Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,326 εγγεγραμμένα μέλη και 3,070,442 μηνύματα σε 94,331 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 695 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Τι θα θέλατε να γίνετε πραγματικά στη ζωή σας;

Italian dream... (Corteaurian)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Italian dream...
H Corteaurian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 1,666 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε στις 09:52, 01-09-14:

Θα ήθελα να γίνω διάσημη για κάποιο βιβλίο που θα γράψω, το έχω μεγάλο άχτι...

Και δασκάλα θα ήθελα να γίνω, θα έδινα τα πάντα για να γίνω δασκάλα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Italian dream... : 01-09-14 στις 09:59.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hephaestus

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hephaestus
Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,426 μηνύματα.

O Hephaestus έγραψε στις 14:19, 03-09-14:

Εχω αρκετα ονειρα,που μαλλον φανταζουν ουτοπικα...

Θελω να τελειωσω το ιστορικο αρχαιολογικο απθ, να κανω ενα μεταπτυχιακο στην αιγυπτιολογια και να ασχοληθω με τον τομεα της ερευνας...

Μακαριιι!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Equilibria

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Equilibria
Ο Equilibria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 216 μηνύματα.

O Equilibria έγραψε στις 14:34, 03-09-14:

Θα ήθελα να γίνω πολύ καθηγητής πανεπιστημίου και να ασχοληθώ
είτε με την φιλοσοφία πίσω από τις κοινωνικές επιστήμες ή με μαθηματικά οικονομικά.
Εναλλακτικά θα ήθελα να κάνω ταξίδια,να γνωρίζω και να βοηθάω ανθρώπους,σε κάποιο διεθνή οργανισμό ή στο διπλωματικό σώμα.

όνειρα τρελά,όνειρα απατηλά

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Στο διάολο πάμε (Λενιώ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Στο διάολο πάμε
H Λενιώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 610 μηνύματα.

H Στο διάολο πάμε Till we get a piece, fuck peace έγραψε στις 16:04, 03-09-14:

Δασκαλα χωρις συνορα οπως λεμε γιατρος χωρις συνορα ... ε κατι τετοιο...

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

νΑίφος

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη νΑίφος
H νΑίφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 36 μηνύματα.

H νΑίφος Όλα είναι δρόμος.. έγραψε στις 18:18, 03-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από Italian dream...
Θα ήθελα να γίνω διάσημη για κάποιο βιβλίο που θα γράψω, το έχω μεγάλο άχτι...
Κι εγώ, από μικρή! Με ρωτούσαν τι ήθελα να γίνω και εγώ τους έλεγα συγγραφέας..

Αρχική Δημοσίευση από Italian dream...
Και δασκάλα θα ήθελα να γίνω, θα έδινα τα πάντα για να γίνω δασκάλα
Γίνε..!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 19:58, 03-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από νΑίφος
Αν γράφεις καμιά φορά και κανένα λογοτεχνικό κείμενο, καμιά ιστοριούλα δηλαδή και αν κάποια στιγμή έχεις ένα ικανοποιητικό υλικό, θα μπορούσες να το εκδόσεις και έτσι θα γίνεις συγγραφέας. Εγώ πολλές φορές είχα ξεκινήσει αλλά έμενε στην πρώτη σελίδα.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

laurentides

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη laurentides
H laurentides αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 202 μηνύματα.

H laurentides έγραψε στις 20:52, 03-09-14:

Να γυρίσω όλο τον κόσμο

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αγγελοκρουσμενη

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Αγγελοκρουσμενη
H Αγγελοκρουσμενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.

H Αγγελοκρουσμενη έγραψε στις 21:06, 03-09-14:

Ζωγράφος!!!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Italian dream... (Corteaurian)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Italian dream...
H Corteaurian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 1,666 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε στις 12:27, 05-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από νΑίφος
Κι εγώ σε τέτοια φάση ήμουν, μόνο που το έλεγα απλά επειδή μου φαινόταν ενδιαφέρον και διάβαζα βιβλία... Όταν είδα ότι όντως είχα -λίγο- ταλέντο και μου άρεσε κιόλας, ποιός με έπιανε!!!

Γίνε..!
Να ήταν τόσο απλό...

Παράθεση

Jov7

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Jov7
H Jov7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.

H Jov7 έγραψε στις 01:43, 10-09-14:

Το δικό μου όνειρο ήταν πάντα να γίνω μεγάλη μπασκεμπολίτρια, σε εθνικές και δεν σημαζεύεται (από μικρή το είχα καψούρα)
Πλέον αυτό μου φαίνεται όνειρο απατηλο μιας και μετά από παύση κάποιου χρόνου αυτό συνετέλεσε στο να αργησω να έρθω ξανά στην επιθυμητή φυσική κατάσταση και εκτός αυτού βλέπω πως υπάρχει πολύ πονηριά ,κακία και πολλά διευθαρμένα άτομα σε αυτούς τους χώρους που εκμεταλεύονται καταστάσεις. Άρα για να πάει κάποιος ψηλά πρέπει να χει σίγουρα κάποιο δυνατό μέσο. Βέβαια ποτέ μην λες ποτέ. Δεν έχω σταματήσει να ασχολούμαι με το άθλημα και δεν σκοπεύω μιας και στα άμμεσα σχέδια μου είναι να παρακολουθήσω Σχολή Προπονητικής και να πάρω άδεια άσκησης επαγγέλματος
Είμαι της άποψης πως όταν κάτι θες πολύ τότε εσύ ο ίδιος το επιδιώκεις να γίνει ασυνείδητα!
Eύχομαι ολονών τα όνειρα να βγουν αληθινά!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,698 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 16:51, 10-09-14:

Ελπίζω να πραγματοποιηθεί σύντομα...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sunflower_

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sunflower_
H sunflower_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H sunflower_ έγραψε στις 15:29, 15-09-14:

Το δικό μου όνειρο είναι να ανοίξω ένα μικρό καφέ, ότι να ναι θα μου πείτε, αλλά θέλω τόσο πολύ να έχω ένα δικό μου μικρό μαγαζάκι με πολλές ποικιλίες καφέ και σπιτικά γλυκά, να παίζει ωραία μουσικούλα και γενικά να έχει φουλ παρεϊστικο κλίμα

Παράθεση

orange crush

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη orange crush
H orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 284 μηνύματα.

H orange crush έγραψε στις 17:20, 15-09-14:

Πιο μικρή (και τώρα δε λέω όχι ) ήθελα να έχω δικό μου ραδιοφωνικό σταθμό, που θα παίζει κομμάτια που οι άλλοι σταθμοί δε βάζουν ποτέ ή βάζουν σπάνια. Να παίζω όμορφη μουσική, ανεξάρτητα από το είδος ...

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,656 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 20:12, 15-09-14:

Πετυχημένη σχεδιάστρια μόδας, πάμπλουτη ( σε φάση ότι αν δούλευα για να φάω, δε θα το απολάμβανα, ενώ πάμπλουτη είμαι τέρμα χαλαρή) γεμάτη έμπνευση και ικανοποίηση. Αχχχ όνειρααα fml

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 00:12, 16-09-14:

Ειμαι ικανοποιημενη απο την ζωη μου, ολα βαινουν καλως.
Εχω καποιο μελλοντικο ονειρο το οποιο με καλη θεληση και τυχη θα πραγματοποιησω.
Αλλα δε λεω ποτε τι θα κανω, πριν το κανω.

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Πετυχημένη σχεδιάστρια μόδας, πάμπλουτη ( σε φάση ότι αν δούλευα για να φάω, δε θα το απολάμβανα, ενώ πάμπλουτη είμαι τέρμα χαλαρή) γεμάτη έμπνευση και ικανοποίηση. Αχχχ όνειρααα fml
Και γιατι οχι; Μωρε, σημασια εχει να κανεις αυτο που σαρεσει, το χρημα οταν γινεται αυτοσκοπος χανεις την ουσια, το απο που ξεκινησα..
Εγω πιστευω θα τα καταφερεις αρκει να κανεις αργα κ σταθερα βηματα...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thomas l. : 16-09-14 στις 22:45. Αιτία: merge posts
Παράθεση

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη panagiotists13
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,067 μηνύματα.

O panagiotists13 έγραψε στις 14:31, 16-09-14:

Να γίνω μεγαλοεπιχειρηματίας (από αυτούς τους μεγιστάνες που δεν ξέρουν τι έχουν κι έτσι).Οι επιχειρήσεις μου θα είναι σε ανθρωπιστικούς-θεωρητικούς κλάδους και θα απορροφούν αμέσως πτυχιούχους θεωρητικών σχολών (κέντρα εκμάθησης ξένων γλωσσών,μεταφραστικά γραφεία,εκδοτικοί οίκοι,διαφημιστικές, βιβλιοπωλεία,τύπος (εφημερίδες,περιοδικά,...),κόμικς,..... με δραστηριότητα σε όλες τις χώρες του κόσμου ανεξαιρέτως (τα κεντρικά θα είναι στη Γαλλία)!!!
(εννοείται πως τα μισά κέρδη θα πήγαιναν δωρεές σε πανεπιστήμια σε Γαλλία και Ελλάδα καθώς και σε δημιουργία σχολείων σε χώρες της Αφρικής,της Ασίας και της Ν. Αμερικής για φτωχά παιδιά αλλά και για ενήλικες που θέλουν να μάθουν γράμματα και μετά θα προωθούσα όσα παιδιά άξιζαν για σπουδές στην Ευρώπη με δικά μου τα έξοδα (μαντέψτε ποιο θα είναι το κύριο μάθημα!!!)

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover

Ελπίζω να πραγματοποιηθεί σύντομα...
Αν τα όνειρά μου γίνουν πραγματικά,θα σε προσλάβω για καθηγήτρια!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thomas l. : 16-09-14 στις 22:41. Αιτία: merge posts
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,698 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 17:13, 17-09-14:

Αρχική Δημοσίευση από panagiotists13
Να γίνω μεγαλοεπιχειρηματίας (από αυτούς τους μεγιστάνες που δεν ξέρουν τι έχουν κι έτσι).Οι επιχειρήσεις μου θα είναι σε ανθρωπιστικούς-θεωρητικούς κλάδους και θα απορροφούν αμέσως πτυχιούχους θεωρητικών σχολών (κέντρα εκμάθησης ξένων γλωσσών,μεταφραστικά γραφεία,εκδοτικοί οίκοι,διαφημιστικές, βιβλιοπωλεία,τύπος (εφημερίδες,περιοδικά,...),κόμικς,..... με δραστηριότητα σε όλες τις χώρες του κόσμου ανεξαιρέτως (τα κεντρικά θα είναι στη Γαλλία)!!!
(εννοείται πως τα μισά κέρδη θα πήγαιναν δωρεές σε πανεπιστήμια σε Γαλλία και Ελλάδα καθώς και σε δημιουργία σχολείων σε χώρες της Αφρικής,της Ασίας και της Ν. Αμερικής για φτωχά παιδιά αλλά και για ενήλικες που θέλουν να μάθουν γράμματα και μετά θα προωθούσα όσα παιδιά άξιζαν για σπουδές στην Ευρώπη με δικά μου τα έξοδα (μαντέψτε ποιο θα είναι το κύριο μάθημα!!!)

Αν τα όνειρά μου γίνουν πραγματικά,θα σε προσλάβω για καθηγήτρια!!!
Ευχαριστω θα περιμενω
Και σε μεταφραστικο δουλευω και σε εκδοτικο οικο και σε οτι θελεις
Ευχομαι καλη επιτυχια

Παράθεση

MariaLoveItaly (Μαρία)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη MariaLoveItaly
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 332 μηνύματα.

H MariaLoveItaly έγραψε στις 23:43, 22-06-15:

Θα ήθελα να ήμουν κόρη εφοπλιστή
Πέρα από αυτό το τρελό όνειρο όμως, θα ήθελα να γίνω ηθοποιός και να με ξέρει πολύς κόσμος ή να κάνω ένα επάγγελμα που να μου επιτρέπει να ταξιδέψω όσο το δυνατόν σε περισσότερες χώρες!

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,764 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 23:56, 22-06-15:

Θα ήθελα να είμαι ευτυχισμένη. Τίποτα λιγότερο, τίποτα περισσότερο.

Το ίδιο ευτυχισμένη πιστεύω θα ήμουν και με λεφτά και χωρίς, είτε στο χωριό μου είτε στη Νέα Υόρκη, αρκεί η ίδια να τα είχα καλά με τον εαυτό μου και να έκανα κάτι που αγαπώ.

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

GeorgeRns

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη GeorgeRns
Ο GeorgeRns αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 43 μηνύματα.

O GeorgeRns έγραψε στις 08:27, 23-06-15:

Θα ήθελα να γίνω πετρούνιας

Παράθεση

libre

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη libre
Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 667 μηνύματα.

O libre έγραψε στις 13:09, 25-06-15:

Εγώ όταν μεγαλώσω () θα κάνω κοινωνικό δίκτυο σαν το Facebook και θα γίνω ξακουστός σαν τον Mark Zuckerberg.

Σοβαρά τώρα. Είμαι στο χώρο του coaching και της ευεξίας. Είναι ενδιαφέρων τομέας, αλλά έχω αρχίσει να ξενερώνω κάπως. Κοτσαρω ως επί το πλείστον ευκατάστατα άτομα που σκορπάνε ένα καρο λεφτά για να οργανωθουν και να αισθανθουν καλυτερα, ενώ γύρω μας άλλοι συμπολίτες δεν έχουν στον ήλιο μοίρα. Αντιμετωπίζω συνεχεια τα λεγόμενα first world problems, δηλαδη άτομα που έχουν σχεδον λύσει ολα τους τα προβλήματα κι επινοούν συνέχεια καινουργια για να έχουν να ασχολουνται ή πνίγονται σε μια κουταλιά νερό.

Εχω περιορίσει αρκετά την πελατεία στο γραφείο μου και λέω να πουλάω υπηρεσίες από το ιντερνετ. Δηλαδη ένα κοινωνικό δικτυο στον ιδιο τομεα οπου θα πουλάω κιτ auto-coaching, seminaria, συστάσεις για μαγαζια ευεξιας (spa, κομμωτήρια, κλπ), προορισμούς για φροντιδα και ξεκούραση, events κι ό,τι έχει σχέση με ευεξία. Έστησα το δικτυο σε wordpress και μου βγηκε η ψυχή να παλέυω να συγχρονίσω τα διαφορα plugins να δουλεψουν αρμονικά (bugs, updates κλπ) και να περιμένω απαντησεις από τους developpers. Ειπα να πάρω developper, αλλά στην πορεία κόλλησα το μικρόβιο και σκέφτομαι να γίνω developper o ιδιος.

Αμα δουλεψει καλα το δικτυο στα γαλλικά θα το κάνω ευρωπαικο και θα επεκταθω και σε άλλους τομεις πχ επαγγελματική μεταναστευση, διακοπες, μεσιτείες ακινητων κλπ Από ότι ξερω δεν υπαρχει τετοιο δικτυο σε αυτον τον τομέα.

Παράθεση

staza13

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη staza13
H staza13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 48 μηνύματα.

H staza13 ....!!!!!!! έγραψε στις 19:48, 25-06-15:

Θα ήθελα πάααρα πολύ να γίνω φιλόλογος...Να διδάσκω τα μαθήματα που αγαπώ σε παιδιά. ('Άσχετο που σπουδάζω σε τελείως διαφορετική σχολή ) Επίσης όνειρό μου από αρκετά μικρή (όταν ήμουν γύρω στα 12-13) ήταν ''να γυρνάω και να παίζω μουσική'', όπως έλεγα τότε. Ήθελα να γίνω μουσικός του δρόμου. ( Ναι τώρα μπορείτε να γελάσετε..!)

Παράθεση

Sommerfeld

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Sommerfeld
Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 337 μηνύματα.

O Sommerfeld . έγραψε στις 20:13, 27-06-15:

Eγώσίγουρα ότι ήθελα ήταν πάντα και αυτό που δεν γινόταν....

Παράθεση

miss marple

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη miss marple
H miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 373 μηνύματα.

H miss marple έγραψε στις 12:12, 03-08-15:

το όνειρό μου - το οποίο όσο πάει και απομακρύνεται - είναι να γίνω δικηγόρος ή εισαγγελέας ανηλικών...εναλλακτικά ακόμη και δικαστής ανηλικών, πάντως κάτι που να έχει να κάνει με νομική και ανήλικους
Παράθεση

egw o idios

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη egw o idios
Ο egw o idios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O egw o idios έγραψε στις 19:23, 08-08-15:

χαχαχαχα ποσο αστειο ειναι οτι δεν ξερω :p
Παράθεση

beeroas

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη beeroas
Ο beeroas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O beeroas έγραψε στις 15:41, 23-08-15:

Kύρια επιδίωξή μου στη ζωή είναι να εξυψώσω το καθημερινό μου λεξιλόγιο στο υψηλότερο δυνατό τέτοιο
Παράθεση

Dimitris S

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dimitris S
Ο Dimitris S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 894 μηνύματα.

O Dimitris S έγραψε στις 19:07, 23-08-15:

Να έχω αρκετά χρήματα έτσι ώστε να ανοίξω το rock μπαράκι(πρωτότυπο το ξέρω) που θα ήθελα(να μην με ανησυχεί δηλ. αν έχει κέρδος) και να παίζω κάθε βράδυ late 60s και 70s κομμάτια. Jimi Hendrix,Led Zeppelin,Cream,Janis Joplin,ZZ Top,Kansas,Boston,Blue Oyster Cult,Foghat,Deep Purple κ.α.
Παράθεση

nikolascy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikolascy
Ο nikolascy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 75 μηνύματα.

O nikolascy έγραψε στις 23:06, 23-08-15:

Ονειρο ζωης να γινω πιλοτος πολιτικης αεροποριας. Ισως σε λιγα χρονια υπαρξει μια λυση για μας τους δυσχρωματικους wannabe πιλοτους
Παράθεση

xristaras12345

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη xristaras12345
Ο xristaras12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,389 μηνύματα.

O xristaras12345 έγραψε στις 10:26, 24-08-15:

Αρχική Δημοσίευση από nikolascy
Ονειρο ζωης να γινω πιλοτος πολιτικης αεροποριας. Ισως σε λιγα χρονια υπαρξει μια λυση για μας τους δυσχρωματικους wannabe πιλοτους

εεε δηλαδή σκέφτεσαι κάτι τέτοιο περίπου αλλά για την αντίστοιχη πολιτική αεροπορία
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Capture16.PNG
Εμφανίσεις:  31
Μέγεθος:  1,49 MB  
Παράθεση

me.

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη me.
Ο me. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 293 μηνύματα.

O me. έγραψε στις 20:42, 11-05-16:

το χρημα οταν γινεται αυτοσκοπος χανεις την ουσια
κι εγώ αυτό σκέφτομαι όταν έχω αφραγκίες
Παράθεση

presvis

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη presvis
Ο presvis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 122 μηνύματα.

O presvis έγραψε στις 20:51, 11-05-16:

Το όνειρο μου από μικρός ήταν να γίνω ποδοσφαιριστής. Ο πατέρας μου με έστειλε σε ακαδημία ποδοσφαίρου από μικρή ηλικία, ήμουν καλός..αλλά λόγω του ότι ήμουν αδυνατούλης και κουραζόμουν πάρα πολύ εύκολα δεν μπορούσα να συνεχίσω. Οπότε χάθηκε αυτό το όνειρο. Δυστυχώς κάτι να θέλω τόσο πολύ όσο το ποδόσφαιρο, δεν υπάρχει , ούτε με γεμίζει κάτι όσο αυτό. Μετά, μου αρέσει η μουσική. Στον ελεύθερο μου χρόνο γράφω στίχους. Οπότε θα ήθελα μια μέρα, οι στίχοι που γράφω, να ερμηνευτούν από τους καλύτερους τραγουδιστές εκείνης της εποχής. Πρώτα από όλα όμως, θέλω να έχω την υγεία μου, γιατί χωρίς αυτή είναι δύσκολο να πραγματοποιήσω κάθε μου στόχο.. Εάν υπάρχει δεύτερη ζωή, ή αν μπορούσα να γυρίσω τον χρόνο πίσω, θα το παλεύα πάλι με το ποδόσφαιρο και θα έτρωγα πιο πολύ για να μην κουραζόμουν και να είχα δυνάμεις.
Παράθεση

nymphet

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nymphet
H nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 203 μηνύματα.

H nymphet έγραψε στις 22:03, 11-05-16:

Εδώ και κάποια χρόνια έχω μανία με τη σκέψη της υστεροφημίας.Με πιάνει πανικός όταν σκέφτομαι οτι θα πεθάνω μικρή,ασήμαντη και άχρηστη.Οπότε θα θελα να κάνω κάτι που να μείνει,οτιδήποτε.Να γίνω ιδανικά πηγή έμπνευσης για κάποιον στο μέλλον,όπως υπήρξαν πρόσωπα που ενέπνευσαν εμένα.
Παράθεση

KeepDreaming!

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη KeepDreaming!
H KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 616 μηνύματα.

H KeepDreaming! έγραψε στις 09:49, 12-05-16:

Δεν έχω ιδέα τι θέλω να κάνω στη ζωή μου...Με ανησυχεί λίγο αλλά αφήνω τη ζωή να κυλάει και κάποια στιγμή θα το βρω!
Παράθεση

billie perrakis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη billie perrakis
Ο billie perrakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 71 μηνύματα.

O billie perrakis έγραψε στις 13:07, 13-05-16:

θα θελα να ημουν γιος πλουσιων να σπουδαζα στο εξωτερικο πληροφορικη μετα να αγοραζα μια βιλα κ να μην ειχα ποτε το αγχος πως θα τα βγαλω περα κ ολα να κυλησουν ηρεμα!
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,665 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 13:09, 13-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από billie perrakis
θα θελα να ημουν γιος πλουσιων να σπουδαζα στο εξωτερικο πληροφορικη μετα να αγοραζα μια βιλα κ να μην ειχα ποτε το αγχος πως θα τα βγαλω περα κ ολα να κυλησουν ηρεμα!
όσο πιο πολλά λεφτά έχεις τόσο περισσότερο άγχος έχεις
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,562 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 13:11, 13-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
όσο πιο πολλά λεφτά έχεις τόσο περισσότερο άγχος έχεις
Άρα όσο πιο λίγα λεφτά έχεις τόσο λιγότερο άγχος έχεις. Ο μέσος Έλληνας δηλαδή πρέπει να είναι τελείως carefree. Καταλήξαμε σε άτοπο γιατρέ μου.
Παράθεση

Ρυζόγαλο

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Ρυζόγαλο
Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O Ρυζόγαλο Nothing... έγραψε στις 16:16, 13-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από Ξεχασμένος
Άρα όσο πιο λίγα λεφτά έχεις τόσο λιγότερο άγχος έχεις. Ο μέσος Έλληνας δηλαδή πρέπει να είναι τελείως carefree. Καταλήξαμε σε άτοπο γιατρέ μου.
Θα ήταν άτοπο, αν ο "γιατρός" έλεγε ότι "αν έχεις λίγα χρήματα, τότε δεν έχεις άγχος". Θα ήταν άτοπο, αν ο μέσος Έλληνας σήμερα, με το άγχος που έχει τώρα, θα είχε ακόμη περισσότερο αν ζούσε με περισσότερα χρήματα από ότι έχει τώρα.

Haha yes my friend, I am that fun at parties!
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 16:41, 13-05-16:

Θα ήθελα να γίνω ένας άνθρωπος για τον οποίον να είμαι περήφανη και εγώ η ίδια για εμένα και οι άνθρωποι που θα είναι γύρω μου.
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,665 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 16:44, 13-05-16:

οι Ελληνες έχουν άγχος γιατί πλέον δε μπορούνε να γίνουν δημόσιοι ή ιδιωτικοί υπάλληλοι που μπορούσαν παλιά . Πραγματική φτώχεια δεν έχει γνωρισει ο κόσμος στην Ελλάδα ακόμα (ο μέσος Έλληνας) αλλά αν συνεχίσουμε έτσι σε λίγο θα γνωρίσουμε.

Παρόλα αυτά πιστεύω ακόμα πως ένας επιχειρηματίας που βγάζει ένα σωρό χρήματα και έχει στην επίβλεψη του εταιρίες κοκ ΄έχει περισσότερο άγχος από έναν άνθρωπο χωρίς πολλά χρήματα που μένει σε ένα χωριό και είναι αυτάρκης.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 13-05-16 στις 16:50.
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,562 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 18:05, 13-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από Ρυζόγαλο
Θα ήταν άτοπο, αν ο "γιατρός" έλεγε ότι "αν έχεις λίγα χρήματα, τότε δεν έχεις άγχος". Θα ήταν άτοπο, αν ο μέσος Έλληνας σήμερα, με το άγχος που έχει τώρα, θα είχε ακόμη περισσότερο αν ζούσε με περισσότερα χρήματα από ότι έχει τώρα.

Haha yes my friend, I am that fun at parties!
Σύμφωνα με την υπόθεση όσο περισσότερα χρήματα έχεις τόσο πιο πολύ άγχος έχεις. Άρα τα χρήματα αυξάνουν το άγχος είτε αναλογικά ή εκθετικά. Συνεπώς αν μειώσεις τα χρήματα θα μειώσεις και το άγχος. Δεδομένο ότι ο μέσος Έλληνας είναι μέσα στο άγχος ενώ δεν έχει χρήματα καταλήγουμε αν όχι σε άτοπο, τουλάχιστο σε αντιφατικό συμπέρασμα.

Αυτό διότι το άγχος του Έλληνα μπορεί να παράγεται από κάτι άλλο. Έτσι το μόνο που έχουμε να κάνουμε είναι να συγκρίνουμε τους Έλληνες με λεφτά και τους Έλληνες χωρίς λεφτά για να διαπιστώσουμε αν όντος παίζει κάποιος άλλος παράγοντας.

Πόσο άγχος φαίνεται να έχει? Και αν θες μεγαλύτερο δείγμα μπορείς να εξετάσεις και τους 300. Επιπλέον η κοινή λογική λέει πως αυτός που έχει λεφτά μπορεί απλά να ζει από αυτά και να κάνει ότι θέλει χωρίς να τον νοιάζει τίποτα. Πρέπει να είναι πολύ αγχωτική τέτοια ζωή.
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε στις 18:28, 13-05-16:

Πόσο άγχος φαίνεται να έχει? Και αν θες μεγαλύτερο δείγμα μπορείς να εξετάσεις και τους 300. Επιπλέον η κοινή λογική λέει πως αυτός που έχει λεφτά μπορεί απλά να ζει από αυτά και να κάνει ότι θέλει χωρίς να τον νοιάζει τίποτα. Πρέπει να είναι πολύ αγχωτική τέτοια ζωή.
οι βουλευτές είναι δημόσιοι υπάλληλοι ....

΄Το άγχος και τα λεφτά πρέπει να είναι πολυπαραγοντική καμπύλη και να παίζουν ρόλο παράγοντες όπως σε κοινωνία ζεις, αν καλλιεργείς, αν ξέρεις να μαγειρεύεις.
Παράθεση

Ρυζόγαλο

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O Ρυζόγαλο Nothing... έγραψε στις 18:38, 13-05-16:

Σύμφωνα με την υπόθεση όσο περισσότερα χρήματα έχεις τόσο πιο πολύ άγχος έχεις. Άρα τα χρήματα αυξάνουν το άγχος είτε αναλογικά ή εκθετικά. Συνεπώς αν μειώσεις τα χρήματα θα μειώσεις και το άγχος. Δεδομένο ότι ο μέσος Έλληνας είναι μέσα στο άγχος ενώ δεν έχει χρήματα καταλήγουμε αν όχι σε άτοπο, τουλάχιστο σε αντιφατικό συμπέρασμα.

Αυτό διότι το άγχος του Έλληνα μπορεί να παράγεται από κάτι άλλο. Έτσι το μόνο που έχουμε να κάνουμε είναι να συγκρίνουμε τους Έλληνες με λεφτά και τους Έλληνες χωρίς λεφτά για να διαπιστώσουμε αν όντος παίζει κάποιος άλλος παράγοντας.

Εξαρχής συμφωνούσα στο ότι περισσότερα χρήματα δεν οδηγούν απαραίτητα σε περισσότερο άγχος. Και καταλαβαίνω τη λογική σου. Απλά for fun είπα ότι δεν είναι άτοπο( το οποίο άσχετα με το "fun" κομμάτι, όντως δεν είναι). Αλλά σα λογική, αυτή του "γιατρού" , όπως είπες και εσύ, είναι εσφαλμένη.

Αλλά μιας και ανοίξαμε συζήτηση, λίγο άκυρη βέβαια, είναι βέβαιο ότι υπάρχουν πάρα πολλοί παράγοντες που προκαλούν άγχος. Για να μπορούσαμε να αποδείξουμε αυστηρά τη σχέση του άγχους με τα χρήματα, θα έπρεπε να πάρουμε άτομα, τα οποία διαφέρουν μόνο στο εισόδημα(όχι απλά ένα τυχαίο δείγμα), πράγμα το οποίο είναι αδύνατο να συμβεί, για τους προφανείς λόγους. Άρα αυστηρή απόδειξη ποτέ δε θα μπορέσει να υπάρξει.Άτοπο θα ήταν αν αποδεικνύαμε ακριβώς το αντίθετο από αυτό που είπε ο φόκος, όπως προείπα. Δηλαδή, αν βρίσκαμε άτομα πανομοιότυπα, με μόνη μόνη διαφορά,ανάμεσα στις άπειρες, το εισόδημα και μπορούσαμε με κάποιον τρόπο να μετρήσουμε το άγχος. Can't happen. Και είναι αυτονόητο ότι δε λέω κάτι που δε θα το θεωρείς προφανές.

Είμαι σε τέτοιο μουντ τώρα, that's all.
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

O hack3r έγραψε στις 20:23, 13-05-16:

Προφανώς και δεν μπορείς να αποδείξεις με μαθηματική ακρίβεια οτιδήποτε για τους ανθρώπους καθώς είμαστε βιολογικά όντα και η βιολογία δεν είναι φυσική ή μαθηματικά. Μπορείς να βέβαια να κάνεις στατιστική απόδειξη. Δεν χρειάζεται όπως λες να πάρεις δύο ακριβώς ίδιους ανθρώπους, αλλά ένα μεγάλο δείγμα παρόμοιων ανθρώπων και να τα εξετάσεις ως προς το δίπολο άγχος-χρήματα και αν βρεις πολύ ισχυρό correlation τότε μπορείς να διατυπώσεις και την αντίστοιχη θεωρία.

Εγώ είμαι πάντα σε τέτοιο μουντ.
Παράθεση

Ρυζόγαλο

Αποκλεισμένος χρήστης

O Ρυζόγαλο Nothing... έγραψε στις 20:37, 13-05-16:

Προφανώς και δεν μπορείς να αποδείξεις με μαθηματική ακρίβεια οτιδήποτε για τους ανθρώπους καθώς είμαστε βιολογικά όντα και η βιολογία δεν είναι φυσική ή μαθηματικά. Μπορείς να βέβαια να κάνεις στατιστική απόδειξη. Δεν χρειάζεται όπως λες να πάρεις δύο ακριβώς ίδιους ανθρώπους, αλλά ένα μεγάλο δείγμα παρόμοιων ανθρώπων και να τα εξετάσεις ως προς το δίπολο άγχος-χρήματα και αν βρεις πολύ ισχυρό correlation τότε μπορείς να διατυπώσεις και την αντίστοιχη θεωρία.

Εγώ είμαι πάντα σε τέτοιο μουντ.
Μα το θέμα είναι ότι με τι κριτήρια θα ομαδοποιήσεις τους ανθρώπους. Επειδή είμαστε βιολογικά όντα, όπως σωστά είπες, είναι αδύνατο να ομαδοποιήσεις τους ανθρώπους, στον βαθμό που χρειάζεται. Το άγχος μπορεί να προέρχεται από τα όνειρα, στόχους του καθενός, την οικογένεια, το παρελθόν, το γενετικό ιστορικό(i guess...), υγεία κλπ κλπ. Και άντε να διαπιστώσεις και ότι τα στοιχεία που σου δίνουν είναι αληθή... ωωω κουράστηκα και με την σκέψη της διαδικασίας. Εδώ απλά λες : η λογική υπαγορεύει ότι τα χρήματα προσφέρουν ανέσεις, δεν έχεις πλέον να φοβάσαι για την επιβίωση, άρα είσαι πιο καλά από κάποιον άλλο. Αλλά μόνο με τη λογική πιστεύω γίνεται
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

O hack3r έγραψε στις 20:45, 13-05-16:

Μπορείς να κάνεις επίσης "πριν και μετά" έρευνα στα ίδια άτομα. Αν είσαι δισεκατομμυριούχος ας πούμε και σε καίει τόσο πολύ το θέμα, μπορείς να επιλέξεις 30 χρεωμένους Έλληνες και να αποπληρώσεις όλα τους έξοδα και να τους εξασφαλίσεις σίτιση, σπίτι, διακοπές κτλ για όλη τους την υπόλοιπη ζωή. Είμαι αρκετά σίγουρος πως τα επίπεδα άγχους που θα μετρήσεις μετά από μερικά χρόνια θα είναι δραματικά μειωμένα.

Αλλά και λογικά να το σκεφτείς, το άγχος πηγάζει από τον κίνδυνο ή από τον φόβο κινδύνου. Όταν έχεις χρήματα δεν χρειάζεται να δουλεύεις, άρα δεν έχεις το άγχος της δουλειάς, δεν έχεις το άγχος της επιβίωσης, και γενικώς μπορείς να λύσεις τα περισσότερα από τα προβλήματα που σου προκαλούν άγχος. Άρα νομίζω το να λέμε ότι όσο πιο πολλά λεφτά έχεις τόσο μεγαλύτερο το άγχος νομίζω είναι άτοπο.

Είμαι σίγουρος βέβαια ότι ο γιατρός το έλεγε υπό την σκοπιά του επιχειρηματία. Όπου ναι μεν έχεις λεφτά αλλά έχεις και πολλές ευθύνες και ρίσκο.
Παράθεση

Ρυζόγαλο

Αποκλεισμένος χρήστης

O Ρυζόγαλο Nothing... έγραψε στις 20:53, 13-05-16:

Λογικά σίγουρα βγάζει νόημα. Και όντως αυτός ο τρόπος μπορεί να είναι αποτελεσματικός. Βέβαια, χρειάζονται πολλοί πολλοί παραπάνω από 30. Και θέλει πάλι να κάνεις μια έρευνα για το παρελθόν τους, για να καλύψεις όσο μεγαλύτερο φάσμα γίνεται. Η διαδικασία συνεχίζει να είναι εξαιρετικά δύσκολη, όσα λεφτά και να έχεις, αλλά σίγουρα θα βγάλεις αποτελέσματα πιο αξιόπιστα, από ότι αν δούλευες με διαφορετικά άτομα. Αλλά, με τη λογική, όπως είπαμε, είναι προφανές το συμπέρασμα. Για ποιο λόγο να το επαληθεύσουμε? Δηλαδή, αν σου βγάλουν την πέτσα με νυχοκόπτη σίγουρα θα πονέσεις πιο πολύ, από το αν ξέρω εγώ, σου βγάζαν μία μία τις τρίχες του σώματος(μάλλον, ας υποθέσουμε πως ναι), εμείς χαζοί είμαστε να το εξακριβώσουμε ?
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,632 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 23:38, 13-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Μεχρι σημερα που μιλαμε οσα ηθελα να κανω και να γινω τα εζησα. Απωθυμενα δηλαδη μηδενικα. Απο εδω και στο εξης αισθανομαι πως η ζωη μου αλλαζει δραματικα απο ολες τις αποψεις κι εχω μπει σε διλημματα. Μου εχουν δοθει δυο κλαρακια, ενα απο τα οποια πρεπει να διαλεξω. Το καθε ενα απο αυτα με οδηγει και καπου αλλου. Ο κρονος εχει κανει για τα καλα την δουλεια του...
Και τελικα διαλεξα

*συνεχιστε σεις, εγω γραφω τα δικα μου
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 13-05-16 στις 23:44.
Παράθεση

logica

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη logica
H logica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H logica έγραψε στις 23:19, 31-05-16:

Ευτυχισμένη..
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους