Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,078 εγγεγραμμένα μέλη και 3,036,289 μηνύματα σε 92,207 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 250 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Τι θα θέλατε να γίνετε πραγματικά στη ζωή σας;

Isom1312

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Isom1312
Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Public Relations . Έχει γράψει 207 μηνύματα.

O Isom1312 έγραψε στις 00:39, 02-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από dimitraKaran

ίσως πραγματικά ελεύθερος και απενεχοποιημένος άνθρωπος..
ε χασισι θα πουλαω.τι να πει και ο βενιζελος δλδ που εχει κατακλεψει τοσο κοσμο;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

artemaki (Άρτεμις)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη artemaki
H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 907 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε στις 00:41, 02-07-13:

Ειδες και συ τη διαφημιση ;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maria7

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη maria7
H maria7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 154 μηνύματα.

H maria7 έγραψε στις 01:00, 02-07-13:

Εισαγγελέας.

Παράθεση

stefan87

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη stefan87
Ο stefan87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 116 μηνύματα.

O stefan87 έγραψε στις 11:09, 02-07-13:

μηχανικος αεροσκαφων!

Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Itach1
Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,211 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε στις 11:36, 02-07-13:

Πιλότος σε μαχητικό.

Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 2,920 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 23:31, 02-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από artemaki
Ειδες και συ τη διαφημιση ;
Ποια διαφήμιση?

Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη whitelioness
H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,036 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε στις 02:04, 03-07-13:

συγγραφεας/ταξιδιωτης/στοχαστης/animator/assassinator

στην χειροτερη πολυμιξερ

Παράθεση

καποιος_καπου

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη καποιος_καπου
Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 469 μηνύματα.

O καποιος_καπου έγραψε στις 02:08, 03-07-13:

Με το αποσμητικο ΑΧΕ νομιζω

"Κανεις δεν συγκρινεται με εναν αστροναυτη"\

Παράθεση

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΑνεξαρτητηΛεμε
H ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

H ΑνεξαρτητηΛεμε έγραψε στις 09:46, 03-07-13:

Εγώ πιστεύω είμαι φτιαγμένη για το χώρο της άσκησης ή της διατροφής,ή αθλήτρια-προπονήτρια ή διατροφολόγος
Η άλλη μου μανία τα δόντια όποτε οδοντίατρος...

Παράθεση

Caramel C

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Caramel C
H Caramel C αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Caramel C :) έγραψε στις 10:24, 03-07-13:

Καταρχάς αυτό με το οποίο θα ήθελα να ασχοληθω θα ήθελα να έχει σχέση με την τέχνη... μου αρέσει η Αρχαιολογία η διακόσμηση τα βιβλια και η μουσική... οποτε κάτι που να έχει σχέση ενα απο αυτά θα ηταν υπέροχο
Επιπλέον έχω μια τάση στο να φροντίζω πολύ τους άλλους και όχι μόνο τους ανθρώπους αλλά και τα όμορφα ζωάκια μας, οπότε μια γιατρός ή μια κτηνίατρος να γινομουν θα ήμουν πολύ ευτυχισμένη.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

youhou (takis)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη youhou
Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 341 μηνύματα.

O youhou έγραψε στις 10:30, 03-07-13:

πιλοτος στη φορμουλα 1

Παράθεση

ανατολή

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ανατολή
H ανατολή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 100 μηνύματα.

H ανατολή an ocean refuses no river έγραψε στις 16:00, 10-07-13:

Θέλω να γίνω μεγάλη ψυχολόγος, να ανακαλύψω νέα πράγματα, νέες θεωρίες, νέους κόσμους. Να φτιάξω ένα σπίτι μέσα στο δάσος με μια αυλή με πολλά πολά δέντρα λουλούδια κτλ. Ααα και πολλές γάτες και σκίουρους. Να ζήσω εκεί με τον σύντροφό μου.
Πολύ ρομαντικό οκ, το ξέρω. Αλλά μια μέρα θα το καταφέρω!

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 23:36, 10-07-13:

Μικρή ήθελα να γίνω δημοσιογράφος. Εκφωνήτρια ειδήσεων για την ακρίβεια.
Στο γυμνάσιο, βέβαια, επειδή έκατσα και είπα όλη την Οδύσσεια του Ομήρου απ εξω στη φιλόλογό μου, μου είπε πως θα έπρεπε να γίνω διαφημίστρια. Ακόμα δεν έχω καταλάβει πώς συνδέεται ο Όμηρος με τη διαφήμιση .

Παράθεση

morphine

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη morphine
H morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 266 μηνύματα.

H morphine έγραψε στις 23:58, 10-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ψαραδέλλη
Στο γυμνάσιο, βέβαια, επειδή έκατσα και είπα όλη την Οδύσσεια του Ομήρου απ εξω στη φιλόλογό μου, μου είπε πως θα έπρεπε να γίνω διαφημίστρια. Ακόμα δεν έχω καταλάβει πώς συνδέεται ο Όμηρος με τη διαφήμιση .
Αβυσσος το μυαλο της φιλολογου

Εγω οταν ημουν τσιπιρικι ηθελα να γινω δικαστης "να τους κλεισω ολους μεσα" και μαλιστα ειχα και κολλημα με το σφυρι, τη ρομπα και αυτο το ασπρο περουκινι Μετα το γυρισα σε βιολογος και τελος μαθηματικος, αλλα ευτυχως στο τελος ηρθα στα συγκαλα μου (νοτ).

Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 979 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 00:12, 11-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ψαραδέλλη
Ίσως, μετά το τέλος της παραδόσης ήθελε να αγοράσει όλους τους τόμους.

Εγώ ήθελα να γίνω τεχνικός υπολογιστών, τώρα θέλω να γίνω δικηγόρος... Αύριο που θα θέλω κάτι άλλο, θα σας ενημερώσω...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Italian dream... (Corteaurian)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Italian dream...
H Corteaurian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 1,666 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε στις 06:39, 12-07-13:

Θελω να πραγματοποιηθει το κειμενο κατω απο το ονομα μου... ''...επαγγελεται φυσικός και μας γράφει από Ιταλία...''
Αυριο που θα θελω κι εγω κατι αλλο θα σας ενημερωσω κι εγω
Πριν 3 μηνες ηθελα να παω πληροφορικη, περσυ ηθελα φιλολογος (ασχετοοοο), πιο παλια ηθελα ηθοποιος, ενδυματολογος, μουσικος, φωτογραφος...
Αλλα αυτο που θελω απο την δευτερα δημοτικού μεχρι τωρα, ειναι να γινω δασκαλα... Η καθηγητρια (φυσικος, φιλολογος, οτι λαχει )...

Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη athinouli
H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 250 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε στις 01:24, 22-07-13:

Θα ήθελα να γίνω αυτό που είμαι, στρατιωτικός. Έχω ήδη εκπληρώσει ένα όνειρό μου..
αλλά και περαιτέρω θα ήθελα να ταξιδέψω σε όλα τα μήκη και τα πλάτη του κόσμου, όπου είναι εφικτό να περπατήσει, κολυμπήσει, και να πετάξει άνθρωπος.. ταυτόχρονα με τη δουλειά μου όμως..

Παράθεση

Dark_Shadow

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dark_Shadow
Ο Dark_Shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 132 μηνύματα.

O Dark_Shadow Είμαι ένα δέντρο,κόντρα στον αέρα... έγραψε στις 21:17, 10-08-13:

Ως στρατιωτικός και ως Νατοικιά λογικά συμμετέχοντας σε αυτές τις υπέροχες αποστολές θα γνωρίσεις πολύ κόσμο.

Εγώ θέλω να γίνω Καθηγητής.Ο στόχος είναι Πανεπιστημίου ή γενικά στην τριτοβάθμια.Αν δε μας βγει θα κοιτάξουμε για δευτεροβάθμια.

Παράθεση

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη blonde_angel
H blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 114 μηνύματα.

H blonde_angel ~Επανάσταση; έγραψε στις 21:30, 10-08-13:

Το μόνο που θα ήθελα όσο τίποτα άλλο στην ζωή μου είναι να μπορέσω να κάνω κάποιους ανθρώπους να νιώσουν καλά με τον εαυτό τους. Δεν μιλάω για δικούς μου ανθρώπους, μιλάω για οποιονδήποτε έχει ανάγκη να νιώσει καλά και η ίδια η κοινωνία του στερεί αυτό το αίσθημα. Θα ήθελα αφού κάνω τις σχετικές σπουδές να ασχοληθώ με ανθρώπους που αντιμετωπίζουν νοητικά ή/και κινητικά προβλήματα ή να εργαστώ σε κάποιο απεξάρτησης ή ίσως και να ασχοληθώ με παιδιά που αντιμετωπίζουν μαθησιακές δυσκολίες. Τώρα που το σκέφτομαι θα μπορούσα να κάνω οτιδήποτε σχετικό!! Το ξέρω πως είναι περίεργο και πως οι περισσότεροι αυτό που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ θα ήθελαν είναι να αποκτήσουν χρήματα ή φήμη μέσω της δουλειάς τους αλλά πιστεύω πως εγώ θα ένιωθα πολύ πιο ευτυχισμένη αν έβλεπα περισσότερους ανθρώπους να χαμογελάνε! Αυτό από εμένα

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DarthFederer
Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,325 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε στις 21:45, 10-08-13:

Εχω περασει στο Πανεπιστημιο και ακομα δν εχω αποφασισει τι θα γινω οταν μεγαλωσω, εχω χρονια ακομα.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gregory, nub
Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Εργάτης/τρια . Έχει γράψει 2,442 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε στις 21:51, 10-08-13:

Θα θελα να χα πολύπλευρες γνώσεις, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα το κυνηγήσω αυτό.
Για δουλειά δεν έχω πρόβλημα, αρκεί να δίνει αρκετά λεφτά για να ζω άνετα και να έχω προσωπική ζωή.

Παράθεση

spitogata (Μαίρη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη spitogata
H Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 149 μηνύματα.

H spitogata meoww έγραψε στις 23:55, 10-08-13:

Εγώ θέλω να γίνω ακτιβίστρια της Greenpeace.Tύπου να τρέχω στον Ατλαντικό και να κάνω χαλάστρα στα φαλαινοθηρικά,να κρεμιέμαι από κτήρια κρατώντας πανό και να κάνω καταδύσεις σε κοραλλιογενείς υφάλους υπερασπιζόμενη την καρέτα-καρέτα

Επίσης,πάντα μεγάλο μου όνειρο θα είναι να γίνω κτηνίατρος,αλλά παραιτήθηκα στην πορεία,αφού δεν το είχα καθόλου με τα θετικά μαθήματα
Θα συμβιβαστώ με το να γίνω εθελόντρια σε κάποια φιλοζωική

Τέλος,θέλω πολύ πολύ να κάνω πάρα πάρα πάρα πολλά ταξίδια παντού,σε όλο το κόσμο,κυρίως σε χώρες που έχουν τελείως διαφορετική κουλτούρα,ήθη και έθιμα από την δικιά μας.

Αυτά.

Παράθεση

Dr.Quantum

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dr.Quantum
Ο Dr.Quantum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 426 μηνύματα.

O Dr.Quantum έγραψε στις 01:03, 11-08-13:

Να είμαι ερευνητής επιστήμονας και να δουλεύω σε κάποιο project ή έρευνα,να έχω ένα golden retriever,σύντροφο,κρύο,χιόνια,βροχές και συννεφιά,και να βγαίνω στη φύση κάθε μέρα βόλτα με το σκύλο.Αυτά για τα late 30's.Πρίν θέλω πιο έξαλα πράγματα,να σπουδάζω,να μορφώνομαι,να κάνω φοιτητική ζωή αξέχαστη και να αποκτήσω νέες εμπειρίες.Ταξίδια,γνωριμίες,σχέσεις κτλ.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη *Maria (^_^)*
H *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,003 μηνύματα.

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε στις 08:43, 11-08-13:

Χμμ..αυτό που θα ήθελα να είμαι για όλη την υπόλοιπη ζωή μου είναι μια επιτυχημένη φιλόλογος!
Σε λίγους μήνες θα βρίσκομαι στο πρώτο σκαλάκι του στόχου μου!

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,633 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 18:29, 14-08-13:

Μεχρι σημερα που μιλαμε οσα ηθελα να κανω και να γινω τα εζησα. Απωθυμενα δηλαδη μηδενικα. Απο εδω και στο εξης αισθανομαι πως η ζωη μου αλλαζει δραματικα απο ολες τις αποψεις κι εχω μπει σε διλημματα. Μου εχουν δοθει δυο κλαρακια, ενα απο τα οποια πρεπει να διαλεξω. Το καθε ενα απο αυτα με οδηγει και καπου αλλου. Ο κρονος εχει κανει για τα καλα την δουλεια του...

Παράθεση

eya95 (Εύα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη eya95
H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H eya95 official cat lady έγραψε στις 18:51, 14-08-13:

Εγω θα θελα απλα να γινω σοφος... οχι μονο απο γνωσεις αλλα κ απο εμπειριες ζωης και βιωση ποκιλων καταστασεων/συναισθηματων κτλ ;/ :Ρ τωρα ας ξεκινησω απο δικηγορος κ θα δουμε που θα καταληξει ,,,,

Παράθεση

anwnymos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη anwnymos
Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 376 μηνύματα.

O anwnymos after a mindfuck έγραψε στις 19:05, 14-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Μεχρι σημερα που μιλαμε οσα ηθελα να κανω και να γινω τα εζησα. Απωθυμενα δηλαδη μηδενικα. Απο εδω και στο εξης αισθανομαι πως η ζωη μου αλλαζει δραματικα απο ολες τις αποψεις κι εχω μπει σε διλημματα. Μου εχουν δοθει δυο κλαρακια, ενα απο τα οποια πρεπει να διαλεξω. Το καθε ενα απο αυτα με οδηγει και καπου αλλου. Ο κρονος εχει κανει για τα καλα την δουλεια του...
αχ ο ατιμος ο κρονος

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Καναδάς (Αμερική). Έχει γράψει 18,598 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 21:52, 14-08-13:

Θα ήθελα να γίνω βιολόγος και να είμαι όλο σε ερευνητικά προγράμματα και τέτοια

Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Emilouko
H Βarn Owl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,634 μηνύματα.

H Emilouko πολύ ωραία έγραψε στις 00:25, 15-08-13:

Θα' θελα να μελετάω τα αστέρια...Γενικά ό,τι έχει σχέση με τον ουρανό και το σύμπαν

Παράθεση

anwnymos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη anwnymos
Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 376 μηνύματα.

O anwnymos after a mindfuck έγραψε στις 01:00, 15-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Emilouko
Θα' θελα να μελετάω τα αστέρια...Γενικά ό,τι έχει σχέση με τον ουρανό και το σύμπαν
ε τι το ψαχνεις τοτε?
γινε αστρολογος !

Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

H Βarn Owl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,634 μηνύματα.

H Emilouko πολύ ωραία έγραψε στις 01:43, 15-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από anwnymos
ε τι το ψαχνεις τοτε?
γινε αστρολογος !
Xαχα..δε με ενδιαφέρουνν οι προβλέψεις κτλπ..
Και αστρονόμος να ΄θελα να γίνω δε γίνεται.Απλά από παιδί μ'αρεσαν τα αστέρια
Τώρα για αλλού το κόβω Ούτε καν

Παράθεση

eya95 (Εύα)

Δραστήριο Μέλος

H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H eya95 official cat lady έγραψε στις 01:54, 15-08-13:

Xαχα..δε με ενδιαφέρουνν οι προβλέψεις κτλπ..
Και αστρονόμος να ΄θελα να γίνω δε γίνεται.Απλά από παιδί μ'αρεσαν τα αστέρια
Τώρα για αλλού το κόβω Ούτε καν
πωωωωω κ μεναα μ γοητευε παντα αυτο... δν εχω αφησει προβολη γ προβολη στ πλανηταριο ... αλλα κ παλι δν μπορω να γινω ;ρ

Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

H Emilouko πολύ ωραία έγραψε στις 01:57, 15-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από eya95
πωωωωω κ μεναα μ γοητευε παντα αυτο... δν εχω αφησει προβολη γ προβολη στ πλανηταριο ... αλλα κ παλι δν μπορω να γινω ;ρ
Ούτε γω.Εντάξει δε με καίει και η ψυχολογία μ'αρέσει υπερβολικά. Αυτό έχω πιθανότητες να το καταφέρω.

Παράθεση

eya95 (Εύα)

Δραστήριο Μέλος

H eya95 official cat lady έγραψε στις 16:16, 15-08-13:

Ούτε γω.Εντάξει δε με καίει και η ψυχολογία μ'αρέσει υπερβολικά. Αυτό έχω πιθανότητες να το καταφέρω.
μπορουμε ετσι κ αλλιως να χουμε πολλαπλα ενδιαφεροντα χωρις να ακολουθουμε κτ συγκεκριμενο !! :Ρ

Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

H Emilouko πολύ ωραία έγραψε στις 17:01, 15-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από eya95
μπορουμε ετσι κ αλλιως να χουμε πολλαπλα ενδιαφεροντα χωρις να ακολουθουμε κτ συγκεκριμενο !! :Ρ
Ναιι..και γενικά μ'αρέσει να ασχολούμαι με πολλά πράγματα και ας είναι άκυρα μεταξύ τους

Παράθεση

valeria..

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη valeria..
H valeria.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H valeria.. έγραψε στις 13:18, 18-08-13:

Μικρή ήθελα να γίνω δικηγόρος μετά στο γυμνάσιο είπα ότι θα γίνω φωτογράφος
τελικά έχω καταλήξει στο ψυχολόγος αλλά μ΄αρέσει πολύ στρατηγός και
σωματοφύλακας...Ένας θεός ξέρει τελικά τι θα γίνω..

Παράθεση

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,601 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 14:40, 18-08-13:

Αρχικα θα ηθελα να φυγω απο την Ελλαδα και να γραφω επιτελους απο ΓΕΡΜΑΝΙΑ. Πιο συγκαικριμενα απο το Μοναχο της Γερμανιας να σπουδασω εκει ειτε μαθηματικα ειτε γερμανικη φιλολογια (στη Γερμανια φιλολογια). Αν καταφερω να παω στην Γερμανια για σπουδες καλως αν οχι Θεσσαλονικη και μετα μεταπτυχιακο στο Μοναχο. Για γερμανικη φιλολογια μεταπτυχιακο ---> Γλωσσα και πολιτισμο στον γερμανοφωνο χωρο. Ενω για τα μαθηματικα ----> κλαδος καθαρων μαθηματικων. Να ζησω ευτυχισμενη στο μερος που υπεραγαπω και να κανω πολλααα ταξιδια! Οπως και μια μερα να καταφερω να γραψω ενα δικο μου βιβλιο

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΨΑΡΑΚΙ1993 (BLOODY MARY)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη ΨΑΡΑΚΙ1993
H BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 587 μηνύματα.

H ΨΑΡΑΚΙ1993 έγραψε στις 15:23, 18-08-13:

θα ηθελα πολυ να ανοιξω παιδικο σταθμο και να εχω ενημερο προσωπικο πανω σε θεματα νηπιων και βρεφων σε ενα ανετο φιλοξενο και ζεστο περιβαλλον

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Akatanomasty

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akatanomasty
H Akatanomasty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H Akatanomasty (Eruanne) έγραψε στις 17:34, 19-08-13:

Αν παρουσίαζα έστω και την παραμικρή κλίση στις θετικές επιστήμες, θα γινόμουν αστροναύτης, ή γενικά κάτι σχετικό με τη διαστημική....

Παράθεση

DanaiPsa

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη DanaiPsa
H DanaiPsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 79 μηνύματα.

H DanaiPsa Tumblr: http://danaeps.tumblr.com/ έγραψε στις 18:28, 19-08-13:

Εγώ στη ζωή μου θα ήθελα να γίνω ένας σωστός άνθρωπος. Χαρούμενος και ευτυχισμένος με αυτά που θα έχω. Θα ήθελα να προσφέρω στον κόσμο και να βοηθήσω όσους χρειάζονται τη βοήθειά μου. Θα ήθελα να γίνω ένα ηφαίστειο που εκρήγνει αγάπη.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Βλα (Βλαδίμηρος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Βλα
Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 831 μηνύματα.

O Βλα Η κόλαση, λοιπόν, είναι η πατρίδα μας. έγραψε στις 19:40, 20-08-13:

Θα ήθελα να γίνω ένας πετυχημένος καθηγητής λυκείου.
Και όταν μιλάω για επιτυχία, εννοώ οι μαθητές μου να με λατρεύουν!

Ακούγεται εγωιστικό αλλά πιστεύω είναι ό,τι πιο ωραίο!!!

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

johnietraf (γιαννης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη johnietraf
Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,215 μηνύματα.

O johnietraf έγραψε στις 20:18, 20-08-13:

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Barney-Stinson-barney-stinson-30805853-1024-768.png
Εμφανίσεις:  38
Μέγεθος:  1,56 MB
να παντρευτω μετα τα 30 και να ζησω φοβερα σαν τον μπαρνευ χαχα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 23-09-13 στις 18:02. Αιτία: διαχείριση συνημμένης εικόνας
Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nefeli Graf
H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,874 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 20:34, 20-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Βλα
Θα ήθελα να γίνω ένας πετυχημένος καθηγητής λυκείου.
Και όταν μιλάω για επιτυχία, εννοώ οι μαθητές μου να με λατρεύουν!

Ακούγεται εγωιστικό αλλά πιστεύω είναι ό,τι πιο ωραίο!!!
Θα το πετύχεις σε έχω ικανό.Πάρε παράδειγμα τον φιλόλογο σου.

Εγώ θα ήθελα να γίνω δικηγόρος αρχικά και μετά να πάω για δικαστής(δικαστίνα).Απλά να μπορώ να μπορώ να υπερασπίζομαι το δίκαιο ναι το δίκαιο.Γελάστε αλλά ναι αυτό θέλω.
Μέχρι φέτος αρχές του χρόνου ήθελα να γίνω αρχαιολόγος με ενδιαφέρει η περίοδος 12ος αι. π.Χ-2ος αι.περίπου.Με ενδιαφέρει και αρκετά η μυθολογία οπότε κάτι σχετικό που να συνδυάζονται αν δεν καταφέρω τον πρώτο μου στόχο.
Επίσης εκτός επαγγέλματος που θα ακολουθήσω λόγω προβλημάτων υγείας που με επηρρέασαν αλλά και επειδή κατά βάθος(κατά πολύ βάθος ) είμαι ψυχούλα μωέ θα ήθελα να γίνω εθελόντρια στην Φλόγα και στο Χαμόγελο του Παιδιού και σε παρόμοιους συλλόγους/οργανισμούς για την βοήθεια οικογενειών και παιδιών με προβλήματα υγείας (ή άλλα προβλήματα) ή σε άλλους μη κερδοσκοπικούς οργανισμούς που παλεύουν για τα δικαιώματα των ανθρώπων και για την υγεία και την απεξάρτηση από διάφορα όπως τα games στο διαδίκτυο και τα ναρκωτικά π.χ. ο ΟΚΑΝΑ.
Αυτά τα ολίγα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nefeli Graf : 20-08-13 στις 21:51. Αιτία: Προσθήκη λινκ των οργανισμών :P
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Just a sweetie!! (Marguerite des près)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Just a sweetie!!
H Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 153 μηνύματα.

H Just a sweetie!! έγραψε στις 17:52, 25-08-13:

Δν ξέρω ακομα και νομίζω οτι θα περάσουν πολλά πολλά χρόνια ώσπου να μάθω αυτό που ξέρω είναι οτι θα ήθελα να ζω μια απλή, ήρεμη κ ευτυχισμένη ζωή με την οικογένεια μου. Και να μπορέσω να βοηθήσω όσο το δυνατόν περισσότερους ανθρώπους να είναι υγιείς και χαρούμενοι :-)

Παράθεση

Στο διάολο πάμε (Λενιώ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Στο διάολο πάμε
H Λενιώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 610 μηνύματα.

H Στο διάολο πάμε Till we get a piece, fuck peace έγραψε στις 15:37, 24-10-13:

Θα ήθελα να ΄μουν διάσημη για κάποιο ταλέντο μου!!!

Παράθεση

Let.It.Go:\ (μακ*)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Let.It.Go:\
H μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H Let.It.Go:\ Yup. I' m fucking crazy. έγραψε στις 17:01, 24-10-13:

ευτυχισμένη.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

legisperitus

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη legisperitus
Ο legisperitus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O legisperitus έγραψε στις 19:37, 31-08-14:

Δικηγοροςsmartass::.........................
............(και ερωτοχτυπημενος,αλλα κυριως το πρωτο)!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

methexys

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,841 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 21:15, 31-08-14:

θα ήθελα να είμαι διάσημη, πετυχημένη αρχιτέκτονας αλλά ταυτόχρονα να ασχολούμαι με τη ζωγραφική και τη μοντέρνα τέχνη,να δημιουργώ,να οργανώνω αυτές τις περίεργες, "ψαγμένες" εκθέσεις που κανένας δεν καταλαβαίνει τι θέλει να πει ο ποιητής

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

PeterTheGreat (Staphylococcus aureus)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη PeterTheGreat
Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 772 μηνύματα.

O PeterTheGreat έγραψε στις 21:21, 31-08-14:

Όνειρο από πάντα που δυστυχώς δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί λόγω μυωπίας και αστιγματισμού. Εναλλακτικά, έχω επιλέξει κάτι πολύ πιο προσιτό ως στόχο:

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PeterTheGreat : 31-08-14 στις 21:24.
Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,367 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 03:38, 01-09-14:

θα γούσταρα και θα με κάλυπτε πλήρως να ήμουν στους γιατρούς χωρίς σύνορα και να μουν απ' αυτούς που διοργανώνουν φιλανθρωπίες με το κιλό
με την προυπόθεση να είχα και τον γκόμενο μαζί, και το σκυλί και ένα ασφαλές σπίτι
και τπτ άλλο δεν θα με ένοιαζε

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Darkness : 01-09-14 στις 03:42.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους