Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,659 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Rundown, το συγκρότημά μας

AnastGR

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη AnastGR
Ο AnastGR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O AnastGR έγραψε στις 13:26, 04-01-13:

Καλησπέρα φιλες και φιλοι.
Είμαι νεος σε τουτο το φορουμ ετσι δεν ξερω αρκετά και αποφάσισα να ανοίξω εδώ αυτν την συζητηση,
αν εχω κανει λαθος τοτε σας παρακαλώ μεταφέρεται το ποστ στη σωστη κατηγορια!

Λοιπόν,Πριν 1 μηνα περίπου εγω και η μπαντα που εχω με τους φιλους μου ηχογραφησαμε και μιξάραμε το πρωτο μας κομματι!
Μας πηρε περιπου 5 μηνες η ολη διαδικασια αλλα το αποτελεσμα κατα την γνωμη μας βγηκε ικανοποιητικο!
Σας παρακαλώ αν θελετε να "τσεκαρετε" το τραγουδι μας εδω : http://www.youtube.com/watch?v=Y3xcrwm7I8M
Και να μας αξιολογησετε οσο το δυνατον ποιο αντικειμενικα!
Μην ξεχνάτε οτι ειναι η πρώτη μας δουλειά και ειμαστε μοναχα 17 χρονων .

Ευχαριστώ εκ των προτέρων,
ΑnastGR

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Martha Mest

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Martha Mest
H Martha Mest αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H Martha Mest έγραψε στις 21:52, 08-04-13:

αρκετα καλο...μπραβο σας παιδια, και να συνεχισετε ετσι!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

AnastGR

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη AnastGR
Ο AnastGR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O AnastGR έγραψε στις 02:35, 20-07-13:

Καλησπερα παιδες, ηρθε η μεγαλη ωρα καθως μολις τελειωσαμε με τα παιδια το μιξινγκ σεζιον του πρωτου μας τραγουδιου, θα χαρω πολυ αν καποιος το ακουγε και μας ελεγε μια γνωμη )
http://www.youtube.com/watch?v=__9t4XdGLLQ
Ειναι alternative rock το ειδος , νταξει μην περιμενετε κατι επικοθεικό,ειμαστε 17ριδες ,ακομη ψαχνωμαστε

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 20-07-13 στις 13:14. Αιτία: διαχείριση- διόρθωση youtube
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dimtennis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dimtennis
Ο dimtennis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 26 μηνύματα.

O dimtennis έγραψε στις 08:34, 27-09-14:

Εξαιρετικό παιδιά το Still Here, πάτησα αρκετές φορές το replay. Μπράβο!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους