Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,845 μέλη και 2,411,281 μηνύματα σε 75,070 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 227 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φωτογραφίζοντας τα κατοικίδια μας!

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 00:31, 09-02-07:

Ουπς...το σκοτωσα!
Και το Bεκτορ μου αρεσει!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 22:17, 15-02-07:

Να και ένα από τα τρια κατοικιδια μου! (τα αλλα 2 ειναι τα γατια μου!)
Εικόνα
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Scandal : 16-02-07 στις 00:04. Αιτία: Τοποθέτηση εικόνας σε σύνδεσμο λόγο του μεγάλου μεγέθους της
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 13:20, 24-02-07:

ωπ φίλη του ενυδρειου κι εσύ??

πες μου λίγο ηλικία και αν έχεις θερμοστάτη στο ενυδρείο με την χελώνα σου
Παράθεση

maroula_z

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 107 μηνύματα.

H maroula_z έγραψε: στις 13:58, 24-02-07:

(Αυτό είναι το Λιζάκι... δεν είναι κούυυυυυυκλα???)

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε: στις 14:20, 24-02-07:

Βρε συ Μαρουλα....το κουκλι σου ειναι ο ολοιδιο με το Μερφυ που ειχαμε εμεις και ηταν αρσενικος.Σου μιλαω ειλικρινα ειναι στην μουριτσα τους ολοιδια... (δυστυχως πεθανε )
Μολις ειδα την φωτογραφια επαθα πλακα!!!!!
Ειναι κουκλα....τρομερη κουκλιτσα!!!!!
Μπραβο βρε συ!Να σας ζησει!!!!!
Παράθεση

AstRoPeLeKi (Ευδοκία)

Δραστήριο Μέλος

H Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

H AstRoPeLeKi έγραψε: στις 17:36, 24-02-07:

Θαυμάστε την ομορφιά σε όλο της το μεγαλείο! Το Λαϊκάκι μου... που δυστυχώς μας άφησε τον Αύγουστο του 2006

Κουλ
Ξάπλα και άγιος ο θεός!
Μη με κοιτάς εμένα έτσι!
Τσίρκο μεντράνο 01
Τσίρκο μεντράνο 02
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε: στις 17:45, 24-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από AstRoPeLeKi
Θαυμάστε την ομορφιά σε όλο της το μεγαλείο! Το Λαϊκάκι μου... που δυστυχώς μας άφησε τον Αύγουστο του 2006
Κουκλι ειναι(ηταν ) αστροπελεκι μου!!!!
Μην στεναχωριεσαι βρε...θα παιξει ξεγνοιαστο στις αλανες του παραδεισσου τωρα!!!
(κι ελπιζω να φυλαει και λιγο τον δικο μας τον χοντρουλη γιατι δεν ημασταν και το πρωτο μποι. )
Παράθεση

AstRoPeLeKi (Ευδοκία)

Δραστήριο Μέλος

H Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

H AstRoPeLeKi έγραψε: στις 17:53, 24-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Κουκλι ειναι(ηταν ) αστροπελεκι μου!!!!
Μην στεναχωριεσαι βρε...θα παιξει ξεγνοιαστο στις αλανες του παραδεισσου τωρα!!!
(κι ελπιζω να φυλαει και λιγο τον δικο μας τον χοντρουλη γιατι δεν ημασταν και το πρωτο μποι. )
Ευχαριστώ Μάριε!
Με την τρέλα που είχε θα χει αλωνίσει όλο τον παράδεισο
Όλους θα τους προσέχει.... φύλακας άγγελος όλων

Υ.Γ. ο σχολιασμός σου για τον Νώε απλά κ-α-τ-α-π-λ-η-κ-τ-ι-κ-ο-ς
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 00:21, 25-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
ωπ φίλη του ενυδρειου κι εσύ??

πες μου λίγο ηλικία και αν έχεις θερμοστάτη στο ενυδρείο με την χελώνα σου

Είναι γύρω στα 20 και όχι, δεν εχουμε θερμοστατη
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,864 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 00:34, 25-02-07:

Λούση

Μπούμπης

Και τα δύο μαζί
[νεότερη φώτο ( οι παραπάνω είναι πριν κανα 2 χρόνια)].

-petros
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 23:44, 23-03-07:

Ορίστε κι άλλες δύο αστείες φάσεις με το ασχημόγατό μου

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 22:49, 30-03-07:

Το έχω και στο άλμπουμ μου, αλλά δείτε κι εδώ:
Ο Brownie!

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 12:04, 11-04-07:

Παιδιά σας ζηλέυω που αγαπάτε αυτά τα υπέροχα ζώα, το ένα ειναι ποιο όμορφο απο το άλλο, Μάγκι άν το ξαναπείς ασκημόγατο θα έρθω πάνω, ειναι πολλύ όμορφο και γλυκό ζωάκι
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,297 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 18:24, 31-01-13:

Γεια σας ενα πολυ ομορφο τοπικ οπου μπορουμε να ανεβαζουμε φωτογραφιες απο τα κατοικιδια μας οποια κι αν ειναι αυτα!
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  2012-12-19 16.39.17.jpg
Εμφανίσεις:  779
Μέγεθος:  767,8 KB εμεις σας χαιρεταμε με τον Πάπι
13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alcyone

Τιμώμενο Μέλος

H alcyone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,106 μηνύματα.

H alcyone έγραψε: στις 16:00, 07-02-13:

Η Τέρψη χασμουριέται..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη alcyone : 07-02-13 στις 20:09.
18 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 16:49, 07-02-13:

Ο πρίγκηπάς μου..

Όνομα:  IMG_0087.jpg
Εμφανίσεις:  139
Μέγεθος:  735,6 KB

Όνομα:  IMG_0088.jpg
Εμφανίσεις:  154
Μέγεθος:  741,4 KB
24 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alcyone

Τιμώμενο Μέλος

H alcyone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,106 μηνύματα.

H alcyone έγραψε: στις 20:07, 07-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Γεια σας ενα πολυ ομορφο τοπικ οπου μπορουμε να ανεβαζουμε φωτογραφιες απο τα κατοικιδια μας οποια κι αν ειναι αυτα!
Συνημμένο Αρχείο 50717 εμεις σας χαιρεταμε με τον Πάπι
Πολύ όμορφη και τρυφερή φωτο
Ωραία η ιδέα για το θέμα

Αχου το το μωρούλιιι...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 08-02-13 στις 13:47. Αιτία: merge - συνεχόμενα μηνύματα
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,676 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε: στις 20:24, 07-02-13:

Αχ τι γλυκούλια που είναι όλα τουςςςςςςςςς
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,297 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 20:57, 07-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από Nefeli Graf
Αχ τι γλυκούλια που είναι όλα τουςςςςςςςςς
χχαχαχα ειναι ειναι
Αρχική Δημοσίευση από alcyone
Πολύ όμορφη και τρυφερή φωτο
Ωραία η ιδέα για το θέμα
Εχω κι αλλες θα βγαλουμε και πως ειναι τωρα γιατι η φωτο ειναι πριν 2 μηνες! Δεν υπηρχε κατι παρομοιο και ηταν αδικο να βαζουμε φωτο μονο απο γατουλες... ( στο My cat) καιρος να δουμε και τα κουνελια-σκυλια-καναρινια κλπ
Παράθεση

alcyone

Τιμώμενο Μέλος

H alcyone έγραψε: στις 00:04, 08-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
χχαχαχα ειναι ειναι

Εχω κι αλλες θα βγαλουμε και πως ειναι τωρα γιατι η φωτο ειναι πριν 2 μηνες! Δεν υπηρχε κατι παρομοιο και ηταν αδικο να βαζουμε φωτο μονο απο γατουλες... ( στο My cat) καιρος να δουμε και τα κουνελια-σκυλια-καναρινια κλπ
Πολύ σωστά το σκέφτηκες!
Αλλά κι εγώ απ'το My cat προέρχομαι..
και δεν έχω άλλο κατοικίδιο, την έχω μονάκριβη
Οπότε πιστεύω να μην καταχραστώ το χώρο εδώ, αν προσεχώς ανεβάσω κι άλλες (λίγες) φωτο τηςεε?
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους