Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,050 μέλη και 2,411,936 μηνύματα σε 75,406 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 289 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιος κέρδισε το φλουρί στο σπίτι σας;

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,870 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 13:18, 02-01-13:

Σ' εμάς, το κέρδισε ο αρραβωνιαστικός μου.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,956 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 13:20, 02-01-13:

το βράδυ της πρωτοχρονιάς ήμασταν στα πεθερικά-to-be και το κέρδισε η συνυφάδα-to-be.
Το μεσημέρι ανήμερα που κόψαμε άλλη μία έπεσε στη μαμά μου.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 13:24, 02-01-13:

στην μια επεσε στον θεο-χριστο και ολα τα συναφη
και στην αλλη στον πατερα μου
(goddamnit,τα τελευταια χρονα ολο ετσι παει)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 12,135 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 13:35, 02-01-13:

Στην μαμά μου έπεσε.
Αν κόψουμε όοοοοολη η οικογένεια, λογικά θα το κάνουμε να πέσει σε κάποιο από τα μωρά.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,667 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε: στις 13:37, 02-01-13:

στην γιαγια μου!!!
Παράθεση

leuki kataigida

Δραστήριο Μέλος

H leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 341 μηνύματα.

H leuki kataigida έγραψε: στις 13:40, 02-01-13:

Στον αδερφό μου.
Απορώ,βέβαια,πώς έτυχε σε κάποιον απο μας,καθώς οι δικοί μου κόβουν την μισή βασιλόπιτα σε θεό,σπίτι,άγιους βασίληδες
και τελειωμό δεν έχουν!Εμείς,βασικά,χρειαζομαστε δυο βασιλόπιτες αλλα τι να πεις.

Τώρα που το σκέφτομαι ποτέ στην ζωή μου δεν έχω τύχει το φλουρί!
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,470 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 13:45, 02-01-13:

το φλουρι ηταν στο κομματι του Μαρξ
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,776 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε: στις 14:34, 02-01-13:

εγώ. ποιος άλλος
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,470 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 14:37, 02-01-13:

εχμ
δε μετραει εαν παρεις ολη τη βασιλοπιττα μονος σου
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,776 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε: στις 14:42, 02-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
εχμ
δε μετραει εαν παρεις ολη τη βασιλοπιττα μονος σου
το ξερα ότι θα το πει κάποιος αυτό

όχι... ήταν έπειτα από σκληρή μάχη
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,828 μηνύματα.

O diotima έγραψε: στις 14:43, 02-01-13:

Τα σκουπιδια
Ηταν λιγο αψητη και εφαγε φουντο
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

O Rempeskes έγραψε: στις 14:43, 02-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από vassilis498
το ξερα ότι θα το πει κάποιος αυτό

όχι... ήταν έπειτα από σκληρή μάχη

...με τον αηβασιλη, τον χριστό και την παναγία?
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Xaris SSSS

Διακεκριμένο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 1,952 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε: στις 15:11, 02-01-13:

Πάντως όχι εγώ
στις 3 βασιλόπιτες που κόπηκαν αυτές τις μέρες στην μία το φλουρί έπεσε στο σπίτι, στην άλλη στον πατέρα μου και στην τρίτη η γιαγιά μου είχε ξεχάσει να βάλει φλουρί
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,782 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 15:48, 02-01-13:

Η μικρή μου αδελφούλαααα
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,682 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 16:22, 02-01-13:

Εγώ εγώ!!!
Και φέτος βρήκανε να βάλουνε φλουρί που δεν αξίζει τίποτα...
Χάθηκε να βάλουνε κανένα δίευρω ή λίρα αγγλίας να το παίξω στη ρουλέτα για γούρι;;

Δυστυχώς ούτε φέτος κατάφερα να πείσω την οικογένεια να μήν κοψει κομμάτια για όλο το πάνθεον της χριστιανοσύνης(λές και θα κρατήσει μούτρα ο άγιος άν δεν πάρει κομμάτι)...Τουλάχιστον τους δώσανε μικρότερα κομμάτια
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,159 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 16:29, 02-01-13:

Και το Κιτ κέρδισε φλουρί φέτος. Ας είναι γούρικο! Μερκ, τα φλουριά τα κρατάμε ρι, δεν τα παίζουμε σε ρουλέτες.
Παράθεση

Τάσος97 (CosmicFurnace)

Συντονιστής

Ο CosmicFurnace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,573 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 16:30, 02-01-13:

η θειά μου η καλλιόπη
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 16:33, 02-01-13:

Εγώ.

Αν δεν πεθάνω φέτος, θα είμαι πολύ τυχερός
Παράθεση

Taxa pelli(cy) (Μελίνα)

Νεοφερμένος

H Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H Taxa pelli(cy) Μελίνα από Κύπρο(Πάφο) έγραψε: στις 16:54, 02-01-13:

Η μικρή μου αδερφη (9 χρονών) τυχαία(επιτέλους)
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 18:01, 02-01-13:

Εγώ! Μετά από πολλά χρόνια! Ας είναι το 2013 πολύ καλύτερο από το 2012!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος