Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,454 εγγεγραμμένα μέλη και 3,044,515 μηνύματα σε 92,665 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 800 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Είστε πρωινοί ή νυχτερινοί τύποι;

Είστε πρωινοί ή νυχτερινοί τύποι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 67)
Είμαι πρωινός τύπος
20
29,85%
Είμαι νυχτερινός τύπος
32
47,76%
Αποδίδω εξίσου καλά πρωί και βράδυ
9
13,43%
Κουμπάκιας
6
8,96%

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 19:57, 07-01-13:

Ποια ώρα της ημέρας λειτουργείτε καλύτερα;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pequeño
H Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,778 μηνύματα.

H Pequeño έγραψε στις 20:02, 07-01-13:

Νωρίς, πάρα πολύ νωρίς το πρωί.
Το βραδύ δε λειτουργώ, υπολειτουργώ θα το έλεγα καλύτερα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gregory, nub
Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Εργάτης/τρια . Έχει γράψει 2,442 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε στις 20:04, 07-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από ZoeXal
Νωρίς, πάρα πολύ νωρίς το πρωί.
Το βραδύ δε λειτουργώ, υπολειτουργώ θα το έλεγα καλύτερα.
Nothing coffee can't fix

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 20:04, 07-01-13:

Μπορείτε αν θέλετε να πείτε και ποια ώρα της ημέρας σας αρέσει περισσότερο. Ανεξάρτητα αν λειτουργείτε ή όχι εκείνη τη στιγμή.
Πχ σας αρέσει το πολύ πρωί με την αυγούλα, το μεσημέρι, το σούρουπο...αργά το βράδυ;
Και γιατί.

Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη diotima
Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,162 μηνύματα.

O diotima έγραψε στις 20:08, 07-01-13:

Βραδυ
Ησυχια
Σχεδων νεκρικη θα ελεγα
Λιγοι εως μηδαμινοι ανθρωποι

Nycterine Nymphet

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 20:10, 07-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από diotima
Βραδυ
Ησυχια
Σχεδων νεκρικη θα ελεγα
Λιγοι εως μηδαμινοι ανθρωποι

Nycterine Nymphet
χε,χε
κι εγώ
αλλά δε σε πιάνει καμιά φορά μελαγχολία που όλοι κοιμούνται κι εσύ ξενυχτάς;

Παράθεση

kit-kat

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kit-kat
H kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.

H kit-kat έγραψε στις 20:11, 07-01-13:

το πρώι μ αρεσει!!!τότε έχω περισσότερη ενέργεια αλλά και όρεξη!
μετα συνηθως πέφτω και λειτουργικά και ψυχολογικά

Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

H Pequeño έγραψε στις 20:13, 07-01-13:

Ρε Ψαραδέλλη, χέσε με.
Θα με κάνεις να γράψω ολόκληρο κείμενο τώρα, με ξεσήκωσες.
Λοιπόν λατρεύω να ξυπνάω πάρα πολύ νωρίς, 4-5 το πρωί και αυτό γιατί θέλω να ετοιμαστώ,να φάω, να χέσω, να χουζουρέψω με την ησυχία μου.
Κατά τις 6 πέρνω τελείως μπρος και είμαι σαν να έχω πυραυλάκατο στο κώλο, μπορώ να διαβάσω με τεράστια ευκολία, να πάω ευχάριστα στη δουλειά ή βγω για εξωτερικές δουλειές.
Γενικά μου αρέσει να σηκώνομαι πολύ νωρίς αλλιώς νιώθω ότι "έχασα" τη μέρα μου.
Μισώ αφάνταστα το μεσημέρι, εκεί μου βγαίνει όλη η κούραση και αρνούμαι να κοιμηθώ γιατί αν κοιμηθώ θα σηκωθώ 8-9 το βράδυ και θα βρικολακιάσω. Ιδιαίτερα τα μεσημέρια της Κυριακή τα σιχαίνομαι, με κουράζουν, με κάνουν να βαριέμαι και με πιάνει μια εκνευριστική σπαρίλα.
Το απογευματάκι μου αρέσει, γιατί συνήθως είναι ώρα που ασχολούμαι καθαρά μόνο με εμένα. Θα κάνω το μπάνιο μου, θα σημαζευτώ, θα ετοιμαστώ για να βγω, θα ασχοληθώ με το χόμπυ μου, θα δω καμιά ταινία κτλ. Κοινώς είναι η ώρα που περνάω ευχάριστα με οποιοδήποτε μέσω.
Το βράδυ πάλι αν δε μπορέσω να κοιμηθώ νωρίς (δεν είμαι και πολύ για ξενύχτια) με πιάνει κατάθλιψη, μπορεί να είμαι μια χαρά και μόλις ξαπλώσω στο κρεβάτι να πατήσω τα κλάμματα για μαλακίες, με πιάνει ψυχοπλάκωμα μισώ τους πάντες και τα πάντα και πιο πολύ εμένα. Τέλος πάντων κάνω θάρρεις και ζω τη πιο σκατά ζωή από όλους, με μισώ και με συχαίνομαι. Το πρωί βέβαια ξυπνάω και είμαι οκ, και κάθομαι και γελάω με τις μαλακίες που έλεγα το βράδυ που πέρασε.

Είμαι για τα άσπρα ρουχάκια με τα χέρια πίσω, το ξέρω.

Αι πες και τα δικά σου τώρα.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 20:16, 07-01-13:

Αι πες και τα δικά σου τώρα.
Εγώ είπα. Είμαι νυχτερινός τύπος πιο πολύ.

Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

H Pequeño έγραψε στις 20:18, 07-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ψαραδέλλη
Εγώ είπα. Είμαι νυχτερινός τύπος πιο πολύ.
Θέλω να το αναλύσεις και να το αιτιολογήσεις.

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,312 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 20:19, 07-01-13:

6 το πρωί με 12 το μεσημέρι. Μετά αρχίζει η κάθοδος...

Παράθεση

catlin (Βάσια)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη catlin
H Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 658 μηνύματα.

H catlin έγραψε στις 20:20, 07-01-13:

vύχτα

βασικά
τη νύχτα οι άνθρωποι είναι διαφορετικοί
είναι πιο ελεύθεροι

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 20:24, 07-01-13:

Θέλω να το αναλύσεις και να το αιτιολογήσεις.
Οκ.
Εμένα μου αρέσει το βράδυ πιο πολύ ,καταρχήν για το λόγο που είπε η Διοτίμα.
Δεύτερον το πρωί έχω ένα θέμα με το ξύπνημα. Αργώ πολύ να πάρω μπρος.
Τρίτον το βράδυ που η μέρα έχει φτάσει στο τέλος της και είναι όλα κλειστά (αν έχω εξωτερικές δουλειές πχ), επαναπαύομαι καθώς και να θέλω να κάνω κάτι δεν μπορώ. Οπότε ευκαιρία για ξεκούραση.
Τέταρτον το σπίτι φαίνεται πιο καθαρό το βράδυ, σε αντίθεση με το πρωί.
Πέμπτον, το πρωί με αγχώνει...γιατί σηματοδοτεί έναν αγώνα δρόμου. Ξύπνα, σήκω, ντύσου,δουλειά κτλ.
Αυτά νομίζω.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

firefly13

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη firefly13
Ο firefly13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O firefly13 έγραψε στις 20:47, 07-01-13:

Λοιπόν λατρεύω να ξυπνάω πάρα πολύ νωρίς, 4-5 το πρωί

Βρε μηπως μας κρυβεις καμια 50αρια χρονια?

Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

H Pequeño έγραψε στις 20:54, 07-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από firefly13

Βρε μηπως μας κρυβεις καμια 50αρια χρονια?
Όχι.
Αλλά σε αυτό το θέμα (και σε άλλα βασικά) λειτουργώ σαν γεροντοκόρη.
Δε μπορώ ρε, όταν ξυπνάω αργά νιώθω ότι έχασα όλη μου τη μέρα και στεναχωριέμαι, θαρρείς και δε προλαβαίνω να κάνω τίποτα. :/

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 21:06, 07-01-13:

Λοιπόν λατρεύω να ξυπνάω πάρα πολύ νωρίς, 4-5 το πρωί ...
Ρε Ζωή σε φούρνο δουλεύεις;
Τι μαζοχισμός.

Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,402 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 21:06, 07-01-13:

ΝΥΧΤΑ μααακραν καλυτερα
το πρωι δεν καταλαβαινω χριστο,δεν μπορω ουτε καν να σκεφτω,δεν ξερω τι με γινεται, πιο απροσαρμοστο πεθανες-και ο καφες δεν με πιανει γαμω!
το βραδι παλι ειμαι μες την υπερενταση συνηθως

Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 21:08, 07-01-13:

Βράδυ.
Ηρεμία. Έχεις απαλλαγεί έστω και λίγο από τις υποχρεώσεις που όλη μέρα σε κυνηγούν.
Άδειοι οι δρόμοι, κάνεις ότι γουστάρεις, νιώθεις ελευθερία.
Το καλοκαίρι κάθομαι μέχρι πολύ αργά στο μπαλκόνι, και δεν ακούγεται τίποτα παρά μόνο ήχοι της φύσης (δεν μένω και σε πόλη), άντε και κανένα μηχανάκι να σπάσει την σιγή.
Το μόνο που δεν μπορώ να κάνω είναι να διαβάσω το βράδυ. Αγχώνομαι όταν έχω διάβασμα και έξω είναι σκοτάδι.

Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

H Pequeño έγραψε στις 21:10, 07-01-13:

Ρε Ζωή σε φούρνο δουλεύεις;
Τι μαζοχισμός.
Όχι σε εργοστάσιο, πιάνεται;

Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,155 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 21:11, 07-01-13:

Όταν έχω διάβασμα ή δουλειά μ'αρέσει να τα κάνω το πρωί γιατί έχω καθαρό μυαλό. Το βράδυ μ'αρέσει να χαλαρώνω μετά από μια κουραστική μέρα. Μ αρέσει ιδιαίτερα να κάνω βόλτες στο χωρίο όταν κόβεται το ρεύμα και επικρατεί απόλυτο σκοτάδι με το μόνο φως να προέρχεται από το φεγγάρι.

Παράθεση

london_viola (Μαρία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη london_viola
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H london_viola έγραψε στις 21:29, 07-01-13:

Δεύτερον το πρωί έχω ένα θέμα με το ξύπνημα. Αργώ πολύ να πάρω μπρος.
Αρχική Δημοσίευση από CiNeFiL
ΝΥΧΤΑ μααακραν καλυτερα
το πρωι δεν καταλαβαινω χριστο,δεν μπορω ουτε καν να σκεφτω,δεν ξερω τι με γινεται, πιο απροσαρμοστο πεθανες-και ο καφες δεν με πιανει γαμω!
το βραδι παλι ειμαι μες την υπερενταση συνηθως
Αρχική Δημοσίευση από Ξεχασμένος
Όταν έχω διάβασμα ή δουλειά μ'αρέσει να τα κάνω το πρωί γιατί έχω καθαρό μυαλό. Το βράδυ μ'αρέσει να χαλαρώνω μετά από μια κουραστική μέρα.
για τους λογους που ανεφεραν οι παραπανω κι εγω προτιμώ το βραδυ ή καμια φορα το μεσημερι (ή απογευμα; ) γυρω στις3-4, μ αρεσει η ησυχια... ετσι κι αλλιως εχω θεμα, πριν τις 12μμ δεν μπορω να σηκωθω αλλα κι αν πρεπει να ξυπνησω υπολειτουργω.....:/

Παράθεση

Bικυ

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Bικυ
H Bικυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H Bικυ έγραψε στις 22:31, 07-01-13:

Για να διαβασω η καλυτερη για μενα ωρα ειναι το μεσημερακι. Λατρευω το δειλινο , εκει που δυει ο ηλιος και ουρανος ειναι στολισμενος με ενα μωβ και πορτοκολι χρωμα ..με μαγευει απλα , την νυχτα μαρεσει να διαβαζω εξωσχολικα βιβλια και απλα να σκεφτομαι , δεν μου αρεσει να ξυπναω νωρις αλλα μερικες φορες αισθανομαι οτι εχασα την μερα μου.

Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Natalia Secret
H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε στις 22:40, 07-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Bικυ
Για να διαβασω η καλυτερη για μενα ωρα ειναι το μεσημερακι. Λατρευω το δειλινο , εκει που δυει ο ηλιος και ουρανος ειναι στολισμενος με ενα μωβ και πορτοκολι χρωμα ..
Εγώ τότε θέλω να πάω βόλτα... είτε με την παρέα μου είτε μόνη μου...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Βλα (Βλαδίμηρος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Βλα
Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 831 μηνύματα.

O Βλα Η κόλαση, λοιπόν, είναι η πατρίδα μας. έγραψε στις 22:40, 07-01-13:

Νυχτερίδα...
Δεν βγαίνω ποτέ στο φως του ήλιου...

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 22:57, 07-01-13:

Βραδινός τύπος.
Επειδή δεν ξυπνάω ποτέ πρωί, εκτός κι αν πρέπει να κάνω κάτι.
Κοιμάται η μάνα μου, οπότε δε με πρήζει να κάνω κάτι ^ .
Μ' αρέσει το μελαγχολικό μουντ, που' σαι σε ένα σκοτεινό δωμάτιο, κοιτάς στο κενό και απλά ταξιδεύεις ή σκέφτεσαι ή κάνεις ταβανοπεραθεία.
Μ' αρέσει γενικά η ησυχία και ο αργός/χαλαρός ρυθμός ζωής, που το πρωί δεν υπάρχει. Όλοι τρέχουν για δουλειές, τα πάντα είναι γεμάτα, οι δρόμοι γεμάτοι κόσμο που τρέχει, αυτοκίνητα, ήλιος, χαμός ξέρωγω.

Ακόμα και αυτό που' σαι σε ένα μισοάδειο λεωφορείο, με μουσική στα αυτιά και χαζεύεις τα φώτα από το παράθυρο, το ΛΑΤΡΕΥΩ.
Γενικά μ' αρέσουν τα ταξίδια το βράδυ.
Σιχαίνομαι τα πρωινά. Εκτός κι αν συνοδεύονται από μόνηστοσπίτι, βροχή, κρύο, ζεστή σοκολάτα και κινούμενα σχέδια.

Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη diotima
Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,162 μηνύματα.

O diotima έγραψε στις 22:58, 07-01-13:

Ενταξει
Φτανει
Νικησαμε οι βραδυνοι

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 23:00, 07-01-13:

πολλ ρε πολλ.

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 23:02, 07-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από diotima
Ενταξει
Φτανει
Νικησαμε οι βραδυνοι
Οι βρικόλακες του στεκιού

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,799 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 23:20, 07-01-13:

Το βράδυ (από 11 μέχρι 3) αλλά δυστυχώς αναγκάζομαι να κάνω τις δουλειές μου πρωί και έχω προσαρμοστεί όσο μπορώ σε πρωινό πρόγραμμα. Η χειρότερη ώρα της ημέρας πάντως είναι από τις 6μμ μέχρι τις 8μμ...είμαι πάντα ένα νταγκλαρισμένο ζόμπι αυτές τις ώρες.

Παράθεση

spiros332 (Spiros)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη spiros332
Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 234 μηνύματα.

O spiros332 έγραψε στις 00:43, 08-01-13:

Πρωι = Ηλιος (συνηθως,ελλαδα ειμαστε!) = Χαρα,Ζωη,Αναζωογονηση ....Σε εμπνεει ,σου προσφερει ενα κυμα αισιοδοξιας πως ολα θα πανε καλα........

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη εμμα_τριντεντ
H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,132 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 01:47, 08-01-13:

μεσημεριανή

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,635 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 02:10, 08-01-13:

νομιζω δε λεει ποτε ξυπνάμε, αλλά πότε το μυαλό δουλεύει καλύτερα

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

H εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,132 μηνύματα.

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 02:30, 08-01-13:

ναι

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,635 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 02:32, 08-01-13:

...
βραδυνη λοιπον, με τπτ

Παράθεση

εμμα_τριντεντ

Περιβόητο Μέλος

H εμμα_τριντεντ έγραψε στις 02:34, 08-01-13:

όχι

Παράθεση

timonierhs (Τίμος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο Τίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκηνογράφος . Έχει γράψει 1,246 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 03:44, 08-01-13:

Νυχτα!!! Γιατι εχω γεματες μπαταριες και πολυ πιο καθαρο μυαλο. Μπορω να δουλευω να διαβαζω και πολλα αλλα. Σε αντιθεση με το πρωι που μοιαζω με μεθυσμενο ζομπι. Τις κυριακες παντως το καλοκαιρι μ αρεσει να καθομαι μεχρι το πρωι στη πολυθρονα του μπαλκονιου μου ενω τις κυριακες του κρυου χειμωνα προτιμω να κοιταζω το ταβανι του δωματιου και να σκεφτομαι διαφορες ιστοριες

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 16:22, 08-01-13:

Όταν ήμουν πιο μικρή, ήμουν άνθρωπος της νύχτας.
Τώρα που γίνομαι σιγά σιγά #$@%#$γρια..., νομίζω της μέρας.
Νυστάζω το βράδυ, πάει 11 η ώρα και αν είμαι σπίτι, αρχίζουν και κλείνουν τα μάτια μου..

(Υ.Γ. Που ναι τα χρόνια, ωραία χρόνια, που χα λουλούδια μές την καρδιά.. ααααααααχχχχ ου γαρ έρχεται μόνο του).

Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,759 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 16:31, 08-01-13:

Γενικά μου αρέσει να σηκώνομαι πολύ νωρίς αλλιώς νιώθω ότι "έχασα" τη μέρα μου.
Μια από τα ίδια.
Πάντοτε μου άρεσε να ξυπνώ νωρίς, αισθάνομαι ότι έχω όλη την ημέρα μπροστά μου, ακόμα και στενοχωρημένος αν είμαι το πρωί νιώθω αισιοδοξία, ενώ τις βραδυνές ώρες με πιάνει πιο πολύ η μελαγχολία, γενικά πάντα ήμουν και είμαι πρωινός τύπος.

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 16:33, 08-01-13:

Μαλλον δεν είσαι ούτε πρωινή, ούτε νυχτερινή.. Είσαι τζετ λαγκ..

Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

H Pequeño έγραψε στις 16:37, 08-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από D_G
Μια από τα ίδια.
Πάντοτε μου άρεσε να ξυπνώ νωρίς, αισθάνομαι ότι έχω όλη την ημέρα μπροστά μου, ακόμα και στενοχωρημένος αν είμαι το πρωί νιώθω αισιοδοξία, ενώ τις βραδυνές ώρες με πιάνει πιο πολύ η μελαγχολία, γενικά πάντα ήμουν και είμαι πρωινός τύπος.
Να και κάποιος που με νιώθει!
Νασηκωθείς πουρνό-πουρνό να ευχαριστηθείς τη μέρα σου χωρίς άγχος, να ετοιμαστείς με την ησυχία σου, να πας στις υποχρεώσεις σου με το πάσο σου.
Αυτό το "ξυπνάω 10 λεπτά πριν πάω στη δουλειά" δε το έχω καθόλου, θέλω 3 ώρες μετά να συνέλθω και είμαι σα ζόμπι, ενώ όταν ξεκινάω από νωρίς έχω προλάβει ήδη να "ξυπνήσω" και είμαι κομπλε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,312 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 16:44, 08-01-13:

Και εγώ πρωί που έχει φως και ανοιγει το μυαλό σου

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,878 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 18:03, 08-01-13:

Οι καλητερες μου ωρες ειναι τα χαραματα. 3-6 πμ περιπου. Μ'αρεσει ειτε να ξυπναω τοσο νωρις, να αραζω, να πινω τον καφε μου και να εχω απλετο χρονο για να ξυπνισω και να κανω ολα οσα σε διαφορετικη περιπτωση θα εκανα πριν κοιμιθω, ειτε να κοιμαμε κατι τις 7-8 το πρωΐ και να εχω κατσει αυτες τις ωρες να πιω τις μπυρες μου και να κανω τα ιδια πραγματα...!
Οπως και να εχει, μισω τις πρωΐνες ωρες... Ολοι κυκλοφωρουν αγχωμενοι, εχει φασαρια εχει πολυ δυνατο ηλιο, πολυ ζεστη το καλοκαιρι, και δεν μπορεις να συγκεντρωθεις αφου εχει φασαρια, ουτε να πας για καφε αφου ολα τα μαγαζια ειναι γεματα (και ολοι οι φιλοι δουλευουν) και γενικοτερα ο πανικος εξω δεν παλευται!

Παράθεση

gd89

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη gd89
Ο gd89 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 204 μηνύματα.

O gd89 έγραψε στις 06:56, 15-01-13:

Κουμπάκιας.

Παράθεση

Backdrop

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 784 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 11:28, 15-01-13:

Μ'αρεσει το βράδυ!
Οι άνθρωποι είναι πιο ήρεμοι πιο χαμογελαστοί, δεν υπάρχει η τρέλα, τα νεύρα και το άγχος στους δρόμους!!!
Είναι οι ώρες που χαλαρώνω , ίσως και οι πιο δημιουργικές της μέρας μου!!

Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη NikoTexXx
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,462 μηνύματα.

O NikoTexXx έγραψε στις 12:21, 15-01-13:

ουτε νυχτερινος, ουτε πρωινος μεσημεριανος-απογευματινος...

Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,673 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 12:23, 15-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από NikoTexXx
ουτε νυχτερινος, ουτε πρωινος μεσημεριανος-απογευματινος...
Πω, αυτές είναι οι χειρότερες ώρες για μένα...εκείνο το 3ωρο μετά το φαγητό δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου...

Παράθεση

techgirl

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη techgirl
H techgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H techgirl έγραψε στις 15:06, 15-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Οι καλητερες μου ωρες ειναι τα χαραματα. 3-6 πμ περιπου. Μ'αρεσει ειτε να ξυπναω τοσο νωρις, να αραζω, να πινω τον καφε μου και να εχω απλετο χρονο για να ξυπνισω και να κανω ολα οσα σε διαφορετικη περιπτωση θα εκανα πριν κοιμιθω, ειτε να κοιμαμε κατι τις 7-8 το πρωΐ και να εχω κατσει αυτες τις ωρες να πιω τις μπυρες μου και να κανω τα ιδια πραγματα...!
Οπως και να εχει, μισω τις πρωΐνες ωρες... Ολοι κυκλοφωρουν αγχωμενοι, εχει φασαρια εχει πολυ δυνατο ηλιο, πολυ ζεστη το καλοκαιρι, και δεν μπορεις να συγκεντρωθεις αφου εχει φασαρια, ουτε να πας για καφε αφου ολα τα μαγαζια ειναι γεματα (και ολοι οι φιλοι δουλευουν) και γενικοτερα ο πανικος εξω δεν παλευται!
Χαράματα και εμένα, αλλά όχι να ξυπνήσω αλλά να πάω για ύπνο...Γιατί συνήθως σημαίνει πως έχω βγει έξω και έχω περάσει καλά για να το τραβήξω τόσο

Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη NikoTexXx
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,462 μηνύματα.

O NikoTexXx έγραψε στις 15:57, 15-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Πω, αυτές είναι οι χειρότερες ώρες για μένα...εκείνο το 3ωρο μετά το φαγητό δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου...
Γενικα εγω χρειαζομαι πολυ ωρα να ξυπνησω... και το βραδυ δε λειτουργω... μονο για παρτυ

Παράθεση

Evavar

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Evavar
H Evavar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H Evavar έγραψε στις 16:16, 15-01-13:

Τη νύχτα που έχει ησυχία και το τηλέφωνο ΔΕΝ χτυπάει....

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,901 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 17:01, 15-01-13:

απογευματινος
6-8 το απογευμα ειναι η δυνατοτερη ωρα μου..

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους