Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,062 εγγεγραμμένα μέλη και 3,035,777 μηνύματα σε 92,174 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 775 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Σε ποια πολυτελή περιοχή θα θέλατε να μένετε;

Vivicoolgirl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vivicoolgirl
H Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.

H Vivicoolgirl έγραψε στις 17:00, 06-03-13:

Εγώ θα ήθελα ΠΟΛΥ ενα οροφοδιαμέρισμα στην γλυφάδα με θέα τη θάλασσα!! (γενικά δεν είμαι πολύ του βουνού)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 17:32, 06-03-13:

Στη Διονυσίου Αρεοπαγίτου... Κέντρο να ναι, κι ότι να ναι..
(Απ ότι έμαθα διατίθεται το σπίτι του Τσοχατζόπουλου )

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _fairygirl_
H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,440 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 18:20, 06-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Gilda
Στη Διονυσίου Αρεοπαγίτου... Κέντρο να ναι, κι ότι να ναι..
(Απ ότι έμαθα διατίθεται το σπίτι του Τσοχατζόπουλου )
Το'χεις υπόψην σου Gilda;
Δεν ξέρω γιατί αλλά εγώ θα ήθελα ένα σπίτι στο κέντρο κάποια ευρωπαϊκής πρωτεύουσας. Αν όχι Ευρώπη τότε Νέα Υόρκη.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 5,632 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 19:08, 06-03-13:

Τόκιο.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Loreley
H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.

H Loreley έγραψε στις 19:26, 06-03-13:

Σε καμία. Οι ωραίες αναμνήσεις δεν είναι στις λουξάτες γειτονιές.
Μου την σπάνε οι πλούσιοι, πολύ δήθεν και ξενέρωτοι άνθρωποι.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Xaris SSSS

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Xaris SSSS
Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O Xaris SSSS έγραψε στις 19:40, 06-03-13:

Ζυρίχη

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vivicoolgirl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Vivicoolgirl έγραψε στις 19:45, 06-03-13:

Παιδιά για Ελλάδα μιλάμε !

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lilla My

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lilla My
H Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.

H Lilla My έγραψε στις 19:54, 06-03-13:

Στην περιοχή που μένω και τώρα, αλλά σε δικό μου σπίτι. Και το μπαλκόνι με θέα τη θάλασσα, παρακαλώ.
Αυτό ας πούμε δε θα με χαλούσε:
http://asunnot.oikotie.fi/myytavat-asunnot/7456043
Το πιο μικρό και φθηνό διάλεξα, μην είμαστε και πλεονέκτες.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

silverdog

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη silverdog
Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 378 μηνύματα.

O silverdog έγραψε στις 20:03, 06-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Vivicoolgirl
Εγώ θα ήθελα ΠΟΛΥ ενα οροφοδιαμέρισμα στην γλυφάδα με θέα τη θάλασσα!! (γενικά δεν είμαι πολύ του βουνού)
Το ιδιο ακριβως θαθελα και σκεφτομαι να το κανω πραγματικοτητα.

Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gregory, nub
Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Εργάτης/τρια . Έχει γράψει 2,442 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε στις 20:30, 06-03-13:

Ελαφονήσι!
http://1.bp.blogspot.com/-Qtj5D-69VS...0/DSC_0050.JPG

(δεν βάζω την πικ εδώ, γιατί θα φαίνεται πολύ μεγάλη )

Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Πατρεύς
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 3,787 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε στις 20:47, 06-03-13:

Ἀπὸ Ἀθῆνα κι ἐγὼ θὰ ἔλεγα στὴ Διονυσίου Ἀρεοπαγίτου. Αὐτὸς ὁ δρόμος εἶναι φοβερός. Ἐλπίζω μόνο νὰ μὴν ἔχω τὴν κατάληξη τοῦ Ἄκη...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,835 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 20:56, 06-03-13:

Στη Θεσσαλονίκη κέντρο ή Άνω Πόλη κοντά στα κάστρα. Στα Γιάννενα μέσα στο κάστρο.

Παράθεση

Vivicoolgirl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Vivicoolgirl έγραψε στις 07:20, 07-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από Πατρεύς
Ἀπὸ Ἀθῆνα κι ἐγὼ θὰ ἔλεγα στὴ Διονυσίου Ἀρεοπαγίτου. Αὐτὸς ὁ δρόμος εἶναι φοβερός. Ἐλπίζω μόνο νὰ μὴν ἔχω τὴν κατάληξη τοῦ Ἄκη...

αχαχαχαχα μπα! αν δεν έχεις κλέψει το κράτος δε σε πειράζει κανείς!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 07-03-13 στις 20:19. Αιτία: διόρθωση παράθεσης - quote
Παράθεση

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη EnnisDelMar!
H EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής . Έχει γράψει 601 μηνύματα.

H EnnisDelMar! fresh έγραψε στις 11:57, 07-07-13:

Εξωτερικό: Upper East Side στο Manhattan
Ελλάδα: Πάνω στην Αρεοπαγίτου ή Γλυφάδα

Υ.Γ. Υπήρχε και ένα μέρος στην Θεσσαλονίκη κάπου ψηλά κοντά σε ένα τείχος, αλλά δεν ξέρω πως λέγεται η περιοχή. Ήταν τα σπίτια των προσφύγων μας είχε πει μια ξεναγός θυμάμαι

Παράθεση

vickydask

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη vickydask
H vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 353 μηνύματα.

H vickydask έγραψε στις 14:15, 07-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από ImEirini!
Εξωτερικό: Upper East Side στο Manhattan
χαχαα, xoxo gossip girl και ετσι.

anyway επειδη ακουστηκε και η γλυφαδα, στην αθηνα θεωρω το πανοραμα βουλας εχει απτις πιο ομορφες θεες. ειναι απιστευτο να ξυπνας και να σε περικυκλωνει η θεα της θαλασσας. θελει ομως χρημα αμαξι και γερα νευρα. οπως και οι περισσοτερες χαΪ χουι περιοχες της αθηνας ειναι στη ροζ φουσκα τους περα απτο κεντρο.

Παράθεση

Isom1312

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Isom1312
Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Public Relations . Έχει γράψει 207 μηνύματα.

O Isom1312 έγραψε στις 14:16, 07-07-13:

Στην ουγκάντα.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,058 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 17:24, 07-07-13:

Φαντάζομαι όταν λέτε Γλυφάδα θα έχετε κάτι συγκεκριμένο σε σημείο στο μυαλό σας non? το λέω γιατί πχ. Είναι ένα σημείο στην Γλυφάδα (μην με ρωτήσετε που ακριβώς φίλος μου μένει εκεί κ...δεν θυμάμαι περισσότερα ) που είναι φανταστικά αλλά στο κέντρο πχ της γλυφαδας μου φαίνεται... Ενα Δράμα κ με τίποτα δεν θα μου άρεσε.

Anyway, στην Αθήνα εκτός φυσικά από τη αρεοπαγιτου αν πάμε προς προάστια μου αρέσει ιδιαίτερα στο κεφαλαρι αλλά όχι η υπόλοιπη Κηφισιά... Οχι ότι τη λες και χάλια ρε παιδί μου αλλά δεν ...

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,362 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 19:50, 07-07-13:

Υπάρχουν και πολυτελείς περιοχές που δεν τις φανταζόμαστε...
Κάποτε με έστειλε ο πατέρας μου να πάω στο σπίτι ενός γνωστού του ένα φάκελο. Όταν είδα τη διεύθυνση απόρρησα. Ήταν στην πλατεία Συντάγματος. Δεν ήξερα ότι υπήρχαν και κατοικίες εκεί. Το διαμέρισμα ήταν στον τελευταίο όροφο κτιρίου με εταιρίες, ανέβαινες με δικό του ασανσέρ, ηταν πολυτελέστατο, η βεράντα ήταν τεράστιος κήπος και η θέα απεριόριστη.

Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,449 μηνύματα.

O fockos ιι έγραψε στις 20:05, 07-07-13:

Δε θα θελα να μένω σε πολυτελή περιοχή γιατί οι ανθρωποι σε αυτές τις περιοχες ειναι ψευτικοι

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DarthFederer
Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,325 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε στις 20:14, 07-07-13:

Ενω η Αθηνα εχει πολυ ωραια προαστια και βορεια και νοτια, εγω θεωρω οτι το Κολωνακι ειναι η καλυτερη περιοχη της Αθηνας για να μεινεις. Αλλιως καπου κοντα στην αγορα της Κηφισιας

Παράθεση

DimitraKapa

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη DimitraKapa
H DimitraKapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.

H DimitraKapa i έγραψε στις 01:16, 03-02-14:

Φιλοθέη/Ψυχικό προς τα 'κει... Είναι πολύ ωραία έχει πράσινο... Και δεν είναι απομακρυσμένα

Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη NikoTexXx
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,462 μηνύματα.

O NikoTexXx έγραψε στις 02:15, 03-02-14:

New York! Θα παρω?

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη merry poppins
H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 411 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε στις 03:35, 03-02-14:

Ελλαδα: Ανω Πολη Θεσνικη, Πηλιο
Εξωτερικο:Λονδινο!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,552 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 23:13, 22-02-14:

Σε ένα νεοκλασικό διαμέρισμα στην Πλάκα. Από μικρή με μάγευε αυτή η περιοχή!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

me.

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη me.
Ο me. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 282 μηνύματα.

O me. έγραψε στις 15:23, 23-02-14:

Σε ένα νεοκλασικό διαμέρισμα στην Πλάκα.
υποψιάζομαι πως το'χουμε ρίξει όλοι στην πλάκα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,552 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 16:45, 23-02-14:

Θα πω κι από Θεσσαλονίκη, μιας κι έχω ζήσει και σ' αυτήν και είναι η δεύτερη πατρίδα μου! Θα ήθελα να μένω στην Άνω Πόλη. Είναι ο καλύτερος τόπος για έμπνευση, όταν γράφω ποιήματα.

http://www.google.gr/imgres?sa=X&biw...tart=0&ndsp=23

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BLUE SEA : 23-02-14 στις 16:49.
Παράθεση

Τζελ

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Τζελ
Ο Τζελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O Τζελ Let's do it! έγραψε στις 12:19, 09-03-14:

Και στην Ηλιουπολη καλά ειμαι, Θεσσαλονίκη παντα!

Παράθεση

MariaLoveItaly (Μαρία)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη MariaLoveItaly
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 332 μηνύματα.

H MariaLoveItaly έγραψε στις 21:50, 19-06-15:

Από εξωτερικό:
Παρίσι
Ρώμη
Βενετία
Λονδίνο
Νέα Υόρκη
Και από τη χώρα μας:
Παλαιό Φάληρο
Άλιμος
Γλυφάδα
Βούλα
Εκάλη
Πεντέλη
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 22:42, 19-06-15:

Παρίσι
Παράθεση

nikolaos p.

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikolaos p.
Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 198 μηνύματα.

O nikolaos p. έγραψε στις 06:16, 20-06-15:

Πήλιο.
Παράθεση

Alexl1996

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alexl1996
Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,201 μηνύματα.

O Alexl1996 έγραψε στις 13:27, 20-06-15:

Κέντρο, στην περιοχή του Λυκαβηττού, γενικά κέντρο
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,242 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 16:34, 20-06-15:

Απ 'οσες έχω δει Αγία Παρασκευή θα μενα άνετα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους