Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,022 μέλη και 2,415,980 μηνύματα σε 75,327 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 181 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Είναι φυσιολογικό να μιλάω με τον εαυτό μου;

Loony

Διάσημο Μέλος

H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε: στις 20:56, 30-07-13:

Το καλύτερο βέβαια είναι να το κάνεις μπροστά στον καθρέφτη.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 21:09, 30-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Loony
Το καλύτερο βέβαια είναι να το κάνεις μπροστά στον καθρέφτη.
A, εγώ δεν μπορώ έτσι, αγχώνομαι.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,290 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 21:22, 30-07-13:

Σιγά το αφύσικο.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε: στις 21:52, 30-07-13:

Όπως βλέπεις δημιουργέ του τοπικ σε αυτό τον πλανήτη κάνουν το ίδιο με σενα ακόμα 5-6 δις άτομα. Και εγώ μέσα Πολλές φορές συζητάω λες και συζητάω με φίλο.
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,743 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 22:05, 30-07-13:

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Διακεκριμένο μέλος

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε: στις 22:46, 30-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Akis_Megara
Όπως βλέπεις δημιουργέ του τοπικ σε αυτό τον πλανήτη κάνουν το ίδιο με σενα ακόμα 5-6 δις άτομα. Και εγώ μέσα Πολλές φορές συζητάω λες και συζητάω με φίλο.
Ευτυχως Θεε μου δεν ειμαι η μονη...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε: στις 22:51, 30-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Italian dream...
Ευτυχως Θεε μου δεν ειμαι η μονη...
Από μέσα μου εννοείται
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ανατολή

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ανατολή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 98 μηνύματα.

H ανατολή έγραψε: στις 22:53, 30-07-13:

Απόλυτα φυσιολογικό!
Παράθεση

g1wrg0s (01001)

Επιφανές Μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,536 μηνύματα.

O g1wrg0s Δεν υπάρχει δεν μπορώ, υπάρχει δεν θέλω! έγραψε: στις 23:05, 30-07-13:

Φυσιολογικο και θεμιτο θα ελεγα!
Παν μετρον αριστον παντα. . .
Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Διακεκριμένο μέλος

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε: στις 23:08, 30-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Akis_Megara
Από μέσα μου εννοείται
Παντα.. Ποτε δυνατα!!!
Παράθεση

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

H Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 1,130 μηνύματα.

H Peace_ έγραψε: στις 10:58, 31-07-13:

Eίναι σαν να έχω μέσα μου δύο φωνές...Είναι δύσκολη η λήψη οποιασδήποτε απόφασης
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,250 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 13:48, 31-07-13:

Εγώ μιλάω στον εαυτό μου όταν έχω κάνει μία βλακεία και δεν έχω σε ποιον να ξεσπάσω.
Επίσης όταν κάτι με παραξενεύει μιλάω στον εαυτό μου.
Γενικά,η παλαβομάρα πάει σύννεφο.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 15:12, 31-07-13:

Νταξ και εγώ μιλάω με τον εαυτό μου που και που.. Φάση έχει
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,093 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε: στις 16:28, 31-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Peace_
Eίναι σαν να έχω μέσα μου δύο φωνές...
και οχι μονο.......
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,407 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 22:58, 31-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Peace_
Eίναι σαν να έχω μέσα μου δύο φωνές...Είναι δύσκολη η λήψη οποιασδήποτε απόφασης
Κάπως έτσι συμβαίνει και σε μενα. Βλέπω κάτι ωραίο (π.χ. ένα παγωτό). Η μια φωνή μου λέει "Πάρε το και φάτο!". Πετάγεται τότε η δεύτερη "Κουφός είσαι? Κανε αμέσως ότι σου είπε! ".
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

carpe_nochtem

Διάσημο Μέλος

Ο carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 674 μηνύματα.

O carpe_nochtem fight the nothingness έγραψε: στις 23:57, 31-07-13:

Έχετε κανονικούς διαλόγους στο κεφάλι σας; Wtf
Και εγώ πολλές φορές με αμφισβητώ,αλλά αυτό γίνεται με μια προσωπικότητα. O.o
Το πολύ πολύ να πετάξω κανένα "Ιωάννα,ηλίθια,σύνελθε."
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

georgia mo

Νεοφερμένος

H georgia mo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H georgia mo έγραψε: στις 12:52, 01-08-13:

απολύτως φυσιολογικό!όλοι το κάνουν συνειδητά ή μη!
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,250 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 17:04, 01-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από carpe_nochtem
Είσαι πολύ ευγενική.
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 17:07, 01-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από carpe_nochtem
χαααααιρομαι που δεν ειμαι η μονη που αυτοβριζεται:3
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 17:31, 01-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από CiNeFiL
χαααααιρομαι που δεν ειμαι η μονη που αυτοβριζεται:3
Νομίζω αυτό που λες στον εαυτό σου ξέρω γω "μαλακία έκανες πάλι" είναι συνηθισμένο
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος