Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,815 μηνύματα σε 74,635 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Έχοντας θέση υψηλότερη των ικανοτήτων μας...

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εδάδ
H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε στις 11:08, 10-06-08:

Θα πω κι εγώ την εμπειρία μου με το δικό μου μεγάλο διευθυντή με τον οποίο υπέγραψα το συμβόλαιο μου και όπως ανέφερε η δοοο είχε την υφάρα, «Εγώ κι άλλος κανείς»!

Ο τύπος γ@μει και δέρνει σε επίπεδο τοπικό και διεθνές.
Εκεί μεταξύ καφέ και συζήτησης αποφασίζει να κοιτάξει το βιογραφικό μου.

Με ρωτάει... «Α, έχεις κάνει εκείνο το πρότζεκτ» και αναφέρει το όνομα της σχετικής τεχνολογίας.
Λέω ναι!
Μου λέει, ήμουνα υπέυθυνος της τάδε ευρωπαικής επιτροπής για το θέμα αυτό.
Γαμάτο σκέφτομαι, θα ακούσω πολυ ένδιαφέροντα πράγματα, οπότε τον ρωτάω λεπτομέριες, τι ήτανε καινοτόμο στη δουλειά που κάνανε (γιατί το αντικέιμενο ήταν ακριβώς το ίδιο, συνεπώς το ήξερα καλά) κτλ.

Αποδεικνύεται ότι ο τύπος δεν ήξερε τίποτα, όμως τίποτα και είτε μιλούσαμε για WiFi, WiMAXή φρυκτωρίες για αυτόν θα ήταν το ένα και το αυτό σύστημα τηλεπικοινωνιών.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 11:20, 10-06-08:

χαχαχχαχαχααχ εδάδι, τουλάχιστον ξέρουν να σε διασκεδάζουν

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Youki
H Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 454 μηνύματα.

H Youki έγραψε στις 12:34, 10-06-08:

{Off topic} Εδαδ είσαι των...τηλεπικοινωνιών?

Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε στις 12:36, 10-06-08:

Όχι, είμαι των επικοινωνιων

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 12:48, 10-06-08:

Ειναι της ανθρωπινης επαφης.

Εγω μετα την τελευταια συνεντευξη σε γαμαω εταιρια και για θεση με 10 λεξεις τιτλο, που ηθελε προυπηρεσιες και δε συμμαζευεται, οπου τελικα η δουλεια ηταν να φτιαχνεις φυλλαδια κιτς αισθητικης του '80(η γιαγια μου το κανε ανετα με εκπαιδευση 2 ωρων μαζι με το καφεδακι ΚΑΙ τις προβλεψεις με την κυρια Μεροπη), δεν εχω κανεναν ενδοιασμο να δηλωσω ως χομπυ σαφαρι στο αμαζονιο, και στις τεχνικες γνωσεις αριστη γνωση Ολων Των Προγραμματων Που Δημιουργησε Ανθρωπινο Χερι.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 12:51, 10-06-08:

α ρε κορπς....εγραψες παλι...!

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 13:00, 10-06-08:

Περα απ'το τραγικο του πραγματος το εχω πραγματικα απορια..
Ζητουσαν 3 χρονια προυπηρεσια, και γνωση ολων των σχετικων προγραμματων ΠΟΛΥ καλα τονιζαν.. Και ενταξει, εγω εστειλα με το σκεπτικο "μπαααας και" γιατι πιστευα οτι πραγματικα ηταν ο,τι ελεγε, και χωρις να πληρω τις προυποθεσεις- ημουν ειλικρινης για καποιον λογο.
ΚΑΙ ΕΡΩΤΩ... Για να απορριψω εγω τη θεση που ειχα τα μισα απ'οσα θελαν, και φανταζομαι τι γελια θα ριξαν οσοι πηγαν εχοντας ολα τα προσοντα..γιατι στα δγιαλα δεν βαζουν μια ρεαλιστικη αγγελια που θα λεει την πραγματικη δουλεια, και ταπραγματικα προσοντα που χρειαζονται?? Τι κερδιζουν απ'αυτο εκτος απ'το να τρωνε τον χρονο μας? (οχι τιποτα αλλο, ειχα αργησει κιολας και πηρα ταξι μη χασω την ευκαιρια! τα λεφτα μου πισω ρε!)

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε στις 13:40, 10-06-08:

Θέλω αυτόν που μου βάζει κατα συρροή πλην ένα στο εκτελεστικό απόσπασμα τώρα.

Βασικά, χωρίς πλάκα, με ενοχλεί γιατί ότι λέω από μία οπτική τριβής με το αντικείμενο και μάλιστα σε περιβάλλον αξιώσεων.

Λίγο ίλεος βρε πιδιά!

BTW το σχετικό με τους μάνατζερς, που θα το φωνάζω όσο ζω το χαρακτηρίζει απόλυτα το ανέκδοτο με το "Άσε κάτω το σκύλο μου".

Επίσης, μία άλλη παράμετρος.

Αν εγώ έχω αμοιβή ας πούμε 30000 το χρόνο.
Ξέρετε πόσα χρήματα παίρνει ο τύπος που με μανατζάρει για μένα το χρόνο?
Μόνο για μένα?
Αμοίβεται για τη δουλειά που κάνω ΕΓΩ τουλ άλλα 60000 το χρόνο!

Είμαστε καθόλου σοβαροί?

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 14:00, 10-06-08:

Eδάδι... Once more...ζωγραφίζεις!!!!

[...]

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 10-06-08 στις 16:13. Αιτία: έγινε split
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 17:14, 10-06-08:

Από εξωτερικό τι εμπειρίες έχετε, από ειλικρινείς και μη αγγελίες;;

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους