Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,077 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Με τους φίλους μου αρέσει να ...

Με τους φίλους μου συνήθως συζητάω για

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 31)
πολιτική
18
58,06%
κοινωνικά θέματα
20
64,52%
αθλητικά
8
25,81%
μόδα
8
25,81%
άλλους φίλους/γνωστούς κτλ
27
87,10%
τα κοινά μας hobby (π.χ. σκάκι, μουσική)
24
77,42%
το που θα πάμε για καφέ/clubbing
14
45,16%
το φύλο που με προσελκύει
21
67,74%
για δουλεία
19
61,29%
για σπουδές/σχολείο
23
74,19%
επικαιρότητα
24
77,42%
άλλο
12
38,71%

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 19:29, 06-07-08:

Πάντα υπάρχει λίγος ή πολύς χώρος στον χρόνο για φίλους. Όμως θα είχε ενδιαφέρον,νομίζω, η καταγραφή των θεμάτων συζητήσεις που παρατηρείτε πιο συχνά μεταξύ φίλων...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 12:26, 07-07-08:

Οκ, εγώ τα έβαλα όλα, εκτός από τα αθλητικά... αν και τώρα με το Euro μιλούσαμε και για αυτό. (οκ, εν μέρει "Θεός ο Κασίγιας", "μπα, εγώ θέλω τον Μπάλλακ", κλπ).
Μου είναι σημαντικό να έχω πολλά κοινά με τους φίλους μου, αλλά και κοινό τρόπο προσέγγισης στο όποιο θέμα... Δηλαδή θέλω να μιλάω για τη δουλειά μου και τα όνειρά μου στο θέμα της καριέρας, αλλά κάποιοι πολύ business-freak-oriented άνθρωποι με κουράζουν.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Affliction (Midna)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Affliction
Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

O Affliction έγραψε στις 14:29, 07-07-08:

Επειδή είμαστε διαφορετικής πολιτικής ιδεολογίας είναι το μόνο θέμα που αποφεύγουμε να συζητήσουμε στην παρέα μου, γιατί στο τέλος θα τσακωνόμαστε και δε λέει. Από εκεί και πέρα κάτι απ' όλα. Τουρλού τουρλού κι ανάλογα με το τι παίζει στην επικαιρότητα. Το καλό είναι ότι ποτέ δε στερεύουμε από θέματα και ασχολίες.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 04:23, 10-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
αλλά κάποιοι πολύ business-freak-oriented άνθρωποι με κουράζουν.
Πού τους βρίσκεις;;;
Δε μου γνωρίζεις κανέναν/καμία από αυτούς;

Και για να μην είμαι τελείως εκτός, ψήφισα όλα εκτός από Αθλητικά, μόδα, πού θα πάμε για καφέ/clubbing.

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 09:02, 10-07-08:

Για όλα μιλάω εκτός από αθλητικά. Περισσότερο μου αρέσουν οι συζητήσεις για χόμπυ, κοινωνικό γίγνεσθαι και γκομενάκια!Ανάλογα το άτομο επικεντρωνόμαστε σε μερικά θέματα και περιορίζουμε άλλα.

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fandago
Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 14:44, 11-07-08:

Και εγώ τα έβαλα όλα. Δεν υπάρχει κανένα θέμα για το οποίο να μην μπορούμε να συζητήσουμε. Σίγουρα με διαφορετικές παρέες, οι πιθανότητες για τα θέματα αλλάζουν. Δηλαδή με παρέες όπου υπάρχουν μόνο άντρες, οι πιθανότητες να μιλήσουμε για αθλητικά πολλαπλασιάζονται

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 15:12, 11-07-08:

Εγω εβαλα αυτα που συζιταμε κυριος (λειπει η μουσικη απο την λιστα), αλλα λιγο πολυ καπια στιγμη θα μιλισεις για τα παντα.... Δεν ειναι ενα φορουμ με πολυ ειδικο θεμα η παρεα...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους