Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,820 μέλη και 2,410,356 μηνύματα σε 75,001 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 495 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Είστε πρωινοί ή νυχτερινοί τύποι;

Είστε πρωινοί ή νυχτερινοί τύποι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 67)
Είμαι πρωινός τύπος
20
29,85%
Είμαι νυχτερινός τύπος
32
47,76%
Αποδίδω εξίσου καλά πρωί και βράδυ
9
13,43%
Κουμπάκιας
6
8,96%

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 19:57, 07-01-13:

Ποια ώρα της ημέρας λειτουργείτε καλύτερα;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

H Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,751 μηνύματα.

H Pequeño έγραψε: στις 20:02, 07-01-13:

Νωρίς, πάρα πολύ νωρίς το πρωί.
Το βραδύ δε λειτουργώ, υπολειτουργώ θα το έλεγα καλύτερα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,446 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε: στις 20:04, 07-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από ZoeXal
Νωρίς, πάρα πολύ νωρίς το πρωί.
Το βραδύ δε λειτουργώ, υπολειτουργώ θα το έλεγα καλύτερα.
Nothing coffee can't fix
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 20:04, 07-01-13:

Μπορείτε αν θέλετε να πείτε και ποια ώρα της ημέρας σας αρέσει περισσότερο. Ανεξάρτητα αν λειτουργείτε ή όχι εκείνη τη στιγμή.
Πχ σας αρέσει το πολύ πρωί με την αυγούλα, το μεσημέρι, το σούρουπο...αργά το βράδυ;
Και γιατί.
Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,868 μηνύματα.

O diotima έγραψε: στις 20:08, 07-01-13:

Βραδυ
Ησυχια
Σχεδων νεκρικη θα ελεγα
Λιγοι εως μηδαμινοι ανθρωποι

Nycterine Nymphet
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 20:10, 07-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από diotima
Βραδυ
Ησυχια
Σχεδων νεκρικη θα ελεγα
Λιγοι εως μηδαμινοι ανθρωποι

Nycterine Nymphet
χε,χε
κι εγώ
αλλά δε σε πιάνει καμιά φορά μελαγχολία που όλοι κοιμούνται κι εσύ ξενυχτάς;
Παράθεση

kit-kat

Διακεκριμένο μέλος

H kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.

H kit-kat έγραψε: στις 20:11, 07-01-13:

το πρώι μ αρεσει!!!τότε έχω περισσότερη ενέργεια αλλά και όρεξη!
μετα συνηθως πέφτω και λειτουργικά και ψυχολογικά
Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

H Pequeño έγραψε: στις 20:13, 07-01-13:

Ρε Ψαραδέλλη, χέσε με.
Θα με κάνεις να γράψω ολόκληρο κείμενο τώρα, με ξεσήκωσες.
Λοιπόν λατρεύω να ξυπνάω πάρα πολύ νωρίς, 4-5 το πρωί και αυτό γιατί θέλω να ετοιμαστώ,να φάω, να χέσω, να χουζουρέψω με την ησυχία μου.
Κατά τις 6 πέρνω τελείως μπρος και είμαι σαν να έχω πυραυλάκατο στο κώλο, μπορώ να διαβάσω με τεράστια ευκολία, να πάω ευχάριστα στη δουλειά ή βγω για εξωτερικές δουλειές.
Γενικά μου αρέσει να σηκώνομαι πολύ νωρίς αλλιώς νιώθω ότι "έχασα" τη μέρα μου.
Μισώ αφάνταστα το μεσημέρι, εκεί μου βγαίνει όλη η κούραση και αρνούμαι να κοιμηθώ γιατί αν κοιμηθώ θα σηκωθώ 8-9 το βράδυ και θα βρικολακιάσω. Ιδιαίτερα τα μεσημέρια της Κυριακή τα σιχαίνομαι, με κουράζουν, με κάνουν να βαριέμαι και με πιάνει μια εκνευριστική σπαρίλα.
Το απογευματάκι μου αρέσει, γιατί συνήθως είναι ώρα που ασχολούμαι καθαρά μόνο με εμένα. Θα κάνω το μπάνιο μου, θα σημαζευτώ, θα ετοιμαστώ για να βγω, θα ασχοληθώ με το χόμπυ μου, θα δω καμιά ταινία κτλ. Κοινώς είναι η ώρα που περνάω ευχάριστα με οποιοδήποτε μέσω.
Το βράδυ πάλι αν δε μπορέσω να κοιμηθώ νωρίς (δεν είμαι και πολύ για ξενύχτια) με πιάνει κατάθλιψη, μπορεί να είμαι μια χαρά και μόλις ξαπλώσω στο κρεβάτι να πατήσω τα κλάμματα για μαλακίες, με πιάνει ψυχοπλάκωμα μισώ τους πάντες και τα πάντα και πιο πολύ εμένα. Τέλος πάντων κάνω θάρρεις και ζω τη πιο σκατά ζωή από όλους, με μισώ και με συχαίνομαι. Το πρωί βέβαια ξυπνάω και είμαι οκ, και κάθομαι και γελάω με τις μαλακίες που έλεγα το βράδυ που πέρασε.

Είμαι για τα άσπρα ρουχάκια με τα χέρια πίσω, το ξέρω.

Αι πες και τα δικά σου τώρα.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 20:16, 07-01-13:

Αι πες και τα δικά σου τώρα.
Εγώ είπα. Είμαι νυχτερινός τύπος πιο πολύ.
Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

H Pequeño έγραψε: στις 20:18, 07-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ψαραδέλλη
Εγώ είπα. Είμαι νυχτερινός τύπος πιο πολύ.
Θέλω να το αναλύσεις και να το αιτιολογήσεις.
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε: στις 20:19, 07-01-13:

6 το πρωί με 12 το μεσημέρι. Μετά αρχίζει η κάθοδος...
Παράθεση

catlin (Βάσια)

Αποκλεισμένος χρήστης

H Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.

H catlin έγραψε: στις 20:20, 07-01-13:

vύχτα

βασικά
τη νύχτα οι άνθρωποι είναι διαφορετικοί
είναι πιο ελεύθεροι
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 20:24, 07-01-13:

Θέλω να το αναλύσεις και να το αιτιολογήσεις.
Οκ.
Εμένα μου αρέσει το βράδυ πιο πολύ ,καταρχήν για το λόγο που είπε η Διοτίμα.
Δεύτερον το πρωί έχω ένα θέμα με το ξύπνημα. Αργώ πολύ να πάρω μπρος.
Τρίτον το βράδυ που η μέρα έχει φτάσει στο τέλος της και είναι όλα κλειστά (αν έχω εξωτερικές δουλειές πχ), επαναπαύομαι καθώς και να θέλω να κάνω κάτι δεν μπορώ. Οπότε ευκαιρία για ξεκούραση.
Τέταρτον το σπίτι φαίνεται πιο καθαρό το βράδυ, σε αντίθεση με το πρωί.
Πέμπτον, το πρωί με αγχώνει...γιατί σηματοδοτεί έναν αγώνα δρόμου. Ξύπνα, σήκω, ντύσου,δουλειά κτλ.
Αυτά νομίζω.
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

firefly13

Νεοφερμένος

Ο firefly13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O firefly13 έγραψε: στις 20:47, 07-01-13:

Λοιπόν λατρεύω να ξυπνάω πάρα πολύ νωρίς, 4-5 το πρωί

Βρε μηπως μας κρυβεις καμια 50αρια χρονια?
Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

H Pequeño έγραψε: στις 20:54, 07-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από firefly13

Βρε μηπως μας κρυβεις καμια 50αρια χρονια?
Όχι.
Αλλά σε αυτό το θέμα (και σε άλλα βασικά) λειτουργώ σαν γεροντοκόρη.
Δε μπορώ ρε, όταν ξυπνάω αργά νιώθω ότι έχασα όλη μου τη μέρα και στεναχωριέμαι, θαρρείς και δε προλαβαίνω να κάνω τίποτα. :/
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 21:06, 07-01-13:

Λοιπόν λατρεύω να ξυπνάω πάρα πολύ νωρίς, 4-5 το πρωί ...
Ρε Ζωή σε φούρνο δουλεύεις;
Τι μαζοχισμός.
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 21:06, 07-01-13:

ΝΥΧΤΑ μααακραν καλυτερα
το πρωι δεν καταλαβαινω χριστο,δεν μπορω ουτε καν να σκεφτω,δεν ξερω τι με γινεται, πιο απροσαρμοστο πεθανες-και ο καφες δεν με πιανει γαμω!
το βραδι παλι ειμαι μες την υπερενταση συνηθως
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 21:08, 07-01-13:

Βράδυ.
Ηρεμία. Έχεις απαλλαγεί έστω και λίγο από τις υποχρεώσεις που όλη μέρα σε κυνηγούν.
Άδειοι οι δρόμοι, κάνεις ότι γουστάρεις, νιώθεις ελευθερία.
Το καλοκαίρι κάθομαι μέχρι πολύ αργά στο μπαλκόνι, και δεν ακούγεται τίποτα παρά μόνο ήχοι της φύσης (δεν μένω και σε πόλη), άντε και κανένα μηχανάκι να σπάσει την σιγή.
Το μόνο που δεν μπορώ να κάνω είναι να διαβάσω το βράδυ. Αγχώνομαι όταν έχω διάβασμα και έξω είναι σκοτάδι.
Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

H Pequeño έγραψε: στις 21:10, 07-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ψαραδέλλη
Ρε Ζωή σε φούρνο δουλεύεις;
Τι μαζοχισμός.
Όχι σε εργοστάσιο, πιάνεται;
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 21:11, 07-01-13:

Όταν έχω διάβασμα ή δουλειά μ'αρέσει να τα κάνω το πρωί γιατί έχω καθαρό μυαλό. Το βράδυ μ'αρέσει να χαλαρώνω μετά από μια κουραστική μέρα. Μ αρέσει ιδιαίτερα να κάνω βόλτες στο χωρίο όταν κόβεται το ρεύμα και επικρατεί απόλυτο σκοτάδι με το μόνο φως να προέρχεται από το φεγγάρι.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους