Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,108 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,335 μηνύματα σε 74,665 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

O/η φίλος/η σας σε αισθησιακή ταινία!!!!

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 14:35, 21-09-05:

Και εκεί που αποφασίζεται να εμπλουτίσετε την "ερωτική" συλλογή σας (λέμε τώρα) με ένα ακόμα έργο ανακαλύπτετε ότι ο/η σύντροφος σας έχει ένα ρόλο στην ταινία. Ποιά είναι η αντίδραση σας.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv
H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε στις 14:42, 21-09-05:

μμμμμ... Θα σου πω για μια πλάκα που μας έκαναν κάτι φίλοι μας όταν είχε βγει η βρώμα ότι τα περισσότερα ξενοδοχεία στην Αθήνα είχαν κάμερες...

Ερχόντουσαν κάτι φίλοι μας(με μεγάλη συλλογη από τσόντες από το ιντερνετ) και πιάναν όλους τους αθηναίους και μας λέγαν: "Ρε, να σου πώ... Κατέβασα μια ερασιτεχνική τσόντα από ίντερνετ, από ξενοδοχείο, και δεν φαίνεται καλά το πρόσωπο, αλλά νομίζω ότι ήσουν εσύ..." Περιττό να σου πω ότι όλοι ψαρώναμε!

Γι'αυτό αν δω κάποιον γνωστό μου σε τσόντα, με όλα αυτά που έχουν ακουστεί για κρυφές κάμερες, θα τον έπιανα και θα του το έλεγα διακριτικά!Εκτός αν είναι κάποιος από αυτους τουσ δύο που μας έκαναν την πλάκα, τότε θα την έκανα προβολή στο πολυτεχνείο!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 14:53, 21-09-05:

ΜΜΜ δύσκολο ερώτημα
μπορεί να γελούσα γιατί δεν θα ήξερα τί να κάνω
μετά θα νευρίαζα και μπορεί να τον χώριζα
Εννοείται αν καταλάβαινα πως γινόταν το διάστημα που είμαστε μαζί είχε φάει σουτ

Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη giostau
Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε στις 14:59, 21-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
ΜΜΜ δύσκολο ερώτημα
μπορεί να γελούσα γιατί δεν θα ήξερα τί να κάνω
μετά θα νευρίαζα και μπορεί να τον χώριζα
Εννοείται αν καταλάβαινα πως γινόταν το διάστημα που είμαστε μαζί είχε φάει σουτ

Και αν ήταν αυτό που περιέγραψε η ένβη; (κοινώς εν αγνοία του...)

Εγώ νομίζω ότι θα το έψαχνα λίγο παραπάνω για να δω τι παίζει!
Αλλά αν ήταν εν γνώση της, κατευθείαν μονοκόματο σουτ!! (ξέρετε από αυτά που πονάει και η μπάλα!)

υγ> ίσως όμως και να της ζητούσα να μου γνωρίσει μερικές από τις συμπρωταγωνίστριές της...

Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη emufear
Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 15:04, 21-09-05:

Αντιρεαλιστικό θρεντ

Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv
H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε στις 15:09, 21-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από emufear
Αντιρεαλιστικό θρεντ

Γιατί βρε? Με τις κρυφές κάμερες όλοι μας μπορεί να έχουμε πρωταγωνιστήσει σε καμιά "υπερπαραγωγή"..!

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 15:17, 21-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
Γιατί βρε? Με τις κρυφές κάμερες όλοι μας μπορεί να έχουμε πρωταγωνιστήσει σε καμιά "υπερπαραγωγή"..!
Πες το ψέματα είναι τρελό το κύκλομα με τις κάμερες πες τα Ευαγγελάτε!!!

Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv

H nv έγραψε στις 15:20, 21-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Πες το ψέματα είναι τρελό το κύκλομα με τις κάμερες πες τα Ευαγγελάτε!!!
Τα λέω, και από την άλλη βδομάδα, κάθε Τετάρτη (νομίζω..?) στον Άλφα!

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 15:28, 21-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
Τα λέω, και από την άλλη βδομάδα, κάθε Τετάρτη (νομίζω..?) στον Άλφα!
Σωστό! Και για να αποδείξω πόσο ρεαλιστικό είναι το τόπικ, αναφέρω μερικούς μόνο τίτλους που βρήκα στο ιντερνετ απο "ερωτικές" ταινίες. :

- Valder ο πελεκιτής
- Κουνελομαχίες
- Πιάσε μου το τόπικ κτλ

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 15:30, 21-09-05:

Δεν θα είχα κανένα πρόβλημα!!! και ο τσοντοηθοποιός δουλειά είναι!

αν βέβαια πρόκειται για ερασιτεχνικό βίντεο ξενοδοχείου και ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ ΚΙ ΕΓΩ, τότε βλ. bunny,giostau reactions

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 15:34, 21-09-05:

Πολύ "The girl next door" είδατε κι εσείς! Τέλεια ταινία και έχει και σχέση με το θέμα μας.

Λοιπόν, αν εγω είχα κοπέλα που είχε παίξει στο παρελθόν σε τσόντα, πρώτα θα φοβόμουν για την υγεία μου (μεταδοτικά νοσήματα κι ετς). Έπειτα -υποθέτοντας οτι μου το κρατούσε κρυφό- θα θύμωνα αρκετά αλλά πιθανότατα θα αποδεχόμουν την κατάσταση. Το παρελθόν είναι παρελθόν! Αρκεί απο τη στιγμή που θα τα φτιάξει μαζί μου να μην ξαναπρωταγωνιστήσει ούτε καν σε θίασο του Εθνικού Θεάτρου...

Αν βέβαια έπαιζε κάποιος φίλος σε τσόντα, αμέσως θα τον έπαιρνα τηλέφωνο και θα φώναζα: "Που σαι ρε γαριδάκι;"

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv

H nv έγραψε στις 15:35, 21-09-05:

Σωστό! Και για να αποδείξω πόσο ρεαλιστικό είναι το τόπικ, αναφέρω μερικούς μόνο τίτλους που βρήκα στο ιντερνετ απο "ερωτικές" ταινίες. :

- Valder ο πελεκιτής
- Κουνελομαχίες
- Πιάσε μου το τόπικ κτλ
(πάλι καλά που δεν βρήκες καμιά του στυλ: "με την nv, όπου λάχει") Μήπως να κάνουμε καμιά προβολή να ανακυρήξουμε όλοι μαζί την καλύτερη? Η να πάμε όλοι μαζί στον ευαγγελάτο?
"και σήμερα έχουμε το στέκι μαζί μας, να μας καταγγείλει την βάναυση εκμετάλλευση των μελών του στο αδυσώπητο κόσμο του ίντερνετ... Μας μιλάνε οι admin kai moderators του φόρουμ..."

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε στις 15:39, 21-09-05:

[OFFTOPIC] δεν φτιάχνουμε κανα θρεντ οπου να βαζουμε τα νικς μας σε τίτλους τσοντο-ταινιών?[/OFFTOPIC]

Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv

H nv έγραψε στις 15:40, 21-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
[OFFTOPIC] δεν φτιάχνουμε κανα θρεντ οπου να βαζουμε τα νικς μας σε τίτλους τσοντο-ταινιών?[/OFFTOPIC]
Καλό!! κάντο!

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 15:40, 21-09-05:

- Valder ο πελεκιτής
- Κουνελομαχίες
- Πιάσε μου το τόπικ κτλ
Αμάν βρε παππού αντί να με καλύψεις μου τα βγάζεις όλα στη φόρα

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 15:45, 21-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από giostau
Και αν ήταν αυτό που περιέγραψε η ένβη; (κοινώς εν αγνοία του...)

Εγώ νομίζω ότι θα το έψαχνα λίγο παραπάνω για να δω τι παίζει!
Αλλά αν ήταν εν γνώση της, κατευθείαν μονοκόματο σουτ!! (ξέρετε από αυτά που πονάει και η μπάλα!)

υγ> ίσως όμως και να της ζητούσα να μου γνωρίσει μερικές από τις συμπρωταγωνίστριές της...
Μισό ακόμη κι αν είχε γίνει εν αγνοία του το διάστημα που είμαστε μαζί τότε λογικά η συμπρωταγωνίστρια θα έπρεπε να είμαι εγώ,σωστά;
Αν όχι τότε με κεράτωνε και μάλιστα τα αίσχη του κυκλόφορησαν και στην αγορά(τι γράφω ο Φώσκολος).
Όπως και να χει την γαμ...
Γιατί στην πρώτη περίπτωση με τρέχει σε κακόφημα ξενοδοχεία και γίνεται η ερωτική μου ζωή τσόντα.
Στην δεύτερη μου τα φόρεσε (την συνέχεια την φαντάζεστε)
Στην τρίτη δλδ να έπαιξε εις γνώσιν του και πάλι θα τον σούταρα(μετά τη σχετική υστερία) και ύστερα θα έβλεπα την κασέτα(όχι τίποτε άλλο για να δω τι κανει το μόνταζ μιας και θα το έχω ζήσει live)
Hθικό δίδαγμα: Προτιμάτε τα θρίλερ
Υ.Γ. Αυτό με τις κουνελομαχίες ακούγεται πολύ kinky

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 15:51, 21-09-05:

Γιάννη δεν έδωσες καλούς τίτλους ρε συ (μόνο το πελεκητής μου άρεσε). Για δες εδω τιτλάρες ρε:

"Στήσου στο e-steki" (και καλά πρωταγωνιστούμε όλοι)
"Ο Άρχοντας Των Ατασθαλιών" (εδω πρωταγωνιστώ εγω)
"Με την nv (ένβη) όπως σε βολεύει" (πρωταγωνίστρια και καλά η ενβη)
"Τζόνι το μεγάλο τρομπόνι" (εδω ο Γιάννης)
"Κάνε με κουνέλα" (Εδω η κουνελίτσα)
"Η εργολάβος του έρωτα" (και πάλι η ένβη)
"Το μαστίγιο της ηδονής" (και πάλι εγω)

No offence παίδες! (Θα έλεγα κι άλλα που μου ρχονται αλλά εσείς είστε φιλαράκια, τους άλλους φοβάμαι μην παρεξηγηθούν αμα πω τίποτα)

Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv

H nv έγραψε στις 15:57, 21-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Γιάννη δεν έδωσες καλούς τίτλους ρε συ (μόνο το πελεκητής μου άρεσε). Για δες εδω τιτλάρες ρε:

"Στήσου στο e-steki" (και καλά πρωταγωνιστούμε όλοι)
"Ο Άρχοντας Των Ατασθαλιών" (εδω πρωταγωνιστώ εγω)
"Με την nv (ένβη) όπως σε βολεύει" (πρωταγωνίστρια και καλά η ενβη)
"Τζόνι το μεγάλο τρομπόνι" (εδω ο Γιάννης)
"Κάνε με κουνέλα" (Εδω η κουνελίτσα)
"Η εργολάβος του έρωτα" (και πάλι η ένβη)
"Το μαστίγιο της ηδονής" (και πάλι εγω)

No offence παίδες! (Θα έλεγα κι άλλα που μου ρχονται αλλά εσείς είστε φιλαράκια, τους άλλους φοβάμαι μην παρεξηγηθούν αμα πω τίποτα)
Πήγα να σου πω ότι άνοιξε σχετικό θρεντ, αλλά κλειδώθηκε...
εργολάβος του έρωτα...? μμμ... Μ'αρέσει! ενισχύει τον μύθο μου! (ναι, είμαι ψώνιο τα έχουμε πει αυτά!)

εχω και εγώ μερικά:
"ο παλούκι λουκ και το πιστό του κουνέλι σε νέες περιπέτειες"
"ο άρχοντας στο νοσοκομείο"
"ο άρχοντας αιχμάλωτος από ******* αμαζόνες"
κτλ....
να μην το συνεχίσω ε?

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 16:16, 21-09-05:

Χαχα καλοοο!!
Τώρα είδα τις απαντήσεις σας!
Ε εντάξει μην το παρακάνουμε και με ειδικό θέμα... Νομίζω το παρόν είναι οκ και για τα 2

Παράθεση

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nessa NetMonster
H Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 361 μηνύματα.

H Nessa NetMonster έγραψε στις 17:45, 21-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Γιατί στην πρώτη περίπτωση με τρέχει σε κακόφημα ξενοδοχεία και γίνεται η ερωτική μου ζωή τσόντα.
Κάτσε, τώρα το σωστό να λέγεται... πώς λες ότι "σε τρέχει"; Με τη θέλησή σου δε θα είχες πάει; Με την ίδια λογική μπορεί να πει κι αυτός το ίδιο για σένα, αφού κι αυτός το ίδιο θα έπαθε...

Παράθεση

trelokotsidou

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη trelokotsidou
H trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H trelokotsidou έγραψε στις 18:27, 21-09-05:

Κάποιος είχε αγοράσει μια τσόντα και είδε την γυναίκα του δημάρχου της περιοχής που μένω
Εννοείται πως μετά το μάθαμε όλοι και η πλάκα είναι πως ο δήμαρχος δεν την χώρισε
Στα "κοινωνικά σχόλια" που ακολούθησαν, ακούστηκε πως αυτή νόμιζε πως θα τα έστελναν Γερμανία, αλλά αθέτησαν οι παραγωγοί τον λόγο τους
Και να φανταστείτε πως και πολύ χρήμα είχε, αλλά και 2 κόρες στην ηλικία μου!!!

ΥΓ: Το περιστατικό αυτό συνέβη πριν καμιά επταετία ενώ ο σύζυγος ήταν εν ενεργεία δήμαρχοςΆντε τώρα αυτήν να την έχεις μάνα

Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη nikita13
H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 524 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε στις 23:23, 21-09-05:

Βασικά στην αρχή το μόνο βέβαιο είναι οτι θα με "έμενα" κανονικά.
Έπειτα αφού το συνειδητοποιούσα καλά καλά θα το έψαχνα να δω τι παίζει..
Άν όντως είναι οικειοθελώς τότε σουτ με την μια κανονικα,ειδικά αν το είχε κάνει σε περίοδο που ήταν μαζί μου..Ας ελπίσω ότι δεν θα το δουν κ αυτό τα μάτια μου..

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 09:43, 22-09-05:

Σουτ χωρίς καμία εξήγηση. Είμαι πολύ κτητική σαν άνθρωπος και τέτοιες δραστηριότητες δεν τις εγκρίνω επ'ουδενί λόγο!

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε στις 09:51, 22-09-05:

@crazyhelen, nikita: και αν το είχε κάνει πριν σας γνωρίσει????

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 09:57, 22-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
@crazyhelen, nikita: και αν το είχε κάνει πριν σας γνωρίσει????

Αν ήταν ερήμην του (βλέπε κρυφές καμερες) θα το συζήταγα. Αν ήταν καθαρά επαγγελματικό προϊόν, τότε no way...... Δεν μου κάνει...... Με χαλάει.

Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 524 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε στις 10:17, 22-09-05:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Αν ήταν ερήμην του (βλέπε κρυφές καμερες) θα το συζήταγα. Αν ήταν καθαρά επαγγελματικό προϊόν, τότε no way...... Δεν μου κάνει...... Με χαλάει.
Παρομοίως με κάλυψε!!

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 15:06, 22-09-05:

Αν το είχε κάνει πριν με γνωρίσει θα ζυζητούσα τον λόγο, αν το είχε κάνειστην διάρκεια σουτ :cry: εννοιτε οτι το παραπάνω δεν ισχύει έτσι και ήταν κρυφή κάμερα

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 22-09-05 στις 15:11.
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 22:01, 22-09-05:

εγώ πάλι θα της ζήταγα να με βάλει στα κόλπα... να κονομήσουμε κιόλας!!!

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,061 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 22:26, 22-09-05:

Η αλήθεια είναι πως ακόμα που το φαντάζομαι δυσκολεύομαι να αποφασίσω.... όπως είπατε... αν γινοταν κατα τη διάρκεια της σχέσης, δε θα το συγχωρούσα, εν'ω αν το είχε κανει απο πριν και απλα δε μου το χε πει, θα συγχωρούσα χωρίς ιδιαίτερο πρόβλημα.

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 16:13, 07-11-05:

θαρρώ πως θα το πάθαινα το εγκεφαλικό..!!! χμμμ..δεν μπορώ να πω ότι έχω κάτι εναντίον των συγκεκριμένων "ηθοποιών" (..βέβαια,μόνο ήθος δεν ποιούν αυτοί..χεχε!),αλλά σίγουρα δεν θα ήθελα να έχω κάποιον απ'αυτούς δίπλα μου σαν σχέση...

Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 18:09, 07-11-05:

έχω μια απορία, οταν θα βλέπατε τον σύντροφο σας σε αισθησιασή ταινία θα την βλέπατε ολοκληρή την ταινια; ή θα την κοβατε;

Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 έγραψε στις 18:19, 07-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
έχω μια απορία, οταν θα βλέπατε τον σύντροφο σας σε αισθησιασή ταινία θα την βλέπατε ολοκληρή την ταινια; ή θα την κοβατε;
Θα την έκοβα από τα νεύρα μου..

Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη MonaXoS
Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 23:25, 07-11-05:

Σπάσιμο (της κασέτας και της ίδιας... ) και πέταγμα (και των δύο)!!! Δυστυχώς( δεν το εγκρίνω...

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 23:29, 07-11-05:

Eγώ επειδή είμαι φοβερά περίεργο άτομο θα την έβλεπα ολόκληρη!!

Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 23:44, 07-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Eγώ επειδή είμαι φοβερά περίεργο άτομο θα την έβλεπα ολόκληρη!!
Και εγώ... λες να σημαίνει κάτι;

Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 έγραψε στις 23:47, 07-11-05:

Και εγώ... λες να σημαίνει κάτι;
Όοοοχι καλέ!!
"Άμα δεν ταιριάζαμε δεν θα συμπεθεριάζαμε"

Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 23:49, 07-11-05:

σουτ εσύ !!!

Παράθεση

simboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη simboy
Ο simboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O simboy έγραψε στις 10:10, 08-11-05:

Τι χωρίς εμένα ταινία ? ααααααααααααα :p
Καταρχάς θα την έκανα κόπια και θα την έστελνα σε όλο της το σόι μπαμπάδες μαμάδες θείες ξαδέρφια
ΜΕτά θα την έδινα στο ΙΤΑ8 ( υπάρχει πια ? ) να την δείχνουν μετά τα τραγούδια της Αννας Μαρώνη και της Τζίνα Βαρώνη χαχαχαχαχα
Λοιπόν σοβαρά πάντως αν τύχαινε τέτοιο πράγμα θα έκανα τα πάντα να τη βγάλω από το κύκλωμα αυτό και αν δεν ήθελε τότε θα χώριζα

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 10:13, 08-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από simboy
Τι χωρίς εμένα ταινία ? ααααααααααααα :p
Καταρχάς θα την έκανα κόπια και θα την έστελνα σε όλο της το σόι μπαμπάδες μαμάδες θείες ξαδέρφια
ΜΕτά θα την έδινα στο ΙΤΑ8 ( υπάρχει πια ? ) να την δείχνουν μετά τα τραγούδια της Αννας Μαρώνη και της Τζίνα Βαρώνη χαχαχαχαχα
Λοιπόν σοβαρά πάντως αν τύχαινε τέτοιο πράγμα θα έκανα τα πάντα να τη βγάλω από το κύκλωμα αυτό και αν δεν ήθελε τότε θα χώριζα
Aλήθεια, μια ερώτηση προς εσένα και τους υπόλοιπους άνδρες της παρέας:
Πες οτι την έβγαζες απο το "κύκλωμα" αυτό... Μετά θα τη σεβόσουν όπως πριν το μάθεις ή θα την αντιμετώπιζες λίγο σαν π***να και όταν μαλώνατε θα της το "χτυπούσες"? Θα μπορούσες αν η σχέση κατα τα άλλα πήγαινε καλά να τη δεις σοβαρά?

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

simboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη simboy
Ο simboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O simboy έγραψε στις 10:10, 10-11-05:

Τώρα ρωτάς εμένα σαν άντρα ? :pppppppppp
Οχι δεν θα την έλεγα εγώ π***να
Φαντάζομαι ότι θα το άκουγε από τη γειτονιά lol
Οχι δεν θα χτυπούσα τίποτα . Αρκεί να μην μου έφερνε μετά τη παρέα από τα γυρίσματα σπίτι loool

Παράθεση

mousitsa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mousitsa
Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O mousitsa έγραψε στις 12:03, 17-11-05:

μιλάμε για πολύ γέλιο ...........χαχαχαχαα
θα του έλεγα..."Μπράβο αγορίνα μου ,έτσι πρέπει ....μόνο εγώ θα καμαρώνω τις χάρες σου"?

Παράθεση

openopen

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη openopen
Ο openopen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O openopen έγραψε στις 18:33, 20-11-05:

Εγω θα την εβλεπα ολοκληρη ! Τουλαχιστον να δω τι αλλα κολπα μπορει να κανει και δεν τα εχει κανει ακομα μαζι μου

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 12:23, 01-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
Και εκεί που αποφασίζεται να εμπλουτίσετε την "ερωτική" συλλογή σας (λέμε τώρα) με ένα ακόμα έργο ανακαλύπτετε ότι ο/η σύντροφος σας έχει ένα ρόλο στην ταινία. Ποιά είναι η αντίδραση σας.
Αν δεν το ήξερα θα την είχε άσχημα, αλλα άν το ήξερα καθόλου άσχημο, δεν με νοιάζει η ερωτική ζωή του πρίν απο μένα αλλα σε ερωτική ταινία είναι τραβηγμένο, πρέπει να τα λές αυτά τα πράγματα, απο κεί και πέρα θα ρωτούσα τι έγινε και θα περίμενα απάντηση (μετά τις φάπες) δεν θα μένω εγώ κάγκελο για βλακείες δικές του...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 02:00, 02-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης
Ποιά είναι η αντίδραση σας.
"Ρε συ, νομίζω πως αυτόν τον κ#λο κάπου τον ξέρω."

Αν το 'κανε κατά τη διάρκεια της σχέσης, σουτ χωρίς περαιτέρω εξηγήσεις.
Αν το 'κανε πριν.... δεν ξέρω.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 02:11, 02-10-07:

το μονο που ξερω ειναι οτι θα εβλεπα την τσοντοταινια ΜΕΧΡΙ το τελος.

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fandago
Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 02:18, 02-10-07:

Θα την έβλεπα μέχρι το τέλος και μετα θα της ζητούσα εξηγήσεις όπως:
- γιατί δεν κάνει τα ίδια κόλπα σε μένα!
- γιατί εκεί δείχνει να το απολαμβάνει περισσότερο!
- γιατί αρνήθηκε το τρίο ενώ εκεί πήγε με 5!
- και γιατί αρνήθηκε να τραβήξουμε ερασιτεχνικό βίντεο!

Και εκτός της πλάκας, όλοι σας λέτε ότι είναι λίγο απίθανο το σενάριο και έχετε κάποιο δίκιο. Αν όμως το αλλάξουμε λίγο και πούμε ότι την/τον πετυχαίνετε σε ερωτικές σκηνές σε κάποιο τσοντοκλιπάκι από κινητό; Με κάποιον/α πρώην πχ και το συγκεκριμένο βίντεο ξέφυγε με κάποιον τρόπο από τα χέρια τους και διαδόθηκε σε όλη την Ελλάδα πχ.

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 07:14, 02-10-07:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
το μονο που ξερω ειναι οτι θα εβλεπα την τσοντοταινια ΜΕΧΡΙ το τελος.
αυτο...

τωρα το μετα αγνωστο...

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 21:28, 02-10-07:

Κανένα πρόβλημα, ευκαιρία να φέρνει και κάνα φράγκο στο σπίτι, κερδισμένο με τον ιδρώτα της.

Παράθεση

nektariosmakris (νεκτάριος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη nektariosmakris
Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 128 μηνύματα.

O nektariosmakris έγραψε στις 14:53, 03-09-13:

αισθησιακες ταινιες τις λέμε τώρα?απο ποτε?εγω εχω μεινει πισω?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loth

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loth
H Loth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 215 μηνύματα.

H Loth έγραψε στις 17:07, 03-09-13:

Αρχική Δημοσίευση από nektariosmakris
αισθησιακες ταινιες τις λέμε τώρα?απο ποτε?εγω εχω μεινει πισω?
έτσι τις λέγανε από πάντα.. στην πορεία άλλαξε ο "όρος "

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους