Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,702 μέλη και 2,403,843 μηνύματα σε 74,704 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 323 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Άλλες συσκευές e-καπνίσματος

Ιππολύτη

Διάσημο Μέλος

H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 793 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε: στις 15:34, 19-04-17:

Αρχική Δημοσίευση από Franciscus
Είμαι χρήστης ναργιλέ και θέλω να το κόψω γιατί η όλη διαδικασία της προετοιμασίας με έχει κουράσει.
Μπορεί κάποιος να μου προτείνει κάποιο ηλεκτρονικό τσιγάρο (μέχρι 30€) που να βγάζει ατμό όσο περίπου ο ναργιλές;Δεν έχω ιδέα από ηλεκτρονικά τσιγάρα
Δηλαδή θες ντε και καλά με κάτι να απασχολείσαι; γιατί πολύ απλά δεν κάνεις τίποτα; το ηλεκτρονικό δεν έχει πίσσα αλλά σίγουρα δεν είναι και αβλαβες.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Franciscus

Νεοφερμένος

Ο Franciscus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O Franciscus έγραψε: στις 15:53, 19-04-17:

Αρχική Δημοσίευση από stefaniat
Δηλαδή θες ντε και καλά με κάτι να απασχολείσαι; γιατί πολύ απλά δεν κάνεις τίποτα;
Δεν είναι και τόσο εύκολο αυτό που λές.Εντάξει δεν είμαι και εξαρτημένος ,1 φορά την μέρα κάνω και μόνο αν δεν είναι κανείς σπίτι (υποτίθεται το εχω πάρει για διακοσμιτικό ).Αλλά και πάλι είναι καλή φάση..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ιππολύτη

Διάσημο Μέλος

H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 793 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε: στις 16:09, 19-04-17:

Αρχική Δημοσίευση από Franciscus
Δεν είναι και τόσο εύκολο αυτό που λές.Εντάξει δεν είμαι και εξαρτημένος ,1 φορά την μέρα κάνω και μόνο αν δεν είναι κανείς σπίτι (υποτίθεται το εχω πάρει για διακοσμιτικό ).Αλλά και πάλι είναι καλή φάση..
Άμα δεν είσαι εξαρτημένος όπως λες ξεκίνα να αραιώνεις σταδιακά τις φορές που κάνεις. Πάντως εθισμό προκαλεί ο ναργιλες. Όπως επίσης και το ηλεκτρονικό. Και απ τα δύο παίρνεις νικοτίνη.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,960 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 18:51, 19-04-17:

Κάνεις ναργιλέ κάθε μέρα; Παίρνεις έτοιμες γεύσεις; Αυτές είναι τέρμα χημικές, δεν είναι καλό να κάνεις κάθε μέρα. Πάρε δες τον ναργιλέ σου από μέσα, ο ίδιος ο καρκίνος
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xristaras9

Διακεκριμένο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,646 μηνύματα.

O xristaras9 έγραψε: στις 21:15, 19-04-17:

https://www.youtube.com/watch?v=Hroe0ERZNRI
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους