Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,048 μέλη και 2,411,828 μηνύματα σε 75,400 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 545 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένος Ραδιοφωνικός Σταθμός

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 627 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε: στις 12:18, 18-04-08:

Αρχική Δημοσίευση από Phoebe
Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!

Έχουν απίστευτο γέλιο! Συμπληρώνουν ο ένας τον άλλο!!!

Ο Ουγγαρέζος είναι κορυφή, αν και προτιμώ τον... ιρλανδέζο!!!
Α! Και η κολλητή μου αυτόν προτιμά και τσακωνόμαστε συνέχεια!
Εντάξει και οι δύο τα σπάνε
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

anneke

Νεοφερμένος

H anneke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H anneke έγραψε: στις 12:36, 26-04-08:

ROCK FM 96.9
ΔΙΑΙΣΗ 101.3 και θα συμφωνήσω με FaniFox για
1055 ROCK όπως επίσης κ για REPUBLIC όσο αφόρα σταθμούς Θεσσαλονίκης....Αχ! Νοσταλγώ...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

3l3n@ (Ελενα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.

H 3l3n@ έγραψε: στις 18:45, 26-04-08:

1) Imagine 89.7 με Κανάκη-Σερβετά και Στάθη..μιλάμε για πολύ γέλιο..
2) Republic 100,3 ----> φανταστικός
3) Kαι κάπου κάπου Zoo 90.8..αν και κάποιες φορές στη σπάει γιατί μπορεί να τύχει να βάλει και 10 φορές το ίδιο τραγούδι μέσα σε μια μέρα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

WildCherry

Νεοφερμένος

H WildCherry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H WildCherry έγραψε: στις 19:42, 04-12-08:

1) Δίεση 101,3
2) Μελωδία 99,2
και Rock FM

Αλλά κατά βάσιν προτιμώ τον Δίεση....ειδικά το πρωί..
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,472 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 19:41, 09-02-09:

στην Αθηνα ακουω κυριως vfm 88,3 και athens dj 95,2( ξενα και τα 2)
στη λαρισα κατι με πιανει και το ριχνω στα ελληνικα(το κλιμα μαλλον) και ακουω skanner (102,2)!
Παράθεση

Μουργολυκος

Νεοφερμένος

Ο Μουργολυκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O Μουργολυκος έγραψε: στις 01:44, 18-02-09:

imagine 89.7 το ριαδιοφωνο οπως το φανταστηκες. νουμερο 124 στις επιτυχιες
Κανακης, Σερβετας , Κιουσης... και τι να πουν και τα αλλα ραδιοφωνα?
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,348 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 01:51, 18-02-09:

Χαλαρα Best 92,6 (91,8 μεταδιδει εδω στη Ναυπακτο). Και μετα ακολουθει λιγο ο Sport Fm οταν εχω διαθεση για λιγο καψιμο. Παντως η νο.1 εκπομπη και παραγωγος που εχω σαν προταιρεοτητα να ακουσω ειναι ο Ψαριανος στις 12.00 με 14.00 το μεσημερακι. Δεν εχω καμια σχεση με την αριστερα, ουτε αεκτζης ειμαι, αλλα ο ανθρωπος βγαζει τρελο γελιο χωρις να γινεται ανοητος. Ακουστε τον και εσεις για μια φορα. Ειμαι σιγουρος οτι θα σας κερδισει. 12 με 2 στον Βest.
Παράθεση

Μουργολυκος

Νεοφερμένος

Ο Μουργολυκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O Μουργολυκος έγραψε: στις 01:55, 18-02-09:

ποιος Ψαριανος?ο βουλευτης?
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,348 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 02:11, 18-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από Μουργολυκος
ποιος Ψαριανος?ο βουλευτης?
Ο βουλευτης, ναι.
Ακου τον, βγαζει πολυ γελιο.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Metallou19 (Blood Guzzler In Wonderland)

Δραστήριο Μέλος

H Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.

H Metallou19 Kill Me... With Your Kisses... έγραψε: στις 16:40, 18-02-09:

Από το ραδιόφωνο:
  • Atlantis 105,2 FM
  • Rock 96,9 FM
  • Red 96,3 FM

Και Ιντερνετικά:
  • Metal Zone και
  • A.N.D Radio
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Metallou19 : 18-02-09 στις 16:49.
Παράθεση

Ophelia (Μάρα)

Διάσημο Μέλος

H Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 769 μηνύματα.

H Ophelia έγραψε: στις 16:43, 18-02-09:

Λοιπόν, για μουσική Best 92.6, Atlantis 105.2, Freedom 88.9 (τον ανακάλυψα σχετικά πρόσφατα και τον λάτρεψα), Hi jack 96.6, Red 96.3 (μόνο την εκπομπή του Αποστόλου)

Γενικά ο Ψαριανός, ο Τζούμας και το δίδμο Βαμβακάρης-Πανούτσος είναι μεγάλες λατρείες πάντως!!
Παράθεση

Kolokythi

Νεοφερμένος

H Kolokythi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Kolokythi έγραψε: στις 22:47, 18-02-09:

Μου αρέσει ο imagine 89,7 (είναι σταθμός της Θεσσαλονίκης και τον ακούω μέσω internet)
Το πρωί ξεκινάμε με πάντα κεφάτο και αστείο Γιάννη Σερβετά, ακολουθεί ο Στάθης Παναγιωτόπουλος και μετα Σερβετάς κ Κανάκης μαζι (και μετά όλοι μαζί τηλεοπτικά στο ράδιο αρβύλα). Ωραίες μουσικές, ακόμα πιο ωραίο χιούμορ. Μου φτιάχνει το κέφι κάθε πρωί.
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,249 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 22:57, 18-02-09:

Ραδιοκορασίδη
Παράθεση

dimitral

Δραστήριο Μέλος

H dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 208 μηνύματα.

H dimitral έγραψε: στις 12:04, 19-02-09:

διεση 101.3

αυτο δεν θεωρειται διαφημιση;
Παράθεση

vasilissb

Νεοφερμένος

Ο vasilissb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 54 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O vasilissb έγραψε: στις 12:57, 03-03-09:

Για όποιον-α ενδιαφέρεται ας επισκεφτεί την ιστοσελίδα www.radioargos.gr και ας ακούσει το πρόγραμμά του. Για όσους ή όσες αγαπούν το ηπειρώτικο τραγούδι υπάρχει η εκπομπή "Μουσικό οδοιπορικό στην Ήπειρο", που μεταδίδεται κάθε Τετάρτη 18.00- μεσάνυχτα και λίγο από το Ράδιο Άργος και αναμεταδίδεται από το Ελληνικό Παραδοσιακό Ραδιόφωνο www.elpar.gr
Παράθεση

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 534 μηνύματα.

O Klaus έγραψε: στις 13:12, 03-03-09:

A.N.D Radio
Παράθεση

Depo0

Νεοφερμένος

H Depo0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H Depo0 έγραψε: στις 20:50, 01-04-09:

88,5 καθε τεταρτη εκποπη της Zoltan Tribe
Παράθεση

gatouni8400 (Χαρά Καλέ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 131 μηνύματα.

H gatouni8400 Δεν είναι εδώ για κανέναν εκτός από..... έγραψε: στις 20:53, 01-04-09:

92,7
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.

H alis έγραψε: στις 22:18, 31-05-09:

εγω οτι να ναι..δεν εχω συγκεκριμενο σταθμο...
Παράθεση

Τάνια9018

Νεοφερμένος

H Τάνια9018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H Τάνια9018 μακαρι το 2010 να μας φερει ο,τι ποθουμε έγραψε: στις 22:25, 31-05-09:

kiss 92.9 τον λατρεύω!! (είναι ο "εθισμός" μου)
παράλληλα όμως 96.3 96.6 και 96.9 με τη σειρα μη μπερδεύομαι κιόλας ...
ΑΛΛΑ με παρέα θα ακούσουμε λάμψη και orange... ή και derty άμα λάχει ...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    NastStorm

Βρείτε παρόμοια