Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,028 μέλη και 2,416,107 μηνύματα σε 75,336 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 602 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Υπόθεση Michael Jackson

TheBattleOfEvermore (Dirty Eleni)

Νεοφερμένος

H Dirty Eleni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H TheBattleOfEvermore Loves Innuendo έγραψε: στις 23:58, 25-06-09:

Πέθανε ο Μάικλ Τζάκσον!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 911 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε: στις 00:23, 26-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από TheBattleOfEvermore
Πέθανε ο Μάικλ Τζάκσον!!
Που το άκουσες αυτό;;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,128 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 00:31, 26-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από mpourou
Που το άκουσες αυτό;;
Δες εδώ
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loupo (π.Δανιήλ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο π.Δανιήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.

O Loupo έγραψε: στις 09:54, 26-06-09:

Παρακολουθώντας τηλεόραση σήμερα έπεσα πάνω στην είδηση του θανάτου του Michael Jacson .
Πιστεύω ότι όλοι μας έχουμε τραγουδήσει και χορέψει , ειδικά η γενιά μου τραγούδια του.
Βρέθηκε εχθές στο σπίτι του αναίσθητος , νεότερο για τα αίτια θανάτου δεν έχουν ανακοινωθεί ακόμα.
Πάντως πραγματικά αυτός ο άνθρωπος ήταν φαινόμενο###8230;

Από καρδιακή ανακοπή πέθανε ο σταρ της ποπ, Μάικλ Τζάκσον, όπως δήλωσε ο ιατροδικαστής του Λος Aντζελες, Φρεντ Κοράλ.

Σε συνέντευξή του στο CNN, ο ιατροδικαστής Φρεντ Κοράλ δήλωσε ότι ο θάνατος
του Μάικλ Τζάκσον διαπιστώθηκε στις 2.26- τοπική ώρα Καλιφόρνια , αφού τον
εξέτασαν οι γιατροί του νοσοκομείου στο οποίο μεταφέρθηκε με ασθενεφόρο, από
την κατοικία του.

Εν τω μεταξύ, ο πρώην εκπρόσωπος του σταρ της ποπ μουσικής, Μάικλ Τζάκσον, δήλωσε ότι "δεν εξεπλάγη" από "τα τραγικά νέα" για το θάνατο του Τζάκσον.
"Ο Μάικλ βρισκόταν σε ένα ανέφικτο, δύσκολο και συχνά αυτοκαταστροφικό ταξίδι εδώ και χρόνια. Το ταλέντο του ήταν αναμφισβήτητο, αλλά έτσι ήταν και η ενόχλησή του για τους κανόνες του κόσμου", δήλωσε ο πρώην εκπρόσωπος του Τζάκσον, Μάικλ Λεβίν.
"Ο άνθρωπος απλά δεν μπορεί να αντέξει σε τέτοια επίπεδα πίεσης", πρόσθεσε.

απόσπασμα από - v2.imerisia.gr -
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Loupo : 26-06-09 στις 10:17. Αιτία: Προσθήκη κειμένου ...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε: στις 10:40, 26-06-09:

Καλό ταξίδι στον Μιχαλάκι μας...

Φυσικά και όλοι τραγουδίσαμε και χορέψαμε.
Μεγάλη η λύπη μου.
Έφυγε νωρίς. Αλλά άφησε μεγάλη ιστορία πίσω του.

Εχουμε να θυμόμαστε.!!!!! και να τραγουδάμε τα τραγούδια του.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 11:45, 26-06-09:

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε: στις 12:20, 26-06-09:

Από τις μεγαλύτερες μορφές του μουσικού στερεώματος όλων των εποχών! Αυτό δεν μπορεί να το αμφισβητήσει κανείς, ότι είδους μουσική κι αν ακούει....

Τώρα όσον αφορά στην προσωπική του ζωή, .... τι να πει κανείς; Τα πλούτη δεν φέρνουν την ευτυχία ...
Τι κρίμα!
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Ερωφίλη έγραψε: στις 13:42, 26-06-09:

Δε με συγκίνησε καθόλου ο θανατός του!Όταν έχω ακούσει τόσα άσχημα πράγματα για αυτόν τον άνθρωπο, δε μπορώ να τον θαυμάσω ούτε σαν καλλιτέχνη! Επιρεάζομαι πολύ απο την προσωπική ζωή των σταρς..Όταν θαυμάζω κάποιον, θέλω να τον θαυμάζω στο σύνολό του..
Οκ μου αρέσουν τα τραγούδια του, αλλά ως εκεί..

Η παιδοφιλία του είναι εμφανής!!! Αυτό είναι με έχει κάνει να τον σιχαθώ πραγματικά..
-11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 13:49, 26-06-09:

Όπως και να έχει.. χάθηκε ένας άνθρωπος, πολύ νέος ακόμα, πολύ ταλαντούχος, που άφησε το στίγμα του και τα τραγούδια του θα ακούγονται για πολλές δεκαετίες ακόμα

Ούτε από τους δικούς μου αγαπημένους ήταν,
μα από το πρωί βλέπω στο MTV που έχουν tribute και παίζουν τα βιντεο κλιπ του και είμαι τόσο πολύ στενοχωρημένη..
Τον ευχαριστώ για τη μουσική που μας χάρισε.. Αυτό μόνο
και εύχομαι να αναπαυθεί εν ειρήνη
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε: στις 14:26, 26-06-09:

Εγώ πάντως θα ήθελα να τον θυμάμαι έτσι:

23 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ilianaaa (Ηλιανα Κ.)

Νεοφερμένος

H Ηλιανα Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H ilianaaa έγραψε: στις 14:33, 26-06-09:

Κριμα ηταν ενα πολυ χαρισματικο πλασμα ...
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 15:48, 26-06-09:

Rest in peace... Θυμάμαι το ύφος των γονιών μου όταν πρωτοβγήκε το Billie Jean, πώς θαύμαζαν τις χορευτικές φιγούρες. Θυμάμαι τη συμμαθήτριά μου, που είχε αγοράσει καπέλο και ένα γάντι αλά Michael Jackson. Θυμάμαι το ολόχρυσο εισητήριο από τη συναυλία που θα έδινε τότε στο Ολυμπιακό στάδιο... που ματαιώθηκε. Εμάς 12 ετών να χορεύουμε μιμούμενοι τις σπασμωδικές φιγούρες. Θυμάμαι να διαβάζω στα Νέα στις αρχές της δεκαετίας του '90 για την επόμενη πλαστική επέμβασή του: σκόπευε λέει να μεγαλώσει το πηγούνι του, τι urban legends κι αυτά. Θυμάμαι να ανατριχιάζω με το Little Susie του HIStory.
Κρίμα που ταλαιπωρήθηκε, τόσο σωματικά όσο και ψυχικά. Πέρασα πολύ καλά χάρη σ' εκείνον.
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,172 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε: στις 16:01, 26-06-09:

Η παιδοφιλία του είναι εμφανής!!! Αυτό είναι με έχει κάνει να τον σιχαθώ πραγματικά..
Says who? Ο κίτρινος τύπος; Wow, then it must be really true ...
Σημασία έχει ότι ήταν σπουδαίος καλλιτέχνης με αξιοθαύμαστη ανοδική πορεία στο είδος του, με πωλήσεις δίσκων παγκοσμίως που θα μπορούσες να βρεις κόπια του και σε απομονωμένο χωριό στα Ιμαλάια. Να λοιπόν γιατί θα τον έβγαζαν και εξωγήινο τα μμε, θα το διάβαζαν πολλοί. Αν παρακολουθούσαν κι εμάς 24/7 από μικρες κινήσεις θα μπορούσαν να μας βγάλουν από πρεζόνια, μέχρι ψυχοπαθείς, κτηνοβάτες, σατανιστές, εξωγήινους, ότι έχουμε τρίτη ρώγα στο αυτί κ.ο.κ.

Υ.Γ. ακόμα και να ήταν, γιατί να με επηρεάσει ως ακροατή;

R.I.P.

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,364 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 16:37, 26-06-09:

Δεν χρειαζεται να μπερδευουμε καλλιτεχνικη καριερα και προσωπικη ζωη συνεχεια οταν κρινουμε εναν καλλιτεχνη. Σχεδον ολοι οι πραγματικοι καλλιτεχνες στην πορεια τους αποδειχθηκαν μεγαλα τομαρια (πχ Μαρλο Μπραντο).

Ο Michael Jackson ταραξε για τα καλα τα νερα της pop παραμενωντας η ποιο αναγνωρισημη και ποιο γραφικη φιγουρα στη συγχρονης σκηνη της.

Koρυφαιο κομματι, οπως και το videoclip επισης..
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Ερωφίλη έγραψε: στις 16:56, 26-06-09:

Δεν είπα πως δεν έχει κάνει μεγάλα πράγματα στο είδος του!! Αλλά ΕΓΩ προσωπικά δε μπορώ, δε θέλω, να δίνω τόση σημασία για έναν άνθρωπο που οι πράξεις του είναι τόσο αμφιλεγόμενες.. Μόνο στην ιδέα ότι μπορεί όλα αυτά να είναι αλήθεια, τρελαίνομαι.. Δε νιώθω καλά!!Βέβαια ίσως γιατί έχω και μια ιδιαίτερη ευαισθησία στο ζήτημα της παιδοφιλίας(αλλά αυτό είναι άλλο θέμα).. Τι να πώ;;

Και συνήθως όπου υπάρχει καπνός, υπάρχει και φωτιά..

Γνώμη μου είναι, και δεν θα αλλάξει τώρα!
Μη χαλάσουμε τις καρδιές μας για αυτό..
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,364 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 17:11, 26-06-09:

Μη χαλάσουμε τις καρδιές μας για αυτό..
Προσεξε πως μιλας για τον θεο...

Αυτο που δεν μπορω να χονεψω εγω πολυ ευκολα (χωρις να εχω ζησει την πορεια του MJ) την αλλαγη που εκανε στο χρωμα του. Νομιζω ειναι το χειροτερο δειγμα ρατσισμου που εχω δει ποτε μου αλλα δεν υπηρξανε και πολλες αντιδρασεις απ'τους μαυρους ισως γιατι ειναι τοσο εξεφτηλιστικη η υποτιμηση του "λευκου" προς το προσωπο τους που ολοι πιστευω μεσα τους θα ειχαν ευχηθει εστω και για μια φορα να ηταν λευκοι, οπως τα καταφερε ο m.jackson (oχι οτι τα κινιτρα του mj ηταν ρατσιστικα, αλλα απο καθαρη μεγαλομανια).
Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

H fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H fielda έγραψε: στις 17:20, 26-06-09:

Κρίμα για έναν τέτοιο καλλιτέχνη Έφυγε πολύ νέος και δεν μπορώ παρά να λυπηθώ πολύ ανεξάρτητα του πόσο χαρισματικός ήταν σε αυτό που έκανε. Είμαι κι εγώ από τα άτομα που μεγάλωσαν μαζί του και θυμάμαι στο δημοτικό μια χρονιά κάποια παιδιά 3-4 χρόνια μεγαλύτερά μας είχαν κάνει χορευτικό προσπαθώντας να μιμηθούν τις κινήσεις του.

Προσωπικά θεωρώ ότι ήταν πολύ μπροστά από την εποχή του σε θέματα καλλιτεχνικά και ότι δίκαια είχε τον τίτλο του Βασιλιά της Ποπ. Απίστευτη ενέργεια και μοναδικές χορευτικές φιγούρες που όλοι προσπαθούσαν να υιοθετήσουν.

R.I.P.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 17:27, 26-06-09:

Το χρώμα δεν ήταν μεγαλομανία, έπασχε από (και) από λεύκη. Και από λύκο, μπαϊ δε γουέι...
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 17:31, 26-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Το χρώμα δεν ήταν μεγαλομανία, έπασχε από (και) από λεύκη. Και από λύκο, μπαϊ δε γουέι...
Λευκη, λυκος...

Δηλαδη;
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 17:47, 26-06-09:

Σε καθε περιπτωση, κριμα :/
16 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Υπόθεση Αλεξανδρόπουλου - Από Dark_kronos
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-02-13 στις 17:27.
    • Michael Flatley - Lord of the Dance - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-10-10 στις 08:26.
    • Michael Jackson - This Is It Tour [2009] - Από taint3d_s0ul
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-01-10 στις 10:13.
    • Πέθανε ο Michael Jackson - Από agiostimotheos
      Το θέμα έχει λάβει 273 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-08-09 στις 17:38.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα