Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,109 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,365 μηνύματα σε 74,666 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Θα κάνατε σχέση με τον... εαυτό σας;

AfroD91

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη AfroD91
H AfroD91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H AfroD91 έγραψε στις 21:13, 18-08-08:

Πάντως πλάκα πλάκα εδώ και 15 μέρες τα έχω με καποιον που είναι ίδιος με μένα! Απίστευτο ε?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 23:17, 04-08-11:

'Ενα κλώνο μου, παλιά μόνο για φίλο μου θα τον ήθελα. Τώρα τελευταία, πιστεύω όμως ότι θα μου έκανε και για άλλες δουλειές, όπως για διευθυντής, πατέρας, μητέρα, παιδί, σύντροφος και συμπαίκτης, γιατί τους απορρίπτω σχεδόν όλους πια για όλους αυτούς τους ρόλους και πολύ γρήγορα. Πιστεύω ότι θα μπορούσε να με καταλάβει σε βάθος, επειδή με γνωρίζει άριστα. 'Ισως ο μόνος που έχει βαθειά γνώση του πραγματικού DrStrangelove και του αρέσει όπως είναι και δεν θέλει πια να αλλάξει σχεδόν το παραμικρό.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη cacofonix
Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε στις 23:48, 04-08-11:

Οχι, τα ετερώνυμα έλκονται, τα ομώνυμα απωθούνται.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη moxa15
Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 02:14, 05-08-11:

ναι i love me
θα εχουμε και πολλα να πουμε μαι χαρα θα ειμαστε....το μονο που δεν θα μου αρεσε στο εαυτο μου, ειναι οτι ειμαι οξύθυμος κατα αλλα ολα μια χαρα....

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 04:22, 05-08-11:

...Δε νομίζω να με άντεχα Η σχέση θα γκρεμιζόταν αμέσως... lol

Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 08:20, 05-08-11:

Με τιποτα,ουτε εγω δεν με αντεχω

Παράθεση

mariophys (Μάριος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη mariophys
Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.

O mariophys έγραψε στις 10:26, 05-08-11:

Πιθανώς να τα κατάφερνα αλλά αναρρωτιέμαι πόσα μαρτύρια θα πέρναγαν οι φίλοι/ες μας; Δεν τους έφτανε ένας/μια κακός τύπος να έρθει και δεύτερος;

Παράθεση

Joaquín (Йоаким)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Joaquín
Ο Йоаким αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Joaquín ---------------------------------------- έγραψε στις 10:51, 05-08-11:

Ωραίος τίτλος.

Πιθανότατα όχι.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 11:21, 05-08-11:

Μπα, δεν θα ήθελα να το κάνω αυτό στον εαυτό μου.

Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 959 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 12:38, 05-08-11:

Με τίποτα.. Αν ήμασταν ακριβώς ίδιοι, θα'ταν βαρετά μετά από λίγο καιρό..

Παράθεση

marispa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη marispa
H marispa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H marispa έγραψε στις 12:56, 05-08-11:

Νομίζω σε καμία περίπτωση δεν θα μπορούσα να έχω σχέση με έναν άνθρωπο ίδιο με εμένα ή θα με σκότωνε ή θα τον σκότωνα.
Αγαπάω τον εαυτό μου αλλά με ανθρώπους με διαφορετικό χαρακτήρα από εμένα επικοινωνώ πολύ πολύ καλύτερα...

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,493 μηνύματα.

O moxa15 oooleee έγραψε στις 13:57, 05-08-11:

καλα ρε παιδια κανενας δεν θελει να κανει σχεση με τον εαυτο του;;;(μονο εγω

δεν το καταλαβαινω αυτο δλδ τι πιστευεται οτι τα ετερώνυμα ελκονται;;;και αν ναι γιατι θα μιλατε ο ενας στον αλλο;;;πρεπει να υπαρχουν καποια-πολλα- ιδια στοιχεια μεταξυ 2 ανθρωπων που εχουν μια -σοβαρη- σχεση....

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Joaquín (Йоаким)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Joaquín
Ο Йоаким αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Joaquín ---------------------------------------- έγραψε στις 15:42, 05-08-11:

Βασικά αυτό το "τα ετερώνυμα έλκονται" με προβλημάτιζε και μένα τελευταία, και κατέληξα ότι μάλλον δεν πολυισχύει, αλλά δεν παίρνω κι όρκο.

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε στις 17:58, 05-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Alchemist
Βασικά αυτό το "τα ετερώνυμα έλκονται" με προβλημάτιζε και μένα τελευταία, και κατέληξα ότι μάλλον δεν πολυισχύει, αλλά δεν παίρνω κι όρκο.
i agree δεν νομιζω οτι ισχυει σε μακροπρόθεσμη σχεση....

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 00:06, 06-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Alchemist
Κοίτα, είναι δύο αντικρουόμενα πράγματα.
  • Συναντάς ένα άτομο με χαρακτήρα όμοιο με τον δικό σου. Είναι κάτι πάρα πολύ όμορφο και μπορεί άνετα να σε ελκύσει. Ωστόσο, υπάρχει και το ενδεχόμενο να σε πιάσουν οι drama queen ανασφάλειές σου. Τι ανασφάλειες; Ότι "είναι τόσο υπέροχο αυτό που ζω που δεν γίνεται, θα το βαρεθώ στο τέλος".
  • Πάμε λοιπόν στο άλλο άκρο, άτομο τελείως διαφορετικό με σένα για να μην βαριέσαι. Εσύ μπορεί να έχεις στρατιωτική οργάνωση στη ζωή σου και να πέσεις σε μία πατσαβούρα που δεν μπορεί να κάνει ΤΙΠΟΤΑ σωστά, ούτε καν να οργανώσει το τι θα διαβάσει. Και εφόσον είστε "ετερώνυμα", δεν μπορεί να σε καταλάβει. Μπορεί να είστε 9-12 μήνες μαζί, να έχετε βγει τόσες φορές και να μην έχει καταλάβει ακόμα τι σου αρέσει. Γενικά, να μην σε καταλαβαίνει και κάτι που οδηγεί γενικά σε τσακωμούς.
See my point? Στα ομώνυμα ΦΟΒΑΣΑΙ μήπως τελικά βαρεθείς ενώ στα ετερώνυμα, δηλαδή στην μέρα με την νύχτα, υπάρχει το ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ πρόβλημα.

Η λύση είναι κάπου στη μέση, αλλά σίγουρα προς την μεριά των "ομόνυμων". Δηλαδή:
  • Θέλεις ένα άτομο να σε καταλαβαίνει.
  • ΔΕΝ θέλεις ένα άτομο με το οποίο να είστε η "μέρα με την νύχτα" και να μην συννενοείστε.
  • Θέλεις ένα άτομο με το οποίο να υπάρχει σύγκλιση στην ... γενική γραμμή των ενδιαφερόντων σας. Εάν εσύ δεν μπορείς να κάτσεις καθόλου σπίτι, δύσκολο να ταιριάξεις με μία computer geek. Κάποιος από τους δύο θα θυσιάσει την προσωπική του ζωή για να τα βρείτε. Εάν είσαι άτομο που γενικά οργανώνει τα πράγματά του, το πρόγραμμά του και τα ταξίδια του, δεν μπορείς να είσαι με ένα άτομο της τελευταίας στιγμής, σε εκνευρίζει.
Σε αντίθετη περίπτωση, απλώς θα βγάζεις καπνούς και θα αναρωτιέσαι "γιατί κάθομαι με ένα άτομο που δεν μπορώ να συννενοηθώ;". Ωστόσο, καλό είναι να:
  • Υπάρχει ποικιλία ενδιαφερόντων. Μπορεί μεν να συμφωνεί η "γενική" γραμμή των ενδιαφερόντων σας, αλλά είναι αρκετά όμορφο να έχετε ποικιλία. Φερ' ειπείν αν βγαίνετε και οι δύο έξω και ο ένας προτιμά γενικά το περπάτημα, ενώ ο άλλος την εξοχή, αυτά συνδυάζονται.
  • Με την ποικιλία των ενδιαφερόντων μπορείτε να μάθετε πράγματα ο ένας από τον άλλον.

Bottom line: ναι, θα ήθελα ένα άτομο με τον ίδιο τρόπο σκέψης και την ίδια στρατιωτική οργάνωση, αλλά με ποικιλία στα ενδιαφέροντά μας. Αλλά ναι, θέλω σε ένα σημείο να μοιάζουμε ώστε να υπάρχει ο κοινός δίαυλος επικοινωνίας. Με τον ίδιο-ίδιο τον εαυτό μου ... ΟΧΙ, no way. Με ένα άτομο που μου μοιάζει σε χαρακτήρα, αλλά έχουμε ποικιλία στα ενδιαφέροντά μας, ναι, θα με ενδιέφερε και μάλιστα πολύ.

Σε αντίθετη περίπτωση, δεν νομίζω ότι θα επιβίωνα αν ήμουν με ένα άτομο ανοργάνωτο όπου έπρεπε τα πάντα να τα κάνω εγώ.

Παράθεση

moxa15

Επιφανές Μέλος

O moxa15 oooleee έγραψε στις 00:30, 06-08-11:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Κοίτα, είναι δύο αντικρουόμενα πράγματα.

[*]Πάμε λοιπόν στο άλλο άκρο, άτομο τελείως διαφορετικό με σένα για να μην βαριέσαι. Εσύ μπορεί να έχεις στρατιωτική οργάνωση στη ζωή σου και να πέσεις σε μία πατσαβούρα που δεν μπορεί να κάνει ΤΙΠΟΤΑ σωστά, ούτε καν να οργανώσει το τι θα διαβάσει. Και εφόσον είστε "ετερώνυμα", δεν μπορεί να σε καταλάβει. Μπορεί να είστε 9-12 μήνες μαζί, να έχετε βγει τόσες φορές και να μην έχει καταλάβει ακόμα τι σου αρέσει. Γενικά, να μην σε καταλαβαίνει και κάτι που οδηγεί γενικά σε τσακωμούς.[/LIST]
γαματο εσκασα στα γελια

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 21:51, 01-04-12:

Δεν νομιζω...μπα,οχι!! εχω πολλες περιεργειες τελικα για να με αντεξω!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

IreneGr (Ειρήνη)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη IreneGr
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H IreneGr έγραψε στις 21:58, 01-04-12:

όχι, αυτό δεν θα ήταν σχέση αλλά σίφουνας!μπορεί να λέω και λίγα
γενικά πιστεύω ότι δεν μπορώ να ολοκληρωθώ με κάποιον όπως εγώ, χρειάζομαι κάτι διαφορετικό...εξάλλου ούτε εγώ δεν ανέχομαι τον εαυτό μου

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 23:53, 01-04-12:

Όχι.
Είμαι ευαίσθητη, ξενέρωτη, γκρινιάρα, ζηλιάρα, κακομαθημένη, κλαψιάρα, εγωίστρια, υπερβολική, παρεξηγισιάρα, καχύποπτη, ίσως ρομαντική, υπερβολικά καλή και χαζή -γιατί όχι;-, αδύναμη λίγο, καθόλου αποφασιστική, κι όλα αυτά.
Δε θα ταιριάζαμε. Θέλω ισορροπία, με μένα δε θα τις είχα.

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 00:03, 02-04-12:

Σε ένα μήνυμα στο "Σκέψεις" είχε μία εικόνα,οπου είχε μερικές γραμμές.
Στην αρχή έδειχνε δύο γραμμές παράλληλες,γράφοντας απο κάτω:
"Είναι ολόιδιες,αλλά δεν πρόκειται να συναντηθούν ποτέ"
Και μετά είχε δύο γραμμές που τέμνονται:
"Τόσο διαφορετικές,αλλά έστω και για μία στιγμή συναντωνται..για λίγο..Πριν απομακρυνθούν ξανά".

Bottom line is:
Είναι βαρετό να κάνεις σχέση με το εαυτό σου,μπορεί να μοιάζετε..αλλά δεν προσφέρει τίποτα.
Όπως λέει και ο γνωστός πια νόμος της Φυσικής,τα ετερόνυμα έλκονται!!!

Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Zed
Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε στις 00:05, 02-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Όχι.
Είμαι ευαίσθητη, ξενέρωτη, γκρινιάρα, ζηλιάρα, κακομαθημένη, κλαψιάρα, εγωίστρια, υπερβολική, παρεξηγισιάρα, καχύποπτη, ίσως ρομαντική, υπερβολικά καλή και χαζή -γιατί όχι;-, αδύναμη λίγο, καθόλου αποφασιστική, κι όλα αυτά.
Δε θα ταιριάζαμε. Θέλω ισορροπία, με μένα δε θα τις είχα.
Να σε διευκολύνω λίγο με μια λέξη; Είσαι γυναίκα.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 00:06, 02-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Zed
Να σε διευκολύνω λίγο με μια λέξη; Είσαι γυναίκα.
Δεν είμαστε όλες ίδιες.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 00:23, 02-04-12:

Δεν είμαστε όλες ίδιες.
Μην το λες πια, έχει φορεθεί τόσο πολύ που τελικά δεν ξέρεις ποια γυναίκα λέει την αλήθεια.Άστο να εννοηθεί ή δείξτο...

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 00:34, 02-04-12:

Εχμ, δεν αναφερόμουν σε κάτι γενικό.
Αναφερόμουν στα "Είμαι ευαίσθητη, ξενέρωτη, γκρινιάρα, ζηλιάρα, κακομαθημένη, κλαψιάρα, εγωίστρια, υπερβολική, παρεξηγισιάρα, καχύποπτη, ίσως ρομαντική, υπερβολικά καλή και χαζή -γιατί όχι;-, αδύναμη λίγο, καθόλου αποφασιστική, κι όλα αυτά.".
ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ και δε βρίσκω λόγο να μη το πω αυτό.

Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 01:36, 02-04-12:

Εχμ, δεν αναφερόμουν σε κάτι γενικό.
Αναφερόμουν στα "Είμαι ευαίσθητη, ξενέρωτη, γκρινιάρα, ζηλιάρα, κακομαθημένη, κλαψιάρα, εγωίστρια, υπερβολική, παρεξηγισιάρα, καχύποπτη, ίσως ρομαντική, υπερβολικά καλή και χαζή -γιατί όχι;-, αδύναμη λίγο, καθόλου αποφασιστική, κι όλα αυτά.".
ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ και δε βρίσκω λόγο να μη το πω αυτό.
Εντάξει, μη βαράς. Ο τρόπος που το έθεσες δέχεται παρερμηνεύσεις...
Εξωτερικά?Όχι σίγουρα δε σου μοιάζουν όλες οι γυναίκες.Ούτε καν πολλές.Εσωτερικά?Πάλι όχι όλες.Αλλά ίσως αρκετές.

Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 15:02, 02-04-12:

... εδώ καλά καλά δεν με αντέχω!!
Δεν θα έκανα και σχέση μαζί μου!!!
Σε κάποια άλλη περίοδο της ζωής μου ίσως... αλλά τώρα όχι... σίγουρα όχι!!!

Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εχέμυθη
H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,061 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 15:24, 02-04-12:

Χιχιιχιχι!Πολυ ωραιο θεμα , τωρα το ανακαλυψα.Ε λοιπον οχι δε θα εκανα!Κατ'αρχην θα ηταν πολυ πολυ βαρετα και μονοχνοτα να ημουν με εναν ανθρωπο ιδιο με εμενα.Πως σας φαινεται λοιπον ενα ζευγαρι οπου και οι 2 να ειναι:εγωιστες,ρομαντικοι(εεε...εχει και το μετρο του!),ονειροπολοι,να μην ξερουν ωρες ωρες τι θελουν(φανταστητε να μην ειναι σθιγουροι αν θελουν ο ενας τον αλλο!!),κλαψιαριδες,πεισματαριδες(οχι αυτο ισως εχει λιγη πλακα),γκρινιαριδες και κλπ κλπ(εμεινα απο εμπνευση )

Παράθεση

skylofili

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skylofili
H skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H skylofili έγραψε στις 16:08, 02-04-12:

Σχέση όχι, αλλά θα ήθελα να είχα μια κολλητή με τον χαρακτήρα μου..
κουφό, i know..

Παράθεση

johnnie2 (Γιάννης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη johnnie2
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.

O johnnie2 έγραψε στις 21:58, 02-04-12:

Ναι.

Παράθεση

kathy_th

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kathy_th
H kathy_th αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H kathy_th έγραψε στις 21:28, 04-04-12:

ολοι ψαχνουμε καποιον που να μας συμπληρώνει και οχι καποιον σαν εμας!δε νομιζω να με αντεχα...

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,116 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 21:42, 04-04-12:

Tότε ο άλλος γιατί να σε αντέξει, αφού τον εαυτό σου σε έκδοση αντίθετου φύλου δεν θα τον άντεχες;

Παράθεση

carpe_nochtem

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη carpe_nochtem
Ο carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 675 μηνύματα.

O carpe_nochtem fight the nothingness έγραψε στις 00:36, 06-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Tότε ο άλλος γιατί να σε αντέξει, αφού τον εαυτό σου σε έκδοση αντίθετου φύλου δεν θα τον άντεχες;
Γιατί ίσως έχει διαφορετικό χαρακτήρα και διαφορετικές ανάγκες,άρα και διαφορετικές απαιτήσεις από τον άλλον;

Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,116 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 21:31, 06-04-12:

Nαι, απλά μου δείχνει κάτι σαν ψυχικό ας πούμε..

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 21:46, 06-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Να υποθέσω ότι εσύ θα έκανες σχέση με τον εαυτό σου;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 21:47, 06-04-12:

ΕΡ: Θα κάνατε σχέση με τον ...εαυτό σας;

ΑΠ: Ούτε για πλάκα...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 22:04, 06-04-12:

Να μου μουρμουράει όλη την ώρα, να λέει πως τον παραμελώ, να γκρινιάζει, να είναι ευαίσθητος μέχρι αηδίας, να είναι κυκλοθυμικός και να με ρωτάει συνέχεια αν τον αγαπάω??

Προφανώς και όχι!

Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loony
H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε στις 11:08, 07-04-12:

Ποτέ και για κανένα λόγο.

Παράθεση

eleni27

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη eleni27
H eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 108 μηνύματα.

H eleni27 έγραψε στις 11:14, 07-04-12:

όχι τέτοιο πράγμα

Παράθεση

PanelliniesSuck (Λίζα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη PanelliniesSuck
H Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 307 μηνύματα.

H PanelliniesSuck Sparta, here I come. :P έγραψε στις 19:01, 08-04-12:

Δε θα έκανα σχέση με τον εαυτό μου. Είμαι τελειομανής και ψυχασθενής με την καθαριότητα και άλλα θέματα. Δε θα με άντεχα.

Παράθεση

μαριώ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη μαριώ
H μαριώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.

H μαριώ έγραψε στις 16:02, 21-04-12:

Οχι δεν θα εκανα, φοβαμαι παρα πολυ να εχω απεναντι μου καποιον να με καταλαβαινει τοσο πολυ οπως και εγω. Θα ειναι σαν να ερχομαι αντιμετωπη με το ποια ειμαι και δεν νομιζω να αντεχα. Για αυτα που νιωθεις ανασφαλεια μπορεις να φτιαξεις αμυνες, των οποιων η λειτουργια εγκειται ακριβως, στο οτι ο αλλος δεν τις βλεπει ως τετοιες. Οταν ο αλλος εχει τον ιδιο τροπο σκεψης, θα καταλαβαινει τι περιπου σκεφτεσαι αρα θα πρεπει να σταθεις μπροστα του χωρις τις αμυνες σου. My impossible.

Παράθεση

Aliona

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Aliona
H Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 325 μηνύματα.

H Aliona έγραψε στις 16:54, 21-04-12:

Εννοείται!!

Μακάρι να βρω κάποιον τόσο τέλειο όσο εγώ...

Παράθεση

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Demlogic
Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 596 μηνύματα.

O Demlogic λ έγραψε στις 20:30, 30-10-12:

ασε μας κουκλιτσα μου...φυσικα και δεν θα εκανα..
Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
χμμμμμ....

με έβαλες σε σκέψεις τώρα...
ε ρε προβληματα που εχει ο κοσμος

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

souzana

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη souzana
H souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H souzana έγραψε στις 22:59, 03-11-12:

ποιος θα έλεγε όχι ρε παιδιά;

Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εχέμυθη
H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,061 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 23:10, 03-11-12:

Αμφιβαλω αν θα αντεχα αλλη μια Ελενα..Ηδη ανεχομαι τον εαυτο μου και αυτο ειναι αρκετο πιστευω

Παράθεση

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη artemaki
H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 899 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε στις 23:41, 03-11-12:

Για κανενα λογο.
Βαρεμαρα απιστευτη σου λεω.
Αντε για ψωνια/βολτες/συζητησεις/καιοτανμεχρειαστεις καλος θα ημουν. Αλλα δεν.

Παράθεση

just smile!

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη just smile!
H just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H just smile! full of tears έγραψε στις 20:51, 13-11-12:

μπορει.Σαν ανθρωπος ειμαι απροβλεπτη,τοσο ωστε εκπλησσω μεχρι και τον εαυτο μου,εχω την εξυπναδα και την ομορφια,που θελω στον αλλον οποτε why not????

Παράθεση

kit-kat

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kit-kat
H kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.

H kit-kat έγραψε στις 20:59, 13-11-12:

δεν ξέρω αν θα έκανα σχέση με τον εαυτό μου....η αλήθεια είναι οτι δινω πολυ αγάπη και προσφέρω τα πάντα. δεν είμαι ανθρωπος που βαρίεσαι εύκολα αλλά είμαι πολύ πολύ ευαίσθητη και νευρωτική...δεν ελέγχω τα νεύρα μου οπότε μάλλον δεν θα έκανα...

Παράθεση

georgia.94

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη georgia.94
H georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 517 μηνύματα.

H georgia.94 έγραψε στις 22:59, 13-11-12:

NO WAYYY!εχω εμενα να αντεξω..δεν μ χρειαστηκε και αλλος ιδιος!!

Παράθεση

georgianna

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη georgianna
H georgianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H georgianna :) έγραψε στις 01:19, 14-11-12:

χμ .... ξέρω πως τα αντίθετα έλκονται...

τωρα... αν θα εκανα σχεση με καποιον σαν και εμενα??

πιστεύω πως όλοι μας στην αρχή θα ενθουσιαζομασταν με τις τοοοοσες πολλες ομοιότητες

αλλα στο τελος θα το βαριομασταν αφόρητα!!

σωστά???

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 20:50, 14-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από georgianna
χμ .... ξέρω πως τα αντίθετα έλκονται...

τωρα... αν θα εκανα σχεση με καποιον σαν και εμενα??

πιστεύω πως όλοι μας στην αρχή θα ενθουσιαζομασταν με τις τοοοοσες πολλες ομοιότητες

αλλα στο τελος θα το βαριομασταν αφόρητα!!

σωστά???
Συμφωνώ απόλυτα. Απλώς να συμπληρώσω ότι δεν πρέπει και οι διαφορές να είναι πολλές αλλιώς χωριό δεν γίνεται..

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους