομικό.Το range rover για τα δεδομένα του εξωτερικού είναι καλό αλλά για το ελλαδιστάν 2λιτρο μοτέρ σημαίνει ακριβά τέλη κυκλοφορίας και ασφάλεια αυτοκινήτου και δώρο τεκμήριο και φόρο πολυτελείας.Το volkswagen που έδωσα εγω είναι 1.4 TSI συν του ότι εαν κυκλοφορεί σε πόλη ο κινητήρας εσωτερικής καύσης δεν θα παίρνει ποτέ μπρός γιατί δεν θα της χρειάζεται.
Ναι ειναι Αυτοκινηταρα το golf που εδωσες.mindcircus Μην παρεις opel τωρα εχω opel και σε ποιοτητα κατασκευης το golf ειναι πολυ καλυτερο.
Αυτοκινητα που κοιτας.

Απο γερμανια για ακριβο AUDI A3
ΑΠο γερμανια για φτηνο GOlf για compact και passat για sedan
Αν δεν παρεις αυτα τα δυο τοτε μεταξυ ιαπωνιας και ιταλιας κοιταξε την TOYOTA και την ALpha romeo οχι SUzuki και honda
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη cortomaltese : 22-09-16 στις 13:25.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη akikos
Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,753 μηνύματα.

O akikos έγραψε στις 13:04, 22-09-16:

Έχω εμειρία από ένα lexus R400h συγγενή μου. Τα υβριδικά είναι βαριά αυτοκίνητα κάτι που το νιώθεις. Από την άλλη η επιτάγχυνση που έχει είναι φοβερή σχεδόν γραμμική. Η κατανάλωση αν ξεπερνάς τα 50km/h είναι όπως ένος συμβατικού αυτοκινήτου. Πάντως γενικά η κατανάλωση με τα χρόνια αυξάνεται καθώς χαλάνε οι μπαταρίες (από 8.5 έχει πάει στο 11.0 μετά από 6 χρόνια).

Θα προτιμούσα ένα sedan όπως ο vasillis498 και συγκεκριμένα audi a3 sedan.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη akikos : 22-09-16 στις 13:15.
Παράθεση

Αποκλεισμένος χρήστης

O transcendence έγραψε στις 17:13, 22-09-16:

mini cooper βλέπω πιο πάνω λολ πάντα απορούσα ποιος τα αγοράζει αυτά τα αμάξια, πλέον μου λύνεται η απορία.
Βασιλάκη, δεν θες να ξέρεις τι οδηγώ
Η μάιντ, γνωρίζει
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη transcendence : 22-09-16 στις 18:45.
Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ajusshi
Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε στις 21:02, 22-09-16:

http://www.hyundai.gr/page/model/3

θα το έπαιρνα diesel
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 01:09, 23-09-16:

Volkswagen GTE

Kινητήρας-plug in hybrid
Τι είναι αυτό???Είναι συνδιασμός κινητήρα εσωτερικής καύσεως (Βενζινοκινητήρα/ντιζελοκινητήρα) με ηλεκτροκινητήρα.Στο εμπρός μέρος του αυτοκινήτου υπάρχει η υποδοχή (ακριβώς κάτω απο το σήμα του αυτοκινήτου) και σε 4 ώρες έχουν φορτίσει οι δυο μπαταρίες λιθίου που βρίσκονται τοποθετημένες κάτω απο τα πίσω καθίσματα για να έχουν χαμηλό κέντρο βάρους.

Οταν ξεκινάς το αυτοκίνητο λειτουργεί ο ηλεκτροκινητήρας ο οποίος έχει απόδοση 50 χιλιόμετρα όταν όμως χρειαστεί να προσπεράσεις κάποιο άλλο αυτοκίνητο μπαίνει σε λειτουργία και ο κινητήρας εσωτερικής καύσης.Ο μεν ηλεκτροκινητήρας αποδίδει 105 άλογα με μέγιστη ταχύτητα 130 χλμ/ώρα ο δε ντιζελοκινητήρας/βενζινοκινητήρας αποδίδει 150 άλογα και 222 χλμ/ώρα.Συνυπολογίζονται σε 204 άλογα όταν είναι και οι δυο κινητήρες σε λειτουργία με 35,7 κιλά στρέψης

Bλέπεις οτι το αριστερό όργανο δεν είναι στροφόμετρο έτσι?Υπάρχει ενα μικρότερο στροφόμετρο μέσα.Το συγκεκριμένο σου δείχνει τι πηγή ενέργειας χρησιμοποιείς.Οταν είναι αριστερά στο πράσινο ο κινητήρας εσωτερικής καύσης φορτίζει τον ηλεκτροκινητήρα και όταν είναι δεξιά στο άσπρο (εκεί που λέει boost) χρησιμοποιεί και τους δυο κινητήρες.

Ρε συ Χρησταρα, ωραιο ειναι αυτο.........

Τωρα που το ειδα και στη φωτογραφια....

Παρα πολυ ωραιο!!

Και ποσο εχει αυτο;;;
Παράθεση

xristaras9

Διακεκριμένο μέλος

O xristaras9 έγραψε στις 01:35, 23-09-16:

Ρε συ Χρησταρα, ωραιο ειναι αυτο.........

Τωρα που το ειδα και στη φωτογραφια....

Παρα πολυ ωραιο!!

Και ποσο εχει αυτο;;;

Κοίταξε η τιμή είναι κάπως τσιμπημένη δεδομένου οτι η αγορά τον plugin hybrid είναι καινούργια και δεν έχουν βγει πολλά υβριδικά αυτοκίνητα.Το συγκεκριμένο είναι 37.950€ και δεν επηρεάζεται απο απόσυρση κτλ απο εκεί και πέρα θα περιμένεις να πέσει γιατί είναι μοντέλο του 2016.Nα δώσουμε επιπλέον πληροφορίες οτι το αυτοκίνητο είναι αυτόματο δηλαδή πατάς φρένο και γυρνάς το κλειδί σαν να γυρνάς μίζα.Για το εσωτερικό υπάρχουν μάλιστα διαφόρων ειδών ταπετσαρίες η πιο δημοφιλής προέρχεται απο το golf prodigy 1974 καρό υφασμάτινο με εξωτερικά γαζιά

Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  Capture.JPG
Εμφανίσεις:  204
Μέγεθος:  101,3 KB  
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη xristaras9 : 23-09-16 στις 11:54.
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

O vassilis498 έγραψε στις 12:24, 23-09-16:

κάπως τσιμπημένο λέει κλαίω δε παίρνεις καμιά mercedes καλύτερα
Παράθεση

xristaras9

Διακεκριμένο μέλος

O xristaras9 έγραψε στις 12:42, 23-09-16:

κάπως τσιμπημένο λέει κλαίω δε παίρνεις καμιά mercedes καλύτερα
Μercedes δεν παίρνεις με στραγάλια έχει ακριβό σέρβις και είναι 1800 κυβικά το volkswagen θα σου βγάλει απόσβεση γιατί θα γλυτώσεις πολλά χρήματα απο καύσιμα ειδικά αν το χρησιμοποιείς καθημερινά το αυτοκίνητο.Η τιμή αυτη είναι με βάση την volkswagen απο εκεί και πέρα ας πέι σε μια αντιπροσωπία της volkswagen να ρωτήσει να μπει να δει μέσα το αυτοκίνητο να κάνει και ενα test drive να το δει απο όλες τις πλευρές.Εγω μια πρόταση έδωσα αν δεν της αρέσει την mindcircus κανένα πρόβλημα δίνουμε επόμενη προσφορά
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη xristaras9 : 23-09-16 στις 12:54.
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

O vassilis498 έγραψε στις 13:13, 23-09-16:

Πλέον η βιομηχανία έχει προχωρήσει αρκετά με 10-15 χιλιάρικα και πολλά λέω, παίρνεις ένα μικρό αυτοκίνητο για πολη που και τίποτα δε καίει και από τέλη κυκλοφορίας είναι πολύ καλά ακριβώς λόγω ρύπων.

Τώρα αν κάποιος θέλει ηλεκτρικό no matter the cost υπάρχει και το tesla model 3...
Παράθεση

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη JKaradakov
Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,597 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε στις 13:20, 23-09-16:

Υπάρχει σε ελληνική αντιπροσωπεία το GTE?
Αν δεν έχεις γκαραζ, το plug'n'drive δεν έχει νόημα στην ελλάδα.
Δημόσιοι χώροι φόρτισης δεν υπάρχουν και η εγκατάσταση ιδιωτικού δεν είναι ούτε οικονομικό, ούτε εύκολο.
Αν ήταν έτσι θα κυκλοφορούσε και κανα TESLA.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη akikos
Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,753 μηνύματα.

O akikos έγραψε στις 13:34, 23-09-16:

Είναι υπερβολή το GTE.

Καλύτερη επιλογή το GOLF 1.0 TSI στα 18700. Παρά το χαμηλό κυβισμό που σημαίνει χαμηλά τέλη αποδίδει 115ps.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη akikos : 23-09-16 στις 13:39.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cortomaltese

Δραστήριο Μέλος

O cortomaltese έγραψε στις 00:03, 24-09-16:

Mindcircus παρε το GOlf GTE και παρε και μια στολη πιλοτου ε!200 αλογα να καλπαζουν και εσυ μεσα στο πιλοτηριο ειναι αλλη φαση,μαλλον θα πετας για τη δουλεια!

Οσο για το φυσικο αεριο γιατι οχι,εχει κανεις εγκαταστησει?Εχει εμπειρια.Εγω στο επομενο φυσικο αεριο σκεφτομαι να βαλω σοβαρα.Εχω και ενα φιλο που εχει βαλει σε μια μερσεντες και μου λεει τα καλυτερα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη cortomaltese : 24-09-16 στις 00:06.
Παράθεση

xristaras9

Διακεκριμένο μέλος

O xristaras9 έγραψε στις 01:12, 24-09-16:

Αρχική Δημοσίευση από cortomaltese
Mindcircus παρε το GOlf GTE και παρε και μια στολη πιλοτου ε!200 αλογα να καλπαζουν και εσυ μεσα στο πιλοτηριο ειναι αλλη φαση,μαλλον θα πετας για τη δουλεια!

Οσο για το φυσικο αεριο γιατι οχι,εχει κανεις εγκαταστησει?Εχει εμπειρια.Εγω στο επομενο φυσικο αεριο σκεφτομαι να βαλω σοβαρα.Εχω και ενα φιλο που εχει βαλει σε μια μερσεντες και μου λεει τα καλυτερα
Εαν βάλεις αέριο το μοτέρ θα έχει πάθει ζημιά σε μια 10ετία.Το αέριο δεν λυπαίνει σωστά τον κινητήρα με αποτέλεσμα να αρχίζει με το καιρό να φθείρει τις βαλβίδες
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη xristaras9 : 24-09-16 στις 01:29.
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,373 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 07:42, 24-09-16:

Η Audi έχει μια παρά πολύ ακριβή αντιπροσωπεία και για υβριδικό θεωρώ καλύτερη την Lexus και είναι και premium και έχει πολύ φτηνά σέρβις

Φυσικό αέριο θα συμφωνήσω με Χρισταρά

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 24-09-16 στις 07:51.
Παράθεση

xristaras9

Διακεκριμένο μέλος

O xristaras9 έγραψε στις 10:56, 24-09-16:

Το φυσικό αέριο δεν το συμβουλεύει καμία επίσημη αντιπροσωπία αυτοκινήτων εαν είναι να βγάλεις απόσβεση στα καύσιμα και να πας για πέταμα του κινητήρα άστο
Παράθεση

quintana

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη quintana
Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 207 μηνύματα.

O quintana έγραψε στις 13:05, 24-09-16:

παρόλο που τα χει τα χρονάκια του (μοντέλο του 2003 ) ειναι πανέμορφο σχεδιαστικά

Παράθεση

Fast

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Fast
Ο Fast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Barman/Barwoman . Έχει γράψει 1,397 μηνύματα.

O Fast έγραψε στις 17:44, 24-09-16:

Αρχική Δημοσίευση από quintana
παρόλο που τα χει τα χρονάκια του (μοντέλο του 2003 ) ειναι πανέμορφο σχεδιαστικά

Αυτό αγοράζουν οι παππουδοκάγκουρες για να ρίξουν τις φρεσκοχωρισμένες γεματούλες σαραντάρες που έβαψαν το μαλλί στο κόκκινο του παντζαριού και φοράν μακριές μπλούζες για να κρύψουνε τα απανταχού πατσόκiλα. Συνήθως παρατηρείται η ξύλινη μαγκούρα του βοσκού μαζί με μαρμελάδες από τα χεράκια της γιαγιάς στο πίσω κάθισμα και καμιά φορά ακόμα και μυρωδάτο σαλάμι/σύγκλινο, ενώ απ' τη θέση του συνοδηγού δε λείπει και ο τενεκές με λάδι που θα κουβαλήσει το εγγόνι ή ο γιος καθώς ο παππούς μεγάλωσε.
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 00:46, 25-09-16:

Ρε Χρησταρα μαυτα τα λεφτα vw θα παρω; Δεν παιρνω την slk που την λιγουρευομαι χρονια καλυτερα;;;
Αλλη προταση πιο.... οικονομικη;;!
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 00:48, 25-09-16:

Υγραεριο εχουμε στο ενα μας αυτοκινητο και μας εχει βγαλει ασπροπροσωπους. Δε λυπασαι να το κινησεις, να ταξιδεψεις κοκ...

* ηθελα να βαλω κ στο δικο μου αλλα αυτος που του το πηγαινω για σερβις που ειναι κ φιλος μου, μου πε κατηγορηματικα οχι στο δικο μου αμαξι. Στο αλλο οκ, γιαυτο κ βαλαμε. Μεχρι ατιγμης ειναι ολα ενταξει, δε μας εχει παρουσιασει καποιο προβλημα. Το μονο προβλημα ειναι που χει πιασει το μισο πορτμπαγκαζ!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 25-09-16 στις 00:52.
Παράθεση

xristaras9

Διακεκριμένο μέλος

O xristaras9 έγραψε στις 00:52, 25-09-16:

Βάλε ενα όριο κυβικών/τιμής/προέλευσης/μάρκας για να μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε.

Υ.Γ μπλέξαμε με γκαζιάρα και άντε να ξεμπλέξουμε
Παράθεση

cortomaltese

Δραστήριο Μέλος

O cortomaltese έγραψε στις 00:54, 25-09-16:

Υγραεριο εχουμε στο ενα μας αυτοκινητο και μας εχει βγαλει ασπροπροσωπους. Δε λυπασαι να το κινησεις, να ταξιδεψεις κοκ...

* ηθελα να βαλω κ στο δικο μου αλλα αυτος που του το πηγαινω για σερβις που ειναι κ φιλος μου, μου πε κατηγορηματικα οχι στο δικο μου αμαξι. Στο αλλο οκ, γιαυτο κ βαλαμε. Μεχρι ατιγμης ειναι ολα ενταξει, δε μας εχει παρουσιασει καποιο προβλημα. Το μονο προβλημα ειναι που χει πιασει το μισο πορτμπαγκαζ!
Εαν δεν μας πεις τι αμαξια ειναι αυτα εν οιδα οτι ουδεν ειδα
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 00:56, 25-09-16:

Μη μου λετε πολυ μουρατα αυτοκινητα και ακριβα. Θελω κατι οικονομικο, ΕΥΡΥΧΩΡΟ, λιγα κυβικα αλλα καλη επιταχυνση. Δε με πολυενδιαφερει η εμφανιση- θελω να μην με πολυενδιαφερει πλεον δηλαδη διοτι κατα βαθος ειμαι λιγο ψωνιο, αλλα οι αναγκες μουναυτη την εποχη επιζητουν πρακτικοτητα παρα φιγουρα. Μακαρι να βρω το δυο σε ενα αλλα κομματακι
δυσκολο το βρισκω.
Παράθεση

xristaras9

Διακεκριμένο μέλος

O xristaras9 έγραψε στις 00:59, 25-09-16:

Κοίταξε όρισε τιμή να ξέρουμε να σε βοηθήσουμε έχει πολλές επιλογές αλλά θέλουμε να σε βοηθήσουμε να καταλήξεις σε συγκεκριμένη
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη xristaras9 : 25-09-16 στις 01:14.
Παράθεση

cortomaltese

Δραστήριο Μέλος

O cortomaltese έγραψε στις 00:59, 25-09-16:

Ακους mindcircus
Παρε μεταχειρισμενο Audi A3 3-4 ετων με 10.000 ευρω.
Εχει αξια μεταπωλησης και οταν το βαρεθεις το πουλας για κατι καλυτερο.
Χωρους,ταχυτητα, κτλ
Φροντισε να εχει λιγα χιλιομετρα απανω και προσεχε οταν αγορασεις εαν αγορασεις μεταχειρισμενο να το πας να το διαβασουν το αυτοκινητο στο συνεργιο γιατι τα πειραζουν

Για ευρυχωρο δες το peugeot 308 17.000 ευρω καινουργιο
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 01:13, 25-09-16:

Οχι δεν ειμαι γκαζιαρα, ψωνιο ειμαι(με το αμαξι) αμα με εβλεπες πως το φροντιζα οταν το πηρα δε θα το πιστευες για γυναικα.
Θα ηθελα μεχρι 1400 cc (αν και τελικα εχει διαφορά με τα 1600; ) δε νομιζω... Να εχει μεγαλο σαλονι- δε με νοιαζει να ειναι δερματινο πια. Γιατι κ το δερμα θελει πολλη φροντιδα και με κουρασε αρκετα. Να χει μεγαλο πορτπαγκαζ, 5 θυρο, να μην εχει βγει προβληματικο σαν μαρκα, να χει αισθητηρες παρκαρισματος γιατι θα φαμε κανεναν , οχι ελαφρυ να με κρατα στις στροφες γερα. Εχω οδηγησει αμαξια που νομιζεις θα πεταξεις κι εχω φοβηθει. Τιμη δεν εχω ακομα σκεφτει διοτι δεν ειναι κατι αμεσο. Αν ομως βαλω κατι στο ματι κ μαρεσει πολυ θα καθησω να το σκεφτω κι αναλογως σε τι φαση εξοδων-εσοδων θα ειμαι μολις το αποφασισω.
Μαρκα οπως εγραψα κ πιο πανω θα προτιμουσα γερμανικο ή ιαπωνια, γαλλια ετσι κ ετσι, ιταλικα με τίποτα, τωρα τα hyundai δεν ξερω, ακουω αρνητικα σχολια απο πολλους αλλα οσους ξερω που ειχαν βγηκαν μια χαρα αμαξια. Δεν τα ξερω και δεν ξερω...

Ακους mindcircus
Παρε μεταχειρισμενο Audi A3 3-4 ετων με 10.000 ευρω.
Εχει αξια μεταπωλησης και οταν το βαρεθεις το πουλας για κατι καλυτερο.
Χωρους,ταχυτητα, κτλ
Φροντισε να εχει λιγα χιλιομετρα απανω και προσεχε οταν αγορασεις εαν αγορασεις μεταχειρισμενο να το πας να το διαβασουν το αυτοκινητο στο συνεργιο γιατι τα πειραζουν

Για ευρυχωρο δες το peugeot 308 17.000 ευρω καινουργιο

Καλες οι ιδεες σου. Μου αρεσουν και τα δυο πολυ... Αλλα το πεζο αυτο δεν το εχω ποτε οδηγησει.
Σευχαριστω
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Claire Rentfield : 25-09-16 στις 12:33. Αιτία: Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Παράθεση

xristaras9

Διακεκριμένο μέλος

O xristaras9 έγραψε στις 01:19, 25-09-16:

Κοίταξε θα σου έκανα ωραία πρόταση για 1600 κυβικά mercedes a180 που έχει μόλις 18.000 ευρώ αλλά βλέπεις με ΦΠΑ ανεβαίνει στα 25.000 η τιμή

Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  Studio_20160925_021755.png
Εμφανίσεις:  184
Μέγεθος:  1,22 MB  
Παράθεση

cortomaltese

Δραστήριο Μέλος

O cortomaltese έγραψε στις 01:22, 25-09-16:

κατεληξε σε τρια αυτοκινητα να σου κανονισω test drive .δεν μπορεις ετσι να καταλαβεις αν δεν τον οδηγησεις.
Το πεζο ειναι ευρυχωρο μοντερνο με εξοπλισμο ανετο για ταξιδια και μεσα στην πολη πολυ πρακτικο σε ολα του.Εχει gps οθονη ιντερνετ κτλ.ΤΟ ειχα προσφατα για δυο μηνες το καταευχαριστηθηκα.Ειναι οικογενειακο αλλα οι χωροι του δεν ειναι τιποτα μερσεντες μην φανταστεις.ειναι ενα καλο κομπακτ ησυχο αυτοκινητο.Το γκαζι δεν ειναι το χαρακτηριστικο του αλλα στριβει πολυ καλα.Για τα λεφτα του εαν ειχε 15000 ευρω θα ηταν καλα.18.000 ομως που εχει ειναι λιγο ακριβο!Α ειναι και πετρελαιο δεν καιει και τιποτα!
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 01:23, 25-09-16:

Κοίταξε όρισε τιμή να ξέρουμε να σε βοηθήσουμε έχει πολλές επιλογές αλλά θέλουμε να σε βοηθήσουμε να καταλήξεις σε συγκεκριμένη
Χμ δεν ξερω. Μπορει να βαλω στο ματι ενα με 20 χιλιαδες και να το σταμπαρω κ να το παρω. Μπορει να βρω με 10000 κατι που να ξετρελαθω επισης και παλι να το σταμπαρω και να μου αρεσει καλυτερα απο αυτο των 20. Καταλαβες τι θελω να πω; Θελω πρωτα ναμαρεσει κατι κ μετα να δω τιμες. Ας πουμε ακομα και τη μερσεντες που γλυκοκοιταζω παντα, ακομα κ να ειχα τα χρηματα δε νομιζω να την επαιρνα. Θεωρω πως ειναι προκλητικη. Αρνητικα εννοω. Στις φασεις που ζουμε καλο ειναι να μην πολυφαινεσαι για χ ψ λογους

κατεληξε σε τρια αυτοκινητα να σου κανονισω test drive .δεν μπορεις ετσι να καταλαβεις αν δεν τον οδηγησεις.
Το πεζο ειναι ευρυχωρο μοντερνο με εξοπλισμο ανετο για ταξιδια και μεσα στην πολη πολυ πρακτικο σε ολα του.Εχει gps οθονη ιντερνετ κτλ.ΤΟ ειχα προσφατα για δυο μηνες το καταευχαριστηθηκα.Ειναι οικογενειακο αλλα οι χωροι του δεν ειναι τιποτα μερσεντες μην φανταστεις.ειναι ενα καλο κομπακτ ησυχο αυτοκινητο.Το γκαζι δεν ειναι το χαρακτηριστικο του αλλα στριβει πολυ καλα.Για τα λεφτα του εαν ειχε 15000 ευρω θα ηταν καλα.18.000 ομως που εχει ειναι λιγο ακριβο!Α ειναι και πετρελαιο δεν καιει και τιποτα!

Μαρεσει αυτο το αμαξι πραγματι.. Θα το χω υποψην μου σευχαριστω.για τα χοντα τι λετε; Υπαρχει χοντα ετσι οπως θα το ηθελα; Γενικως ειναι καλα αυτοκινητα δεν ειναι κι ασχημα.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Claire Rentfield : 25-09-16 στις 12:30. Αιτία: Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Παράθεση

cortomaltese

Δραστήριο Μέλος

O cortomaltese έγραψε στις 01:31, 25-09-16:

Υπαρχει honda to HRV ειναι τzιπακι
Μην το λες με τη μερσεντες θα εισαι γονος τζακιου ,μαγνητης γρηγορων με πορσε

HONDA HRV για φοιτητες με ανησυχιες
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 01:31, 25-09-16:

Κοίταξε θα σου έκανα ωραία πρόταση για 1600 κυβικά mercedes a180 που έχει μόλις 18.000 ευρώ αλλά βλέπεις με ΦΠΑ ανεβαίνει στα 25.000 η τιμή

Ωραιο ειναι κι αυτο. Η ατιμη η μερσεντες βγαζει πολυ ωραια αυτοκινητα...
Και δε συγκρινονται με τις bmw. Συμφωνειτε;
Κανω λιστα εγω τωρα... Μολις ερθει η ωρα κ παρω καινουριο, θαρθω να σας πω τι πηρα τελικα. Γιατι θελει καλη ερευνα.. Υπαρχουν τοοοσα!
Thanx
Παράθεση

xristaras9

Διακεκριμένο μέλος

O xristaras9 έγραψε στις 01:31, 25-09-16:

Θυμησε μου αύριο να σου αναλύσω το mercedes πιο πάνω μηχανολογικά με κινητήρες/ζάντες/φρένα/ηλεκτρονικά συστήματα κτλ εχει και self parking το συγκεκριμένο μοντέλο όπως και όλη η σειρά a class της mercedes αν και η εμφάνιση δεν είναι τοσο κραυγαλέα

Καληνύχτα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη xristaras9 : 25-09-16 στις 01:40.
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 01:33, 25-09-16:

Υπαρχει honda to HRV ειναι τzιπακι
Μην το λες με τη μερσεντες θα εισαι γονος τζακιου ,μαγνητης γρηγορων με πορσε

HONDA HRV για φοιτητες με ανησυχιες
Πολυ ωραιο κι αυτο!
Μπραβο βρε παιδια! Το ξερα πως στο στεκι παλι θα χω βοηθεια!
Παράθεση

cortomaltese

Δραστήριο Μέλος

O cortomaltese έγραψε στις 01:35, 25-09-16:

Θυμησε μου αύριο να σου αναλύσω το mercedes πιο πάνω μηχανολογικά με κινητήρες/ζάντες/φρένα/ηλεκτρονικά συστήματα κτλ εχει και self parking το συγκεκριμένο μοντέλο όπως και όλη η σειρά a class της mercedes αν και η εμφάνιση δεν είναι τοσο κραυγαλέα
Θα καταλαβει σου λεω!Η ζαντα ειναι με μπουλονια?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Idril

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους