Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,853 μηνύματα σε 74,636 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσο εύκολα δοκιμάζετε νέες γεύσεις;

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 20:33, 25-06-11:

Πολύ δύσκολα θα έλεγα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tzenaki_m (τζενη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tzenaki_m
H τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H tzenaki_m έγραψε στις 15:52, 03-09-11:

κυριο κριτηριο για να δοκιμασεις να φας κατι ειναι η εμφανιση...αμα σε προδιαθετει εμφανισιακα να το φας καλως..αν οχι..βεβαια δεν ειναι μονο αυτο..πρεπει να ξερεις αν ειναι καλης ποιοτητας..για παραδειγμα στα γλυκα προσωπικα πλεον δεν μ αρεσουν καθολου ορισμενα που ειναι σαν σαπουνια.. :/

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 589 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 16:01, 03-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από tzenaki_m
κυριο κριτηριο για να δοκιμασεις να φας κατι ειναι η εμφανιση...
Για μένα το βασικότερο ρόλο έχει η όσφρηση, αν κάτι μου μυρίσει ωραία παθαίνω σοκ, είτε αφορά φαγητό είτε άνδρα.

Αν λοιπόν μου μυρίσει ωραία σίγουρα θα το δοκιμάσω

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 20:32, 29-11-11:

Μου αρεσει πολυ να δοκιμαζω καινουργιες γευσεις...βαριεμαι συνεχεια τα ιδια και τα ιδια!!

Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 21:01, 29-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Imadlak
Μου αρεσει πολυ να δοκιμαζω καινουργιες γευσεις...βαριεμαι συνεχεια τα ιδια και τα ιδια!!
Good for you,bad for your boyfriend.
Δεν έχω πρόβλημα με νέες γεύσεις αλλά δεν τρελαίνομαι κιόλας.

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 21:07, 29-11-11:

Μπαα.. δύσκολα να δοκιμάσω κάτι καινούριο

A και βασική προυπόθεση για να δοκιμάσω ένα φαγητό είναι να ξέρω τι έχει μέσα... αλλιώς δεν το βάζω στο στόμα μου...

Παράθεση

manolakis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη manolakis
Ο manolakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O manolakis έγραψε στις 21:13, 29-11-11:

Εύκολα, μου αρέσει σαν ιδέα και το εφαρμόζω,μερικές φορές δεν μου αρέσουν τα φαγητά αλλά if you never try you'll never know.

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 16:03, 30-11-11:

Ναι, υπό προυποθέσεις:
1) Να ξέρω τα συστατικά του και να τα τρώω
2) Να είναι όμορφο
3) Να μυρίζει ωραία

Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,782 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 19:04, 30-11-11:

εξαρτάται για τι πράγμα μιλάμε

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

isabella

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη isabella
H isabella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 53 μηνύματα.

H isabella και τα μυαλά στα κάγκελα! έγραψε στις 13:18, 22-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από vassilis497
εξαρτάται για τι πράγμα μιλάμε

πονννηρρουλλλι!!!.....

Παράθεση

isabella

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη isabella
H isabella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 53 μηνύματα.

H isabella και τα μυαλά στα κάγκελα! έγραψε στις 13:21, 22-12-11:

παρα πολυ ευκολα!!! ειδικα στα κινεζικα,στα γιαπωνεζικα κι αυτα...μολις με βλεπει ο καταστηματαρχης του κινεζικου ξερει κατευθειαν οτι πρεπει να φερει αλλο απο αυτο που ειχε φερει την αλλη φορα!!!χαχααχα...ενταξει,οχι κι ετσι,αλλα δεν εχω προβλημα...εκτος αν κατι φαινεται πολυ μπλιαχ...τοτε...λυπαμαι!!!

Παράθεση

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sofaki Loony
H Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H Sofaki Loony έγραψε στις 21:24, 25-12-11:

Σχετικά εύκολα δοκιμάζω νέες γευσεις... εκτός αν έχει μέσα κάτι που δεν τρώω καθόλου...

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 23:19, 17-07-17:

Όσο μου το επιτρέπει το πορτοφόλι μου και το στομάχι μου. Αυτά αποφασίζουν.
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nelliel
H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 713 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε στις 03:09, 18-07-17:

Παντα, εκτος αν προκειται για περιεργα πιατα με εντομα, τριχες και δεν ξερω και εγω τι αλλα τρωνε ορισμενοι
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους