Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,050 μέλη και 2,411,936 μηνύματα σε 75,406 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 287 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιος κέρδισε το φλουρί στο σπίτι σας;

thalalla

Δραστήριο Μέλος

H thalalla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 201 μηνύματα.

H thalalla έγραψε: στις 09:49, 08-01-13:

Μην χαίρεσαι δεν βρήκες το φλουρί!
Πρώτη φορα βρήκα και εγώ κάτι στο γλυκό μου και χάρηκα, αλλα τώρα πρέπει να πληρώσω..?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΨΑΡΑΚΙ1993 (BLOODY MARY)

Πολύ δραστήριο μέλος

H BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 570 μηνύματα.

H ΨΑΡΑΚΙ1993 έγραψε: στις 15:09, 08-01-13:

σε εμας το βρηκε το κομματι του Χριστου
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,470 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 15:28, 08-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από ΨΑΡΑΚΙ1993
σε εμας το βρηκε το κομματι του Χριστου

επρεπε να του πείτε να κατέβει να το πάρει εντός πεντε λεπτών, αλλιώς το παίρνει ο επόμενος
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,682 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 15:38, 08-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από thalalla
Μην χαίρεσαι δεν βρήκες το φλουρί!
Πρώτη φορα βρήκα και εγώ κάτι στο γλυκό μου και χάρηκα, αλλα τώρα πρέπει να πληρώσω..?
Άν κατάλαβα καλά απο το κειμενάκι,δεν πληρώνεις εσύ που το βρήκες...Αλλά πρέπει να σε κερνάνε γεύμα μιά φορά τον μήνα,μέχρι την επόμενη κοπή της πιτας!
Παράθεση

dimitra12345 (Δήμητρα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 94 μηνύματα.

H dimitra12345 12345 έγραψε: στις 22:38, 08-01-13:

η μαμά μου.....!!!! άλλα μου το έδωσε....πιανεται???
Παράθεση

htsopelas

Νεοφερμένος

Ο htsopelas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O htsopelas έγραψε: στις 23:13, 08-01-13:

το βρηκε το μελλοντικο μου βαφτηστηρι που θα γεννηθει τον απριλιο
Παράθεση

RunawayDreamer (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 404 μηνύματα.

H RunawayDreamer ήταν η ζωή τους, λένε, τραγωδία... έγραψε: στις 23:22, 08-01-13:

Εγώ, δύο φορές!
Νομίζω πως δεν θα με πάει καλά η χρονιά φέτος...τέτοια τύχη, μεσα σε δύο μέρες; Κάτι μου βρωμάει
Παράθεση

Νηρηίς

Διακεκριμένο μέλος

H Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,053 μηνύματα.

H Νηρηίς έγραψε: στις 23:24, 08-01-13:

Εγώ το κέρδισα, αλλά ο νέος χρόνος μπήκε με τον χειρότερο τρόπο, αν και το κακό είχε αρχίσει απο τις τελευταίες μέρες του 2012 και συνεχίζεται.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

thalalla

Δραστήριο Μέλος

H thalalla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 201 μηνύματα.

H thalalla έγραψε: στις 08:22, 09-01-13:

Σωστά λάθος κομμάτι έκανα paste και λάθος κομμάτι γλυκό έφαγα!

Μα πρώτη φορα μου τυχαίνει φλουρί σε μεγάλη συνάθροιση και είπα και εγώ ωραία κάτι θα κέρδισα!

Αν έχεις τύχη διάβαινε..

Viva la Mexico!

In the Mexican culture, this person has to throw a party and provide tamales and atole to the guests.
εγώ πρέπει να τους ταΐσω και δεν ξέρω και τι είναι οι tamales.. μάλλον κάτι καυτερό!
Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,263 μηνύματα.

O parafernalia έγραψε: στις 09:47, 09-01-13:

Ευτυχώς, όχι μόνο δεν κέρδισα φλουρί, αλλά έσπασα και έναν καθρέφτη!
Φέτος, μιλάμε και για πολύ τύχη ναούμε...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε: στις 10:47, 09-01-13:

Ο μπαμπάς.
αλλά! εγώ βρήκα φλουρί στο δρόμο βδομάδες πριν.
Και παραλίγο να μου πέσει και στο χριστουγεννοπρωτοχρονιάτικο πάρτυ μέχρι που κατάλαβαμε πως πριν από εμένα καθόταν και άλλη μια κοπέλα.

Αρχική Δημοσίευση από parafernalia
Ευτυχώς, όχι μόνο δεν κέρδισα φλουρί, αλλά έσπασα και έναν καθρέφτη!
Φέτος, μιλάμε και για πολύ τύχη ναούμε...
Ασε μας μωρέ.
Εγώ με του που επέστρεψα στη πόλη που σπουδάζω, σε έτος 2013 αυτό, πλημμύρισε η κουζίνα μου, κάηκε κάτι στον πίνακα με τις ασφάλειες, κάηκε το φουρνάκι και 2 λάμπες, έχασα λόγω της πλημμύρας την προθεσμία μιας εργασίας και γυρνάμε σαν τους άστεγους σε λέσχες και φίλους για να φάμε κάνα φασολάκι μέχρι να πάρουμε τον νέο φούρνο. Μην πεθάνουμε κιόλας. Συν τα 20 ευρά του ηλεκτρολόγου που έκατσε 1 λεπτό με το ζορι, τα 60 του ξεχασμένου μιας μέρας υδραυλικού, τα 110 του φουρνακίου και τα 20 της μιας λάμπας. Η άλλη ας περιμένει δλδ. Δεν θα πεθάνουμε.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Imadlak : 10-01-13 στις 23:10. Αιτία: συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Παράθεση

Karxarias zaxos

Νεοφερμένος

Ο Karxarias zaxos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Karxarias zaxos έγραψε: στις 13:06, 09-01-13:

Παίδες εγώ το κέρδισα το φλουράκι και πιστεύω να τα καλά το 2013!!!!!!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γίδι : 09-01-13 στις 18:37. Αιτία: Απαγορεύονται τα Greeklish
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε: στις 14:55, 09-01-13:

Όλοι μαζί
Το βαλα στη μέση όταν δεν κοιτούσε η θεία μου
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μάξιμος

Περιβόητο Μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 1,448 μηνύματα.

O Μάξιμος έγραψε: στις 16:05, 09-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Sofia Loony
Όλοι μαζί
Το βαλα στη μέση όταν δεν κοιτούσε η θεία μου
εσύ θα πρέπει να τους αγαπάς όλους...
Πιστεύω, οτι κάπως έτσι θα ένοιωσε και ο Μέγας Βασίλειος.
Να μην αδικήσει κανέναν...αυτή είναι και η πραγματική ουσία στο κόψιμο της Βασιλόπιτας.

Χρόνια Πολλά και καλή χρονιά σε όλους...

Μακάρι αυτή τη νέα χρονιά να αποφασίσουμε όλοι μας να μεριμνήσουμε για το καλό της ψυχής μας.

Ευλογημένο και ευτυχισμένο το νέο έτος 2013!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Μάξιμος : 09-01-13 στις 16:23.
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,470 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 12:28, 11-01-13:

Μακάρι αυτή τη νέα χρονιά να αποφασίσουμε όλοι μας να μεριμνήσουμε για το καλό της ψυχής μας.
Οκ εσεις κρατηστε αυτη την ευχη, εγώ θα κρατησω την ευχή για τα λεφτά
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,058 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 13:15, 11-01-13:

Φέτος το έτυχα 2 φορές
Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε: στις 14:50, 11-01-13:

Εγω το ετυχα,οπως και προπερσι,που εντελει περασα στη σχολη που ηθελα.Φετος...θα περασω ολα τα αθηματα του ετους με την πρωτη
Παράθεση

Evavar

Νεοφερμένος

H Evavar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H Evavar έγραψε: στις 15:17, 11-01-13:

Το αγένητο μωρό της νύφης μου!
Παράθεση

techgirl

Νεοφερμένος

H techgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H techgirl έγραψε: στις 15:33, 15-01-13:

Πιστευετε πως όντως αν σου πέσει το φλουρί έχεις τύχη? Πέρυσι έπεσε στον πατέρα μου και αρρώστησε πολυ ...Φέτος έπεσε στην μάνα μου και απλώς παρακαλάω να μην έχουμε τα ίδια...
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,159 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 15:44, 15-01-13:

Έχω και χειρότερο και με επαναλαμβανόμενο φαινόμενο, αλλά μη σας μαυρίσω...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος