Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,092 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,040 μηνύματα σε 74,647 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Browser's games

polyniki

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη polyniki
H polyniki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H polyniki έγραψε στις 15:26, 23-12-10:

Γειά στην παρέα. Ολοκλήρωσα πρόσφατα την προσωπική μου ιστοσελίδα www.freegamesonline.gr. Είναι ένα μικρό portal για παιχνίδια φυλλομετρητή που έχουν μεταφραστεί στα ελληνικά και πιστεύω πως τα έχω συμπεριλάβει όλα. Ουσιαστικά κάνω μια απλή παρουσιάση των παιχνιδιών. Θα με βοηθούσε πολύ αν ρίχνατε μια ματιά και μου λέγατε αν λείπει κάτι και τι άλλο μπορώ να κάνω για να αναβαθμίσω την σελίδα μου. Σας ευχαριστώ πολύ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

koum

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη koum
Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Συνταξιούχος . Έχει γράψει 875 μηνύματα.

O koum έγραψε στις 16:05, 23-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από polyniki
Γειά στην παρέα. Ολοκλήρωσα πρόσφατα την προσωπική μου ιστοσελίδα www.freegamesonline.gr. Είναι ένα μικρό portal για παιχνίδια φυλλομετρητή που έχουν μεταφραστεί στα ελληνικά και πιστεύω πως τα έχω συμπεριλάβει όλα. Ουσιαστικά κάνω μια απλή παρουσιάση των παιχνιδιών. Θα με βοηθούσε πολύ αν ρίχνατε μια ματιά και μου λέγατε αν λείπει κάτι και τι άλλο μπορώ να κάνω για να αναβαθμίσω την σελίδα μου. Σας ευχαριστώ πολύ!
Πολύ καλή προσπάθεια!

Με μια γρήγορη ματιά, δεν πρόσεξα να λείπει κάτι τρανταχτό. Θα μπορούσες να προσθέσεις ενδεικτικές βαθμολογίες στα reviews ή ακόμα και δυνατότητα βαθμολόγησης και σχολιασμού από τους επισκέπτες του site. Όπως και να 'χει, μπράβο και πάλι!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

polyniki

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη polyniki
H polyniki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H polyniki έγραψε στις 21:12, 14-01-11:

Σ' ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια. Η ιδέα σου μου αρέσει πολύ και ίσως την εφαρμόσω στο μέλλον, καλά καλά όμως δεν ξεκίνησε η σελίδα ακόμα!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KingFox

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη KingFox
Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 441 μηνύματα.

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε στις 13:19, 12-01-13:

Καλημέρα σε όλους, εδώ και καιρό παίζω ένα παιχνίδι, το Shakes & Fidget που πρέπει να ειναι σε περιβάλλων Adobe flash player και στην περιγραφή του παίχτη μου θέλω να προσθέσω σύμβολα, έχω δει ότι κάποιοι παίχτες το έχουν κάνει αλλά εγώ, μόλις πάω να τα προσθέσω σβήνουν, έχω φάει τον κόσμο αλλά τίποτα.
Πως μπορώ να προσθέσω σύμβολα τελικά;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 14:10, 09-03-13:

Βρήκα χτες ένα τέλειο παιχνίδι στο Facebook και θέλω να το διαφημίσω. Λέγεται You Don't Know Jack. Εχω ξετρελαθεί και χοροπηδάω από τη χαρά μου, είναι ερωτήσεων και πολύ διασκεδαστικό.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 15:49, 09-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Βρήκα χτες ένα τέλειο παιχνίδι στο Facebook και θέλω να το διαφημίσω. Λέγεται You Don't Know Jack. Εχω ξετρελαθεί και χοροπηδάω από τη χαρά μου, είναι ερωτήσεων και πολύ διασκεδαστικό.

Δεν το βρίσκω

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 16:16, 09-03-13:

http://www.facebook.com/youdontknowj...3713168?ref=ts

Παράθεση

Monte Cristo (Mad Max)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Monte Cristo
Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 486 μηνύματα.

O Monte Cristo είδε φως, μπήκε, και έγραψε στις 14:11, 10-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από KingFox
Καλημέρα σε όλους, εδώ και καιρό παίζω ένα παιχνίδι, το Shakes & Fidget που πρέπει να ειναι σε περιβάλλων Adobe flash player και στην περιγραφή του παίχτη μου θέλω να προσθέσω σύμβολα, έχω δει ότι κάποιοι παίχτες το έχουν κάνει αλλά εγώ, μόλις πάω να τα προσθέσω σβήνουν, έχω φάει τον κόσμο αλλά τίποτα.
Πως μπορώ να προσθέσω σύμβολα τελικά;
τι εννοείς σβήνουν;
όπως λες, είναι flash το παιχνίδι οπότε δεν έχει δυνατότητες που μπορεί να έχεις συνηθίσει από άλλα παιχνιδια, φόρουμ κλπ.

Παράθεση

Nickname (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nickname
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 868 μηνύματα.

O Nickname έγραψε στις 21:28, 02-04-13:

Καλησπέρα παιδιά! Είναι λίγος καιρός που προσπαθώ να μπω στο dod.gr αλλά δεν με βάζει. Έχω κάνει εκκαθάριση ΟΛΟΥ του ιστορικού, αλλά τίποτα. Έχω μπει από 100 browsers, τίποτα. Τι να κάνω? Θέλω να παίξω tichuuuuuuuuuuu ^_^. Thanks

Παράθεση

Πληροφορικάριος

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Πληροφορικάριος
Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 531 μηνύματα.

O Πληροφορικάριος έγραψε στις 22:57, 02-04-13:

Όταν λές δεν μπορείς να συνδεθείς? απο facebook?

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 05:00, 03-04-13:

παιξε σε αλλη σελιδα

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Fedde le Grand

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Fedde le Grand
Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,507 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε στις 13:12, 03-04-13:

Φίλε Nickname, σου αναφέρω πρώτα δύο (εναλλακτικές) επιλογές ανεπτυγμένες από Έλληνες.

www.tichuiq.com
www.onlinetichu.com

Αν δε κρατιέσαι, μπορείς από τα παραπάνω.

Από που μπαίνεις dod; Και τι σου βγάζει;

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Online games vs lan games - Από Charalabos
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Video Games.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-11-09 στις 18:56.
    • wap browser H phineemulator - Από ladycat
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-06-06 στις 23:44.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους