Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,349 εγγεγραμμένα μέλη και 3,071,740 μηνύματα σε 94,385 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 843 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Είστε πρωινοί ή νυχτερινοί τύποι;

Είστε πρωινοί ή νυχτερινοί τύποι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 67)
Είμαι πρωινός τύπος
20
29,85%
Είμαι νυχτερινός τύπος
32
47,76%
Αποδίδω εξίσου καλά πρωί και βράδυ
9
13,43%
Κουμπάκιας
6
8,96%

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 17:29, 15-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Evavar
Τη νύχτα που έχει ησυχία και το τηλέφωνο ΔΕΝ χτυπάει....
Κλεινεις το κινιτο, κατεβαζεις το ακουστικο του σταθερου και εχεις πετυχει το ιδιο αποτελεσμα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Πατρεύς
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 3,787 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 17:36, 15-01-13:

Οὔτε πρωϊνὸς οὔτε νυκτερινός. Λειτουργῶ τέλεια τὴν τελευταία στιγμὴ προτοῦ ἐκπνεύσει κάποια προθεσμία...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δαλιδά (Cortana)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Δαλιδά
H Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ . Έχει γράψει 4,227 μηνύματα.

H Δαλιδά έγραψε στις 17:42, 15-01-13:

Οποιαδήποτε ώρα. Βέβαια, η καλύτερη ώρα για διάβασμα είναι μετά τις 6 και ως τις 2 βράδυ. Μετά τις 3 αρχίζω και νιώθω ότι κάποιο φάντασμα με παρακολουθεί, ενώ ακούω και παράξενους ήχους

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,622 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 01:37, 22-01-13:

Όποιος ισχυρίζεται ότι αποδίδει καλύτερα τις βραδινές ώρες, μάλλον στο αίμα του τρέχουν τρελές ποσότητες καφείνης

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,897 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 09:09, 22-01-13:

Λειτουργῶ τέλεια τὴν τελευταία στιγμὴ προτοῦ ἐκπνεύσει κάποια προθεσμία...
πόσο μοιαζουμε οι κριοί

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Evavar

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Evavar
H Evavar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H Evavar έγραψε στις 00:37, 24-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dalian
Όποιος ισχυρίζεται ότι αποδίδει καλύτερα τις βραδινές ώρες, μάλλον στο αίμα του τρέχουν τρελές ποσότητες καφείνης
Εγώ δεν πίνω καν καφέ, αλλά σε πληροφορώ ότι πτυχιακή εργασία και αμέτρητες άλλες δουλειές τις έχω κάνει 22:00 με 8:00 το πρωί. Αλλά κοιμάμαι μέχρι τις 17:00 το απόγευμα μετά... (vampire style)

Παράθεση

techgirl

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη techgirl
H techgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H techgirl έγραψε στις 15:40, 24-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Πατρεύς
Οὔτε πρωϊνὸς οὔτε νυκτερινός. Λειτουργῶ τέλεια τὴν τελευταία στιγμὴ προτοῦ ἐκπνεύσει κάποια προθεσμία...
Με το τίποτα! αγχώνομαι και μπλοκάρω εντελώς!

Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη merry poppins
H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 411 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε στις 17:35, 06-05-13:

Ουτε εγω πίνω καφε...αλλα ειμαι εντελώς νυχτερινος τυπος...πιο νυχτερινος δε γινεται...τη μερα δε μπορω να συγκεντρωθω τοσο και ψυλονυσταζω..νομιζω μου μεινε απο το σχολείο... η πρωινη νυστα...το βραδυ ομως τρελη εμπνευση....και απολυτη συγκεντρωση ...

Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tabby
H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 623 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 03:38, 23-05-13:

νυχτερινός τύπος 100%... το πρωί δε λειτουργώ.. με πολύ ζόρι και αν.. ενώ το βράδυ όλα γίνονται πιο εύκολα.
το μυαλό στροφάρει καλύτερα κι έχω πολύ περισσότερη ενέργεια! το κακό είναι ότι αν ξενυχτάω πολύ, μετά δεν μπορώ να σηκωθώ μια νορμαλ ώρα για αρκετές μέρες...

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,951 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 08:02, 23-05-13:

πρωινός...ξυπνάω πάντα πολύ νωρίς το πρωί, έχω δεν έχω κάτι να κάνω!! δεν μου αρέσει να χάνω τις ώρες της μέρας, αλλά δεν μπορώ να κοιμηθώ και πολλές ώρες!

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 880 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 09:35, 23-05-13:

κοιτάξτε τι συμβαίνει:
εγώ αποδίδω καλύτερα το βράδυ περίπου 10.00-2.00
αλλά οι γονείς μου λείπουν συνήθως το πρωί 6.30-2.00 και το βράδυ έχουν την παράλογη απαίτηση να κοιμάμαι από τις 9 το βράδυ

οπότε αποδίδω καλύτερα το βράδυ αλλά λόγω των γονιών μου είμαι υποχρεωμένη να κοιμάμαι.....

Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Natalia Secret
H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε στις 10:08, 23-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από τρελή φιλόσοφος
οπότε αποδίδω καλύτερα το βράδυ αλλά λόγω των γονιών μου είμαι υποχρεωμένη να κοιμάμαι.....
λολ σιγά! Εγώ ποτέ μου δε τους άκουγα (όχι ότι με κυνηγούσαν και πολύ για να κοιμηθώ νωρίς ), αλλά και πάλι αν έλεγαν κάτι, καθόμουν στο δωμάτιό μου ήσυχα - ήσυχα και απλά δε κοιμόμουν. Μπορεί να διάβαζα κανά βιβλίο, να άκουγα μουσική (με τα ακουστικά φυσικά ) κτλ.
Για τώρα δε το συζητώ! Ούτε καν! Είδαν ότι τόσο πεισματάρα που είμαι, είναι άδικος κόπος μερικές φορές...

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,743 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 11:15, 23-05-13:

Αποδίδω καλύτερα το βράδυ! Έχει ησυχία είμαι χαλαρά και συγκεντρώνομαι
Το πρωινό ξύπνημα απλά το μισώ

Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Itach1
Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,211 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 13:19, 23-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Αποδίδω καλύτερα το βράδυ!
Σε τι πράγμα;

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,743 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 14:36, 23-05-13:

Το διάβασμα είχα στο μυαλό μου τώρα εσύ τι κατάλαβες :I

Γενικά το μυαλό μου σαν πεθαμένο είναι το πρωί δεν λειτουργεί ;3

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,440 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 15:04, 23-05-13:

Εγώ αποδίδω καλύτερα σε ό,τι κάνω ή νωρίς το πρωί ή αργά το βράδυ.
Το καλοκαίρι όταν έχω διάβασμα κάθομαι και στη βεράντα του σπιτιού και ακούω μουσικούλα χαμηλά και διαβάζω.
Α,και ενίοτε ακούω και τους απέναντι να φωνάζουν ο ένας στον άλλο.
Μετά,έρχεται η μάνα μου και με επαναφέρει στον κόσμο του "Χαρά,ξύπνα γράφεις αύριο και πέσε κοιμήσου".
Ψωφάω για το βράδυ που θα μ'αφήσει στη βεράντα μόνη μου.
Μου'λειψαν τα βραδάκια στη βεράντα.

Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Itach1
Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,211 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 22:19, 23-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Το διάβασμα είχα στο μυαλό μου τώρα εσύ τι κατάλαβες :I

Γενικά το μυαλό μου σαν πεθαμένο είναι το πρωί δεν λειτουργεί ;3
Και γω το διάβασμα δεν υπέθεσα.

Παράθεση

Maria Bluemind

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Maria Bluemind
H Maria Bluemind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

H Maria Bluemind έγραψε στις 00:12, 24-05-13:

Η αληθεια ειναι οτι αμα εχω διαβασμα, το απογευμα-βραδυ ειναι η καλυτερη ωρα για εμενα.. δηλαδη στις 7-10 τα μαθαινω πολυ πιο γρηγορα απο οποιαδηποτε αλλη ωρα..
Επισης δεν μου αρεσει να ξυπναω κατα τις 11-12 γιατι νιωθω οτι εχασα την μερα μου και οταν ειμαι στο σχολειο νιωθω οτι ξυπναω στις 12:30... οποτε παλι το ιδιο νιωθω...
Και την νυχτα (23:00-3:00) δεν λειτουργω καλα, αλλα το απολαμβανω τοσο πολυ... ειδικα τωρα που ανοιγει ο καιρος το βραδυ ειναι υπεροχα στο μπαλκονακι να σε φυσαει το απαλο αερακι και να το ακους να χαϊδευει τα φυλλα...

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,622 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 02:27, 24-05-13:

Αν έχω κοιμηθεί καλά το προηγούμενο βράδυ, ίσως αποδώσω -κάπως- ικανοποιητικά το πρωί.
Όταν δεν έχω μάθημα ξυπνάω 12-1 και αργώ να πάρω μπρος, ως τις 4-5-6 το απόγευμα.
Νυχτερινός τύπος δεν είμαι εκουσίως, αλλά μπορώ να γίνω, αν το επιβάλλουν οι συνθήκες.
Η ιδανική ώρα μου για δουλειές-διάβασμα-βόλτα είναι γύρω στις 6 το απόγευμα.
Καμιά φορά αν τύχει και βγω και ξενυχτήσω, το πάω σερί ως το επόμενο βράδυ

Αυτά σε γενικές γραμμές.

Παράθεση

thalalla

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη thalalla
H thalalla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 205 μηνύματα.

H thalalla έγραψε στις 02:45, 24-05-13:

ειμαι πρωινός τύπος, τα βρδεια καν ο ανωρθογρα φυες

Παράθεση

L0uk0umas

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη L0uk0umas
H L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.

H L0uk0umas έγραψε στις 12:15, 24-05-13:

Αγαπώ την νύχτα με τα φώτα της...
Αλλά μην μου πείς να ξυπνήσω μεσημέρι..Νιώθω οτι χάνω όλη τη μέρα!

Παιδί της νύχτας είμαι εγώ..

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,686 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 13:18, 24-05-13:

Εγω αυτό τον καιρό διαβάζω από τις 12 ως τις 4 το πρωί -αν και μερικές φορές το αρχίζω και νωρίτερα- και όσο κι αν παρατηρώ ότι μου αρέσει αυτό, υπάρχει κι ένα μείον:

Το να πέφτω την ώρα που ξημερώνει μου δημιουργεί απίστευτη θλίψη, και άγχος. Θλίψη και άγχος γιατι σκέφτομαι πότε θα πιάσω εγω δουλειά, πότε θα μπω σε πρόγραμμα κι άλλα τέτοια ωραία που τα σκέφτομαι περισσότερο τέτοιες προχωρημένες ώρες...

Θα προτιμούσα να ήμουν πρωινός τύπος και να μη τα είχα όλα αυτά στο κεφάλι μου, να ηρεμούσα.

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,440 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 13:23, 24-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Θα προτιμούσα να ήμουν πρωινός τύπος και να μη τα είχα όλα αυτά στο κεφάλι μου, να ηρεμούσα.
You mad Λυκούργε;
Φαντάζομαι λατρεύεις τα μαθήματα μέσα στο λιοπύρι ε;.

Παράθεση

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma_Libre
H Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 77 μηνύματα.

H Alma_Libre Είμαι ελεύθερη ψυχη ..... έγραψε στις 18:59, 24-05-13:

Βράδυ .. γιατί ως γνωστόν της νύχτας τα καμώματα τα βλέπει η μέρα και γελά...και όπως είπα και σε άλλο νήμα το χιούμορ είναι πρωτεύον, απο οπου κι αν προέρχεται αυτό.

Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamsRevenge
H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,260 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε στις 21:19, 24-05-13:

...πλάκα πλάκα, από παντού έχω περάσει

Βραδυνός τύπος υπήρξα όταν ξεκινούσα διάβασμα στις 10-11 το βράδυ αφού η μέρα ήταν πιασμένη από δουλειά και μαθήματα. Δεν είχα παράπονο όμως, η νύχτα έχει πάντα μια γλυκειά ησυχία, μια ατμόσφαιρα που μοιάζει πιο διαυγής, πιο γόνιμη για σκέψη και δημιουργία.

Πρωινός τύπος υπήρξα αργότερα, εργαζόμενη σκέτη, χωρίς "σχολικές" υποχρεώσεις. Αγάπησα το πρωινό ξύπνημα και κυρίως την πρωινή εργασία, αυτή που γίνεται με μυαλό ξεκούραστο, φρεσκαρισμένο από τον πρωινό κρύο αέρα, την αίσθηση να έχεις όλη τη μέρα μπροστά σου και το πόσα πράγματα μπορείς να κάνεις και να αισθανθείς γεμάτος.

Αυτή η αίσθηση είναι ακόμα θεμελιώδης για μένα, αν ξυπνήσω αργά αισθάνομαι ότι έφυγε η μέρα και έχω λίγες ώρες μπροστά μου για να κάνω όσα πρέπει, έτσι, ακομα και αν χρειαστεί να κοιμηθώ πολύ αργά, ή να ξενυχτήσω τελείως, θέλω και προσπαθώ να ξυπνήσω νωρίς,

Ίσως αυτό με κάνει πρωινό τύπο, ίσως πια δεν έχω συγκεκριμένο τύπο, μιας και τα τρεξίματα απασχολούν τη μέρα και οι σκέψεις, οι έγνοιες και οι αγωνίες τα βράδια και η ηρεμία κι η δημιουργικότητα στριμώχνονται σε λίγες ελεύθερες, πολύτιμες ώρες...

Παράθεση

υδωρ (Δεσποινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη υδωρ
H Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

H υδωρ έγραψε στις 16:44, 04-10-13:

σαν το πρωινο δεν εχει,σε αναζωγοονει

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Detectiveal
H Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H Detectiveal Σε ονειρεύτηκα ξανά... έγραψε στις 14:00, 05-10-13:

Και τα δύο, ανάλογα με την περίσταση νομίζω!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Στο διάολο πάμε (Λενιώ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Στο διάολο πάμε
H Λενιώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 610 μηνύματα.

H Στο διάολο πάμε Till we get a piece, fuck peace έγραψε στις 20:12, 06-11-13:

Nυχτερίδα for life!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Soleado Febrero ~

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Soleado Febrero ~
H Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.

H Soleado Febrero ~ έγραψε στις 21:00, 19-11-13:

Πρωινή όσο δεν πάει..!!!Μετά τις 9 σταματάει το μυαλό να παίρνει άλλες πληροφορίες,δεν έχει άλλο

Παράθεση

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,707 μηνύματα.

H Deutsch... Lover ~Wir wollen lieber Träumer sein~ έγραψε στις 21:34, 19-11-13:

Πρωινος τυπος κι εγω...
Μολις σκοτινιαζει το μυαλο ειναι εκτος λειτουργιας!

Παράθεση

Μύριαμ4 (Μύριαμ)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μύριαμ4
H Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H Μύριαμ4 ♥Neverland♥ έγραψε στις 14:59, 29-08-14:

Είμαι πρωινός τύπος.
Το βράδυ υπολειτουργώ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 15:01, 29-08-14:

Νυχτερινοτατη'ανεκαθεν!
Το πρωι εγω υπολειτουργω....

Αρχική Δημοσίευση από Μύριαμ4
Είμαι πρωινός τύπος.
Το βράδυ υπολειτουργώ.

Μυριαμ, αν ο φιλος σου ηταν το αντιθετο με εσενα, τι θα κανατε?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Μύριαμ4 (Μύριαμ)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μύριαμ4
H Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H Μύριαμ4 ♥Neverland♥ έγραψε στις 15:30, 29-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Νυχτερινοτατη'ανεκαθεν!
Το πρωι εγω υπολειτουργω....

Μυριαμ, αν ο φιλος σου ηταν το αντιθετο με εσενα, τι θα κανατε?

Χμμ...Υποθέτω ότι εκεί θα είχαμε ένα μικρό προβληματάκι αλλά θέληση να υπάρχει

Παράθεση

jaxteller

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη jaxteller
Ο jaxteller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O jaxteller έγραψε στις 00:13, 11-10-14:

Βραδινός θα έλεγα!

Παράθεση

Σωτηρης13 (Σωτήρης Παπαδόπουλος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σωτηρης13
Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Σοφάδες (Καρδίτσα). Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε στις 17:23, 11-10-14:

Πρωινος οχι οτι δε βγαινω και βραδυα αλλα λεμε τωρα

Παράθεση

Ανθοπώλης

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Ανθοπώλης
Ο Ανθοπώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 76 μηνύματα.

O Ανθοπώλης έγραψε στις 19:33, 11-10-14:

Πρωινός τύπος, αλλά δε μου πάνε καλά τα πρωινά γιατί νυστάζω απ' το ξενύχτι

Παράθεση

Αβοκάντο

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Αβοκάντο
Ο Αβοκάντο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 39 μηνύματα.

O Αβοκάντο έγραψε στις 19:36, 11-10-14:

Την νύχτα ο εγκέφαλος συνήθως λειτουργεί καλύτερα, το ίδιο και εγώ. Το πρωί νυστάζω όσο δεν πάει.

Παράθεση

methexys

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,530 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 20:51, 11-10-14:

Αν εχω κοιμηθεί καλα, ειμαι πρωινος τύπος διαφορετικά, δεν μπορω να λειτουργήσω, ούτε καν με άνθρωπο δεν μπορω να επικοινωνήσω καλα καλα αλλα ενταξει, και βραδινός τύπος θα έλεγα. Αν εχω κοιμηθεί καλα, ειμαι παντός καιρού.

Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη alis
H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε στις 20:59, 13-10-14:

Σίγουρα δεν είμαι (πολύ) πρωινός τύπος. Αλλά ούτε και βραδινός. Γενικά λειτουργώ καλύτερα απόγευμα ή αργά το πρωί.

Παράθεση

financial

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη financial
Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 372 μηνύματα.

O financial So much for my happy ending... έγραψε στις 22:37, 04-01-15:

Περισσότερο πρωινός! Νιώθω οτι έχω περισσότερο χρόνο και αυτο με γεμίζει ενεργεια για να κανω πράγματα!

Παράθεση

Andypro

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Andypro
Ο Andypro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 14 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 365 μηνύματα.

O Andypro έγραψε στις 20:37, 24-04-15:

Δεν έχω κάποια αγαπημένη ώρα, αλλά ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ( ) όταν δεν έχω κοιμηθεί μέχρι τις 00:00 (νιώθω ότι ΄χανω τον ύπνο μου και αγχώνομαι!) τις αργίες / σκ αλλά τις καθημερινές πρέπει μέχρι τις 22:00 να έχω κοιμηθεί. Αλλιώς...

Καλύτερα λειτουργώ όταν δεν έχω 7:00 να σηκωθώ και μετά να πάω σχολείο, απλά. Κατά τις 15:00-16:30 όπου διαβάζω με πιάνει μια αφόρητη νύστα...

ΣΥΜΒΟΥΛΗ: Κοιμηθείτε από τις 22:00-6:00 και μια χαρά και δυο τρομάρες θα' στε! Καλύτερη ώρα για ύπνο: 3:00 - 6:00!

Παράθεση

tasos1195 (τάσος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tasos1195
Ο τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 76 μηνύματα.

O tasos1195 έγραψε στις 21:22, 24-04-15:

Νυχτερινός. Και μάλιστα μέχρι πολύ αργά. Βέβαια την άλλη μέρα αν έχω να ξυπνήσω νωρίς για τη σχολή είμαι το μαύρο μου το χάλι, αλλά τέλος πάντων.

Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη CaneSenpai
Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 627 μηνύματα.

O CaneSenpai έγραψε στις 23:20, 24-04-15:

Διακοπες κοιμαμαι 7-8 το πρωι και καθημερινες μεχερι 11-12 γιατι εχουμε και ενα σχολειο ... Απογευματινες-βραδινες ωρες με ενα red-bull και η ενεργεια στο απειρο!

Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,657 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 23:30, 24-04-15:

Αρχική Δημοσίευση από catloverGG
Διακοπες κοιμαμαι 7-8 το πρωι και καθημερινες μεχερι 11-12 γιατι εχουμε και ενα σχολειο ... Απογευματινες-βραδινες ωρες με ενα red-bull και η ενεργεια στο απειρο!
α έχεις μέλλον εσύ

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nelliel
H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 884 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε στις 08:18, 25-04-15:

Τις καθημερινες ξυπναω γυρω στις 6 λογω επαγγελματος και πεφτω για υπνο με τις κοτες στις 10. Το σ/κ "ξενυχταω" και κοιμαμαι στις 11 για να ξυπνησω στις 7 Αν χασω την σειρα μου και αργησω να παω για υπνο και ξυπνησω στις 9-10 θα ειμαι κομματια για αρκετες μερες, οποτε προτιμω να ακολουθω ενα συγκεκριμενο προγραμμα ακομα και στις ημερες που δεν εργαζομαι. Αλλωστε με βολευει, γιατι νιωθω πολυ καλυτερα οταν ξυπναω νωρις το πρωι. Αν ξυπνησω στις 10-11 θα σερνομαι ολη μερα και δεν θα αποδιδω καθολου.

Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 627 μηνύματα.

O CaneSenpai έγραψε στις 08:25, 25-04-15:

Αμα δεν τα κανω τωρα ποτε θα τα κανω? Στα 30?

Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 17:25, 25-04-15:

Αρχική Δημοσίευση από catloverGG
Αμα δεν τα κανω τωρα ποτε θα τα κανω? Στα 30?
Και το καλοκαίρι δηλαδή κάθε μέρα κοιμάσαι το πρωί; Και τόσες ώρες τι κάνεις; Είσαι έξω στα κλαμπ και κωλοχτυπιέσαι; Ντάξει 1-2 φορές οκ, αλλά κάθε μέρα; Δεν καταντάει βαρετό;

Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nelliel
H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 884 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε στις 17:51, 25-04-15:

οταν θα μεγαλωσεις θα λες τι εκανα ο μ***κας.

Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

O CaneSenpai έγραψε στις 17:55, 25-04-15:

Οχι πολυ πολυ πολυ λιγες φορες να παω σε club και να το παω σερι... Βασικα επειδη κανω πολυ παρεα με κατι φιλους μου απο το σχολειο μια ερχοντε αυτοι σπιτι μου μια παω εγω και το παμε αργα.. Επισης οχι δεν βαριεμαι γιατι οταν σου γινει συνηθεια ειναι σαν να εκτελεις μια ρουτινα. Ζω σε περιοχη με πολυ καλο καιρο και μπορω να πω ειναι πολυ ομορφο το ηλιοβασίλεμα να το βλεπεις.. Απολυτη ησυχια το πρωι και απλα καθεσαι και σκεφτεσαι!

Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

O CaneSenpai έγραψε στις 18:03, 25-04-15:

Αρχική Δημοσίευση από Nelliel
οταν θα μεγαλωσεις θα λες τι εκανα ο μ***κας.
Δεν μπορω να καταλαβω ποιο ειναι το προβλημα? Τι να κανω δηλαδη να κοιμαμαι σαν 12χρονων απο τις 12 σαν ρομποτακι?

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους