Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,077 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιος κέρδισε το φλουρί στο σπίτι σας;

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 10:47, 09-01-13:

Ο μπαμπάς.
αλλά! εγώ βρήκα φλουρί στο δρόμο βδομάδες πριν.
Και παραλίγο να μου πέσει και στο χριστουγεννοπρωτοχρονιάτικο πάρτυ μέχρι που κατάλαβαμε πως πριν από εμένα καθόταν και άλλη μια κοπέλα.

Αρχική Δημοσίευση από parafernalia
Ευτυχώς, όχι μόνο δεν κέρδισα φλουρί, αλλά έσπασα και έναν καθρέφτη!
Φέτος, μιλάμε και για πολύ τύχη ναούμε...
Ασε μας μωρέ.
Εγώ με του που επέστρεψα στη πόλη που σπουδάζω, σε έτος 2013 αυτό, πλημμύρισε η κουζίνα μου, κάηκε κάτι στον πίνακα με τις ασφάλειες, κάηκε το φουρνάκι και 2 λάμπες, έχασα λόγω της πλημμύρας την προθεσμία μιας εργασίας και γυρνάμε σαν τους άστεγους σε λέσχες και φίλους για να φάμε κάνα φασολάκι μέχρι να πάρουμε τον νέο φούρνο. Μην πεθάνουμε κιόλας. Συν τα 20 ευρά του ηλεκτρολόγου που έκατσε 1 λεπτό με το ζορι, τα 60 του ξεχασμένου μιας μέρας υδραυλικού, τα 110 του φουρνακίου και τα 20 της μιας λάμπας. Η άλλη ας περιμένει δλδ. Δεν θα πεθάνουμε.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Imadlak : 10-01-13 στις 23:10. Αιτία: συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Karxarias zaxos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Karxarias zaxos
Ο Karxarias zaxos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Karxarias zaxos έγραψε στις 13:06, 09-01-13:

Παίδες εγώ το κέρδισα το φλουράκι και πιστεύω να τα καλά το 2013!!!!!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γίδι : 09-01-13 στις 18:37. Αιτία: Απαγορεύονται τα Greeklish
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loony
H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε στις 14:55, 09-01-13:

Όλοι μαζί
Το βαλα στη μέση όταν δεν κοιτούσε η θεία μου

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μάξιμος

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μάξιμος
Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 1,486 μηνύματα.

O Μάξιμος έγραψε στις 16:05, 09-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Sofia Loony
Όλοι μαζί
Το βαλα στη μέση όταν δεν κοιτούσε η θεία μου
εσύ θα πρέπει να τους αγαπάς όλους...
Πιστεύω, οτι κάπως έτσι θα ένοιωσε και ο Μέγας Βασίλειος.
Να μην αδικήσει κανέναν...αυτή είναι και η πραγματική ουσία στο κόψιμο της Βασιλόπιτας.

Χρόνια Πολλά και καλή χρονιά σε όλους...

Μακάρι αυτή τη νέα χρονιά να αποφασίσουμε όλοι μας να μεριμνήσουμε για το καλό της ψυχής μας.

Ευλογημένο και ευτυχισμένο το νέο έτος 2013!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Μάξιμος : 09-01-13 στις 16:23.
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 12:28, 11-01-13:

Μακάρι αυτή τη νέα χρονιά να αποφασίσουμε όλοι μας να μεριμνήσουμε για το καλό της ψυχής μας.
Οκ εσεις κρατηστε αυτη την ευχη, εγώ θα κρατησω την ευχή για τα λεφτά

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 13:15, 11-01-13:

Φέτος το έτυχα 2 φορές

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη νικος ρεθυμνο
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,891 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε στις 14:50, 11-01-13:

Εγω το ετυχα,οπως και προπερσι,που εντελει περασα στη σχολη που ηθελα.Φετος...θα περασω ολα τα αθηματα του ετους με την πρωτη

Παράθεση

Evavar

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Evavar
H Evavar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H Evavar έγραψε στις 15:17, 11-01-13:

Το αγένητο μωρό της νύφης μου!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

techgirl

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη techgirl
H techgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H techgirl έγραψε στις 15:33, 15-01-13:

Πιστευετε πως όντως αν σου πέσει το φλουρί έχεις τύχη? Πέρυσι έπεσε στον πατέρα μου και αρρώστησε πολυ ...Φέτος έπεσε στην μάνα μου και απλώς παρακαλάω να μην έχουμε τα ίδια...

Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MissKit
H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε στις 15:44, 15-01-13:

Έχω και χειρότερο και με επαναλαμβανόμενο φαινόμενο, αλλά μη σας μαυρίσω...

Παράθεση

Dimitris_Väinämöinen (Δημητρης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dimitris_Väinämöinen
Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος . Έχει γράψει 966 μηνύματα.

O Dimitris_Väinämöinen Όλα είναι ψευδαίσθηση... έγραψε στις 15:49, 15-01-13:

Παιδια σε εμενα ετυχε φετος Γενικα μου τυχαινει πολλες φορες θα ελεγα Να φανταστειτε στο σχολειο μου εχει τυχει τουλαχιστον 3 φορες απο οτι θυμαμαι.

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 16:11, 15-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από techgirl
Πιστευετε πως όντως αν σου πέσει το φλουρί έχεις τύχη? Πέρυσι έπεσε στον πατέρα μου και αρρώστησε πολυ ...Φέτος έπεσε στην μάνα μου και απλώς παρακαλάω να μην έχουμε τα ίδια...
Δεισιδαιμονία είναι κατά τα πρότυπα του ότι κάνεις την πρώτη μέρα του χρόνου, έτσι θα σου πάει όλο το έτος.

Καλού κακού ρίχτο στην πεθερά σου το φλουρί του χρόνου.

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 22:28, 25-01-13:

ο μπαμπάς μου.

Παράθεση

costas1967

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη costas1967
Ο costas1967 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O costas1967 έγραψε στις 07:10, 04-05-13:

Η κορη μου η Στεφανια!!!

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,363 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 10:03, 04-05-13:

Εντελώς επίκαιρο θέμα...

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nefeli Graf
H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,675 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 10:04, 04-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Εντελώς επίκαιρο θέμα...

Αυτό σκέφτηκα και εγώ αλλά δεν το είπα

Παράθεση

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη EnnisDelMar!
H EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H EnnisDelMar! fresh έγραψε στις 10:09, 04-05-13:

Εμένα που δεν μου τυχαίνει γενικά, μου έπεσε φέτος

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 10:50, 04-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από ImEirini!
Εμένα που δεν μου τυχαίνει γενικά, μου έπεσε φέτος
-ένα κομμάτι για το χριστό......
-αληθώς ο κύριος!

αυτό αλλά από την ανάποδη

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη τρελή φιλόσοφος : 04-05-13 στις 11:01.
11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DarthFederer
Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,874 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε στις 21:42, 31-05-13:

Παντα το παιρνει το μικροτερο παιδι, δεν τιθεται αμφιβολια περι τουτου

Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nefeli Graf
H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,675 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 14:01, 01-01-14:

Φέτος εγώ εγώ!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Βλα (Βλαδίμηρος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Βλα
Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 795 μηνύματα.

O Βλα Η κόλαση, λοιπόν, είναι η πατρίδα μας. έγραψε στις 14:38, 01-01-14:

Επιτέλους κέρδισα εγώ μια φορά!
Χρόνια είχα να κερδίσω!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εχέμυθη
H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,061 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 14:55, 01-01-14:

Στην πρωτη ... εντελως τυχαια το φλουρι επεσε στα δυο αδερφακια μου.....
Η δευτερη θα κοπει σε λιγη ωρα...αν και με τη γκαντεμια μου.....εχω λιγες ελπιδες :\

Παράθεση

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΑνεξαρτητηΛεμε
H ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

H ΑνεξαρτητηΛεμε έγραψε στις 15:12, 01-01-14:

ο Αγιος Βασιλης..!!!

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 15:20, 01-01-14:

Εγω και ο boyfriend! Δεν θυμαμαι να το εχω κερδισει ποτε ξανα! Γιουπιιι

Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 15:39, 01-01-14:

η μαμα μου

Παράθεση

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη mafalda8520
H mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.

H mafalda8520 έγραψε στις 16:51, 01-01-14:

το σπιτι μας.... μα ουτε μια χρονια εγωωω

Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loony
H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε στις 17:29, 01-01-14:

O Τζίζους

Παράθεση

Agria Indiana

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Agria Indiana
H Agria Indiana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.

H Agria Indiana Θέλω να μπορώ να ονειρευτώ..!! έγραψε στις 17:54, 01-01-14:

ο πατερας μουυ στην 1η πιτα , τώρα για την 2η περιμενουμε

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 17:56, 01-01-14:

ο στουρναρας

Παράθεση

VeeM (Βασιλικη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη VeeM
H Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

H VeeM έγραψε στις 18:12, 01-01-14:

Ο Χριστός. Και ουτε καν ηρθε να παρει το κομματι του.

Παράθεση

thomas l. (ΘΩΜΑΣ)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη thomas l.
Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,330 μηνύματα.

O thomas l. έγραψε στις 18:33, 01-01-14:

εγώ

Παράθεση

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma_Libre
H Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 77 μηνύματα.

H Alma_Libre Είμαι ελεύθερη ψυχη ..... έγραψε στις 18:50, 01-01-14:

Αυτος εχει βαλθει να μας παρει και τα σωβρακα......

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 19:49, 01-01-14:

Η κοπέλα του αδερφού μου. :/

Παράθεση

Tickle

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tickle
H Tickle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.

H Tickle έγραψε στις 21:19, 01-01-14:

Αυτός!

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 21:26, 01-01-14:

Α εμείς είμαστε πολύ μπροστά δεν κόψαμε ακόμα βασιλόπιτα

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

OoOkoβοldOoO

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη OoOkoβοldOoO
H OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

H OoOkoβοldOoO έγραψε στις 22:03, 01-01-14:

Στην πρώτη χτες βράδυ το τυχα εγώ.. Στην δεύτερη όμως, η μαγείρισσα( μαμά) είχε τη φαϊνή ιδέα να βάλει το φλουρί στο κέντρο οπότε ήμασταν όλοι τυχεροί!! Πολύ έξυπνο τέχνασμα έχω να πω...

Παράθεση

Agria Indiana

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Agria Indiana
H Agria Indiana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.

H Agria Indiana Θέλω να μπορώ να ονειρευτώ..!! έγραψε στις 22:10, 01-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Α εμείς είμαστε πολύ μπροστά δεν κόψαμε ακόμα βασιλόπιτα
εσεις εισαστε αλλη οικογενεια βρε παιδι μου εξωγιηνη !!!

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 22:31, 01-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Agria Indiana
εσεις εισαστε αλλη οικογενεια βρε παιδι μου εξωγιηνη !!!
Χαχαχαχαχα άλλη φάση είμαστε εμείς

Παράθεση

...Αλεξάνδρα...

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ...Αλεξάνδρα...
H ...Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών . Έχει γράψει 157 μηνύματα.

H ...Αλεξάνδρα... έγραψε στις 22:46, 01-01-14:

Στην πρώτη ο μπαμπάς μου , στην δεύτερη εγώ!! Σπάνια το κερδίζω!!
Ας ελπίσουμε ότι αυτό θα είναι καλό σημάδι για την εξέλιξη του 2014!!

Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 22:54, 01-01-14:

Στην πρώτη η μαμά μου, στην δεύτερη ο Χριστός.

Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη g1wrg0s
Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε στις 22:55, 01-01-14:

ελειπα, δε εφαγα βασιλοπιτα και δε προκειται και να την φαω. Παρολα αυτα ετυχε σε μενα το φλουρι.
Νοιωθω σαν το τζιζους, καθε χρονο μας επαιρνε το 10αρικο και εκανε αυτα ακριβως τα πραγματα κι αυτος

Το καλυτερο απο ολα ειναι οτι τωρα με βαση τα λεγομενα της μαμας μου ολλο το χρονο θα μου τυχαινουν φλουρια, γιουπι!

Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Emilouko
H Βarn Owl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,670 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε στις 23:02, 01-01-14:

Εγώ!

Παράθεση

blackflawer (πηνελοπη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη blackflawer
H πηνελοπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H blackflawer έγραψε στις 10:15, 02-01-14:

στον χριστό

Παράθεση

Στο διάολο πάμε (Λενιώ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Στο διάολο πάμε
H Λενιώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 609 μηνύματα.

H Στο διάολο πάμε Till we get a piece, fuck peace έγραψε στις 12:12, 02-01-14:

Κόψαμε δύο βασιλόπιτες!!! Ε και στις 2 τους πήρα τα σώβρακα!!!

Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη νικος ρεθυμνο
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,891 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε στις 13:57, 02-01-14:

Το φλουρι επεσε αναμεσα στο κομματι του Χριστου και το δικο μου

Παράθεση

cha0s (Σταύρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη cha0s
Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,641 μηνύματα.

O cha0s έγραψε στις 14:38, 02-01-14:

Τι εννοείτε οτι το φλουρι το ετυχε ο αγιος βασιλης; Κόβετε και γι' αυτον κομμάτι;

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 15:00, 02-01-14:

Η αδερφή μου για 5η ή 6η συνεχόμενη χρονιά... και να φανταστείς ότι εγώ διαλέγω πάντα το πρώτο κομμάτι

Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Natalia Secret
H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε στις 15:09, 02-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Akis_Megara
Η αδερφή μου για 5η ή 6η συνεχόμενη χρονιά... και να φανταστείς ότι εγώ διαλέγω πάντα το πρώτο κομμάτι
χαχαχαχαχαχα! Καλά να πάθεις!

Btw, εγώ κέρδισα φέτος το φλουρί αλλά μισό - μισό. Πιάνεται έτσι;

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 15:49, 02-01-14:

Εγώ το έτυχα

Ναταλία μια χαρά πιάνεται! Εγώ το έχω τύχει μισό μισό με το σκυλί μου xD

Παράθεση

Βλα (Βλαδίμηρος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Βλα
Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 795 μηνύματα.

O Βλα Η κόλαση, λοιπόν, είναι η πατρίδα μας. έγραψε στις 15:50, 02-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Εγώ το έτυχα

Ναταλία μια χαρά πιάνεται! Εγώ το έχω τύχει μισό μισό με το σκυλί μου xD
Και αυτή!
α0χ0αχ0α0χ0α0χα

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους