Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,659 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε ποια περιοχή μένετε και πόσο ευχαριστημένοι είστε;

Hlianna

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hlianna
H Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.

H Hlianna έγραψε στις 21:57, 28-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από Nefeli Graf
Η Αμαλιάδα.Τα χωριά της είναι ακόμα στο 1800...χαχαχα Θα μας κόψουν και το λεωφορείο τώρα.Να δω σε τι σχολείο θα πηγαίνουμε...Τέλος πάντων η περιοχή είναι καλή αν χρειάζεται και άλλη ''ανάπτυξη'' ας πούμε...
Κοιτα χωρια σαν την Ανδραβιδα ας πουμε δεν τα θεωρω τελειως για πεταμα..χωρια ομως οπως η Δαμιζα(ειμαι και απο κει) ε αυτο ειναι κλασικο χωριο με τα ολα του!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

L0uk0umas

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη L0uk0umas
H L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.

H L0uk0umas έγραψε στις 16:22, 06-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Hlianna
.ακομα και να κλ@@@εις το μαθαινει ολος ο κοσμος
E, μην κλ@νεις κ εσύ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 16:08, 18-06-13:

Δήμο Αγίου Δημητρίου, πλησίον Μετρόμολ. Καλά είναι, δεν λέω, αν και προτιμώ τον Άλιμο.

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 16:17, 18-06-13:

ζωγράφου,αθήνα
εξαιρετική περιοχή πολύ αναβαθμισμένη,ευγενικοί άνθρωποι,πολλά πάρκα για βόλτες,πολλή άπλα,ελάχιστες πολυκατοικίες,ήσυχη περιοχή και πολλοι τόποι αναψυχής
σας άρεσε;
χαχα σας την έφερα
χάλια είναι!

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

grape

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη grape
H grape αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 182 μηνύματα.

H grape έγραψε στις 16:51, 18-06-13:

Xαλκίδα αγάπη μου χρόνια...

Αλλα Κρήτη πιο μεγάλη (λόγω καταγωγής)

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,251 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 19:24, 18-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από lydiatav
καλαματα λογω σπουδων..καλα ειναι μωρε αλλα θελω να γυρισω αθηνα (λογω παρεας). το κεντρο, ειδικα βραδυ, δεν το αλλαζω με τιποτα. <3
Αν και είχα περάσει με το αυτοκίνητο από Καλαμάτα πηγαίνοντας Ολυμπία και΄μενα μ'άρεσε σαν πόλη.
Μου έμοιασε σαν μικρή και πιο απλωμένη Αθήνα.
Εγώ μένω Κρήτη και πρέπει να΄μαι η μοναδική στο νομό που μένω,Ρέθυμνο γαρ.
Περιοχή δε λέω.

Παράθεση

grape

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη grape
H grape αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 182 μηνύματα.

H grape έγραψε στις 20:13, 18-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Αν και είχα περάσει με το αυτοκίνητο από Καλαμάτα πηγαίνοντας Ολυμπία και΄μενα μ'άρεσε σαν πόλη.
Μου έμοιασε σαν μικρή και πιο απλωμένη Αθήνα.
Εγώ μένω Κρήτη και πρέπει να΄μαι η μοναδική στο νομό που μένω,Ρέθυμνο γαρ.
Περιοχή δε λέω.
ζήτω το πατριωτάκι...Ο πατέρας μου είναι από Ρέθυμνο..η μάνα από Ηράκλειο

Παράθεση

Devian

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Devian
Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 189 μηνύματα.

O Devian How deep is your love? έγραψε στις 20:33, 18-06-13:

Καλά είναι στην Καλαμαριά μωρε

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,251 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 10:53, 19-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από grape
ζήτω το πατριωτάκι...Ο πατέρας μου είναι από Ρέθυμνο..η μάνα από Ηράκλειο
Και νόμιζα ότι είμαι μόνη εδώ κάτω.
Στην Καλαμαριά είναι τέλεια.

Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Melania~
H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,784 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 11:03, 19-06-13:

Εγώ κατοικώ Πάτρα και στην περιοχή που μένω είμαι πολύ ευχαριστημένη, διότι δεν είναι στο κέντρο και έχουμε και δασάκι κοντά, και γενικά πολλά δέντρα.

Έχουμε μικρούς δρόμους για να κάνουμε ποδήλατο, και είμαστε πραγματικά ήσυχα .

Παράθεση

Aeneas

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Aeneas
Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 823 μηνύματα.

O Aeneas απελπισμένος έγραψε στις 11:14, 19-06-13:

Στα Ανατολικά της Κρήτης! Καλά είναι!

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 11:22, 19-06-13:

Κέντρο Αθήνας.

όλα δίπλα,, πολλές συγκοινωνίες, και έχω και ησυχία άμα θελήσω.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maria7

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη maria7
H maria7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 154 μηνύματα.

H maria7 έγραψε στις 12:32, 19-06-13:

Πειραιά μένω και πραγματικά τον αγαπώ. Έχουμε καλή συγκοινωνία, πολλά ωραία μέρη για βόλτα (πασαλιμάνι, μικρολίμανο, πειραική κλπ) και εδώ που μένω είναι ήσυχα.

Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι
H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,297 μηνύματα.

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 12:44, 19-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από maria7
εδώ που μένω είναι ήσυχα.
κορυδαλλό...

...μέσα;;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maria7

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη maria7
H maria7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 154 μηνύματα.

H maria7 έγραψε στις 12:48, 19-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από κους
κορυδαλλό...

...μέσα;;

Μπα όχι, δεν στα είπαν καλά. Εκεί μόνο ήσυχα δεν είναι. Χαμός γίνεται στις φυλακές

Παράθεση

NatashaLP (Αναστασία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη NatashaLP
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H NatashaLP έγραψε στις 09:54, 23-09-13:

Μενω στον Πειραια και ειλικρινα,συγκρινοντας την περιοχη μου με αλλες κ αλλες που εχω επισκεπτει,ειναι απο τις καλυτερες που μπορουν να υπαρξουν!
Καθαροτερος αερας,θαλασσα να την πιεις στο ποτηρι,εστιατορια και καφετεριες,μαγαζια,συγκοινωνιες και ενα σωρο αλλα μπροστα στα ποδια σου Ακομα διατηρουμε κατι το πιο παραδοσιακο,μακρια απο τη βοη της μεγαλουπολης

Παράθεση

Mar.ia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Mar.ia
H Mar.ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.

H Mar.ia έγραψε στις 21:43, 19-06-14:

Ροδος!!Ειμαι πληρως ευχαριστημενη..!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

N.F

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη N.F
H N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 257 μηνύματα.

H N.F έγραψε στις 11:43, 20-06-14:

Κομοτηνη! Και μου αρεσει πολύ! Ειναι και μικρη για μικρες αποστασεις και έχει και ζωή και πραγματα που δεν υπαρχουν στην υπολοιπη Ελλαδα (λαχματζουν ;-). Λίγο με ενοχλει η αγορα της που ειναι περιορισμενη και δεν έχει και πολλα καταστηματα για μας τους shopping maniac αλλά οκ βολευομαι με οτι υπάρχει :-P

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη panagiotists13
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O panagiotists13 Πανελλήνιες είναι, θα περάσουν έγραψε στις 14:11, 20-06-14:

Μένω σε ένα χωριό περίπου 20 λεπτά με το αμάξι από τη Θεσσαλονίκη!!!Δεν είμαι ευχαριστημένος γιατί μένω σε χωριό,αλλά στο κέντρο της Θεσσαλονίκης,όπου έμενα μέχρι πριν από περίπου 2 χρόνια,ήμουν πάρα πολύ ευχαριστημένος!Βασικά,όσο πιο στο κέντρο τόσο το καλύτερο!!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 21:09, 20-06-14:

Κατοικω σε ενα χωριο περιπου 20 λεπτα απο το κεντρο της Καστοριας. Ειμαι αρκετα ευχαριστημενη καθως εχουμε ενα απο τα καλυτερα σχολεια του νομου και φυσικα το ριβερ!. Θα προτιμουσα βεβαια να ειχε λιγα περισσοτερα μαγαζια

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη panagiotists13
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O panagiotists13 Πανελλήνιες είναι, θα περάσουν έγραψε στις 22:05, 20-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Κατοικω σε ενα χωριο περιπου 20 λεπτα απο το κεντρο της Καστοριας. Ειμαι αρκετα ευχαριστημενη καθως εχουμε ενα απο τα καλυτερα σχολεια του νομου και φυσικα το ριβερ!. Θα προτιμουσα βεβαια να ειχε λιγα περισσοτερα μαγαζια
Το καλοκαίρι φαντάζομαι θα γίνεται χαμός με το ρίβερ!Αλλά και το χειμώνα,άσχημα δεν είναι!Πάνω στο βουνό,μες τα χιόνια...εδώ χιονίζει λίγο το Μάρτιο (πάνω που πάει να βγει ο χειμώνας!!!)Χριστούγεννα με χιόνι δεν έχω κάνει ποτέ μου!

Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 22:11, 20-06-14:

Αρχική Δημοσίευση από panagiotists13
Το καλοκαίρι φαντάζομαι θα γίνεται χαμός με το ρίβερ!Αλλά και το χειμώνα,άσχημα δεν είναι!Πάνω στο βουνό,μες τα χιόνια...εδώ χιονίζει λίγο το Μάρτιο (πάνω που πάει να βγει ο χειμώνας!!!)Χριστούγεννα με χιόνι δεν έχω κάνει ποτέ μου!
Γινεται ναι! Ο ΚΑΚΟΣ χαμος. Και τον χειμωνα δεν λεω... Αλλα ειναι πολυ δυσκολη η μετακινηση με παγωνιες και χιονια... Στο κεντρο ειναι καλυτερα.. αλλα αυτη την ομορφια δεν την αλλαζω!

Παράθεση

Stefanos-20

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stefanos-20
Ο Stefanos-20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 102 μηνύματα.

O Stefanos-20 έγραψε στις 12:08, 17-10-14:

Ανοιγω αυτό το θέμα για να δούμε πόσοι και σε ποιό μερος της Αθήνας μένουμε,μπορειτε να αναφερετε αμα σας αρέσει η περιοχή σας και τι προβληματα εχει.

Παράθεση

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Στρουφιτα
H Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H Στρουφιτα ΒΑΡΙΈΜΑΙ... έγραψε στις 13:49, 17-10-14:

Εγω μενω στο Συκάμινο,
στον δήμο Ωρωπού.
Ενταξει, ωραιο μερος ειναι,
τα απαραιτητα τα εχει.
Τι αλλο να ζητησεις???
Το μονο προβλημα
ειναι στο σχολείο
του Χαλκουτσιου
γιατί ακομα λυπουν
καθηγητές για:
Βιολογια
Τεχνολογια
Λογοτεχνία (βεβαια υπαρχει φιλολογος)
Φυσικη
Μαθηματικα (η ταξη μου κανει
μαθηματικα με τον καθηγητη
της πληροφορικης)
Αυτα!!!
Ααα¡¡¡ Εχουμε και προβλημα με
τα λεωφορεία, δεν εχουν βγει
ακομα τα καρτελακια.

Βεβαια αυτα ειναι προβληματα
που πρεπει να καλυφθούν
απο τον δημο.

Τεσπα, πολλα ζηταω. Εδω δεν εχει
φτιαχτει σταση για να καθονται
τα παιδια οταν βρεχει!¡!¡!¡!¡!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους