Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,106 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,276 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια θεωρείτε τη χειρότερη πόλη στην Ελλάδα;

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,251 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 20:54, 10-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από νικος ρεθυμνο
Oσοι δεν ειναι απο δω παντως(φοιτητες) τους αρεσει. Ειναι οντως μικρη πολη και τη βαριεσαι καποια στιγμη,αλλα ολα ειναι κοντα και εχει και ωραια παραλια,οπως ανεφερες.
Μόνο που η παραλία γεμίζει...
Πάντως αν θες παραλία θεϊκή προτείνω Σούδα.Κρύα νερά αλλά κρυστάλινα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Heartie

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Heartie
H Heartie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H Heartie Θεσσαλονίκη έγραψε στις 23:58, 10-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από RunawayDreamer
Δυστυχώς θα επιβεβαιώσω την άποψη της Χριστιάννας! Η πιο άσχημη και η πιο βαρετή πόλη που έχω ζήσει μέχρι στιγμής (που με το ζόρι χαρακτηρίζεται πόλη, αφού μέσα σε 30' μπορεις να πας με τα πόδια από την μια άκρη, στην άλλη).

Και δεν έχουμε ούτε καν κινηματογράφο (εννοείται, ούτε και θέατρο)
Γεια σου φίλη μου&εγώ σπούδασα Ηγουμενίτσα,στο Εφαρμογών.Είναι πολύ καλό τμήμα πιστεύω.
Δεν τη θεωρώ άσχημη απλα βαίνει πιο πολύ προς το κωμόπολη παρά προς το πόλη.Μην ξεχνάς
ότι μετά από ένα ψάξιμο που είχα κάνει στη wikipedia,δεν τη βρήκα ΚΑΝ στις πόλεις..
Παρολαυτα την αγαπώ πέρασα όμορφες κ άσχημες στιγμές.. Αλλά εκεί που έπαθα το πολιτισμικό
σοκ~ με τους ανθρώπους κυρίως~ήταν στο Αγρίνιο.. Βλαχιά με την πολλή κακή έννοια του όρου..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

RunawayDreamer (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη RunawayDreamer
H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 404 μηνύματα.

H RunawayDreamer ήταν η ζωή τους, λένε, τραγωδία... έγραψε στις 10:01, 11-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Heartie
Γεια σου φίλη μου&εγώ σπούδασα Ηγουμενίτσα,στο Εφαρμογών.Είναι πολύ καλό τμήμα πιστεύω.
Δεν τη θεωρώ άσχημη απλα βαίνει πιο πολύ προς το κωμόπολη παρά προς το πόλη.Μην ξεχνάς
ότι μετά από ένα ψάξιμο που είχα κάνει στη wikipedia,δεν τη βρήκα ΚΑΝ στις πόλεις..
Παρολαυτα την αγαπώ πέρασα όμορφες κ άσχημες στιγμές.. Αλλά εκεί που έπαθα το πολιτισμικό
σοκ~ με τους ανθρώπους κυρίως~ήταν στο Αγρίνιο.. Βλαχιά με την πολλή κακή έννοια του όρου..
Α, συνάδελφε! Και 'γω στο εφαρμογών πρώτο έτος! Πολύ καλό τμήμα, αν και τα κτήρια είναι...θα το αφήσω ασχολίαστο αυτό το κομμάτι.
Ναι, αυτό, πιο πολύ κωμόπολη φέρνει...και δεν έχει και πολλά πράγματα να κάνεις. Έχεις αρκετό χρόνο για φιλοσοφικές/υπαρξιακές αναζητήσεις...

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Τι;
Τζάμπα έκραζα τους Ρεθυμνιώτες τόσα χρόνια έχουμε μόνο 2 κινηματογράφους;
Κακώς, εσείς τουλάχιστον έχετε θάλασσα.
Εγώ που έζησα όλα τα προηγούμενα χρόνια στις Σέρρες; 1 χειμερινό και 1 θερινό κινηματογράφο.
Και η θάλασσα; Μια ώρα μακριά...
Μη μιλάς, μη μιλάς

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Heartie

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Heartie
H Heartie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H Heartie Θεσσαλονίκη έγραψε στις 11:18, 11-03-13:

Α, συνάδελφε! Και 'γω στο εφαρμογών πρώτο έτος! Πολύ καλό τμήμα, αν και τα κτήρια είναι...θα το αφήσω ασχολίαστο αυτό το κομμάτι.
Ναι, αυτό, πιο πολύ κωμόπολη φέρνει...και δεν έχει και πολλά πράγματα να κάνεις. Έχεις αρκετό χρόνο για φιλοσοφικές/υπαρξιακές αναζητήσεις...

Εγώ που έζησα όλα τα προηγούμενα χρόνια στις Σέρρες; 1 χειμερινό και 1 θερινό κινηματογράφο.
Μη μιλάς, μη μιλάς
E ενταξει δε μπορουμε να τα εχουμε όλα.. Απο που εισαι Runaway Dreamer?? Έχεις δίκιο
επίσης πιστεύω ότι επιβάλλεται να εχεις ενα αγορι για να περναει η ωρα σου με
αφθονο σεξακι&βολτιτσες.ΧΑΧΑΧΑΧΑ... Αλλιώς η απλή απαλεψιά μπορεί να μετατραπεί σταδιακά σε
τάση αυτοκτονίας. Καλοκαίρι όμως ειναι ωραία κ επίσης κλασσικά η Πάργα είναι μαγεία,
μια περιοχή όνειρο.....!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

RunawayDreamer (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη RunawayDreamer
H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 404 μηνύματα.

H RunawayDreamer ήταν η ζωή τους, λένε, τραγωδία... έγραψε στις 13:13, 11-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Heartie
E ενταξει δε μπορουμε να τα εχουμε όλα.. Απο που εισαι Runaway Dreamer?? Έχεις δίκιο
επίσης πιστεύω ότι επιβάλλεται να εχεις ενα αγορι για να περναει η ωρα σου με
αφθονο σεξακι&βολτιτσες.ΧΑΧΑΧΑΧΑ... Αλλιώς η απλή απαλεψιά μπορεί να μετατραπεί σταδιακά σε
τάση αυτοκτονίας. Καλοκαίρι όμως ειναι ωραία κ επίσης κλασσικά η Πάργα είναι μαγεία,
μια περιοχή όνειρο.....!!
Από Σέρρες! Σκέτη ταλαιπωρεία το πήγαινε-έλα
Επιβάλλεται, αλλά άντε να το βρεις χαχαχαχα Τουλάχιστον άνοιξε ο καιρός, και την βγάζουμε στις βόλτες, και αναγναντεύοντας την θάλασσα - με παρέα, έστω

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,251 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 18:42, 11-03-13:

Μη μιλάς, μη μιλάς
Καλά,και΄γω που την έχω δίπλα με τέτοιο γουάου πρόγραμμα που'χω κάθε καλοκαίρι πάω θάλασσα μόνο σ/κ.
Α,και τα βράδια.

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 19:12, 11-03-13:

Θεωρώ ατυχή την αναφορά στην Λάρισα,δεν ξέρω από που πηγάζει όλο αυτό..ίσως από το ότι δεν την έχετε ζήσει απλά δεν σας κάθεται καλά το όνομα

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isom1312

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Isom1312
Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Public Relations . Έχει γράψει 207 μηνύματα.

O Isom1312 έγραψε στις 22:36, 11-03-13:

Άρτα-Καβάλα,δε μου άρεσαν καθόλου και δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναπάω.

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 17:53, 12-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Isom1312
Τι λες. Η Άρτα εγώ την ερωτεύτηκα θυμάμαι.

Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 18:04, 12-03-13:

Η Κατερίνη δεν μου άρεσε καθόλου! Δεν θα ξαναπήγαινα..

Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Πατρεύς
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 21:54, 12-03-13:

Μόνο που η παραλία γεμίζει...
Πάντως αν θες παραλία θεϊκή προτείνω Σούδα.Κρύα νερά αλλά κρυστάλινα
Ἐκεῖ ποὺ ἀράζουν τὰ καράβια;

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 22:02, 12-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Πατρεύς
Ἐκεῖ ποὺ ἀράζουν τὰ καράβια;
Τι λε ρε. Εκεί είναι για όσους θέλουν να κολλήσουν τίποτε.
Λέω μετά τη Μαρίνα.Το δελφίνι if you know what I mean

Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 22:11, 12-03-13:

Μετὰ τὴ μαρῖνα στὸ Ῥέθυμνο λέμε τώρα; Ὄχι, δὲν ξέρω τὸ μέρος...

Γενικὰ δὲν ἔχω ἀκούσει καλὰ λόγια γιὰ τὴν παραλία τοῦ Ῥεθύμνου γιὰ νὰ κάνῃς μπάνιο. Ὅσους ἔχω ῥωτήσει, παίρνουν τὸ λεωφορεῖο καὶ πᾶνε στὸ Μπαλί. Σὰν τὴν Πρέβελη πάντως δὲν ἔχει ἔστω κι ἂν χρειάζεται νὰ κάνῃς τόση ἀπόσταση. Εὐτυχῶς ποὺ ὑπάρχουν καὶ τὰ λεωφορεῖα...

Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MissKit
H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε στις 22:19, 12-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alejandro Papas
γενικα η λαρισα σαν πολη ειναι ενα μαυρο χαλι. κακοδομημενη με ασχημες πολυκατοικιες λιγο πρασινο και πολυ τσιμεντο.

Αλλα για το κεντρο θα διαφωνησω. Το αλκαζαρ το αφηνω εκτος συζητησης ειναι πολυ ομορφο. Ομως στο κεντρο αν πας ειναι και το φρουριο που ειναι πολυ ομορφα κ εχεις δυνατοτητες να βγεις και να διασκεδασεις. Μετα ειναι οι μεγαλες πλατειες (κεντρικη και ταχυδρομειου) που δεν τις λες ασχημες. Μετα και οι κεντρικοι δρομοι (Κουμα, Βενιζελου) ειναι ωραια να περπατας κ να χαζεψεις βιτρινες.

μαλλον δεν ειχες καλο ξεναγο
Τα κριτήρια που έθεσα ήταν αισθητικά μόνο, δεν αναφέρομαι στο τι έχει και τι όχι η πόλη. Το «χειρότερη» είναι πολύ ευρύ και καθένας το καταλαβαίνει αλλιώς.

Η αρχιτεκτονική της αδιάφορη σε μεγάλη πλειοψηφία, η δομή της αρκετά παράξενη, πολλά εμπορικά καταστήματα παντού και ναι, εκεί προς το φρούριο κάτι γίνεται, αλλά μέχρι να φτάσεις εκεί δεν έχει και τίποτα να χαζέψει το μάτι σου.

Την επόμενη φορά θα σε προσλάβω αν ενδιαφέρεσαι.

Παράθεση

νικος ρεθυμνο (Νίκος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη νικος ρεθυμνο
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,891 μηνύματα.

O νικος ρεθυμνο έγραψε στις 00:34, 13-03-13:

Καλα ειναι κει,και γω εκει πηγαινα

Γενικὰ δὲν ἔχω ἀκούσει καλὰ λόγια γιὰ τὴν παραλία τοῦ Ῥεθύμνου γιὰ νὰ κάνῃς μπάνιο. Ὅσους ἔχω ῥωτήσει, παίρνουν τὸ λεωφορεῖο καὶ πᾶνε στὸ Μπαλί. Σὰν τὴν Πρέβελη πάντως δὲν ἔχει ἔστω κι ἂν χρειάζεται νὰ κάνῃς τόση ἀπόσταση. Εὐτυχῶς ποὺ ὑπάρχουν καὶ τὰ λεωφορεῖα...
Το Μπαλι οντως ειναι πολυ ωραιο,αλλα γεμιζει απο νωρις με κοσμο και ειναι δυσκολο να βρεις ελευθερη ομπρελα

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 14:42, 13-03-13:

Γενικά,αν ψάξεις κάτι άρθρα στο internet θα δεις ότι με διάφορες έρευνες που κάνουν κατά καιρούς θα δεις ότι τα αποτελέσματα δεν είναι και τα καλύτερα ακόμα και για τον Πλακιά (και τα μέρη εκεί γύρω).Το φταίξιμο ρίξ'το στα ενοικιαζόμενα και σε ότι ξενοδοχειακή μονάδα βρίσκεται εκεί.
Τώρα,Πρέβελη είχα πάει 4 χρονών κοριτσάκι και είχα φάει και τα μούτρα μου.Εν ολίγοις,δε θυμάμαι τίποτε.
Τα λεωφορεία αν πήγαιναν και στο Baya θα΄ταν much better.

Αρχική Δημοσίευση από νικος ρεθυμνο
Καλα ειναι κει,και γω εκει πηγαινα
Το Μπαλι οντως ειναι πολυ ωραιο,αλλα γεμιζει απο νωρις με κοσμο και ειναι δυσκολο να βρεις ελευθερη ομπρελα
.
Εγώ πάω διότι έχει πιο φθηνό καφέ και ροφήματα γενικότερα.Αν πας στις 12 λογικό μου φαίνεται.

Παράθεση

ΚρύβεΛόγια

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΚρύβεΛόγια
H ΚρύβεΛόγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H ΚρύβεΛόγια έγραψε στις 20:41, 13-03-13:

Θα πώ την Πάτρα, κι ας είναι η γενέτειρά μου. Παρακμιακή πόλη.

Παράθεση

ΑNι (Αναστασια)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΑNι
H Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H ΑNι έγραψε στις 02:20, 17-03-13:

ΚΑΡΔΙΤΣΑ.. και ειδικά τους κατοίκους της.........

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 16:28, 17-03-13:

αθήνα (κυρίως ζωγράφου και γλυφάδα)

Παράθεση

lidakan

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lidakan
H lidakan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H lidakan έγραψε στις 21:45, 18-03-13:

Πύργος και Αθήνα.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη blue_butterfly : 19-03-13 στις 01:08. Αιτία: κεφαλαία
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

eld

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη eld
H eld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H eld έγραψε στις 17:18, 19-03-13:

χαλκιδα..ομορφη πολη αλλα δεν την προσεχουν. Παντου βρωμια, και οι ανθρωποι σε κοιτουν στην τσεπη.

Παράθεση

nick9019

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nick9019
Ο nick9019 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O nick9019 έγραψε στις 01:28, 26-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
Γιατί τόσο απέχθεια για την Λαμία? Δεν έχω πάει ποτέ, αλλά μου κάνει εντύπωση που το λέτε πολλοί
Προφανώς επειδή είναι κοντά στην εθνική Αθηνών-Θεσσαλονίκης και όλη η Ελλάδα έχει περάσει ,απ'έξω τουλάχιστον.Η πόλη που βλέπεις από το δρόμο είναι απογοητευτική.Από μέσα όμως δεν είναι χάλια ούτε τίποτα ιδιαίτερο βέβαια.Δεν συγκρίνεται με Πύργο,Χαλκίδα και τέτοιες ιστορίες

Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη merry poppins
H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε στις 14:29, 06-05-13:

Έχω μείνει Λαμία καποια χρόνια ...και συμφωνώ δεν είναι ωραια ως πόλη αλλά δεν θα έλεγα η χειρότερη...Νομίζω για μένα χειρότερη είναι η Λάρισα, Πτολεμαίδα...πολύ βρωμιά και γκρίζο φόντο

Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 14:45, 06-05-13:

Για την Πτολεμαιδα συμφωνω, ειναι μακραν η χειροτερη πολη που μπορει να ζησει κανεις...Για τη Λαρισα δεν συμφωνω. Ειναι η καλυτερη πολη της κεντρικης Ελλαδας, βεβαια εμφανισιακα δεν εχει και κατι ιδιαιτερο...απλα σε σχεση με αλλες ειναι πιο μπροστα...

Παράθεση

metspanos

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη metspanos
Ο metspanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 780 μηνύματα.

O metspanos έγραψε στις 20:47, 08-05-13:

κομοτηνη, κοζανη, γρεβενα, λαμια

Παράθεση

Vivicoolgirl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vivicoolgirl
H Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

H Vivicoolgirl έγραψε στις 20:56, 08-05-13:

Αμαν ρε παιδιά,τι έχει η Λαμία και δε σας αρέσει!!!

Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 21:00, 08-05-13:

για την Κομοτηνη και την Αθηνα διαφωνω καθετα ομως!
anyway απο τα μερη που εχω παει ή εχω περασει θα ελεγα Σπαρτη,Λαρισσα,Σερρες και Τριπολη

Παράθεση

Vivicoolgirl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vivicoolgirl
H Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

H Vivicoolgirl έγραψε στις 21:05, 08-05-13:

Εντάξει, θα μου πείτε αυτά τα πράγματα είναι υποκειμενικά.Εκτός απο την εμφάνιση και τη ρυμοτομία μιάς πόλης μετράει φυσικά και το τι προσφέρει απο υπηρεσίες,διασκέδαση και ασφαλώ πόσο φυσική ομορφιά υπάρχει στο γύρω τοπίο.Και φυσικά οι εμπειρίες που έχουμε απο αυτή και τον χαρσκτήρα των κατοίκων!

Παράθεση

aegloswen

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aegloswen
H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,735 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 21:28, 08-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Vivicoolgirl
Εντάξει, θα μου πείτε αυτά τα πράγματα είναι υποκειμενικά.Εκτός απο την εμφάνιση και τη ρυμοτομία μιάς πόλης μετράει φυσικά και το τι προσφέρει απο υπηρεσίες,διασκέδαση και ασφαλώ πόσο φυσική ομορφιά υπάρχει στο γύρω τοπίο.Και φυσικά οι εμπειρίες που έχουμε απο αυτή και τον χαρσκτήρα των κατοίκων!
Για τους Λαμιώτες έχω ακούσει τα χειρότερα,ακόμα και από κοπέλα που είναι η ίδια από Λαμία.
Πάντως εντάξει η Λαμία για μένα είναι απλά τραγική ρε παιδιά,δεν πιστεύω πως έχουν άδικο πολλοί που δεν την χωνεύουν.

Αλλά έχει ένα πολύ βασικό καλό,το ότι είναι κόμβος: 2 ώρες από Αθήνα,3 - 3μιση ώρες από Θεσσαλονίκη,1μιση ώρα από Βόλο.. Πράγμα πολύ σημαντικό.

Παράθεση

carpe_nochtem

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη carpe_nochtem
Ο carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 675 μηνύματα.

O carpe_nochtem fight the nothingness έγραψε στις 21:33, 08-05-13:

Κατερίνη.

Παράθεση

nektariosmakris (νεκτάριος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη nektariosmakris
Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 128 μηνύματα.

O nektariosmakris έγραψε στις 22:24, 08-05-13:

το κορωπι δηλαδη την πολυ που μενω.κυριως επειδη μενουν κατι βλακες εδω περα ψηλομυτες και δεν σε κανουν παρεα αν δεν εισαι απο την περιοχ.ειναι τελειος κομπλεξικη και μιλαμε για τον 21 αι.
επεισης δεν εχει τιποτα αξιολογο ουτε club tpt

Παράθεση

science_lover

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη science_lover
H science_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.

H science_lover έγραψε στις 23:12, 08-05-13:

Πτολεμαιίδα

ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nektariosmakris (νεκτάριος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη nektariosmakris
Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 128 μηνύματα.

O nektariosmakris έγραψε στις 19:33, 10-05-13:

τελικα φιλε εχεις δικιο δεν μενω στην χειροτερη πολη

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 18:36, 22-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από CiNeFiL
για την Κομοτηνη και την Αθηνα διαφωνω καθετα ομως!
anyway απο τα μερη που εχω παει ή εχω περασει θα ελεγα Σπαρτη,Λαρισσα,Σερρες και Τριπολη
Λίγα τα λόγια σου για τη λάρισα

Παράθεση

Nefeli Graf (νεφ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nefeli Graf
H νεφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,675 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε στις 20:03, 22-05-13:

Πύργος ολέ ολέ xD

Παράθεση

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma_Libre
H Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 77 μηνύματα.

H Alma_Libre Είμαι ελεύθερη ψυχη ..... έγραψε στις 19:12, 24-05-13:

Πυργος .. και κατ' επέκταση όλη η Πελοπόννησος.

-7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Natalia Secret
H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε στις 20:13, 24-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alma_Libre
Πυργος .. και κατ' επέκταση όλη η Πελοπόννησος.
ΌΛΗ η Πελοπόννησος;;;

Προσωπικά, θεωρώ κάποια σημεία της Πελοποννήσου από τα καλύτερα στην Ελλάδα!!! (πχ Ναύπλιο )

Παράθεση

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 77 μηνύματα.

H Alma_Libre Είμαι ελεύθερη ψυχη ..... έγραψε στις 20:14, 24-05-13:

Ναι παίρνει η μπάλα και τα καλά μέρη .. Τι να κάνουμε η πλειοψηφία κερδίζει ..

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Natalia Secret
H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε στις 20:19, 24-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alma_Libre
Ναι παίρνει η μπάλα και τα καλά μέρη .. Τι να κάνουμε η πλειοψηφία κερδίζει ..
Nah... Πάντα υπάρχει και η εξαίρεση (στην προκειμένη περίπτωση εξαιρέσεις ) στον κανόνα, σωστά;

Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 20:20, 24-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Natalia Secret
ΌΛΗ η Πελοπόννησος;;;

Προσωπικά, θεωρώ κάποια σημεία της Πελοποννήσου από τα καλύτερα στην Ελλάδα!!! (πχ Ναύπλιο )
Καὶ ὄχι μόνο...

Μάνη...

Ὀρεινὴ Ἀρκαδία

Ὀρεινὴ Ἀχαΐα

Λυπᾶμαι ποὺ θὰ στενοχωρήσω τοὺς φίλους μου τοὺς Κρητικούς, ἀλλὰ ἀπὸ πλευρᾶς φυσικοῦ κάλλους ἡ Πελοπόννησος εἶναι ἀνώτερη τῆς Κρήτης... Τὰ βουνά μας εἶναι πνιγμένα στὰ ἔλατα καὶ δὲν ἔχουν μόνο πουρνάρια.

Ἡ δὲ ἀκτογραμμὴ τῆς Πελοποννήσου εἶναι κορυφαία ἰδίως σὲ συγκεκριμένα σημεῖα (Μάνη!)

Παράθεση

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Alma_Libre Είμαι ελεύθερη ψυχη ..... έγραψε στις 20:22, 24-05-13:

Ωχ θα με δείρετε στο τέλος, το βλέπω.

Παράθεση

matasiros

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη matasiros
H matasiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Σύρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H matasiros colachie.blogspot.gr έγραψε στις 12:05, 06-06-13:

εμένα πάλι δεν μου άρεσε καθόλου η πόλη της Χίου.
που γραφουμε για τα ωραιώτερα μέρη; έχω πολλά για εκεί

Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 20:58, 07-06-13:

Μάνη...
Λυπᾶμαι ποὺ θὰ στενοχωρήσω τοὺς φίλους μου τοὺς Κρητικούς, ἀλλὰ ἀπὸ πλευρᾶς φυσικοῦ κάλλους ἡ Πελοπόννησος εἶναι ἀνώτερη τῆς Κρήτης... Τὰ βουνά μας εἶναι πνιγμένα στὰ ἔλατα καὶ δὲν ἔχουν μόνο πουρνάρια.
Μάνη. Σκέτο.
Επίσης,σε ποιο βουνό πήγες;

Παράθεση

spy-ak

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη spy-ak
H spy-ak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4,747 μηνύματα.

H spy-ak έγραψε στις 22:36, 07-06-13:

Μάνη. Σκέτο.
Επίσης,σε ποιο βουνό πήγες;
Στον Ταΰγετο θα πήγε

Παράθεση

Joaquín (Йоаким)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Joaquín
Ο Йоаким αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Joaquín ---------------------------------------- έγραψε στις 22:44, 07-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Isom1312
Σοβαρέψου.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~Lös~

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Lös~
H ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μετεωρολόγος . Έχει γράψει 1,291 μηνύματα.

H ~Lös~ έγραψε στις 23:18, 07-06-13:

την τσιμεντούπολη->Λάρισα
την χαοτική->Αθήνα (με εξαίρεση πολύ ελάχιστα,μα πάρα πολύ ελάχιστα μέρη)

-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 23:21, 07-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από ~Lös~
την τσιμεντούπολη->Λάρισα
την χαοτική->Αθήνα (με εξαίρεση πολύ ελάχιστα,μα πάρα πολύ ελάχιστα μέρη)
ή δεν έχεις πάει σε πολλές πόλεις ή δεν έχεις δει την Λάρισα...χειρότερη πόλη της Ελλάδας σίγουρα δεν είναι

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~Lös~

Περιβόητο Μέλος

H ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μετεωρολόγος . Έχει γράψει 1,291 μηνύματα.

H ~Lös~ έγραψε στις 23:36, 07-06-13:

ή δεν έχεις πάει σε πολλές πόλεις ή δεν έχεις δει την Λάρισα...χειρότερη πόλη της Ελλάδας σίγουρα δεν είναι
όχι,όχι, έχω δει τη λάρισα και έχω πάει και σε πολλές περιοχές δε μου λέει και πολλά

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 23:46, 07-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από ~Lös~
όχι,όχι, έχω δει τη λάρισα και έχω πάει και σε πολλές περιοχές δε μου λέει και πολλά
πτολεμαίδα π.χ έχεις πάει?

Παράθεση

~Lös~

Περιβόητο Μέλος

H ~Lös~ έγραψε στις 23:53, 07-06-13:

πτολεμαίδα π.χ έχεις πάει?
α,οχι,αλλα ξερω πώς ειναι...την ξεχασα κι αυτην

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους