Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,109 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,360 μηνύματα σε 74,666 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια παραλία κατά τη γνώμη σας στην Αττική είναι πιο καθαρή;

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Tetragrammaton
Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε στις 07:34, 30-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από fantasmenos
Και γιατί δεν πήγες δίπλα ακριβώς από το yabanaki που η παραλία είναι πάνω κάτω ίδια αλλά ελεύθερη; (δεν έχει απλώς ξαπλώστρες)

συμβουλή για την επόμενη φορά...
Η οποία μάλιστα είναι και πολύ καλή και πολύ καθαρή. Δοκιμασμένα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vendetta (Thor)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη vendetta
Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ξεναγός . Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O vendetta έγραψε στις 00:19, 01-07-08:

Το yabanaki είναι από τις πιο βρώμικες που έχω πάει...Μέχρι και πίσσες είχε...Η πιο καθαρή νομίζω ήταν η Ανάβυσσος και πρόσφατα πήγα στην Αγία Μαρίνα...Πολύ καλή αλλά μπούζι...Όσο κι αν κολυμπήσεις δε ζεσταίνεσαι με τίποτα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Affliction (Midna)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Affliction
Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

O Affliction έγραψε στις 17:01, 07-07-08:

Πολύ σπάνια πάω εδώ κοντά για μπάνιο αν κι είμαι επί της Ποσειδώνος στην παραλιακή. Απ' όσες έχω πάει όμως μου άρεσαν μια-δυο παραλίες προς Ψάθα/Αλεποχώρι μεριά. Λίγο μακριά ναι μεν, 40 λεπτά με το αμάξι αλλά από το να πας σε μια μάπα παραλία και να πληρώσεις και είσοδο, πηγαίνεις εκεί κι ας κάνεις και λίγο παραπάνω.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 21:45, 25-07-08:

Ωραία παραλία είναι στην Λούτσα (Αρτέμιδα).
Μου φάνηκε πολύ καθαρή αν πας στα βαθιά. Πιάνει κύμα βέβαια, αλλά ωραία θάλασσα και αργεί να βαθύνει. Η τριγύρω περιοχή πολύ όμορφη, με καφετέριες, ταβερνάκια, σουβλατζήδικα... γενικά ατμόσφαιρα νησιού λίγο έξω απ' την Αθήνα.

Παράθεση

Lovely_Bitch

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Lovely_Bitch
H Lovely_Bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Lovely_Bitch έγραψε στις 12:02, 26-07-08:

πηγαινω στη "γαλαζια ακτη" στην αναβυσσο,σε συγκριση με τις υπολοιπες απο βουλα ως αγιο νικολαο αναβυσσου, μου φανηκε πιο καθαρη.υπαρχει εκει μπαρακι,τις κυριακες παιζουν ζωντανα,και ειναι ελεύθερη παραλία. εχει όμως αχινούς. μου ειπαν πως αυτό είναι αποδειξη πως είναι καθαρα τα νερα... ισχυεί?

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 10:27, 29-07-08:

αν σκεφτείς ότι ο αχινός είναι τρομερή λιχουδιά, και τους συγκεκριμένους δεν τους μαζεύει κανείς, εμένα αυτό κάτι μου λέει

ερώτηση: πώς πάμε στην Ψάθα με τουτού? ξέρει κανείς???

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 03:48, 25-03-10:

καμια.

εγω απο κορινθο και κατω κανω μπανιο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 23:31, 25-03-10:

Δεν ξέρω ποιές είναι καθαρές ή όχι...αλλά σίγουρα αυτή που πήγαινα το καλοκαίρι δεν είναι βρώμικη...

Στον δρόμο μετά την Βούλα προς Σαρωνίδα...ακριβώς κάτω από το Βινύλιο. Δεν είναι παραλία. Πρέπει να σκαρφαλώσεις. Είναι σπηλιές. Και είναι φανταστικά!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,293 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 00:07, 26-03-10:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
Δεν ξέρω ποιές είναι καθαρές ή όχι...αλλά σίγουρα αυτή που πήγαινα το καλοκαίρι δεν είναι βρώμικη...

Στον δρόμο μετά την Βούλα προς Σαρωνίδα...ακριβώς κάτω από το Βινύλιο. Δεν είναι παραλία. Πρέπει να σκαρφαλώσεις. Είναι σπηλιές. Και είναι φανταστικά!
H Λάρα Κροφτ και ο Ιντιάνα Τζόουνς σε νέες περιπέτειες ΙΙ
Η αναζήτηση της τέλειας παραλίας

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

adele

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη adele
H adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 272 μηνύματα.

H adele έγραψε στις 17:48, 28-09-11:

Επειδή μένω παραλιακά ένα θα σας πω. Το yabanaki στη Βάρκιζα είναι από τις πιο βρώμικες παραλίες. Και γενικότερα Γλυφάδα, Βούλα και Βουλιαγμενη έχουν βρώμικες παραλίες επειδή όλοι εκεί μαζεύονται.. Οι καθαρότερες θάλασσες βρίσκονται μετά τη Σαρωνίδα, προς Ανάβυσσο μεριά.. Έχω πάει και πραγματικά δεν συγκρίνονται! Πανέμορφα, καταγάλανα νερά, υπέροχες παραλίες..Αξίζει μία επίσκεψη!!
Σαρωνίδα και Ανάβυσσος μακράν λοιπόν!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους