Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,092 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,048 μηνύματα σε 74,648 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Είναι φυσιολογικό να μιλάω με τον εαυτό μου;

Εύα..

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Εύα..
H Εύα.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H Εύα.. έγραψε στις 12:59, 07-08-13:

Εγώ του μιλάω συνέχεια.Ακόμα και όταν είμαι έξω κι ας με κοιτάνε περίεργα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

eya95 (Εύα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη eya95
H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

H eya95 official cat lady έγραψε στις 02:48, 10-08-13:

το δικο μου προβλημα ειναι οτι πολλεσ φορες μου απανταει κιολας ;ΡΡΡΡ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 12-08-13 στις 20:40. Αιτία: cutgreek
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος Mt (Heihachi Mishima)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος Mt
Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 165 μηνύματα.

O Γιώργος Mt MI6 έγραψε στις 02:50, 10-08-13:

Είναι φυσιολογικό να μιλάς με τον εαυτό σου.Το μη φυσιολογικό είναι να σ'αγνοεί και να μη σου απαντάει όταν πραγματικά τον έχεις ανάγκη.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dr.Quantum

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dr.Quantum
Ο Dr.Quantum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 425 μηνύματα.

O Dr.Quantum έγραψε στις 03:05, 10-08-13:

Συνήθως κάθομαι στο κρεβάτι,και αρχίζω και μιλάω με φωνή,εννοώ κανονικά όπως όταν μιλάω σε άνθρωπο στον εαυτό μου.Με βοηθάει να βάζω σε μια τάξη το χάος που επικρατεί στο μυαλό μου.

Η ψυαχίατρός μου,μου είπε ότι είναι φυσιολογικό,αν και τη πρώτη μέρα που δε με ήξερε ακόμα ,όταν της το πα άρχισε και μου έκανε παράξενες ερωτήσεις για φίλους που δε μπορούν να δουν οι άλλοι κ.λπ

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,363 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 09:54, 10-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dr.Quantum
... παράξενες ερωτήσεις για φίλους που δε μπορούν να δουν οι άλλοι
Α, καλά. Αυτό το έκανα όταν ήμουν μικρός. Μιλούσα με πολύ κόσμο, κυρίως εξωγήινους.

Υ.Γ. Υπάρχει και άλλος ένας "φίλος" με τον οποίο συνήθως μιλάνε τα αγόρια...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dias : 10-08-13 στις 10:40. Αιτία: το Υ.Γ.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dr.Quantum

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dr.Quantum
Ο Dr.Quantum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 425 μηνύματα.

O Dr.Quantum έγραψε στις 11:26, 10-08-13:

Χαχα,ναι.Κρίμα που αυτός το μόνο που κάνει είναι να μας φτύνει τελικά :/

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους