Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,722 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Θα κάνατε σχέση με τον... εαυτό σας;

Bonjovicat (Νεφελη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Bonjovicat
H Νεφελη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών , επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H Bonjovicat Δουλευω (τον κοσμο) για να ζω έγραψε στις 06:30, 27-04-13:

νομιζω θα μ'αρεσε...θα ηταν ενας ανθρωπος:
-Λατρης της σκηνοθεσιας,της σεναριοφραφιας,της ηθοποιιας κ.λ.π
-Απιστευτα φιλοζωος και με αισθηση του χιουμορ
-Τρελα θερμοκεφαλος
-Εκδηκιτικος
-Που θα ΖΕΙ ΤΗ ΖΩΗ
-Μπορω να πω και ριψοκυνδυνοςαλλα...και..ρομαντικος
-Και πανω απ'ολα....τρελος!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 11:50, 28-04-13:

σχέση δεν νομίζω ότι θα έκανα....αλλά καθίστε να σας εξηγήσω:
το ένα μου εγώ,αυτό που υπάρχει ήδη ας το ονομάσουμε ειρήνη
και το άλλο εγώ,αυτό που "δημιουργούμε" μέσω αυτού του θέματος,ας το πούμε θανάση

Ο θανάσης λοιπόν θα ήθελε την ειρήνη (διότι η ειρήνη είναι και πολύ ερωτεύσιμη ) ,αλλά η ειρήνη δεν θα τον ήθελε........η ειρήνη θέλει ανθρώπους που δεν της μοιάζουν σε τίποτα,κάνει παρέα ανθρώπους που δεν της μοιάζουν σε τίποτα,έτσι δεν θα ήθελε κάποιον ΑΚΡΙΒΩΣ σαν εκείνη...........
άλλωστε η ειρήνη έχει τα δικά της προβλήματα μία φορά,,δεν θέλει να τα έχει και δεύτερη μέσω του θανάση!
συνεννοηθήκαμε;
χαίρομαι........

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 14:30, 01-05-13:

Όχι. Είμαι κυκλοθυμική, γκρινιάρα και απαιτητική. Υποθέτω ότι θα πρέπει πολύ να μαγαπάει ο άλλος για να μείνει μαζί μου ή τα θετικά του χαρακτήρα μου υπερισχύουν των αρνητικών ή τα νάζια πιάνουν τόπο τελικά ή ετοιμάζεται να μ'αφήσει και δεν το ξέρω.
Όπως και να 'χει σ'αγαπώ.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 14:32, 01-05-13:

Φυσικά και θα έκανα. Είμαι γαμάτη.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isom1312

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Isom1312
Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Public Relations . Έχει γράψει 207 μηνύματα.

O Isom1312 έγραψε στις 16:00, 01-05-13:

Όχι,δε θα άντεχα τόση γκρίνια

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 16:52, 01-05-13:

Δεν νομίζω, είμαι ανυπόμονη, απρόβλεπτη, πολλές φορές τρελαίνω άνθρωπο με την γκρίνια μου και επίσης λίγο πρήχτρα.
Οπότε όχι, δεν νομίζω να με άντεχα.

Παράθεση

Psycho(Βασίλης)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Psycho(Βασίλης)
Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 313 μηνύματα.

O Psycho(Βασίλης) έγραψε στις 18:46, 01-05-13:

Θα ήταν καταστροφικό.

Παράθεση

italian

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη italian
Ο italian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 45 ετών . Έχει γράψει 140 μηνύματα.

O italian έγραψε στις 08:08, 31-05-13:

Άκρως θεωρητικό αλλά και ενδιαφέρον ερώτημα συνάμα. Ναι. Απ'την στιγμή που μιλάμε για ταύτιση χαρακτήρα, ο βασικότερος λόγος της καταφατικής απάντησης λέγεται συμβατότητα. Αυτό θα ήταν το μεγάλο μας όπλο ενάντια στα αρνητικά στοιχεία του χαρακτήρα μας και σε όποιες δυσκολίες παρουσιάζονταν στο διάβα μας.

Θα ξέραμε ότι Ναι=ΝΑΙ, Όχι=ΟΧΙ, Ίσως=ΙΣΩΣ. Με απλά λόγια, ο λόγος μας θα είχε βαρύτητα. Δεν θα διστάζαμε να ζητήσουμε συγγνώμη όταν θα σφάλαμε και να επωμιστούμε τις ευθύνες μας. Θα προσπαθούσαμε καθημερινά από κοινού να δούμε όχι ποιος την έχει πιο μεγάλη αλλά πως θα βελτιώσουμε την σχέση μας επιλύοντας συνεργατικά κάθε πρόβλημα και εποικοδομητικά τις όποιες διαφωνίες μας. Τοποθετώντας το Εγώ πίσω από το Εμείς.

Ξέρω απ'την θεωρία στην πράξη, είναι απόσταση που θέλει αμάξι.

Αλλά ούτως ή άλλως στην πραγματικότητα ένα τέτοιο ενδεχόμενο θα ήταν άκρως δύσκολο να συμβεί καθώς όχι μόνο θα έπρεπε να υπάρχει ταύτιση χαρακτήρα, όρος της θεματοθέτριας, να είναι έμπρακτη, ορός της αλήθειας, αλλά και να συνοδεύεται από την απαραίτητη ερωτική έλξη.

Του γκουντ του μπι τρου, μια τέτοια σχέση κάτοπτρου.

Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι
H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,297 μηνύματα.

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 09:42, 31-05-13:

άνετα όμως.

Παράθεση

Alexl1996

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alexl1996
Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,201 μηνύματα.

O Alexl1996 έγραψε στις 10:42, 31-05-13:

Εγώ όχι

Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη merry poppins
H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε στις 13:11, 31-05-13:

Φυσικα ναι μα αυτο ψαχνω κιολας ...ενα αντιγραφο μου σε αντρικη συσκευασια...μιλαμε θα χαμε απολυτη επικοινωνια...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 18:07, 31-05-13:

Μπαα... κάποια που να έχει ίδιο χαρακτήρα με μενα; Βαρετό μου φαίνεται, εξάλλου το ενδιαφέρον είναι στο να ανακαλύπτεις τον άλλον

Παράθεση

Old Nick (Νικόλαος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Old Nick
Ο Νικόλαος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O Old Nick έγραψε στις 19:15, 31-05-13:

Όχι, είμαι τρελός εγώ.

Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DarthFederer
Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,872 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε στις 21:32, 31-05-13:

Δεν εχει νοημα, σημασια εχει στις σχεσεις να ειναι διαφορετικος ο αλλος, να μαθαινεις απο αυτον και να μαθαινει απο εσενα.

Αλλωστε δν νομιζω να εβρισκα κοπελα που να βλεπει μπαλα, να ασχολειται με αυτοκινητα, να ξενυχταει για να δει ΝΒΑ κλπ κλπ

Παράθεση

Jack of Spades (Κωνσταντίνος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Jack of Spades
Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,110 μηνύματα.

O Jack of Spades έγραψε στις 00:52, 09-06-13:

Ζω περίπου τέτοια φάση αυτό τον καιρό...δε θα έλεγα πως είναι ότι καλύτερο!

Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tabby
H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 617 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε στις 03:26, 09-06-13:

σχέση με τον εαυτό μου έχω ούτως ή άλλως...!
Θα μου άρεσε να έβρισκα εναν άντρα που να μου μοιάζει σαν χαρακτήρας.. κι αυτό γιατί πιστεύω ότι τα ετερώνυμα μπορεί να έλκονται, αλλά η έλξη τελειώνει πολύ γρήγορα..

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 02:04, 10-06-13:

Εγώ θα έκανα.

Παράθεση

Avicii (Υπόλυττος Βρεττός)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Avicii
Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,455 μηνύματα.

O Avicii there's no going back έγραψε στις 02:11, 10-06-13:

κι εγω νομιζω θα το εκανα γιατι οχι δηλαδη ειναι κι αυτο μια εμπειρια

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 02:16, 10-06-13:

Ε νε, δε μπορείς να απορρίψεις κάτι πριν καλά καλά το δοκιμάσεις.

Παράθεση

samina

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη samina
H samina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 253 μηνύματα.

H samina έγραψε στις 14:09, 10-06-13:

Σίγουρα όχι, δεν θα την πάλευα.

Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 15:06, 10-06-13:

Μπα... γιατι πολυ φοβαμαι οτι θα τον απατουσα μεσα στη πρωτη εβδομαδα...

Παράθεση

Wilfred

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Wilfred
Ο Wilfred αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O Wilfred Ο καλύτερος. έγραψε στις 15:10, 12-06-13:

εχουμε παντρευτει, καιρο τωρα.

Παράθεση

carpe_nochtem

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη carpe_nochtem
Ο carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 675 μηνύματα.

O carpe_nochtem fight the nothingness έγραψε στις 15:27, 12-06-13:

Δυο υστερικά σε μια σχέση δεν θα είχαν και την καλύτερη κατάληξη,i guess.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη carpe_nochtem : 12-06-13 στις 17:51.
Παράθεση

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma_Libre
H Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 77 μηνύματα.

H Alma_Libre Είμαι ελεύθερη ψυχη ..... έγραψε στις 18:38, 13-06-13:

Με τον εαυτό μου;
Δε το είχα σκεφτεί ..
Απόψε κι όλας θα μου ζητήσω να τα φτιάξουμε ..
Θα σας απαντήσω αύριο τι μου απάντησα ... καταλαβαίνετε θέλω λίγο χρόνο .. να το σκεφτώ/ει ...

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 19:40, 13-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alma_Libre
Με τον εαυτό μου;
Δε το είχα σκεφτεί ..
Απόψε κι όλας θα μου ζητήσω να τα φτιάξουμε ..
Θα σας απαντήσω αύριο τι μου απάντησα ... καταλαβαίνετε θέλω λίγο χρόνο .. να το σκεφτώ/ει ...
Ναι ομως μη σου το παιζεις και τοσο δυσκολη γιατι στο τελος μπορει και να "σε" ξενερωσεις...

Παράθεση

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma_Libre
H Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 77 μηνύματα.

H Alma_Libre Είμαι ελεύθερη ψυχη ..... έγραψε στις 20:29, 13-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από timonierhs
Ναι ομως μη σου το παιζεις και τοσο δυσκολη γιατι στο τελος μπορει και να "σε" ξενερωσεις...
Δε το παίζω δύσκολη, μου ζήτησα λίγο χρόνο γιατί δεν πέφτω κι εύκολα .. Μου είπα εντάξει και περιμένω τώρα να περάσουν λίγες μέρες για να δω και η άλλη πλευρά αν συνεχίζει ... να με φλερτάρει.

Παράθεση

Laispodias (Κανένας)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Laispodias
Ο Κανένας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 12 ετών , επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O Laispodias έγραψε στις 16:44, 04-07-13:

Κορυφαία ερώτηση.
Και όχι ευκολη η απάντηση.

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 17:53, 04-07-13:

Συνήθως κοιτάς στον άλλον πράγματα που δεν βλέπεις σε εσένα οπότε τον θαυμάζεις για αυτά. Αυτά κρατάνε μια νεα περιέργεια και ζωντάνια οπότε δεν βλέπεις τα ίδια και τα ίδια στη ζωή σας. Θες τον άλλο διαφορετικό για να σου ξυπνά αυτά που σε σένα κοιμούντα και από την άλλη να του ενεργοποιείς αισθήσεις που κατέχεις και αυτός όχι.
Και το πηγαίνω στο όχι. Όχι έναν καθρέυτη του εαυτού μου δεν θα τον ήθελα και δεν θα έπρεπε να το ζητάμε και τόσο πολύ.
Ποιος μετά θα καλύψει τα δικά σου κενά;

Παράθεση

triantafullaki :)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη triantafullaki :)
H triantafullaki :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.

H triantafullaki :) έγραψε στις 20:14, 04-07-13:

Θα έκανα σχέση με άτομο που διαφέρει αρκετά από εμένα ώστε η σχέση να έχει ενδιαφέρον , αν ταιριάζεις σε όλα με τον άλλον, σίγουρα δεν είναι φυσιολογικό και θα βαρεθείς

Παράθεση

Devian

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Devian
Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 189 μηνύματα.

O Devian How deep is your love? έγραψε στις 21:50, 04-07-13:

με την παλάμη εννοεί;

Παράθεση

καποιος_καπου

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη καποιος_καπου
Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 465 μηνύματα.

O καποιος_καπου έγραψε στις 21:58, 04-07-13:

Εγω παντως θα εκανα,κι ας φανω ναρκισσος-ψωναρα

Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Italian dream...
H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε στις 21:59, 04-07-13:

Ποπο τοσο καιρο που εβλεπα στην αρχικη αυτο το τοπικ νομιζα οτι εχει σχεση με μοναξια κλπ... Αλλα ειναι ενδιαφερουσα ερωτηση... Μπορει να ακουγεται ωραιο να είσαι με κάποιον που ''ταιριαζετε σε όλα'', αλλά πραγματικα κατανταει ΠΑΡΑ πολύ βαρετο... Αν δεν διαφωνεις, αν δεν μαλωνεις σε μια σχεση δεν εχει νοημα... Ειναι βαρετο να ακους παντα ''ναι''...

Παράθεση

georgia.94

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη georgia.94
H georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 517 μηνύματα.

H georgia.94 έγραψε στις 22:36, 04-07-13:

με τιποτααα!!!δεν αντεχομαι..το ξερω καλα=Ρ

Παράθεση

Teaser (Κώστας)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Teaser
Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 94 μηνύματα.

O Teaser έγραψε στις 01:24, 15-07-13:

Δε θα άντεχα την απότομη αλλαγή διάθεσης που έχω πολλές φορές.:/

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 09:52, 15-07-13:

Μπα, με τίποτα

Παράθεση

sydney96 (Βάσω)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη sydney96
H Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 712 μηνύματα.

H sydney96 έγραψε στις 12:53, 15-07-13:

Εγώ θα έκανα γιατί είμαι πολύ γαμάτη!

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

raopi

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη raopi
H raopi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.

H raopi έγραψε στις 15:15, 15-07-13:

Πιστευω πως εγω με το αλλο μου μισο πρεπει να υπαρχει ισορροπια. Με σκοπο να υπαρχει θα πρεπει να ειμαστε διαφορετικοι. Συνεπως θα εκανα σχεση μαζι μου λογω του οτι στην αρχη θα ενθουσιαζομουν αλλα στην συνεχεια θα απογοητευομουν.

Παράθεση

Vogue001 (Mαριος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Vogue001
Ο Mαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O Vogue001 έγραψε στις 15:49, 15-07-13:

με τιποτα.ολα θα ηταν τοσο ανιαρα

Παράθεση

Dimitris_SM

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dimitris_SM
Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 206 μηνύματα.

O Dimitris_SM έγραψε στις 16:20, 15-07-13:

Πολυ ενδιαφερον θεμα,ειδικα για την περιπτωση μου γιατι εγω γνωρισει την θηλυκη εκδοση του εαυτου μου! χαχαχα..δεν σας κανω πλακα,ειχα γνωρισει κοπελα που ειχαμε πολλα κοινα ως προς τον χαρακτηρα και ενω στην αρχη γιναμε(ή φαινοταν οτι ειχαμε γινει) κολλητοι τελικα ξεκοψαμε γτ σε πολλα πραγματα κανεις μας δεν εκανε πισω κ τσακωνομασταν για ανουσια θεματα.Γενικα πιστευω την φραση ''τα ετερωνυμα ελκονται,τα ομωνυμα απωθουνται'' οποτε δεν μου φανηκε και πολυ περιεργο.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dimitris_SM : 15-07-13 στις 16:25.
Παράθεση

ανατολή

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ανατολή
H ανατολή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 98 μηνύματα.

H ανατολή έγραψε στις 14:19, 18-07-13:

Χμμ νομίζω ότι θα έκανα. Η άποψη ότι τα ομώνυμα απωθούνται στις ανθρώπινες σχέσεις νομίζω δεν ισχύει. Ίσως να είχαμε καλύτερη συνενόηση και κατανόηση.

Παράθεση

μαρή claire

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη μαρή claire
H μαρή claire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H μαρή claire θέλω τραλαλααα θέλεις τραλαλοοο έγραψε στις 14:26, 18-07-13:

αντικειμενικα τωρα αν ημουν αντρας και με γνωριζα σιγουρα θα εκανα σχεση μαζι μου!μα πως θα αφηνα αυτο το τζακ-ποτ να παει χαμενο χωρις να το κανω δικο μου? τι καλυτερο απο το να γνωρισεις μια γυναικα με ζωδιο μαλακα και ωροσκοπο θυμα? μια φορα σου δινεται τετοια ευκαιρια!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alireza
H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 974 μηνύματα.

H Alireza έγραψε στις 13:19, 22-07-13:

Δυστυχώς έχει σπάσει το καλούπι μετά από μένα και δε θα έχω την ευκαιρία.
Κρίμα.

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 16:07, 22-07-13:

Από την εμπειρία μου με τα ετερόνυμα, θα έλεγα πως ναι, θα έκανα σχέση με τον ευατό μου!
Μπορεί με έναν διαφορετικό άνθρωπο στην αρχή να υπάρχει ενθουσιασμός και ενδιαφέρων. Σύντομα όμως αυτό θα σβίσει και θα έρθουν οι συγκρούσεις. Αντίθετα, με έναν άνθρωπο που έχεις πολλά κοινά, έχεις πάντα κάτι να μοιραστείς.

Παράθεση

Ρεμέδιος

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ρεμέδιος
H Ρεμέδιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H Ρεμέδιος έγραψε στις 19:25, 28-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Devian
με την παλάμη εννοεί;
μαλλον οχι

Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,782 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 20:00, 28-07-13:

ούτε καν, αυτό αναιρεί και το όλο νόημα της ..σχέσης

Παράθεση

Angelicaa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Angelicaa
H Angelicaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H Angelicaa If life gives you lemons, make lemonade! έγραψε στις 20:19, 28-07-13:

Η αλήθεια είναι πως όλοι αγαπάμε και ταυτόχρονα μισούμε τον εαυτό μας. Του κάνουμε και καλό και κακό. Αν συναντήσουμε λοιπόν κάποιο άτομο όμοιο με εμάς αρχικά θα μας συναρπάσει και θα μας εκπλήξει ευχάριστα το γεγονός ότι ταιριάζουμε και καταλαβαινόμαστε και έχουμε κοινά στις προτιμήσεις, στον τρόπο σκέψεις και στον τρόπο ζωής. Θα του δώσουμε δηλαδή την αγάπη και τη λατρεία που νιώθουμε για τον εαυτό μας. Όταν όμως θα βγουν στη φόρα τα αρνητικά και αντιμετωπίσουμε τα χειρότερα χαρακτηριστικά μας, το μίσος και η δυσαρέσκεια θα είναι πολύ μεγαλύτερα σε μέγεθος από αυτά που θα υπήρχαν σε αρνητικά χαρακτηριστικά που οι ίδιοι δεν έχουμε, και αυτό γιατί στην ουσία απέναντι μας θα έχουμε το χειρότερο εαυτό μας και στο πρόσωπο του άλλου θα καθρεφτίζεται το μίσος, τα κόμπλεξ, οι ανασφάλειες και γενικότερα η σκοτεινή πλευρά της ψυχής μας... Θα είχαμε δηλαδή μια σχέση μίσους-πάθους με κάποιον ίδιο με εμάς....
Δεν ξέρω λοιπόν αν θα έκανα σχέση με κάποιον σαν εμένα, θα ήταν πάντως μια ενδιαφέρουσα εμπειρία!

Παράθεση

Let.It.Go:\ (μακ*)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Let.It.Go:\
H μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H Let.It.Go:\ Yup. I' m fucking crazy. έγραψε στις 23:25, 28-07-13:

αν και με την πρώτη σκέψη θα έλεγα ναι, σίγουρα δεν θα μπορούσα να έχω σχέση με τον εαυτό μου. δεν θα με άντεχα.
ειλικρινά όμως

Παράθεση

christidim (Dimitra)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη christidim
H Dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H christidim έγραψε στις 00:45, 29-07-13:

Θα έκανα γιατί θα είχα δίπλα μου έναν πιστό άνθρωπο,που θα μου δινόταν ολοκληρωτικά και θα νοιαζόταν για κάθε τι.Απο την άλλη δεν θα ήθελα λόγω εγωισμού αλλά και της δυσκολίας να εκφράσει τα συναισθήματα και τις σκέψεις του.

Παράθεση

eya95 (Εύα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη eya95
H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

H eya95 official cat lady έγραψε στις 03:33, 29-07-13:

αααααααανετα ;ρ

Παράθεση

tiffany. (tiffany)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη tiffany.
H tiffany αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αιάντειο (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H tiffany. σε μισώ( for Χρήστο) έγραψε στις 09:14, 29-07-13:

Με τον εαυτό μ? Αν έκανα σχέση με τον εαυτό μ θα με είχα σπάσει στο ξυλο

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους