Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,089 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,980 μηνύματα σε 74,643 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι ζηλεύετε στους άλλους και πόσο εύκολα;

Vivicoolgirl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vivicoolgirl
H Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

H Vivicoolgirl έγραψε στις 18:56, 17-02-13:

Μιλάω γενικά σε όλους τους τομείς.Εάν -ποιό συγκεκριμένα- κάποιος έχει κάτι που δέν έχετε εσείς θα ζηλέψετε πολύ,λίγο ή καθόλου;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 19:52, 17-02-13:

*ζηλεύετε
Ναι, όταν βλέπω άτομα που είναι άχρηστα ή τεμπελιάζουν και έχουν καλή δουλειά, ζηλευω πάρα πολύ που εγώ δεν μπορώ να βρω καν μια δουλεια.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vivicoolgirl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vivicoolgirl
H Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

H Vivicoolgirl έγραψε στις 22:37, 17-02-13:

Σόρυ για το ορθογραφικό! Ο δαίμονας του πληκτρολογίου!!!

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
*ζηλεύετε
Ναι, όταν βλέπω άτομα που είναι άχρηστα ή τεμπελιάζουν και έχουν καλή δουλειά, ζηλευω πάρα πολύ που εγώ δεν μπορώ να βρω καν μια δουλεια.
Πολύ καλή απάντηση!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 17-02-13 στις 23:08. Αιτία: merge- συνεχόμενα μηνύματα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 02:02, 18-02-13:

.....Όταν βλέπω άχρηστα όντα να έχουν δουλειά , τσαντίζομαι γίνομαι "Τούρκος"!!

Αν ζηλεύω τώρα ε... λοιπόν... μ αρεσει να θαυμάζω πράγματα κυριως , για να μπορώ να έχω μια κινητήρια δύναμη ώστε να πραγματοποιήσω στόχους.
Στα ερωτικά όμως ζηλεύω, αλλά και πάλι αυτό ξεκινάει όταν έχω χάσει την εμπιστοσύνη μου στον άλλον!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 11:58, 18-02-13:

Στα ερωτικά η ζήλεια συνήθως αποδεικνύεται ταφόπλακα της σχέσης.
Είτε υπάρχει εμπιστοσύνη,ή όχι.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 14:35, 18-11-14:

Με το χερι στην καρδια, δεν ζηλευω ευκολα. Πρεπει καποιος να με προκαλεσει πολυ εντονα για να νιωσω ζηλεια σε ολους τους τομεις. Ακομα κι αν δω γυναικες ωραιοτερες απο εμενα ή πιο πετυχημενες αξίζουν δεν το αξίζουν εμένα δε με αφορά. Αυτο που με αφορά είναι να γίνομαι εγώ καλύτερη αποτι ημουν πριν. Και θα το καταφερω. Γενικα προσπαθω να κανω το καλυτερο που μπορω για τον εαυτο μου και προτιμω να με ζηλευουν παρα εγω να ζηλευω. Το βρίσκετε εγωιστικό? Μπορεί να είναι λίγο, αλλά το βρίσκω υγιέστερο απο την ζηλεια. Και στα ερωτικα μου το ιδιο. Εχω αρκετα μεγαλη εμπιστοσυνη στον εαυτο μου. Ε καμμια φορα μπορει και να ζηλεψω. Δε θα το δειξω ομως. Εκεινος θα το καταλαβει ομως γιατι με ξερει ποσο περηφανη ειμαι. Μπορει να γινονται κι επιτηδες μερικα πραγματα καμμια φορα. Να αναβουνε και λιγο τα αιματα, ε?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 18-11-14 στις 14:39.
Παράθεση

Έλληνας φύλακας

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Έλληνας φύλακας
Ο Έλληνας φύλακας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 83 μηνύματα.

O Έλληνας φύλακας έγραψε στις 14:45, 18-11-14:

τίποτα όμως....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη CaneSenpai
Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 624 μηνύματα.

O CaneSenpai έγραψε στις 14:59, 18-11-14:

...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη CaneSenpai : 18-11-14 στις 23:35.
-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stavri_
H Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 4,621 μηνύματα.

H Stavri_ έγραψε στις 15:09, 18-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από catloverGG
Ζηλευω τους "μογγολους" που εχουν γκομενα απο καθαρη τυχη επειδη ετσι τους τα εφερε η ζωη
Τι ακριβώς εννοείς με τη λέξη αυτή; Θα μπορούσες να εξηγήσεις περισσότερο τον χαρακτηρισμό;

Παράθεση

eyb0ss

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη eyb0ss
Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 637 μηνύματα.

O eyb0ss Αντίο μάγκες. Σας εύχομαι τα καλύτερα... έγραψε στις 15:15, 18-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από catloverGG
Ζηλευω τους "μογγολους" που εχουν γκομενα απο καθαρη τυχη επειδη ετσι τους τα εφερε η ζωη
Ζηλευω τους ανθρωπους που δεν εχω ουτε ενα σπυρακι στο προσωπο και ειναι βρομιαριδες...
Αλλα ετσι ειναι..η ζωη ειναι αδικη!
Έλα ρε φίλε τώρα, το να γκρινιάζεις επανειλημμένα στο e-steki δεν πρόκειται να σε βοηθήσει. Τώρα καλύτερα να περιμένεις δυο ολόκληρες διμοιρίες να στα χώσουν.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,363 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 15:51, 18-11-14:

Ζηλεύω αυτούς που έκαναν κάτι σπουδαίο στη ζωή τους και ειδικά όσους έκαναν κάτι ωφέλιμο για τους συνανθρώπους τους.

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deco

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Deco
Ο Deco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 152 μηνύματα.

O Deco No style is my style. έγραψε στις 17:02, 18-11-14:

Ζηλευω αυτους που εχουν ωραια μουσια.τα δικα μου μονιμως βγαινουν σαν ναυαγου

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 17:53, 18-11-14:

Ζηλεύω τους ανθρώπους που πέτυχαν τους στόχους τους και είναι ευτυχισμένοι και ευχαριστημένοι με αυτό που κάνουν
Θέλω πολύ να τους μοιάσω

Παράθεση

Loret

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Loret
Ο Loret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O Loret έγραψε στις 19:26, 18-11-14:

Ζηλεύω την απατεωνιά τους και τον τρόπο να αναδεικνύονται χωρίς να το αξίζουν με διάφορους γελοίους τρόπους όπως facebook

Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη CaneSenpai
Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 624 μηνύματα.

O CaneSenpai έγραψε στις 21:20, 18-11-14:

Ακομα να βρω πως διαγραφονται να μηνυματα..ας το διαγραψει καποιος mod .. Ζητω συγνωμη για τις "κακες" εκφρασεις που χρησιμοποιησα..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη CaneSenpai : 18-11-14 στις 23:37.
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,657 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 22:26, 18-11-14:

Όσους κάνουν αυτό που αγαπούν, είναι καλοί σε αυτό και η προσπάθειά τους έχει αναγνωριστεί.
Και όσους έχουν λεφτά και ταξιδεύουν όπου θέλουν χωρίς να το σκεφτούν στιγμή.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

x_xChristine (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη x_xChristine
H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 156 μηνύματα.

H x_xChristine έγραψε στις 23:21, 18-11-14:

Ζηλεύω άτομα που ξέρουν τι θέλουν να κάνουν στην ζωή τους.
Ζηλεύω άτομα που δεν πέρασαν άσχημα πράγματα στα παιδικά/εφηβικά τους χρόνια.
Ζηλεύω όσους έχουν ταλέντα, ωραία-ιδιαίτερη εμφάνιση. Και όσα είπε η methexys!!

Δεν λέω το ζηλεύω αρνητικά, απλά τους θεωρώ "κωλόφαρδους" επειδή πιστεύω πως αν είχα τα συγκεκριμένα πράγματα η ζωή θα ήταν πιο εύκολη-χαρούμενη .

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 14:23, 19-11-14:

Ζηλεύω όσους είχαν beta-key για το starcraft 2

Παράθεση

μαρινακι96

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη μαρινακι96
H μαρινακι96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H μαρινακι96 έγραψε στις 11:10, 30-11-14:

Ζηλευω απιστευτα αυτους που δεν αγχωνονται για τιποτα και ολα τους πανε καλα Μακαρι να το καταφερω και εγω αυτο!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bethany

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Bethany
H Bethany αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H Bethany έγραψε στις 18:52, 30-11-14:

συμφωνω με την μαρινακι...ειναι το χειροτερο μου ελαττωμα το αγχος
+εμφανιση και καλοσυνη

Παράθεση

Loret

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Loret
Ο Loret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O Loret έγραψε στις 18:59, 30-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από μαρινακι96
Ζηλευω απιστευτα αυτους που δεν αγχωνονται για τιποτα και ολα τους πανε καλα Μακαρι να το καταφερω και εγω αυτο!
Μην ζηλεύεις κανέναν το κακό δεν μπορείς να προβλέψεις απο που μπορεί να έρθει ακόμα και γι'αυτούς που νομίζεις οτι είναι οι πιο τυχεροί

Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 21:41, 30-11-14:

Ζηλεύω το μικρό της το γατί
στα πόδια της κοιμάται όταν διαβάζει
δεν ξέρω αν κοιμούνται και μαζί
η με άλλον στο κρεβάτι το αλλάζει

Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Natalia Secret
H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε στις 22:29, 30-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από Ξεχασμένος
Ζηλεύω το μικρό της το γατί
στα πόδια της κοιμάται όταν διαβάζει
δεν ξέρω αν κοιμούνται και μαζί
η με άλλον στο κρεβάτι το αλλάζει
Ενας Τούρκος στο Παρίσι!!!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους