Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,834 μέλη και 2,410,770 μηνύματα σε 75,037 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 353 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φωτογραφίζοντας τα κατοικίδια μας!

Mikikikou

Νεοφερμένος

H Mikikikou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H Mikikikou έγραψε: στις 17:06, 03-02-07:

Άντε μιά και δέν έχουμε τί να κάνουμε άς δείξουμε ο ένας στον άλλο photos απο τα κατοικίδια μας.

Τί λέτε καλή ιδέα?
Δεκτοί και αυτοί που δέν έχουν κατοικίδια αλλά θέλουν να σχολιάσουν
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mikikikou : 03-02-07 στις 17:43.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mikikikou

Νεοφερμένος

H Mikikikou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H Mikikikou έγραψε: στις 17:20, 03-02-07:

Άς κάνω εγώ την αρχή.
Έχω 6 κατοικίδια σύνολο 4 σκυλούνια και 2 γατούλες
Αυτή είναι η Scary και είναι το νέο μέλος της οικογενείας μας
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  1.jpg
Εμφανίσεις:  215
Μέγεθος:  183,0 KB
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,253 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 14:47, 04-02-07:

Κούκλα!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 17:01, 04-02-07:

Παράθεση

thodoris7

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

O thodoris7 έγραψε: στις 18:25, 04-02-07:

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 12:21, 05-02-07:

Ο Vector, 1,5 ετών τώρα:

Όνομα:  HPIM0848.JPG
Εμφανίσεις:  95
Μέγεθος:  324,1 KB

Η Ζαν, 12 ετών τώρα:

Όνομα:  Zan.jpg
Εμφανίσεις:  92
Μέγεθος:  51,0 KB

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 05-02-07 στις 18:22. Αιτία: :)
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 12:42, 05-02-07:

η Jesse, την ειχαμε απο κουταβι στην Αφρικη, αντεξε 12 χρονια μεχρι που πεθανε
Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  jesse.jpg
Εμφανίσεις:  104
Μέγεθος:  85,0 KB  
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 16:13, 05-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Hunter
η Jesse, την ειχαμε απο κουταβι στην Αφρικη, αντεξε 12 χρονια μεχρι που πεθανε
κ η γάτα; κάνει πάρτυ που λείπει σκυλίσια σκιά από το σπίτι;;;

ο Λόλεκ κ ο Μπόλεκ μου στο αβατάρ μου, που ακόμα δεν έχουν κλείσει τον πρώτο χρόνο ζωούλας τους...

α και ο αδελφός μου, μόνο που δεν βγαίνει φωτογραφίες...
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 16:35, 05-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Mikikikou
Άς κάνω εγώ την αρχή.
Έχω 6 κατοικίδια σύνολο 4 σκυλούνια και 2 γατούλες
Αυτή είναι η Scary και είναι το νέο μέλος της οικογενείας μας
Συνημμένο Αρχείο 821
Τι κουκλί είναι αυτό???????
Να τη χαίρεσαι την κούκλα Mikikikou μου. Πραγματικά είναι το κάτι άλλο!
Παράθεση

thodoris7

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

O thodoris7 έγραψε: στις 18:20, 05-02-07:

Ξέχασα να τον συστήσω...από εδώ ο Πίπης
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 12:11, 06-02-07:

Δεν εχω προσφατες φοτογραφιες τους κρονου μου, αλλα καπια στιγμη θα βγαλω και θα ποσταρω, ειναι πραγματικα απιστευτο ζωο!
Mikikikou πολυ ομορφη rottweilerινα! Αλλα οταν μεγαλωσει λιγο ακομα μην της δινετε τοσο φαΐ γιατι θα παχυνει πολυ... ειδη ειναι αλλα μια και ειναι στην αναπτυξη δεν πειραζει.
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 12:20, 06-02-07:

μπουχου εγω πως θα βάλω τον αντρα μου?
Παράθεση

thodoris7

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O thodoris7 έγραψε: στις 13:06, 06-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από zanin
μπουχου εγω πως θα βάλω τον αντρα μου?
Eύκολαααα,από το imageshack.us
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 16:14, 06-02-07:

Καλα μιλαμε ολα σας τα παιδακια ειναι κουκλια ετσι;
Mikikikou,Michelle,thodoris,hunter,ifrit ειναι τρελα ετσι;
να σας ζησουν τα κουκλια!

Εδω ειναι ειναι δυο τρεις απο τον Νωε που πλησιαζει τα 2χρονια ζωης!

Αυτη την ηθελε σε περιπτωση που κατεβαινε στις Δημοτικες εκλογες.Να κοιταει το απειρο και να στοχαζεται ενα πραγμα...

εδω ξεκουραζεται γιατι ηταν κουραστικη η μερα...

Απλωνουμε την κορμαρα γιατι πιαστηκαμε στην καρεκλα...(εντωμεταξυ οταν κοιμαται απλωτος μετα θελει παντα χτενισμα γιατι ειναι το "οσα παιρνει ο ανεμος". (μοιαζουμε σ'αυτο)

Ε...αφου βαρεθηκαμε το τεντωμα ξανγυρισαμε στην καρεκλα...μην μας περασουν και για υπναραδες!!!
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 16:55, 06-02-07:

Μαριο τι κουκλί γατί είναι αυτό?
Γλύκα είναι!
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε: στις 19:22, 06-02-07:

Σ'ευχαριστω πολυ Maggie μου!!!!!!
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 22:41, 08-02-07:

λοιπόν επειδή έχω πολλά ζωάκια σας στελνω πρώτα τις 3 απο τις 5 χελωνες που έχω στο ενυδρειο
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 23:59, 08-02-07:

Μάριε είναι ΤΕΛΕΙΟΣ, στο χω ξαναπεί! Μου θυμίζει πολύ τον Vector στο πιο μακρύτριχο
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε: στις 00:16, 09-02-07:

Oντως μοιαζει πολυ με τον Vector...
Η ρατσα του δικου μου δεν ειναι Περσιας που λενε πολλοι, αλλα ονομαζεται "russian blue" αλλα ολοι οι Μπλε Ρωσσοι ειναι με κοντη τριχα και πρασσινα ματια, ενω ο δικος μου ανηκει στην κατηγορια "nebelung" (μακρυτριχος και καφε ματια) και ειναι αρκετα σπανιος.(ψωναρα )
Βασικα αν δεις τι λεει κατω κατω για τ ματια των nebelung δεν ισχυει με τον δικο μου...
Αλλα απο βιβλιο γατιων εχω δει οτι οι nebelung μπορει να εχουν και καφε ματια.
Εσενα εκτος απ' τον Βικτορ που ειναι κουκλος και με ωραιο ονομα ΒΤW, μαματη ειναι και ΖΑΝ ειναι πολυ κουκλα!
Βαλε κι αλλες φωτος τους βρε!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 00:25, 09-02-07:

Η Ζαν είναι Τσιντσιλά (ούτε αυτή είναι Περσίας που λένε μερικοί), καθαρόαιμη. Ο Vector ήταν αδεσποτάκι, αν και η κτηνίατρος μου είπε οτι είναι ίδιος με βρετανική μπλε.
Μωρε δεν βάζω περισσότερες γιατί όλες οι πρόσφατες που έχω είναι απο κινητό κ βαριέμαι να τις περάσω... Και αυτή που έβαλα είναι περσινή...

ΥΓ: ΒΕκτορ, όχι ΒΙκτορ...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους