Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,050 μέλη και 2,411,990 μηνύματα σε 75,408 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 621 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένος Ραδιοφωνικός Σταθμός

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 324 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε: στις 21:14, 15-04-08:

Ποίος ο αγαπημένος σας ραδιοφωνικός σταθμός???
Με ποιόν σταθμό περνάτε την λύπη σας ή την βαρεμάρα σας ή διασκεδάζετε?
Επειδή όμως μπορεί να μην ξέρει κάποιος το είδος της μουσικής που παιζει...ας το πείτε..

Εγω όταν είμαι στο γραφείο ακούω Kiss FM 92,90...(Ξένη)
Οταν είμαι έξω και κυρίως στο αυτοκινητο ακούω Derti FM 98,60...(Λαικά)

Σορρυ Billάκο μου, αν έχει ξανα βγει τέτοιο θέμα...αλλα δεν βρήκα κάτι....
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 15-04-08 στις 22:36. Αιτία: merge
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε: στις 21:26, 15-04-08:

Atlantis κάθε μέρα! Heavy metal is the law!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

FaniFox

Δραστήριο Μέλος

H FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H FaniFox έγραψε: στις 21:49, 15-04-08:

1055rock & 89Rainbow (πάλι rock) / Θεσσαλονίκη.
Ά! και από τις 4 ως τις 5 (αν τα καταφέρω) τον Γιάννη Πετρίδη (κρατάει χρόνια αυτή η κολώνια!) στην ομώνυμη εκπομπή της ΕΡΑ...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,259 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 22:16, 15-04-08:

1. Μελωδία 99.2
  2. Δίεση 101,3
  3. ΕΡΑ 2 103,7
Αυτά ακούω...
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,077 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 22:27, 15-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από borat
  1. Δίεση 101,3
Αυτά ακούω...
O αγαπημένος μου, ειδικά τις νύχτες!
Παράθεση

commie

Δραστήριο Μέλος

H commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 364 μηνύματα.

H commie έγραψε: στις 22:47, 15-04-08:

love radio και Αντ1
Παράθεση

Δανάη

Δραστήριο Μέλος

H Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 333 μηνύματα.

H Δανάη έγραψε: στις 23:01, 15-04-08:

• Antlantis (105.2)
  • Kiss fm (92.9)
  • Gold (103.3)
  • red (96,3)
  • love (97,5 μονο την εκπομπή του Γκαραβέλα όμως)
  • Rock (96.9)
γενικά έχω διάφορους σταθμούς αποθηκευμένους και τους εναλλάσσω ανάλογα με αυτά που παίζουν!
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,524 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 23:42, 15-04-08:

Παλιά άκουγα Heart FM και Ερωτικό. Τώρα ακούω αποκλειστικά και μόνο imagine FM όταν έχω όρεξη για "πραγματικό ραδιόφωνο", αλλιώς ακούω άλλα διαδικτυακά ραδιόφωνα όπως το last.fm
Παράθεση

teo (Θοδωρής)

Δραστήριο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 425 μηνύματα.

O teo έγραψε: στις 23:53, 15-04-08:

Ρυθμος 94,90 MHz
Λαμψη 92,30 MHz
ΑΝΤ1 97,20 MHz
Μελωδια 99,20 MHz
Angel 88,90 MHz
Radio Paradise 104,60 MHz
Red 96,30 MHz
Village 88,30 MHz
john greek 88,60 MHz
Παλμος 105,40 MHz

Ο αγαπημενος δηλ. αυτος που ακουω πιο πολυ ειναι ο μελωδια
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη teo : 16-04-08 στις 00:00.
Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 324 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε: στις 10:48, 16-04-08:

Καλά Derty εδώ δεν ακούει κανείς????
Μόνο εγώ λαικά εεε ????
Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε: στις 20:18, 16-04-08:

1. RED
2. ROCK
Παράθεση

dalcfu

Νεοφερμένος

H dalcfu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H dalcfu έγραψε: στις 20:23, 16-04-08:

Δίεση# 101.3
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,249 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 09:03, 17-04-08:

Ράδιο τζατζίκι, 102,11 απαλή σκορδάτη μουσική όλες τις ώρες, με σφήνες για το Αιγυπτιακό χρηματιστήριο και τις μεταβολές στις μετοχές των κατεψηγμένων σαλιγκαριών βολιβίας.
Αγαπημένος παραγωγός ? Ο Χρήστος πελατζόγλου, τέταρτος πάγκος δεξιά στην λαική Χαλανδρίου, εξαιρετικές γλυκοπατάτες παραγωγής τους και καρπούζα ΑΑΑ, όλο μέλι μόνο 6,35###8364; το κιλό..... μέλοοοοοο.

Όχι το να ρουφάς τον καφέ σου απο το ρουθούνι δεν προκαλέι προβλήματα στο μυαλό, ποιός στο είπε αυτό? Ε Θεέ ?

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

H fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 476 μηνύματα.

H fielda έγραψε: στις 11:12, 17-04-08:

1) Best 92.6
2)kiss fm 92.9
3)red fm 96.9
4)radio deejay 95.2
5)ενίοτε mad radio 106.2
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,908 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 21:24, 17-04-08:

1. Heart FM 93,1 (Σαλόνικα)
  2. Kiss FM 92,3 (Αθήνα)
  3. John Greek 88,6 (Αθήνα)

Το τελευταίο όντως άσχετο, γι' αυτό παίζω μεταξύ 1-2 και 3, ανάλογα με τα κέφια μου!
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 627 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε: στις 21:49, 17-04-08:

Αtlantis
Gold
kiss
#
rock
Και στο τσακίρ κέφι mad
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,167 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 11:57, 18-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
  1. Heart FM 93,1 (Σαλόνικα)
  2. Kiss FM 92,3 (Αθήνα)
  3. John Greek 88,6 (Αθήνα)
Το τελευταίο όντως άσχετο, γι' αυτό παίζω μεταξύ 1-2 και 3, ανάλογα με τα κέφια μου!

Μάλλον σε λάθος συχνότητα ακούς ή έγραψες λάθος σταθμό!!!

Εγώ ακούω:
Atlantis fm 105.2
Mad Radio 106.2 (μόνο τα πρωϊνά)
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 627 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε: στις 12:00, 18-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Phoebe
Mad Radio 106.2 (μόνο τα πρωϊνά)
Μapes show!
Λατρεύω Ουγγαρέζο
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,167 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 12:09, 18-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Nininaou
Μapes show!
Λατρεύω Ουγγαρέζο

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!

Έχουν απίστευτο γέλιο! Συμπληρώνουν ο ένας τον άλλο!!!

Ο Ουγγαρέζος είναι κορυφή, αν και προτιμώ τον... ιρλανδέζο!!!
Παράθεση

Chimera

Δραστήριο Μέλος

H Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.

H Chimera In the deathcar έγραψε: στις 12:12, 18-04-08:

Κατά βάση:
  1. Red
  2. Rock
  3. Μελωδία
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    NastStorm

Βρείτε παρόμοια