Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,657 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μαθήματα κιθάρας

μπαμπης5304

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη μπαμπης5304
Ο μπαμπης5304 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 94 μηνύματα.

O μπαμπης5304 έγραψε στις 19:38, 23-02-13:

Γεια σας παιδια... το θεμα μου αφορα ατομα που γνωριζουν κατι απο ωδεια αλλα και οποιονδηποτε αλλο που μπορει να βοηθησει
Λοιπον,το θεμα μου ειναι το εξης :
Παιζω μονος μου κιθαρα (ακουστικη) περιπου 2 χρονια και γνωριζω καποια βασικα πραγματακια θεωριας(λιγα βεβαια) και περισσοτερο παιζω συγχορδιες...Αυτο που θελω να μαθω ομως ειναι να παιζω με νοτες ( σολο ,δαχτυλισμους,αρπετζιο και τετοια) γι'αυτο και τελευταια σκεφτομαι να αρχισω σε ωδειο .Οπως γραφει και ο τιτλος βρισκομαι στην πατρα και επειδη ειμαι φοιτητης εδω θελω να παω σε ενα ωδειο που ο συνδυασμος τιμης και ποιοτητας να ειναι ικανοποιητικος. Το προβλημα μου ειναι οτι δεν εχω καποια κριτηρια τα οποια θα με βοηθησουν να διαλεξω ενα αναμεσα σε αυτα που υπαρχουν και αυτο γιατι ποτε πριν δεν ειχα την εμπειρια του ωδειου!

Οποιος εχει καποια ιδεα για τα ωδεια εδω στην πατρα ή και βασικα και με ποια κριτηρια εσεις επιλεγετε ενα ωδειο ας με βοηθησει
{Και γενικα πιστευετε οτι αξιζει σε αυτη την ηλικια και για αυτα που θελω να μαθω, να αρχισω σε ωδειο? (η να το παλεψω μονος?) }

Σημειωση : Δεν θα ηθελα να παω στο ωδειο και να μαθαινω κλασσικα κομματια και τετοια...ναι μεν να εχει θεωρια(στην ωρα που γινεται η θεωρια σε καθε ωδειο) αλλα το πρακτικο μαθημα να αφορα εκεινα που με ενδιαφερουν περισσοτερο...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

silverdog

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη silverdog
Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 374 μηνύματα.

O silverdog έγραψε στις 20:57, 23-02-13:

Σημασια εχει ο καθηγητης σου.Τι κριτηρια?Να ειναι αφοσιωμενος στη διδασκαλια,να ειναι καλος κιθαριστας(πτυχια και συμμετοχες σε φεστιβαλ κιθαρας κτλ) ποιον ειχε καθηγητη ο καθηγητης σου,τι ειδος κιθαρας παιζει(flamenco,jazz,κλασικη και σε ποιο ειδος ειναι καταξιωμενος).Εαν εχει συμμετοχες σε δισκους και εχει δικια του δισκογραφια ειναι συν.Τον ακους και διαλεγεις

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΞεφυσκωτοΤουρσι (Τζορτζ)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΞεφυσκωτοΤουρσι
Ο Τζορτζ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O ΞεφυσκωτοΤουρσι έγραψε στις 13:03, 03-09-13:

Προσωπικά θα σου πρότεινα να δεις λίγο και την κλασική μουσική και την κλασική κιθάρα, και να μην την απορρίπτεις έτσι απλά...

Παράθεση

MusicStudent

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη MusicStudent
Ο MusicStudent αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O MusicStudent έγραψε στις 09:07, 02-07-14:

ρίξε μία ματιά στο http://odeia.gr

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους