Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,148 μηνύματα σε 74,654 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Mαθήματα τραγουδιού και φωνητικής

nikos1889

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikos1889
Ο nikos1889 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 269 μηνύματα.

O nikos1889 έγραψε στις 20:08, 28-01-13:

Γεια σας παιδια ...καταρχην θελω να πω οτι μου αρεσει πολυ η μουσικη(ποπ ιδιαιτερα,αλλα μπορω να ακουσω τα ΄΄παντα΄΄) και οταν ακουω θελω να τραγουδησω..το θεμα ειναι οτι δεν εχω καλη φωνη ουτε τελειως αχρηστος ειμαι αλλα δεν εχω φωνη τραγουδιστη...ξερω οτι δεν μπορω να αποκτησω φωνη τενορου αλλα μηπως γινεται με καποιο τροπο με καποιες ασκησεις να βελτιωθει η φωνη μου? ...
εδω και καιρο ηθελα να ηχογραφησω τα αγαπημενα μου τραγουδια αλλα δν ακουγομουν καθολου καλα και τα παρατησα!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Melania~
H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,784 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 20:11, 28-01-13:

Γιατί δεν πηγαίνεις φωνητική σε ωδείο; Να κάνεις σολφέζ και θα βελτιωθείς πολύ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nikos1889

Δραστήριο Μέλος

Ο nikos1889 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 269 μηνύματα.

O nikos1889 έγραψε στις 20:13, 28-01-13:

γτ δεν εχω λεφτα...

Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Melania~
H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,784 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 20:19, 28-01-13:

Τότε μπορείς να αγοράσεις βοηθητικά βιβλία από ένα βιβλιοπωλείο, θα σε βοηθήσουν ως προς την θεωρία της μουσικής,να ξέρεις όμως πως θέλει πολύ θέληση και επιμονή να είσαι αυτοδίδακτος στο σολφεζ... Μπορείς να ψάξεις παρτιτούρες στο ίντερνετ και να κάνεις πολύ εξάσκηση. Δεν ξέρω πως αλλιώς να σε βοηθήσω, μου φαίνεται αρκετά δύσκολο να μάθεις τραγούδι χωρίς ωδείο.Και μάλιστα σε επίπεδο τενόρου.

Παράθεση

nikos1889

Δραστήριο Μέλος

O nikos1889 έγραψε στις 20:36, 28-01-13:

ευχαριστω

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους