Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,448 εγγεγραμμένα μέλη και 3,044,375 μηνύματα σε 92,659 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 473 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια θεωρείτε τη χειρότερη πόλη στην Ελλάδα;

Zithos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Zithos
Ο Zithos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 264 μηνύματα.

O Zithos έγραψε στις 13:56, 01-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από DarthFederer
Μα ισα ισα ολοι λενε οτι η Αθηνα εχει βελτιωθει πολυ την τελευταια δεκαετια.

Αν δν ηταν η κριση δν θα ειχαν μαραζωσει μαγαζια του κεντρου κλπ. Ομως για αυτο δν ευθυνεται η πολη...
Πραγματικά ελαττώθηκε ελαφρά ο συνολικός πληθυσμός αλλά μετακινήθηκε απο το κέντρο που ερήμωσε προς τα προάστια, τα προάστια έχουν χαλάσει βασικά περισσότερο.
Σε αυτό που λές για την κρίση έχεις δίκιο χτύπησε την Αθήνα σε πολύ μεγαλύτερο βαθμό απο όλες τις υπόλοιπες πόλεις.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DarthFederer
Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,446 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε στις 15:51, 01-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από Zithos
Πραγματικά ελαττώθηκε ελαφρά ο συνολικός πληθυσμός αλλά μετακινήθηκε απο το κέντρο που ερήμωσε προς τα προάστια, τα προάστια έχουν χαλάσει βασικά περισσότερο.
Σε αυτό που λές για την κρίση έχεις δίκιο χτύπησε την Αθήνα σε πολύ μεγαλύτερο βαθμό απο όλες τις υπόλοιπες πόλεις.
Κοιτα ηταν εν μερει αναμενομενη η υποβαθμιση του κεντρου και ισως και σκοπιμη ασχετως απο την κριση. Πιστευω οτι μετα απο καποια χρονια το κεντρο θα αναπτυχθει και γινει απο τις πιο ακριβες περιοχες της Αθηνας. Τα προαστια προσφερουν σε γενικες γραμμες καλυτερες συνθηκες για να ζησεις για αυτο ο κοσμος τραβηχτηκε προς τα εκει. Τα καλα κομματια του κεντρου ειναι πολυ ακριβα και κατα τη γνωμη μου δν ανταποκρινονται οι τιμες σε αυτα που σου προσφερουν.

Η αγορα της Αθηνας θα ανακαμψει αλλα οι αγορες στα προαστια ειδικοτερα θα μεταλλαχθουν. Κατα κυριο λογο ηταν παλια μαγαζια, μεμονωμενων επαγγελματιων που ειτε συνεργαζονταν με καποιες εταιριες (ρουχων πχ) ειτε ειχαν αγοραστει απο μια αλυσιδα. Αυτα τεινουν να εξαφανιστουν. Ακομα και στα προαστια θα αποτελουν πλειοψηφια τα μαγαζια των πολυεθνικων και τα Mall, οπως περιπου γινεται στο εξωτερικο. Αυτα τραβανε τον κοσμο να ψωνισει, οχι το φανελαδικο του μπαρμπα γιαννη που το εχει απο το 1960

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Heartie

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Heartie
H Heartie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H Heartie Θεσσαλονίκη έγραψε στις 17:55, 03-10-13:

Εγώ πάντως από περιοχές της Αττικής ψηφίζω Αγία Παρασκευή δαγκωτό και Χαλάνδρι!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

asterix

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη asterix
Ο asterix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 170 μηνύματα.

O asterix nothing to fear...when you are near.. έγραψε στις 00:14, 07-10-13:

Άρτα/Κέντρο Αθήνας

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bemanos (Μοριακός Αρχιτέκτονας)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Bemanos
Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,842 μηνύματα.

O Bemanos έγραψε στις 10:19, 07-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από asterix
Άρτα/Κέντρο Αθήνας
Το κεντρο δεν ειναι η ομονοια μονο , ακροπολη πλακα μοναστηρακι θησειο Φιλοπάππου κα , ειναι απλα τελεια

Παράθεση

Pink Butterfly (Μαρία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Pink Butterfly
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H Pink Butterfly Dws mou na piw to dilitirio... έγραψε στις 17:41, 07-10-13:

Λατρεύω Αθήνα! Δε μου άρεσαν καθόλου τα Γιάννενα κ η Πρέβεζα....

Παράθεση

Dimitris_Väinämöinen (Δημητρης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dimitris_Väinämöinen
Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος . Έχει γράψει 970 μηνύματα.

O Dimitris_Väinämöinen Όλα είναι ψευδαίσθηση... έγραψε στις 17:58, 07-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από Pink Butterfly
Μου κανει εντυπωση αυτο που λες για τα Ιωαννινα. Προσωπικα μου φανηκε μια απο τις ωραιοτερες πολεις της Ελλαδας και νομιζω οτι εκπνεει μια ''αρχοντια'' ρε παιδι μου Ειδικα γυρω απο την λιμνη ειναι υπεροχα, ασε που ειναι απο τις πολεις που εχουν αρκετο πρασινο ακομα και στο κεντρο πραγμα που σπανια συναντας σε ελληνικη πολη οπου το τσιμεντο κυριαρχει Απο την αλλη ακουω ασχημα λογια για τους κατοικους αλλα και για τον καιρο.

Η Πρεβεζα ειναι πολυ μικρη απο οτι θυμαμαι αλλα δεν εχει κατι το ασχημο νομιζω. Χαριτωμενη μου ειχε φανει αν και την ειχα επισκεφτει πολυ παλια

Παράθεση

Zithos

Δραστήριο Μέλος

O Zithos έγραψε στις 18:44, 07-10-13:

Τα χειρότερα για την Αθήνα τα βλέπεις όταν μένεις μόνιμα, αν έρχεσαι μόνο για επίσκεψη μπορεί εύκολα να παραπλανηθείς και να την περάσεις καλύτερη απο την οποιαδήποτε επαρχιακή πόλη.

Παράθεση

Pink Butterfly (Μαρία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Pink Butterfly
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Δάσκαλος/α . Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H Pink Butterfly Dws mou na piw to dilitirio... έγραψε στις 20:20, 07-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dimitris_Väinämöinen
Μου κανει εντυπωση αυτο που λες για τα Ιωαννινα. Προσωπικα μου φανηκε μια απο τις ωραιοτερες πολεις της Ελλαδας και νομιζω οτι εκπνεει μια ''αρχοντια'' ρε παιδι μου Ειδικα γυρω απο την λιμνη ειναι υπεροχα, ασε που ειναι απο τις πολεις που εχουν αρκετο πρασινο ακομα και στο κεντρο πραγμα που σπανια συναντας σε ελληνικη πολη οπου το τσιμεντο κυριαρχει Απο την αλλη ακουω ασχημα λογια για τους κατοικους αλλα και για τον καιρο.

Η Πρεβεζα ειναι πολυ μικρη απο οτι θυμαμαι αλλα δεν εχει κατι το ασχημο νομιζω. Χαριτωμενη μου ειχε φανει αν και την ειχα επισκεφτει πολυ παλια
με ψυχοπλακωνουν οι πολεις που εχουν γυρω γυρω βουνο, εξ'ου και η επιλογη μου

Παράθεση

Dimitris_Väinämöinen (Δημητρης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dimitris_Väinämöinen
Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος . Έχει γράψει 970 μηνύματα.

O Dimitris_Väinämöinen Όλα είναι ψευδαίσθηση... έγραψε στις 00:57, 08-10-13:

Νταξ ο καθενας εχει την αποψη του προφανως. Αν και αντικειμενικα τα Ιωαννινα ειναι απο τις ομορφοτερες πολεις της Ελλαδας (μην πω και η ομορφοτερη).

Στο θεμα μια πολη που μου φαινεται πολυ ασχημη ειναι η Ηγουμενιτσα.

Παράθεση

spitogata (Μαίρη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη spitogata
H Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 149 μηνύματα.

H spitogata meoww έγραψε στις 03:08, 08-10-13:

Την Λάρισα...(σε είδα και λαχτάρησα )

Τελείως αδιάφορη σαν πόλη,αν και ομολογώ ότι εκεί ήπια την πιο τέλεια σοκολάτα του κόσμου

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Soleado Febrero ~

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Soleado Febrero ~
H Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 680 μηνύματα.

H Soleado Febrero ~ έγραψε στις 20:34, 19-11-13:

Λάρισα και Γρεβενά.Τελείως αδιάφορες πόλεις,χωρίς χρώμα και ομορφιά

Παράθεση

Red Hot Chili L

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Red Hot Chili L
Ο Red Hot Chili L αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 48 ετών . Έχει γράψει 129 μηνύματα.

O Red Hot Chili L έγραψε στις 20:43, 19-11-13:

Λάρισα, Κόρινθος οι πιο άσχημες πόλεις της Ελλάδας, με διαφορά. Και η πόλη όπου ζω (Ηράκλειο) είναι άσχημη, αλλά κάτι τα τείχη, κάτι η παραλιακή, κάτι οι κάτοικοι, το σώζει.

Παράθεση

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,621 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 21:37, 19-11-13:

Πτολεμαϊδα και Γρεβενα....
απαπαπαπαπα

Παράθεση

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη panagiotists13
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 16 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.

O panagiotists13 έγραψε στις 19:06, 27-01-14:

Ιωάννινα (βρωμάει η λίμνη τους το καλοκαίρι.στην εκδρομή δεν μπορούσα να βγω έξω χωρίς να κρατήσω την αναπνοή μου)

Παράθεση

Kurosaki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kurosaki
Ο Kurosaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 226 μηνύματα.

O Kurosaki έγραψε στις 19:33, 27-01-14:

Αθήνα.

Παράθεση

GusMark123

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη GusMark123
Ο GusMark123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O GusMark123 έγραψε στις 11:22, 16-08-14:

Η ασχημοτερη πολη της Ελλαδας νομιζω πως ειναι η πτολεμαιδια κ η ομορφοτερη οσο περιεργο κι αν σας φενεται η τριπολη. Περυσι τον χειμωνα λογω της δουλειας μου επισκευθηκα την τριπολη. Ειχα ακουσει γι αυτην την πολη τα πιο αρνητικα σχολεια και περημενα να συναντησω μια τελειως αδιαφορη πολη. Αντιθετα ομως εμενα δε μου φανηκε αδιαφορη αλλα μια μαγικη πολη με πολυ πρασινο, καθαρο αερα, και χιονισμενες σκεπες. Μπορει η κοντινοτερη παραλια να βρισκωταν 35 λεπτα μακρια απο το κεντρο μα ηταν ενας ιδανικος χειμωνιατικος προορισμος.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

marlo

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη marlo
H marlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H marlo ~never give up~ έγραψε στις 17:36, 21-08-14:

αφού και η αθήνα γύρω γύρω βουνά έχει, γι'αυτό και λέμε "το λεκανοπέδιο Αττικής"...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

ATD95 (Αμπεμπαμπλονης Τουκιθεμπλονης)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη ATD95
Ο Αμπεμπαμπλονης Τουκιθεμπλονης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

O ATD95 :-) έγραψε στις 22:17, 21-08-14:

Κατα τη ταπεινη μου γνωμη,σε ΟΠΟΙΑ πολη και αμα μενεις για ολη σου τη ζωη(ή εστω για μεγαλο χρονικο διαστημα)τη βαριεσαι επειδη μαθαινεις τα μερη,αξιοθεατα,ανθρωπους...η ζωη θελει ποικιλια δε μπορεις να γεννηθεις,μεγαλωσεις και πεθανεις στο ιδιο μερος...εγω π.χ ειμαι 18 χρονων κσι ολη μου τη ζωη μεχρι τωρα τη περασα θεσσαλονικη...καποιος που μενει Αθηνα οταν ερθει θα μαγευτει και οκ ωραιο μερος παντα εχεις καπου να πας αλλα επειδη την εχω σιχαθει δε με εξιταρει πλεον..

Παράθεση

Simos_Moss (Σίμος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Simos_Moss
Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Αθλητής . Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O Simos_Moss έγραψε στις 15:20, 26-04-15:

Επειδή έχω ταξιδέψει και έχω δει και άλλες πόλεις, θα πω η Δράμα γιατί είναι συνέχεια με συννεφιά και βροχές...
Αν είχα την οικονομική δυνατότητα να έμενα αλλού θα επέλεγα την Θεσσαλονίκη που την αγαπάω πάρα πολύ...
Παράθεση

elenikam

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη elenikam
H elenikam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H elenikam έγραψε στις 18:53, 17-11-15:

ΚΙΛΚΙΣ
Παράθεση

Zithos

Δραστήριο Μέλος

O Zithos έγραψε στις 20:12, 17-11-15:

Άν δεν έχεις ταξιδέψει σε όλες τις πόλεις δεν μπορείς να είσαι αντικειμενικός, προσωπικά πέρα απο την Αθήνα μου έχει προκαλέσει άσχημη εντύπωση και ο Βόλος.
Παράθεση

me.

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη me.
Ο me. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 282 μηνύματα.

O me. έγραψε στις 21:04, 17-11-15:

στον επιβλητικό λόφο του Κουλά, στους πρόποδες του οποίου απλώνονται οι Σέρρες, είναι υπέροχα.

Μετά… όλο κατηφόρα
Παράθεση

Admiral Fin

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Admiral Fin
Ο Admiral Fin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O Admiral Fin When life gives you something.... έγραψε στις 18:08, 18-03-16:

H ομορφότατη; Νομίζω πόλη της Σύρου, πόλεις νησιών γενικά, Θεσσαλονίκη, Σέρρες, Ηράκλειο, Λάρισα(Με τα βιας και απο την απειροελάχιστη εμπειρία μου, η Λάρισα(Προσοχή και υπενθύμιση: Η Λάρισα ΔΕΝ είναι επαρχία. Η Λάρισα είναι ΠΟΛΗ. Οτιδήποτε ΚΟΝΤΑ ΕΞΩ απο τον Ν. Λάρισας ΕΙΝΑΙ επαρχία. Αυτό ΕΙΝΑΙ η επαρχεία. Morons.) είναι ένα δίπολο κέρμα. Η Λάρισα είναι μεγαλύτερη απο τις Σέρρες οπότε έχεις πιο ωραία πράγματα αλλά τα κακά την βυθίζουν.)
Η χειρότερη; Βόλος , Πτολεμαΐδα, Γρεβενά(οκ...έχει φύση όμως), Χανιά(ναι είναι στην πραγματικότητα απαίσια...βάλτε γυαλιά)Λάρισα

Δεν μετράω κωμοπόλεις και κτλ.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Admiral Fin : 18-03-16 στις 18:11.
Παράθεση

Cupid

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Cupid
Ο Cupid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 80 μηνύματα.

O Cupid έγραψε στις 18:31, 18-03-16:

Χειρότερη πόλη: Τρίπολη
Η Αθήνα θα έλεγα είναι ταυτόχρονα η πιο όμορφη αλλά και η πιο άσχημη πόλη
Παράθεση

me.

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη me.
Ο me. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 282 μηνύματα.

O me. έγραψε στις 18:37, 18-03-16:

Αρχική Δημοσίευση από CupidIsBack
Τρισάθλια είναι
Παράθεση

methexys

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,122 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 18:37, 18-03-16:

Εμένα παντως η Λάρισα μου φαίνεται εντελώς χαλια. Χωρις θάλασσα, με άθλια κακόγουστα κτήρια (γενικα η Ελλάδα δεν φημίζεται για την αρχιτεκτονική των πόλεων της αλλα στη Λάρισα νομίζω οτι έχει παραγίνει το κακό),για να μην πω για τις ομορφες μυρωδιές του...υπονόμου που σε ακολουθούν κυρίως στα μικρά δρομάκια Το κέντρο ειναι μεγάλο και εχεις επιλογές για να βγεις, ναι,αλλα κατα τ'αλλα... Δεν θα μπορούσα να με φανταστώ να μένω εκεί το καλοκαίρι ας πούμε. (Όχι οτι εδω δεν σκάμε στη ζέστη αλλα υπάρχει και μια θάλασσα δίπλα).
Παράθεση

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γκρινιάρης Gkrr
Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 682 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Perseverance makes the difference... έγραψε στις 19:46, 18-03-16:

Προσωπικά Αθήνα δεν θα πήγαινα με την καμία. Πρέπει να γίνει πιο "Ευρωπαϊκή" πόλη/πρωτεύουσα...
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,446 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε στις 13:48, 19-03-16:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
Εμένα παντως η Λάρισα μου φαίνεται εντελώς χαλια. Χωρις θάλασσα, με άθλια κακόγουστα κτήρια (γενικα η Ελλάδα δεν φημίζεται για την αρχιτεκτονική των πόλεων της αλλα στη Λάρισα νομίζω οτι έχει παραγίνει το κακό),για να μην πω για τις ομορφες μυρωδιές του...υπονόμου που σε ακολουθούν κυρίως στα μικρά δρομάκια Το κέντρο ειναι μεγάλο και εχεις επιλογές για να βγεις, ναι,αλλα κατα τ'αλλα... Δεν θα μπορούσα να με φανταστώ να μένω εκεί το καλοκαίρι ας πούμε. (Όχι οτι εδω δεν σκάμε στη ζέστη αλλα υπάρχει και μια θάλασσα δίπλα).
Βολιωτισσα, λογικο

Πλακα πλακα το καλοκαιρι στη Λαρισα δεν αντεχεται αλλα οι περισσοτεροι Λαρισαιοι εχουν εξοχικα στα παραλια του νομου...

Αρχική Δημοσίευση από CupidIsBack
Η Αθήνα θα έλεγα είναι ταυτόχρονα η πιο όμορφη αλλά και η πιο άσχημη πόλη
Τα εχουμε πει, η Αθηνα δεν συγκρινεται με τις υπολοιπες πολεις της Ελλαδας λογω εκτασης και πληθυσμου.

Αρχική Δημοσίευση από Admiral Fin
H ομορφότατη; Νομίζω πόλη της Σύρου, πόλεις νησιών γενικά, Θεσσαλονίκη, Σέρρες, Ηράκλειο, Λάρισα(Με τα βιας και απο την απειροελάχιστη εμπειρία μου, η Λάρισα(Προσοχή και υπενθύμιση: Η Λάρισα ΔΕΝ είναι επαρχία. Η Λάρισα είναι ΠΟΛΗ. Οτιδήποτε ΚΟΝΤΑ ΕΞΩ απο τον Ν. Λάρισας ΕΙΝΑΙ επαρχία. Αυτό ΕΙΝΑΙ η επαρχεία. Morons.) είναι ένα δίπολο κέρμα. Η Λάρισα είναι μεγαλύτερη απο τις Σέρρες οπότε έχεις πιο ωραία πράγματα αλλά τα κακά την βυθίζουν.)
Η χειρότερη; Βόλος , Πτολεμαΐδα, Γρεβενά(οκ...έχει φύση όμως), Χανιά(ναι είναι στην πραγματικότητα απαίσια...βάλτε γυαλιά)Λάρισα

Δεν μετράω κωμοπόλεις και κτλ.
Αστειο να θεωρουμε την Ερμουπολη πολη και να τη βαζουμε σε συγκριση με τη Λαρισα, το Βολο κι ακομα περισσοτερο τη Θεσσαλονικη οταν εχει 13,000 κατοικους.

Η Λαρισα ειναι επαρχιακη πολη. Μεγαλη για τα δεδομενα της Ελλαδας βεβαια. Το ιδιο και ο Βολος, το Ηρακλειο ή η Πατρα.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Claire Rentfield : 19-03-16 στις 20:57. Αιτία: Merge
Παράθεση

KeepDreaming!

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη KeepDreaming!
H KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 616 μηνύματα.

H KeepDreaming! έγραψε στις 15:06, 19-03-16:

Θεωρώ ότι οποιαδήποτε πόλη βλέπει θάλασσα, υπερτερεί σε σχέση με κάποια άλλη που είναι μέσα στα βουνά. Βέβαια, μάλλον εξαρτάται από τα γούστα του καθενός, αλλά προσωπικά δεν νομίζω ότι θα μπορούσα να ζω σε ένα μέρος που να μην βλέπω την θάλασσα.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,621 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 19:31, 19-03-16:

Αρχική Δημοσίευση από KeepDreaming!
Θεωρώ ότι οποιαδήποτε πόλη βλέπει θάλασσα, υπερτερεί σε σχέση με κάποια άλλη που είναι μέσα στα βουνά. Βέβαια, μάλλον εξαρτάται από τα γούστα του καθενός, αλλά προσωπικά δεν νομίζω ότι θα μπορούσα να ζω σε ένα μέρος που να μην βλέπω την θάλασσα.
Και εγώ εξαρτημένη από το στοιχείο του νερού

Ζώντας πάντα κοντά σε μέρη που έχουν νερό...

Η πόλη που μένω συνδυάζει νερό και βουνό. Από το καινούριο μου σπίτι βλέπω αυτό:

Στο φροντιστήριο αυτό:

Στο χωρίο:

Παλιότερα έβλεπα στην άλλη πόλη που έμενα:

Και ακόοομα πιο μικρή:
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vold (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vold
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.

O Vold έγραψε στις 20:58, 19-03-16:

Εγώ πάντως βλέπω την απέναντι πολυκατοικία.
Στο πατρικό βλέπω ένα βουνό δίχως πράσινο και ερείπια
και στη σχολή βλέπω μαύρη(το βράδυ) ερημιά

Κατά τ' άλλα, δε σε ζηλεύω καθόλου
Παράθεση

Claire Rentfield (Βασω.)

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βασω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 13,061 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 20:59, 19-03-16:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Και εγώ εξαρτημένη από το στοιχείο του νερού

Ζώντας πάντα κοντά σε μέρη που έχουν νερό...

Η πόλη που μένω συνδυάζει νερό και βουνό. Από το καινούριο μου σπίτι βλέπω αυτό:

Στο φροντιστήριο αυτό:

Στο χωρίο:

Παλιότερα έβλεπα στην άλλη πόλη που έμενα:

Και ακόοομα πιο μικρή:
Στον παράδεισο μένεις;
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 22:43, 19-03-16:

Αρχική Δημοσίευση από Vold
Εγώ πάντως βλέπω την απέναντι πολυκατοικία.
Στο πατρικό βλέπω ένα βουνό δίχως πράσινο και ερείπια
και στη σχολή βλέπω μαύρη(το βράδυ) ερημιά

Κατά τ' άλλα, δε σε ζηλεύω καθόλου

Αρχική Δημοσίευση από Claire Rentfield
Στον παράδεισο μένεις;
Στον παράδεισο που λέγεται Καστοριά
Και παλιότερα στο πολυαγαπημένο Μόναχο και τα όμορφα Τρίκαλα.
Παράθεση

Maraki4you

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Maraki4you
H Maraki4you αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 60 μηνύματα.

H Maraki4you έγραψε στις 20:36, 20-03-16:

Deutch lover ποτε εφυγες απο τα Τρικαλα? Βασικα ποσα χροναι εμεινες? Ρωταω γιατι εκει μενω ^_^
Παράθεση

Δεν σε λέω

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Δεν σε λέω
Ο Δεν σε λέω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O Δεν σε λέω έγραψε στις 21:05, 29-07-16:

Αθήνα,έχω πάει πολλές φορές και έχω μείνει κι όλας.
Πολύ άθρωποι,πολύ αλλοδαποί,κλέφτες,εγκληματικοτητα,καθόλου πράσινο,ρύπανση,τεραστιες αποστάσεις και δυσκολη μεταφορα.
Ίσως να μην ειναι ολες οι περιοχές έτσι αλλα στο σύνολο....
Είναι ωραιο,τουλαχιστον για μενα,να επισκεπτομαι την αθηνα,γιατι ειναι κατι διαφορετικο,μπορω να βρω τα παντα εκει.Θα μαρεσε να κανω βολτες αλλα ειναι κι ολα αυτα που ειπα...
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,673 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 20:26, 30-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Δεν σε λέω
Πολύ άθρωποι,πολύ αλλοδαποί
Υπάρχουν και λίγο άνθρωποι, λίγο αλλοδαποί δηλαδή;
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xristaras12345

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη xristaras12345
Ο xristaras12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.

O xristaras12345 έγραψε στις 21:16, 30-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Υπάρχουν και λίγο άνθρωποι, λίγο αλλοδαποί δηλαδή;
Αχαχαχαχαχα ελα ρε μην το πειράζεις έκανε ενα ορθογραφικό ντροπή.Εννοούσε πολλοί ανθρωποι,πολλοί αλλοδαποί οσον αφορά το κέντρο της Αθήνας έχει αλλάξει αρκετά τα τελευταία 20 χρόνια πλέον σε κάποιες στοές βρωμάει ούρα απο χρήστες ναρκωτικών πριν καμιά 5 χρόνια κάποιοι τσαντάκηδες συχνάζανε εξω απο την Εθνική Τράπεζα στην Ομόνοια και κλέβανε καμιά αλυσίδα η καμιά τσάντα απο πελάτες.Να βλέπεις νεκρο άτομο παγωμένο σε τηλεφωνικο θάλαμο στο κέντρο της Αθήνα και να παίρνεις το ΕΚΑΒ να έρθει να τον παραλάβει.Δεν νομίζω να ήταν έτσι ας πούμε το 1970-1980 όπως έχει καταντήσει σήμερα.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη xristaras12345 : 30-07-16 στις 21:24.
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,673 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 21:29, 30-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από xristaras12345
Αχαχαχαχαχα ελα ρε μην το πειράζεις
Actually ήταν το μόνο κομμάτι του ποστ του που άξιζε να σχολιαστεί.
Παράθεση

juste un instant (Βασίλης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη juste un instant
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

O juste un instant Examens, histoire, économie FINI - 1 heure έγραψε στις 13:07, 31-07-16:

Βεροια, Κιλκις και Δυδιμοτειχο... Πολυ ζεστη...
Παράθεση

Admiral Fin

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Admiral Fin
Ο Admiral Fin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O Admiral Fin When life gives you something.... έγραψε στις 13:59, 31-07-16:

Και εγώ παρατήρησα πρόσφατα πως η Λάρισα είναι για τον ακατανόμαστο. Οι άνθρωποι βέβαια κάτι ταλαίπωρα άχρηστα κακοντυμένα σκουπίδια που μετά βιας ντύνονται και ζουν. Σαν γύφτικη λίγδα φτυσμένη στα πεζοδρόμια.

Οι Σέρρες είναι τιτάνια ανώτερες σε ομορφιά, σε άνεση, σε στυλ και ησυχία. Μόνο ο Serres Snake Hunter το χαλάει ολίγον.

Προσπάθησα να δω την Λάρισα σαν κάτι καλύτερο μα δεεεεεεν. Άσ' το.
Παράθεση

Περίανδρος (Περίανδρος)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Περίανδρος
Ο Περίανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.

O Περίανδρος έγραψε στις 14:18, 31-07-16:

η χειροτερη πολη ειναι η αλεξανδρουπολη και μετα η κομοτηνη.χαλια μαυρα.ασε που ακους και ολο τουρκικα.
Παράθεση

Διάσημο Μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 682 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Perseverance makes the difference... έγραψε στις 14:39, 31-07-16:

Πιστεύω η Δράμα είναι μία γενικά, όχι και τόσο ωραία πόλη. Δεν έχει τίποτα σπουδαίο να δεις. Η πόλη είναι γεμάτη με γυράδικα και καφετέριες, πάρα πολλά γυράδικα και πάρα πολλές καφετέριες, τίποτα άλλο. Γενικά γεροντοκρατούμενη, και οι περισσότεροι της νέας γενιάς είναι κάτω των 17. Σπάνια θα βρεις παρέες 20+, νιάτα κλπ.
Γενικά όμως είναι ήσυχη πόλη, χωρίς φασαρίες.

Μια άλλη κακή πόλη, κατ' εμέ, είναι η Αθήνα. Πιστεύω η Θεσσαλονίκη είναι κλάσης ωραιότερη από την Πρωτεύουσα Βέβαια μπορεί να φταίει το ότι 7 εκατ. άνθρωποι ζουν συνολικά στην Αθήνα και στην Θεσσαλονίκη, και οι υπόλοιποι 2 εκατ. σκορπισμένοι στην επαρχία...

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω, γιατί δεν αναπτύσσουν την Σπάρτη για παράδειγμα, ή κάθε ιστορική πόλη. Κατά την γνώμη μου, η Σπάρτη έπρεπε να ήταν από τις μεγαλύτερες πόλεις της Ελλάδας, να φτάνει την Θεσσαλονίκη, όπως να είναι και τουριστικός προορισμός. Ακούνε οι ξένοι "Σπάρτη" και "σπαρτιάτες" από την ιστορία και από τις ταινίες, και όταν πάνε εκεί, βλέπουν μια επαρχιακή πόλη, 20.000 κατοίκων...
Τι κάνουν οι Δήμαρχοι και ο/η Περιφερειάρχης στην Σπάρτη?! Δηλαδή έλεος!
Παράθεση

konstantinab199

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη konstantinab199
H konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 239 μηνύματα.

H konstantinab199 έγραψε στις 17:49, 31-07-16:

Εγω προσωπικα θεωρω τον βολό πανεμορφο
Παράθεση

Vold (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vold
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.

O Vold έγραψε στις 07:21, 01-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από Γκρινιάρης Gkrr
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω, γιατί δεν αναπτύσσουν την Σπάρτη για παράδειγμα, ή κάθε ιστορική πόλη. Κατά την γνώμη μου, η Σπάρτη έπρεπε να ήταν από τις μεγαλύτερες πόλεις της Ελλάδας, να φτάνει την Θεσσαλονίκη, όπως να είναι και τουριστικός προορισμός. Ακούνε οι ξένοι "Σπάρτη" και "σπαρτιάτες" από την ιστορία και από τις ταινίες, και όταν πάνε εκεί, βλέπουν μια επαρχιακή πόλη, 20.000 κατοίκων...
Ποια Σπάρτη μωρέ..
Δεν είναι ούτε καν παραθαλάσσια πόλη. Τι να την κάνεις;
Άσε που είναι και μέσα στα κατσάβραχα.
Παράθεση

Διάσημο Μέλος

O Γκρινιάρης Gkrr Perseverance makes the difference... έγραψε στις 15:50, 01-08-16:

Δεν είναι η θάλασσα το παν. Πάρα πολλές πόλεις ανα τον κόσμο είναι υπέροχες, και χωρίς την θάλασσα.
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

O DarthFederer έγραψε στις 19:16, 01-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από Γκρινιάρης Gkrr
Πιστεύω η Δράμα είναι μία γενικά, όχι και τόσο ωραία πόλη. Δεν έχει τίποτα σπουδαίο να δεις. Η πόλη είναι γεμάτη με γυράδικα και καφετέριες, πάρα πολλά γυράδικα και πάρα πολλές καφετέριες, τίποτα άλλο. Γενικά γεροντοκρατούμενη, και οι περισσότεροι της νέας γενιάς είναι κάτω των 17. Σπάνια θα βρεις παρέες 20+, νιάτα κλπ.
Γενικά όμως είναι ήσυχη πόλη, χωρίς φασαρίες.

Μια άλλη κακή πόλη, κατ' εμέ, είναι η Αθήνα. Πιστεύω η Θεσσαλονίκη είναι κλάσης ωραιότερη από την Πρωτεύουσα Βέβαια μπορεί να φταίει το ότι 7 εκατ. άνθρωποι ζουν συνολικά στην Αθήνα και στην Θεσσαλονίκη, και οι υπόλοιποι 2 εκατ. σκορπισμένοι στην επαρχία...

3,000,000 ο πληθυσμος της αστικης περιοχης της Αθηνας, <800,000 αυτος της Θεσσαλονικης.

Οι πολεις αναπτυσσονται για καποιο λογο, οχι τεχνητα. Τεχνητα μπορει να δημιουργηθει μονο μια πολη Δημοσιων Υπαλληλων οπως εγινε σε μερικες χωρες, πχ στη Βραζιλια. Η Αθηνα και η Θεσσαλονικη εχουν λογο που αναπτυχθηκαν. Το ιδιο και αλλες μικροτερες πολεις της Ελλαδας που περνανε τις 100,000. Η Πατρα εχει λογο που εχει μεγαλο πληθυσμο, εχει το λιμανι. Η Λαρισα εχει λογο που εχει μεγαλο πληθυσμο. Ειναι στη μεση μιας πεδιαδας και μιας πυκνοκατοικημενης περιοχης για τα Ελληνικα δεδομενα. Η Σπαρτη τι εχει; Ελιες και πορτοκαλια; Μονο και μονο επειδη ηταν στα αρχαια χρονια σημαντικη πολη;
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

O DarthFederer έγραψε στις 19:22, 01-08-16:

Αρχική Δημοσίευση από Admiral Fin
Και εγώ παρατήρησα πρόσφατα πως η Λάρισα είναι για τον ακατανόμαστο. Οι άνθρωποι βέβαια κάτι ταλαίπωρα άχρηστα κακοντυμένα σκουπίδια που μετά βιας ντύνονται και ζουν. Σαν γύφτικη λίγδα φτυσμένη στα πεζοδρόμια.

Οι Σέρρες είναι τιτάνια ανώτερες σε ομορφιά, σε άνεση, σε στυλ και ησυχία. Μόνο ο Serres Snake Hunter το χαλάει ολίγον.

Προσπάθησα να δω την Λάρισα σαν κάτι καλύτερο μα δεεεεεεν. Άσ' το.
Συγγνωμη πηγες στη Λαρισα και σου εκαναν εντυπωση οι κακοντυμενοι ανθρωποι; Που δεν ζουν; Ειδικα οι Λαρισαιοι ειναι τοσο ξυστες που θα επρεπε να ειναι αδικημα πλεον.

Οσο πιο μικρη ειναι η πολη τοσο περισσοτερη ησυχια εχει. Η Λαρισα μπροστα στην Αθηνα ή το κεντρο της Θεσσαλονικης ειναι ησυχαστηριο.

Επισης τι εννοεις ανεση; Γιατι η ανεση σε μια πολη καθοριζεται απο τις παροχες που σου προσφερει. Αντικειμενικα η Λαρισα δεν εχει κατι να ζηλεψει σε παροχες απο Αθηνα/Θεσσαλονικη. Αντε να πει καποιος το αεροδρομιο, αλλα ενταξει ουτε 200,000 κατοικους δεν εχει. Σιγα το πραγμα...
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Sei wie Schnee: Wunderschön aber eiskalt έγραψε στις 20:40, 01-08-16:

Καλά, η Λάρισα δεν είναι και καμία σπουδαία πόλη από ομορφιά, ίσα ίσα την θεωρώ από τις χειρότερες της Θεσσαλίας ( ειδικά σε σύγκριση με τα Τρίκαλα) αλλά δεν θα την έλεγα η χειρότερη.
Η Κοζάνη ρε σεις ειναι 10 φορές πιο άσχημη. Έχω κουμπάρους εκεί και δεν είναι ούτε μισή ώρα μακριά από την δική μου πόλη. Όταν πηγαίνω εκτιμώ τόσο την Καστοριά!!
Η Κοζάνη δεν έχει τίποτα πέρα από την κεντρική πλατεία ( που σιγά και αυτή τι είναι) και ένα σωρό πολλά μικρά μπαρ και καφετέριες μαζεμένες.
Παράθεση

billie perrakis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη billie perrakis
Ο billie perrakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O billie perrakis έγραψε στις 19:46, 02-08-16:

Η πιο άσχημη πόλη στην ελλαδα είναι μακράν η Λάρισα...πολύ ζέστη κ ξέραιλα λόγω του κάμπου άσχημα διχοτόμημενη...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους