Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,077 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Λεύκωμα...

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 16:58, 05-06-11:

catgirlbarbara δωσε λινκ να το δω...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

catgirlbarbara

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη catgirlbarbara
H catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 389 μηνύματα.

H catgirlbarbara Ba-Be-Bi έγραψε στις 17:00, 05-06-11:

http://cnf.e-steki.gr/the-chat-and-fun-section/%CE%BB%CE%B5%CF%8D%CE%BA%CF%89%CE%BC%CE%B1-80019/

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bitchdoll

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη bitchdoll
H bitchdoll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H bitchdoll έγραψε στις 12:45, 24-06-11:

ειχα κ πολα τα χω ακομη δεν μου αρεζε τοσο αν τα διαβαζω οσο να γραφω..

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 21:14, 10-02-12:

Έχω κρατήσει και εγώ δύο Λευκώματα.....
5ης τάξης του Δημοτικού
και
6ης τάξης του Δημοτικού
Μέσα στο δεύτερο ένα λευκό μαντήλι με αφιερώσεις από τους συμμαθητές μου μιας και κάποιοι θα πήγαιναν σε άλλα Γυμνάσια και θα χωριζόμασταν....
Πλέον οι αφιερώσεις με το κλασικό bic που χρησιμοποιούσαμε τότε, είναι αχνές...
Επίσης μέσα στα λευκώματα ένα μικρό σακουλάκι με γομίδια.....
Xαχαχαχαχαχα! τι κάναμε όταν ήμασταν παιδιά...Παίρναμε πολύχρωμες γόμες σβήναμε με αυτές πάνω στο θρανίο ή σε λευκό χαρτί, οπότε μαζεύαμε τα πολύχρωμα γομίδια ... Έμοιαζε σαν άμμος....

Αγαπημένο μου Λεύκωμα....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εχέμυθη
H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,061 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 21:22, 10-02-12:

Δυστηχως μεγαλωνω στην εποχη των υπολογιστων και της τεχνολογιας οποτε το λευκομα θεωρειται απο παιδια της ηλικιας μου<< ξεπερασμενο>>.Εμενα ομως μ αρεσει...το λατρευω...
Ειχα κανει λευκωμα στην τεταρτη δημοτικου και ειχε αρεσει πολυ στους συμμαθητες μου.Φετος σκεφτομαι να ξανακανω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους