Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,016 μέλη και 2,415,681 μηνύματα σε 75,314 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 419 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αναζήτηση strategy game

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε: στις 19:03, 14-05-08:

Ψάχνω εδώ και κάποιο καιρό να βρω ένα real time strategy, κατά προτίμηση φουτουριστικό, που να έχει όμως οπωσδήποτε αξιολογότατο campaign (και όχι απλώς μάζεψε τόσους πόρους, κατέστρεψε όλους τους αντιπάλους κλπ, να υπάρχει μια πλοκή). Παλιές μου λατρείες ήταν το Starcraft και το Tiberian Sun. Έχετε να μου προτείνετε κάτι;

(Btw, το θέμα δεν ξέρω αν βρίσκεται στην σωστή κατηγορία, αν όχι παρακαλώ κάποιος να το μεταφέρει κατάλληλα)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 17:39, 15-05-08:

Starcraft 2 θα παιξω εγω μολις βγει.

και απο turn based, Fallout 3

Kαι τα 2 χειμωνα μαλλον.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε: στις 21:05, 15-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Αααααχ... Ξύνεις πληγές...
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 21:07, 15-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Και δε θα σαι ο μόνος!!!

Zerg Swarm FTW \m/
Παράθεση

Πολύ δραστήριο μέλος

O Tetragrammaton δεν έγραψε: στις 21:12, 15-05-08:

Μου φαίνεται θα ψάξω να βρω το παλιό Starcraft και το Broodwar να τα ξαναλιώσω...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αναζήτηση ταινιών - Από princess
      Το θέμα έχει λάβει 15 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-10-13 στις 20:40.
    • Αναζήτηση σπιτιών - Από marakiinlove
      Το θέμα έχει λάβει 24 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικό σπίτι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-08-10 στις 12:27.
    • Αναζήτηση πίνακα - Από ]ifrit[
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εικαστικές τέχνες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-01-06 στις 21:24.
    • The Microsoft Strategy in C - Από emufear
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προγραμματισμός.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-06-05 στις 15:40.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα