Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,087 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,919 μηνύματα σε 74,640 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σχέδια για φαρμακεία

Ακριβή Καλογεροπούλου

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ακριβή Καλογεροπούλου
H Ακριβή Καλογεροπούλου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H Ακριβή Καλογεροπούλου έγραψε στις 13:33, 21-05-08:

Γειά σας ψάχνω να βρώ γκραβούρες και γενικά σχέδια για φαρμακεία. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 14:30, 21-05-08:

Τι σχέδια δηλαδή; Γκραβούρες από παλιά φαρμακεία;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 14:45, 21-05-08:

αυτα σου κανουν?

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  novecento.jpg
Εμφανίσεις:  441
Μέγεθος:  136,3 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  14-11-33-med.jpg
Εμφανίσεις:  394
Μέγεθος:  38,7 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  274926501_876916db5f_o.jpg
Εμφανίσεις:  357
Μέγεθος:  171,2 KB  

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 14:49, 21-05-08:

Η δεύτερη της Ρουμάνας είναι -αν δεν κάνω λάθος- η Farmacia Taquechel στο Calle Obispo στην Αβάνα της Κούβας. Ιστορικό και πανέμορφο μέρος.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ακριβή Καλογεροπούλου

Νεοφερμένος

H Ακριβή Καλογεροπούλου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H Ακριβή Καλογεροπούλου έγραψε στις 19:27, 21-05-08:

Παιδιά χρειάζομαι να είναι σε καλή ανάλυση(300dpi), τις θέλω για γραφική οργάνωση φαρμακείων (αντικαρμπόν, αυτοκόλλητα, τσάντες χάρτινες, καρικατούρες, γκραβούρες για διακόσμηση, κτλ.) Δύσκολο αλλά δεν μπορώ να βρώ πουθενά, βρίσκω μεν, από google κάποια πράγματα αλλά σε πολύ μικρή ανάλυση.

Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ninaki
H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε στις 19:40, 21-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Ακριβή Καλογεροπούλου
Παιδιά χρειάζομαι να είναι σε καλή ανάλυση(300dpi), τις θέλω για γραφική οργάνωση φαρμακείων (αντικαρμπόν, αυτοκόλλητα, τσάντες χάρτινες, καρικατούρες, γκραβούρες για διακόσμηση, κτλ.) Δύσκολο αλλά δεν μπορώ να βρώ πουθενά, βρίσκω μεν, από google κάποια πράγματα αλλά σε πολύ μικρή ανάλυση.
Θα προσπαθήσω να βρώ και θα σου στείλω πμ να μου δώσεις το μαιλ σου για να σου στειλω μερικες σε corel...σου κανει?

Παράθεση

Ακριβή Καλογεροπούλου

Νεοφερμένος

H Ακριβή Καλογεροπούλου έγραψε στις 19:46, 21-05-08:

αν ειναι corel σίγουρα θα μου κάνουν. acris [at] otenet [dot] gr σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρων

nina μπορείς να μου στείλεις κάποια τώρα να τα δω;

--Σημείωση από Bill : Το μέιλ αλλάχθηκε για να μην το πιάσει κάποιο bot-ακι.--

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 23-05-08 στις 09:26. Αιτία: merge και τροποποίηση του μέιλ
Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ninaki
H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε στις 09:16, 23-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Ακριβή Καλογεροπούλου
αν ειναι corel σίγουρα θα μου κάνουν. acris [at] otenet [dot] gr σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρων

nina μπορείς να μου στείλεις κάποια τώρα να τα δω;

--Σημείωση από Bill : Το μέιλ αλλάχθηκε για να μην το πιάσει κάποιο bot-ακι.--
Όταν θα έχω θα στα στείλω...ελπίζω να βρω...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 23-05-08 στις 09:27. Αιτία: έβγαλα ένα επιπλέον "το" μέσα από το quote. :p
Παράθεση

ARTEO

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ARTEO
Ο ARTEO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O ARTEO έγραψε στις 14:03, 21-10-08:

Συγγνώμη επειδή χρειάζομαι κι εγώ γκραβούρες για φαρμακείο, είναι εύκολο να έχω κι εγώ μερικές από αυτές που λέγατε
Είναι ανάγκη
Thanx

Πίου please ρε φιλε, μήπως ξέρεις τι απέγινε με τις γκραβούρες για τα φαρμακεία
[αφαιρέθηκε το e-mail του μέλους]

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γίδι : 21-10-08 στις 18:52. Αιτία: Merge & τα greeklish και τα κεφαλαια δεν επιτρέπονται στο φόρουμ.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Κινούμενα σχέδια - Από Mitsos The Great
      Το θέμα έχει λάβει 505 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-08-17 στις 02:37.
    • Σχετικά με τα κινούμενα σχέδια! - Από bunny217
      Το θέμα έχει λάβει 167 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-05-17 στις 22:49.
    • Τα σχέδια για το νέο Λύκειο - Από mili
      Το θέμα έχει λάβει 1017 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Η Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-10-13 στις 21:04.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους