Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,088 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,953 μηνύματα σε 74,642 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Opera

chronis_25 (ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ!)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη chronis_25
Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πυροσβέστης . Έχει γράψει 1,122 μηνύματα.

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε στις 19:59, 30-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από JIMMYS13
Τι Προβλημα εχεις στο Youtube με τον Firefox?
Βασικά νομίζω ό,τι υπάρχει θέμα με τα cookies (κάπου το είχα δει στη mozilla αλλά δεν θυμάμαι) και μάλιστα το είχαν πολλοί χρήστες διεθνώς.
Μπορώ να δω μία 2 φορές βίντεο αλλά μερικές φορές δεν το φορτώνει ή δεν το παίζει.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

HOOLIGAN13 (Dhmhtrhs)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη HOOLIGAN13
Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 186 μηνύματα.

O HOOLIGAN13 έγραψε στις 20:07, 30-09-09:

Εγω ποτε δεν ειχα τετοιο προβλημα...3 χρονια χρησιμοποιω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Zed
Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε στις 20:38, 30-09-09:

Έχω πρόβλημα με το wmp plugin στον Opera (έχω βρει οδηγίες αλλά δεν διορθώνεται...) Φυσικά αυτός δεν είναι λόγος για να αλλάξω browser. Όσο για τον Firefox... Τον εκκινώ και ενώ δείχνει στο task manager να τρέχει δεν εμφανίζει το παράθυρο. Πάω τέλος διεργασίας, τον ξανανοίγω. Αν μας κάνει το χατήρι, ανοίγει το παράθυρο. Και μόλις πατάω new tab μου λέει ότι αντιμετώπισε πρόβλημα και κλείνει. Έχω απηυδίσει πια μαζί του.

Άσχετα, αλλά έρχεσαι και λες να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο βάζοντας firefox και το γράφεις στο θέμα του Opera και με παρασύρεις. Εδώ μιλάμε για Opera. Άμα θες, κάνε σύγκριση, μην λες ποιος σου αρέσει εσένα, υπάρχει και το topic "ποιον browser χρησιμοποιείτε".

Για τους νεοφερμένους στον χώρο, ας ρίξουν μια ματιά εδώ. Κάαααποια στιγμή θα γράψω και άρθρο για Opera tips.

Παράθεση

HOOLIGAN13 (Dhmhtrhs)

Δραστήριο Μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 186 μηνύματα.

O HOOLIGAN13 έγραψε στις 20:44, 30-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από ZedBlue
Έχω πρόβλημα με το wmp plugin στον Opera (έχω βρει οδηγίες αλλά δεν διορθώνεται...) Φυσικά αυτός δεν είναι λόγος για να αλλάξω browser. Όσο για τον Firefox... Τον εκκινώ και ενώ δείχνει στο task manager να τρέχει δεν εμφανίζει το παράθυρο. Πάω τέλος διεργασίας, τον ξανανοίγω. Αν μας κάνει το χατήρι, ανοίγει το παράθυρο. Και μόλις πατάω new tab μου λέει ότι αντιμετώπισε πρόβλημα και κλείνει. Έχω απηυδίσει πια μαζί του.

Άσχετα, αλλά έρχεσαι και λες να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο βάζοντας firefox και το γράφεις στο θέμα του Opera και με παρασύρεις. Εδώ μιλάμε για Opera. Άμα θες, κάνε σύγκριση, μην λες ποιος σου αρέσει εσένα, υπάρχει και το topic "ποιον browser χρησιμοποιείτε".

Για τους νεοφερμένους στον χώρο, ας ρίξουν μια ματιά εδώ. Κάαααποια στιγμή θα γράψω και άρθρο για Opera tips.

οκ κακο ειναι να πω την γνωμη μου? αφου ποτε μου δεν ειχα προβλημα..και δεν σου επεβαλα να βαλεις και εσυ firefox οτι σου αρεσει εσενα.

φιλικα

Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Zed
Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε στις 21:47, 30-09-09:

Mα δεν καταλαβαίνεις τι θέλω να πω. Στην ουσία το πρώτο post
Για να εχετε το κεφαλι σας ησυχο βαλτε Firefox...ειμαι πολυ ευχαριστημενος!
ήταν offtopic και σαν spam. Αυτό προσπαθώ να σου εξηγήσω. Δεν έχω πρόβλημα να κουβεντιάσω για ff, αφού κι εγώ χρησιμοποιώ.

Παράθεση

HOOLIGAN13 (Dhmhtrhs)

Δραστήριο Μέλος

O HOOLIGAN13 έγραψε στις 22:11, 30-09-09:

εγω ειπα την γνωμη μου αμα σπαμ...τι να σου πω εγω φταιω τοτε

Παράθεση

chronis_25 (ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ!)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη chronis_25
Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πυροσβέστης . Έχει γράψει 1,122 μηνύματα.

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε στις 22:14, 30-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από ZedBlue

Εγώ πάντως δεν είχα πρόβλημα με το plugin του Media Player.

Ίσα ίσα.

Παράθεση

meidei

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη meidei
Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 375 μηνύματα.

O meidei .. έγραψε στις 00:25, 05-10-09:

Ο Opera είναι έρωτας, κι ας έχει τα μικροπροβλήματα του.
Δεν τον αλλάζω.

Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Anarki
Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,928 μηνύματα.

O Anarki έγραψε στις 01:18, 05-10-09:

Δεν έχει προβλήματα βλάσφημε, σουτ.

Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Zed

O Zed Lie to me... έγραψε στις 01:23, 05-10-09:

E έχει το ρημάδι το πρόβλημα με τον wmp

Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Zed

O Zed Lie to me... έγραψε στις 22:33, 30-11-09:

Να προσθέσω ακόμα ότι πλέον (από την 10.00 version νομίζω) μπορείς να κάνεις δεξί κλικ πάνω σε ένα search field και create search... Απλά και εύκολα.

Και επίσης στην 10.10 έκδοση έχει προστεθεί το Opera Unite. Απλές στην λογική αλλά πραγματικά εκπληκτικές εφαρμογές. Περισσότερα διαβάστε εδώ.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • The Phantom of the Opera(2004) - Από vagialena
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-12-11 στις 17:09.
    • Opera Mini - Από Mitsos The Great
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-05-10 στις 11:39.
    • Πώς γίνεται hard refresh σε Opera; - Από KaufenMan
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-08-08 στις 06:23.
    • [Windows Phone] Opera - Τώρα και για PPC - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-10-06 στις 11:52.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους